24 máj 03, 12:16:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail duma téma (ami máshová nem fér)  (Megtekintve 82166 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #255 Dátum: 13 szep 05, 06:02:11 »

Közvetít valamiféle "érezd jól magad" hangulatot, amitől vidámsággal olvassa az ember.

Szerintem itt lesz a kutya elásva, de azért még várnék pár véleményt. Mosolyog
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #256 Dátum: 13 szep 06, 21:56:50 »

Poénos. Ez szerintem egy shounen mangánál nagyon fontos.
Mivel a főszereplők is elég sokan vannak, és a fő-mellékszereplők is sokat szerepelnek, így alaposan ismerünk sok szereplőt. Mindenki kiválaszthatja a kedvencét.
A szereplők nem szentek. Egymásért bárkivel szembeszállnának, ilyen téren nincsenek aggályaik és fenntartásaik... legyen az egy másik céh, vagy akár a Mágiatanács.
Nekem a manga elején sem volt bajom a rajzolással. Persze mostanra sokkal szebb lett, de itt legalább kezdettől ismerik a háttérrajzolás fogalmát, nem úgy, mint sok más mangánál.
Eleinte (kb. a Mennyország tornyás fejezetek végéig) kicsit zavart a sok lelkizés, de aztán rájöttem, hogy ez bizony a FT része, anélkül már nem lenne ugyanaz. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
baracscity
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1


WWW
« Válasz #257 Dátum: 13 szep 14, 21:42:00 »

Én csak annyit szeretnék kérdezni hogy valaki nem tudja hogy mikor fogják folytatni??? Hmm?
A mangát direkt nem olvasm mert szerintem animében sokkal érdekesebb az egész és még azért sem olvasom hogy jobban meglepődjek hogy mi fog történni... Nevet De egyszerűen már nem tudok tovább várni.. Ezért kérdezem hogy tudna valaki mondani valami konkrétat?? Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #258 Dátum: 13 szep 14, 23:11:34 »

Nem tudni. De ha lesz időpont, a mangában biztos hírt fognak adni róla, pont mint a kötetek megjelenéséről is.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ichirou
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #259 Dátum: 13 nov 22, 00:22:26 »

Sziasztok!
Van egy feltevésem a sárkányokkal kapcsolatban..
Lehet baromság, sőt erre már kitértek egyszer az animében, de nekem mégis szemet szúrt.
Ugye mint tudjuk a sárkányok x777 07.07.-én tűntek el, Lucy anyja is ekkor halt meg(mondjuk ez nem biztos, hogy jelent is valamit:D de elmekivetítéssel lehet bárki két helyen, lásd Gerard-Siegrain) és ott van Polyuska aki állítása szerint Grandine edolasi megfelelője.

[SPOILER] ott van Acnologia, a sárkány aki eredetileg ember volt, és sárkánnyá változott. [SPOILER VÉGE]
Mi van akkor, ha a sárkányok emberré tudnak változni?
Vagyis végig ott vannak köztük, elbújva. Polyuska nem véletlen kerülheti az embereket...
Igneel-t kivéve, mert vagy olyan makacs, hogy ő ugyan nem fog átváltozni, vagy tényleg hülyeség amit mondok.
Egyszer valami telepátiával beszélt is egyszer Igneel-el Grandine, ki tudja tényleg Polyuska volt az.
Számomra eddig ez a legértelmesebb magyarázat az eddigi következtetésekről, de az is lehet, hogy már csak bemesélem magamnak. : D


Na meg még valami, mivel nem igen követem a mangát (anime vége utáni pár részbe bele olvastam, mert megölt a kíváncsiság) ki derült már mi van a Fairy Tail pincéjében? Vagyis a Lumen Historie micsoda?
Ha valaki tudja már esetleg, pü-ben megírhatná ne itt spoilerezze szét a témát. : D
Ötleteket, ellenvetéseket, várom a fenti sorokra.
Sziasztok!
Naplózva

Λиιмε ғαп
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #260 Dátum: 13 nov 30, 11:12:38 »

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-11-29/fairy-tail-launches-shocking-project-next-spring

2014. tavaszán a Fairy Tail el fog indítani egy "megdöbbentő" projektet. Könnyen lehet, hogy az anime fog újraindulni akkor, de mivel nyíltan nem lett kimondva, ezért inkább ide írom.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 11:15:00 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #261 Dátum: 13 dec 03, 01:18:50 »

Ichirou: Véleményem szerint, ha úgy lenne, ahogy leírnád, akkor már jóval előbb bevezette volna Mashima ezeket az "embereket", hogy már korábban hozzászokjon az olvasó és már rögtön a közepébe csapjon. De mégsem így lett, annak ellenére, hogy már az elején Natsu már Igneel-t kereste.
Illetve, a Nagy Mágiajátékok, amikor kezdetét vette, akkor hozta el Mashima igazán a sárkányokat (igen, még a 7 éves tj előtt ott volt Acnologia, de számomra ő nem rendes sárkány, mivel ahogy te is említetted, meg tudjuk, hogy ő ember volt), mert eddig csak említve lettek. Így számomra teljesen más lesz a sárkányok és emberek közti kapocs, ami talán visszavezethető Zerefhez és Acnologiához akkor, mikor még ember volt.
Mondjuk egy pár flashback fejezetet szívesen elolvasnék, amibe Acnologia múltját olvashatjuk. Mosolyog
Volt valami, ami miatt eltűntek a sárkányok és ennek szintén Acnologiához / Zerefhez lesz köze.

Bastian:
Írták, hogy lesz valami speciális cucc, de semmi többet azonkívül, mekkora trollok ikszdé És jó volt a tippem, hogy jövő tavasszal fog újra indulni, legalábbis ebből a cikkből ezt vettem ki Mosolyog
Btw, szerintem csak lesz valami plusz kis extra annak révén, hogy az anime újra indul. Nem kell nagy hűhót várni, csak meg lesz ünnepelve, hogy újra indult az anime, ami jó dolog egyrészben, másik részben meg kicsit rossz is. Akkor nem lesz rossz, ha végre vissza tudják adni valamilyen szinten Mashima rajzolását, mert eddig nem nagyon sikerült.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 01:20:27 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #262 Dátum: 13 dec 28, 11:30:21 »

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-12-28/fairy-tail-anime-restarts-in-april
Áprilisban folytatódik az anime. Szerintem kicsit korai, hiszen csak egy év telik el arra. Bár ne legyen félreértés, én nagyon örülök neki!  Nevet

Szerk.: Most látom, valaki már írta mangás topicba. :/ Bár szerintem itt helytállóbb.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 28, 11:31:00 írta BrownOsment » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #263 Dátum: 13 dec 28, 12:44:24 »

Nem feltétlenül rossz ez így. Legfeljebb amikor megint utoléri a történetet akkor megint leállnak és kész. Mondjuk az is igaz, hogy nem tesz jót ha gyakori a leállás a történetben.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #264 Dátum: 13 dec 28, 12:51:00 »

Miután vége lesz a Mágia játékoknak és visszamennek a céhben, akkor lehet majd berakni filler küldetéseket.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #265 Dátum: 13 dec 28, 13:39:39 »

Jó lesz ez így. Áprilisra közel 80 fejezetnyi különbség lesz az anime és a manga között. Ha 2 fejezet = 1 rész arányban fognak haladni, akkor nagyjából 20 rész alatt befejezik a Nagy Mágia Játékokat. Ezután jöhetne egy rövidebb filler évad.
Egy 1.5 fejezet = 1 rész aránnyal pedig biztosra mennének. Mindkét eshetőség esetén maradna a mangának legalább 60 fejezetnyi előnye, nem beszélve arról, hogy bizonyos harcokat szinte biztos, hogy kibővítenek. ^^

Úgy látom a kinézeteket igyekszenek "mangásabbra" venni. Ezt jó lépésnek tartom.  Kúl
Akad errefelé egy anime szakértő, aki megtudja mondani, hogy jó dolognak számít-e az, hogy a Bridge lesz az egyik animáció gyártó a Satelight helyett? Az A-1 Pictures társaságában természetesen.

UI: Ha nem panaszkodtam volna korábban elégszer, remélem Orga villámai most tényleg feketék lesznek. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 28, 13:40:30 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #266 Dátum: 13 dec 28, 14:27:53 »

Ha lecserélik az animátorokat, akkor annak is van esélye, hogy vért is kapunk végre? Hümm-hümm

Jó, hogy a szinkronhangok maradnak a régiek.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #267 Dátum: 13 dec 28, 14:39:53 »

Esély az mindig van.  Faceg
Viccet félretéve, a Torikoba kemény 118 rész után raktak be vért, szóval szerintem megpróbálkoznak a Fairy Taillel is.
Bizakodó vagyok. Kúl
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #268 Dátum: 13 dec 28, 18:15:43 »

Én örülök az animátor váltásnak. Az előző csapat nem tudta rendesen visszaadni Mashima rajzolását, most remélem sikerül nekik Mosolyog

Jó lesz ez így. Áprilisra közel 80 fejezetnyi különbség lesz az anime és a manga között. Ha 2 fejezet = 1 rész arányban fognak haladni, akkor nagyjából 20 rész alatt befejezik a Nagy Mágia Játékokat. Ezután jöhetne egy rövidebb filler évad.
Egy 1.5 fejezet = 1 rész aránnyal pedig biztosra mennének. Mindkét eshetőség esetén maradna a mangának legalább 60 fejezetnyi előnye, nem beszélve arról, hogy bizonyos harcokat szinte biztos, hogy kibővítenek. ^^
Azt ne felejtsd el, hogy több olyan fejezet is volt már, ami 30+ oldalas ^^ Ergo az simán elmehet 1 résznek, vagy másfélnek, de akár ha ügyesek az animátorok, akkor kettőnek is Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 28, 18:21:53 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #269 Dátum: 13 dec 28, 18:44:45 »

Ne aggódj, észben tartottam, de külön kiemelni nem szerettem volna. Ott volt az a legalább 60 fejezet. Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!