24 máj 03, 14:17:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail zenék  (Megtekintve 39759 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sasuke5012
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #90 Dátum: 14 máj 12, 21:10:44 »

Most hogy újra elkezdték a sorozatot, valakinek van valamilyen információja mikor lesznek elérhetőek valamilyen formában az új zenék? Youtube-on még nem találtam semmit.  Szomorú
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #91 Dátum: 14 máj 13, 06:46:44 »

Szerintem legalább egy nyitány/zárány váltást meg kell várnunk (10-15 rész), majd talán utána. De a Nagy Mágiajátékok történetszál lezárása után nagyon valószínű, hogy jönni fok ki OST.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #92 Dátum: 14 dec 05, 17:49:45 »

Sziasztok  bow
Remélem nem minősül reklámnak. Segitségnek szánom.
http://animefeast.blogspot.ro/2014/08/fairy-tail-2014-music-original-soundtrack-ost-download.html
nem sok de a legütősebb ott van közte a vol5 -ből  Ördögi. Az új theme song.

továbbá a pirate...-en fent van a vol1-2-3 együtt és a 4-es külön. sem a nod32-őm sem a malware-em nem tiltja az oldalt(se a torrenteket) szóval lehet szedni.

A kérdésem az volna, hogy a phoenix papnős mozi zenéket ti honnan szereztétek be?
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #93 Dátum: 14 dec 05, 19:35:21 »

Nyaa --> Fairy tail houou no miko soundtrack Hümm-hümm
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #94 Dátum: 15 aug 04, 16:51:35 »

Kint van az 5. album  Nevet
Naplózva

Mikka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 6


Kalóz-királykisasszony


« Válasz #95 Dátum: 15 nov 10, 20:12:29 »

Szerintem joggal mondhatom, hogy a FT az egyik olyan anime, aminek szinte kivétel nélkül tökéletesek a zenéi. Az OP-ket szinte kivétel nélkül szerettem, abból kedvencet nem tudnék megnevezni. De mivel az ED-ket annyira nem preferálom, abból csak egy favorit van: a Never ever.  Nevet
Betétdalok közül pedig azt hiszem, a Hoshiboshi no Uta ragadott meg a legjobban.
És most elgondolkoztam, hogy az Fairy Tail szereplőinek vannak karakter dalai...? Nevet *rákeres*
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #96 Dátum: 15 nov 15, 14:49:37 »

Igen, van.

Mondjuk én még csak a 3. ilyen albummal találkoztam, az "Ethernal Fellows" cíművel.
Azon Natsu, Erza, Gajeel. Happy, Charle, Wendy, Gray és Lucy hangjai énekelnek.
Ebből az albumból ismerős lehet az "Eternal Fellows" c. dal (Natsu), mert az volt az 1-3. Fairy Tail OVA nyitánya, és a "This Place" (Lucy), ami a nevezett OVA-k záránya.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Reater
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #97 Dátum: 15 nov 16, 21:06:29 »

Nem tudni, hogy a Tartaros Arc Ost mikor érkezik, ha érkezik? ^^
Naplózva

Hogy a tündéreknek van-e farka? Azt senki sem tudja. Éppen ezért ez egy örök rejtély, egy végtelen kaland...
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!