24 máj 03, 05:40:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail duma téma (ami máshová nem fér)  (Megtekintve 82148 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #15 Dátum: 10 aug 11, 18:21:19 »

Hát, ha poénra vesszük:

Ezek az idióták folyton "kocsmai bunyót" játszanak. Nem csoda, hogy van egy kis fizikai erejük is. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #16 Dátum: 10 aug 11, 20:33:10 »

Nameg azért azt se feledjük, hogy a mi mágusaink nem igazán a könyvek felett görnyedve tanulják meg a varázslást.^^
Gray edzéséből láthattunk részleteket, sokkal több volt a fizikai része mint a szellemi, ott inkább csak a fantáziájára kellett hagyatkoznia a sok edzésen kívül.
Natsu és Gazille sárkányoktól tanultak, valószínűleg ők is leginkább fizikailag edzettek, nem hinném, hogy valamelyik sárkány elővett volna valami könyvet és aztmondja, hogy "nesze, olvasad".xD
Erza és Gérard rengeteget dolgozott kiskorában kényszerből, mindkettejük mágiáját a heves érzelmek ébresztették fel(Gérardnál sokan azt hiszik, hogy Zeref adott neki erőt, pedig az nem igazán lehetséges, hiszen Urtear irányította, nem Zeref, az a saját ereje, ami akkor ébred fel benne...legalábbis szerintem így van de, ezt támasztja alá, hogy a Nirvanás arcban még igencsak megvan Gérard varázsereje, pedig akkor megszállásról már szó sincs).

Habár nyílván sok olyan mágus is van, akik könyvek felett tanulnak a klasszikus módon, de azok gyengék is fizikailag, mint az a csávó akiről a két zsoldos is beszélt, hogy leütöték még mielőtt átkot használhatott volna.
De például akiket felsoroltam azok nem ilyenek, szóval sztem nem olyan nagy meglepetés, hogyha fizikailag is elég jó szinten vannak. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 11, 20:35:54 írta Den » Naplózva

borisz12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #17 Dátum: 10 aug 23, 15:42:42 »

Hali! Én "most" kezdtem olvasni a mangát, és azt szeretném megkérdezni, hogy hol lehet mangát nézni, mert itt fent csak 111.fejezetig van fent és ahogy olvasgatom a fórumot már rég túl vannak rajta Mosolyog
Előre köszönöm! Nevet
Naplózva
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #18 Dátum: 10 aug 23, 17:29:12 »

Angolul tudod tovább nézni, a következő oldalak valamelyikén:

Link1 - itt van egy 12 részes kihagyás (módosítás: itt több is van, szóval a másikat ajánlom Mosolyog)
Link2 - itt pedig végig fent van

Nem gondolom, hogy a hozzászólás reklámnak minősülne, hiszen a két oldal közül egyik sem konkurenciája az NKWT-nek, ám ha hibás lenne a gondolatmenetem, akkor elnézést! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 23, 21:48:24 írta chrismago » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #19 Dátum: 10 okt 02, 21:12:24 »

Nekem egy kérdésem lenne az anime fordításával kapcsolatban. A blogban azt írta ha jól emlékszek Den,hogy egy karakterre ugyanazt a nevet használjátok(pl: Gérrárd csak Gérrárd és nem írtok Jellal-t helyette.) De viszont az anime elején mindenhol "Laxust" láttam,míg később a "Luxus" verziót használtátok,akárcsak Mystogannál. Eleinte "Mystogan" később pedig "Mystgun". Akkor ez most hogy van? Vagy később lesz csak egységesítve a dolog?
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #20 Dátum: 10 okt 02, 22:23:47 »

Az csakis elírás lehet. Ha megmondod, melyik részben, hány percnél, javítjuk. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #21 Dátum: 10 okt 02, 22:36:14 »

10. rész 17:15-nél,17:40,17:45,18:17---> Mystogan.
10. rész:18:10-nél,18:22.---> Laxus.Még van párszor,de nézek másik részből is. Mosolyog
11. rész:3:24-nél,3:56-nál is Laxus van.

Mystgun-nal kapcsolatban pedig ha jól emlékszek amikor legközelebb beszélnek róla már Mystgun-ként szerepel.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 19, 19:03:21 írta Mistich » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #22 Dátum: 10 okt 02, 23:39:36 »

De pontos vagy Mistich én azért örülök, h fordjátok Nevet  Pojén
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #23 Dátum: 10 okt 04, 18:29:19 »

Mistich:

Javításra is kerültek. Köszi. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kebi-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 49


« Válasz #24 Dátum: 10 nov 18, 18:06:20 »

Üdv,
Most kezdenék éppen bele a Fairy Tail nézésébe, csak az a problémám,hogy ahogy letöltöm a torrent trackerről a részeket, de már leszedtem 6 féle lejátszó programot, de egyiknek sem megy a lejátszás. A BS-Playernél a hang nem megy, a VLCnél elcsúszik a kép/akad, a Winamp csak a hangot játsza, QuickTime meg se nyitja, valami hibát ír, a KMPlayer szintén valamilyen hibát ír, A Total Video Converter lejátszója pedig 3x elismétel minden jelenetet és hangot, és akadozik. Az lenne tehát a kérdésem,hogy milyen lejátszót használtok, esetleg mi lehet a probléme. A torrent letöltése óta nem konvertáltam át a videókat, MPEG-4 formátumúak. Előre is köszönöm a segítséget, további jó fórumozást ! Mosolyog
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #25 Dátum: 10 nov 18, 18:08:27 »

http://naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=759#04

Röviden-tömören, ennyi Mosolyog
Naplózva

Kebi-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 49


« Válasz #26 Dátum: 10 nov 18, 18:16:47 »


Köszönöm, és elnézést, azért mert olyat kérdeztem ami le van írva. Mosolyog
Naplózva
Fullmoon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 59

Ethernal Light


« Válasz #27 Dátum: 10 dec 01, 20:34:05 »

Bocsi, hogy ide írom, de mivel láttam, hogy "ami máshova nem fér" ide jön, bedobom ide...

Na szóval, aki szereti a fórumos szerepjátékokat lessen be ide: <törölve> Én pár hete kezdtem, a társaság jó, a mesélők és az adminok is rendben vannak, próbáljátok ki! Mosolyog

Moderátor, Chakra:
Saját honlap reklámozása tilos. Csak a vaj szívemnek hála, hogy nem adtam kitiltást. ^^
De az ilyen belinkelése előtt legalább kérdezz meg...
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 02, 17:28:21 írta Chakra » Naplózva


A csapatom teszi a szívemet erőssé, azokért harcolok, akikkel törődöm. Nem érdekel mi történik a testemmel.




Azok, akik nem törődnek a barátaikkal, rosszabbak a szemétnél
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #28 Dátum: 10 dec 02, 15:58:31 »

Egész pofásnak tűnik. Mosolyog
Én sztem beadok egy villám sárkáyölő előtörténetet, csak előtte még megrajzolom, meg gépen kiszínezem a karim.=D
Naplózva

Fullmoon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 59

Ethernal Light


« Válasz #29 Dátum: 10 dec 03, 12:50:59 »

Bocsánat Chakra. :/ Azért gondoltam, hogy nem gond, ha linkelem, mert még csak hasonló tevékenységet sem folytat mint ez az oldal, így nem jelenthet konkurenciát. Gomen!
Naplózva


A csapatom teszi a szívemet erőssé, azokért harcolok, akikkel törődöm. Nem érdekel mi történik a testemmel.




Azok, akik nem törődnek a barátaikkal, rosszabbak a szemétnél
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!