24 máj 03, 14:22:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 69418 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #240 Dátum: 14 jan 01, 15:21:45 »

... Tudom itt mindenki NaLu fan, ...

Rosszul tudod, vagy legalábbis megalapozatlan a feltételezésed. ^^
A Lucy x Gray páras nem neked ötlött fel először a fantáziádban, volt már itt visszább olyan, aki ugyanígy gondolta. kacsint

Lucy + Capricorn  >.<# - Azért valljuk be különleges lenne. Különben is Capricorn igazi gentleman, Lucy pedig úrilány.
Erza + Natsu  Ördögi - Ez így igen zorall, DE(!) Natsu-nak olyan nő kell, aki helyre pofozná a hülyeségét. Erza ebben kiváló.
Cana + Bacchus  Pojén A jó isten... akarom mondani az alkohol is egymásnak teremtette őket.  ikszdé
Luxus + Wendy  Ohh My God Luxus örülj neki, hogy kapsz valami nőfélét.
...

Az első háromra még azt is mondanám, hogy oké (kivéve, hogy Caprico csillagszellem és nem ember), de a 4. párosítás már enyhén beteg, már csak a kb. 10 évnyi korkülönbség miatt is. ^^"
A többi páros "no comento".
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #241 Dátum: 14 jan 01, 18:28:48 »

A 10 év korkülönbség majd később nem fog annyit számítani Nevet
Krisz: Néhány magyarázatod elég érdekes, már ha magyarázatnak számít.  Érdekes a gondolkodásmódod ikszdé
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #242 Dátum: 14 jan 01, 18:40:40 »

Idézet
Érdekes a gondolkodásmódod ikszdé
Szerinted én ezen gondolkodtam?  Pojén ikszdé
De poént félretéve a Natsu + Erza és a Cana + Bacchus párosításokért szurkolni fogok, hogy összejöjjenek. Poént ismét elővéve mit szólnátok egy Natsu + Juvia párosításhoz? Ha lenne közös gyerekük akkor gőz mágiát (Steam-Maker Magic) használna...hehe  ikszdé ikszdé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #243 Dátum: 14 jan 01, 19:15:09 »

Akkor még begőzöltebb lenne, mint Juvia. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #244 Dátum: 14 jan 01, 20:18:27 »

Most már tuti, hogy drukkolni fogok azért, hogy Natsu és Juvia összejöjjenek. bow  A gyerekük lesz a Gőz Istenölő (Steam God Slayer).  Nevet Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #245 Dátum: 14 jan 02, 14:13:02 »

De poént félretéve a Natsu + Erza és a Cana + Bacchus párosításokért szurkolni fogok,
Hagyjad Juviát, maradjunk Erza mellet.^^
Manga Spoiler Ha most Natsu megmenti Erzát és ő marad ott helyette és Gérard is feldobja a pacskert, akkor tuti összefognak jönni. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kovatti
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #246 Dátum: 15 jan 05, 10:17:35 »

Élőszőr is , kezdésnek leszögezném, hogy talán minden szerelem a sorozatban egyoldalú lesz csak
Egyenlőre , bár milyen szerelem is volt a sorozatban , vagy egyoldalú volt , vagy olyan ami soha nem teljesülhet be

De elméleti síkon , én ezeket a variációkat találom a leglogikusabbnak  
Előre is elnézést kérek , ha nézeteim , és gondoskodás módom , vagy látásmódom egyeseket megbántana !
De én így látom a dolgokat  , ne vegyétek személyeskedésnek

És elnézést kérek , az esetleges helyesírási hibákért is !

Natsu + Lucy

Összegezve
Szerintem nagyon jól megértik egymást , igazán közel állnak egymáshoz , én úgy vettem le , hogy mind kettőjüknek fontos a másik
Szóval hasonló személyiségek , mindketten kicsit gyerekesek , ingerült fajta emberek , elégé összeillenek  
A barátságuk , vagy a bajtársiasságuk , szerintem egy ideje már túllépte a barátság , vagy bajtársiasság  fogalmát , kicsit már többnek érződik
A mangaka is többségben ha ábrázolja őket a borítón , egymás mellet vannak , ez szerintem egy elég nagy célzás !
Főleg a szituációkat , és a helyzeteket nézve , ahogy vannak benne általában
Csapattársak , sokat járnak együtt küldetésre ketten !
Mit anno az lövész duó , akik szintén hasonló helyzetben voltak mint Nastu és Lucy , de csak össze jöttek !
Meg nem utolsó szempont , hogy mind a ketten vidám karakterek


Elsőnek Lucy oldaláról nézve a dolgokat
Lucy is sokat gondol Natsura , aggódik érte , ha harcol éppen  Natsu , az első név amire gondol Lucy , az Natsu-é  !

Lucy mosolya , én még nem láttam Lucy úgy mosolyogni , mint az első szezon végénél , amikor Natsu éppen harcol

A jövő Lucy kit kereset meg elsőnek hogy segítséget kérjen ? (Gerard belekontárkodását ne számítsuk )
Natsut , pedig lett volna rengeteg erősebb variációjú választási lehetősége  

Lucy kifejti , hogy bízik Natsuban , és hogy mindig megvédi őt , bár hol legyen is a fiú

Szóval meg van az a két dolog , amit egy nő legjobban el vár egy férfitól egy kapcsolatban  , bizalom , és biztonság érzet
   És nem árt Natsu mellé ,  egy erősebb női karakter aki pórázon tartja kicsit , Erza már nem pórázon tartaná , inkább fegyőr lenne Nevet
  
Jövő Lucy a anime egyik résznél , (nem tudom hogy filler jelenet volt e ) ahol Natsu az iker sárkányokkal küzd egyedül ,  Lucy elsírta magát
Szerintem ez a jelenet magáért beszél , hogy a lány szereti a fiút , de elérzékenyül , tudva hogy másnap meghal

Sokan halnak meg másnap , szóval ennyi erővel bár kire nézz ,  sírnia kéne
De csak akkor erednek el a könnyei , amikor a monitorra pillant , amikor pont Natsut mutatják

Jövő Lucy a jövő ív végénél , amikor  visszatér a saját idő síkjára, nem tudom hogy az a normális földi lét , vagy a mennyország akar lenni
De aki megjelenik neki , hogy vezesse őt a további kalandokhoz  , az Natsu


Natsu oldaláról

 Natsunál is   érződik , hogy mostanság elég sokat gondol a lányra
Szeret vele lenni , csapat társak , de talán ez csak egy jó ürügy
Lucy alapból elég sírós lány , és Natsu egészen jól is tudja kezelni őt amikor olyan

Az egyik kiegészítő fejezetben , Natsu nem igazán tiltakozik hogy  csókolózón  Lucy-evel
Persze úgy fogalmaz , hogy az érzései ne derüljenek ki
De benne lenne a dologban a csajjal


Amikor Lucy-t elakarják vinni , azért Natsu , nem kicsit dühös  

Amikor Lucy-t elrabolják , aszem csak Natsu szeretne egy nyílt mentőakciót ( magyarán betörni a palotába a főkapun keresztül  , és szétverni mindenkit , és vinni a lányt ) , ha jól emlékszem , csak ő van kikötözve  

Mindenki más elég higgadt , ahozz képest , már pedig egy férfi aki szeret egy nőt , kétlem hogy nyugton tudna maradni

A reakció , amit a jövő Lucy megölésénél mutatott , szerintem túltett egy barát vagy csapattárs elvesztésénél , már csak abból ki indulva , hogy fontos személyként céloz Lucy-re

Már csak azért is , ha össze hasonlítjuk Natsu reakcióját , amikor jövő Lucy hullik a porba és amikor Gray , egyértelműen nagyobb az eltérés Lucy felé

Amiből kikövetkeztető , hogy Natsu többnek gondolja Lucy-t ,  mint egy bajtárs vagy barát


 De talán még ő sem jött erre rá , amilyen idióta !

És szerintem Lucy is valahogy így lehet a dolgokkal , ők olyan pár akik szeretik egymást , szeretnek ügyet lenni
De valahogy nem igazán jut el oda a dolog  , hogy össze jöjjenek , vagy hogy ráébredjenek  , hogy mit éreznek a másik iránt
Ha meg ha még is , ahozz kéne jó pár évet ugrani
Talán 30éves korukra , leesik nekik ez meg az Mosolyog

Lisanna-ról , mint lehetséges jövőbeli társa Nastunak , sokáig Nali fan voltam , és az ő összejövetelük mellet voksoltam
Szép történetük van , de csak mint gyerekkori játszótársak  

Lisanna nem illik Natsuhoz , nincs benne olyan temperamentum , hogy vissza tudja fogni Natsut , akár csak kicsit is
Más egy gyerekkorban meg ismert lány értéke , és más egy felnőttkorban megismerté  
Amit szeretünk felnőtt ként , az nem mindig ugyan az , amit gyereknét is szeretünk , jelen esetben a nő ideál változásáról van szó
Meg a szerelem értéke , és szinte is más gyerekként  és más felnőttként
A gyerekek gyakran összetévesztik a szimpátiát , a szerelemmel gyerekkorban



A tündér mesékkel ellentétben , a szerelem nem marad meg örökké
Lisanna sem érez már úgy Natsu iránt , és szerintem már a menyasszonya sem szeretne lenni     ( különben nem zavarná őt ha látja őt a srác éva kosztümben)

Meg amit a kicsik gyerekként össze hordanak , az felnőttként másképpen látják már  

A álombéli történetekkel ellentétben , a gyerekkori barátok nagyon ritkán jönnek össze

Meg azért a felnőttként meg tapasztalt dolgok egy lánnyal , nagyobb súllyal esnek a latba , mint a gyerekkoriak

Nah meg  látszólag úgy tűnik , hogy  Lisanna   feladta Natsut , Lucy javára , talán észre vette valamit , amit még Natsu sem
Már mint mióta vissza jött , kivétel a börtönös véletlen találkozás , szinte egymásra se néznek
(A filer jeleneteket meg , már mint a esküvői részt, meg ahol táncolnak inkább hagyjuk , " meg nem történt események " )
Amúgy is , Natsu nem tűnik olyannak , aki csak a külső miatt mozdulna a egy nőre
A csapatból , ő mindenképpen csak Lucyvel párosítható a legjobban

Lisanna szerintem nem jön össze senkivel , ők meg maradnak hárman testvérek , egy nagy boldog család Mosolyog

Lucy-nél  mellől meg kapásból elvetném azt , hogy talán Lokival jön össze
Szerintem maradjunk a földön , ne álmodozunk , maradjunk reálisak
Ennyi erővel happy-vel is össze jöhetne , vagy Igneel-el , de a  minotaurus vagy egy útszéli kutya  is hasonlóan szintén  zenész  , ugyan olyanok ezek a mint Loki !
A flörtölés egy dolog , de szerintem csillaglélek maradjon a csillaglelkeknél , ember meg az embernél
Szóval kapcsolat , házasság , szex kizárt

Amúgy is kicsit szomorú kapcsolat lenne a lány számára , meg mondjuk a fiúnak is , hisz egy csillaglélek kb nem is öregszik
Ok hogy telik náluk az idő , de nem igazán öregednek
Szóval Lucy egyszer meg öregedne , és meghalna , míg Loki ugyan olyan maradna  , mint amilyen az elején volt
Szóval ez max egy szomorú értelmetlen  szerelem lehetne csak , és amúgy is Lucy csak pusztán barátja ként tekint a csillaglelkeire , semmi több
Mert az idő , ember és csillaglélek számára , teljesen más fogalom
Loki meg csak a bomba testet látja Lucy-ben , 20-30 év és más nők után futkározna

Meg nem nagyon hiszem , hogy embernek és csillagléleknek lehetne gyereke
Eleve mivel csak lélek , ok hogy van konkrét teste , de szerintem szaporodni azt nem tudna !
Fajok közti keveredés , meg amúgy is undorítóan hangzik

Szóval Loki és Lucy dolog  ,  eleve elvetélt gondolat



További párok , a többieket nem elemezném így ki annyira  , elég fárasztó is , meg talán unalmas is olvasni Szomorú

Gray + Juvia
Akár hogyan is ellenkezik Gray , szerintem Juvia próbálkozásai és levakarhatatlansága , sikere fog vezetni
 Meg jó kombi a víz és jég együtt kacsint
Amúgy Gray jelenleg csak azért ilyen elutasító Juviával  , hogy a humor faktor meg maradjon , de a végre együtt lesznek  
Tuti hogy történni fog valami , ami változást fog hozni  (kicsit olyan ez , mint Sasuke és Sakura esete )
Őket mással nem is nagyon tudnám párosítani , legalábbis szerintem Gray Lucy hozz nem illik
Lucy gyerekes természet , Gray inkább komolyabb , nem hiszem hogy megértenék egymást !
Meg Lucy vidám természet , míg Gray egy jégcsap , kicsit komor a komolyságból fakadóan   ők egyáltalán nem illenek össze
Meg Lucy-t kikészítené , az állandó vetkőzése
Ősszintén meg mondva , szerintem a lányok 99%-a agybajt kapna Gray mellet

Szóval örüljön csak Gray Juviának , mert az fix amíg meg van ez a szokása , addig normális nő nem fog vele szóba állni
Juvia elfogadja ezt , jó nő , max egy kicsit fegyelmezni kéne , hogy kevésbé tapadjon , és szép pár lehetnének
Csak rajtunk múlik , hogy milyen lesz a lány a kapcsolatban (finoman lehet vezetni a javulás  felé )


Juvia meg amúgy se nézz senki másra , szerintem jó az úgy ha ők össze jönnek ,  Gray és Juvia

Nem érdekes hogy szét bomlik a legerősebb csapat , az élet egy szakasza után , a barátságok válnak másodlagossá
Meg ha vége a történetnek , eltűnik minden nagy ellenség , nem is lesz szükség a legerősebb csapatra többé

Gerard + Erza
Nah ők talán azon kivétel , ahol a gyerekkori barátokból kapcsolat , és szerelem lesz
Ez szép és jó , de sajnos kedves barátunk közellenség , és szerintem ez nem fog változni
Szóval szerintem valószínű , hogy a történet végeztével Erza otthagyja a ché-ét , és csatlakozik Gerárdhoz

Másképpen nem lehetnek együtt , max alkalmi pásztoróráik  lehetnének , vagy még az se  


Gazille + Levi
Érdekes párosítás , főleg hogy a kis csaj olyan pöttöm , és talán még wendy-nél is kisebb a melle   , de aranyos lány
De szerintem jól kijönnek , Levi olyan lánynak tűnik , aki egy időn túl ki fogja ereszteni az érzéseit , nem úgy mint Lucy
És szerintem Gazille számára sem , érdektelen a kis csaj
Szóval bennük idővel látok rációt , lehetőséget a jövőre nézve


Cana + Bacchus hát fura egy pár lehetne , mondjuk összeillenek , de én inkább csak ívó cimboráknak tartanám őket
De ki tudja mit hozz az élet
Az biztos , hogy rémes lenne , két ilyen ember gyerekének lenni Nevet

Meg azért szerintetek őszintén ?
Hagyná vala is Cana faterja , hogy bár ki is a lányához érjen  , nem valószínű Nevet
Szóval aki kéri Cana kezét , annak olyan erősnek kell lennie mint Gildarts kb


Romeó + Wendy
Hasonló korúak már , szóval szerintem szép párt alkotnának


Happy + carla
A edolassi részekben , mutattak  hajalmosságot a esetleges jövőbeli kapcsolatukra
Meg azért kedves Happy barátunk próbálkozásai is megtérülhetnének már , nem csak a poén eszközei legyenek


Szerintem kb ennyi , a többit meg majd el dönti az idő és az élet  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 05, 11:13:07 írta Kovatti » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #247 Dátum: 15 jan 05, 21:31:49 »

Légyszi, legközelebb ne húzd ennyire szét a hozzászólásod, így nagyon nehéz olvasni.  kacsint
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #248 Dátum: 15 jan 05, 22:15:24 »

Szerintem Gildarts elkéset azzal, hogy nagyon belebújjon az apa szerepbe. Elég xxx lenne beleszólnia, hogy kivel akar lennie a felnőtt lánya, mikor sosincs otthon és lehet, hogy az egész országban vannak féltestvérei Canának. xD

Erza sem hagyná ott a céhet. Abban teljesen biztos vagyok. De most, hogy a Tanács megsemmisült, így nincs ki betartassa a törvényeket a mágusok közt. Szóval Gérard elvileg már szabadon járhat-kelhet, mert nincs, aki rács mögé dugná. Nevet

Abban nem értek egyet, hogy Natsu máshogy reagált volna, ha nem Jövő Lucy halt volna meg, hanem valaki más. Mikor Simon halt meg, akkor is ugyanilyen volt (mondjuk Erza volt a fő indíték). Ugyan ilyen kitörés lett volna bárki másnál, aki a céh tagja és 5-nél több mondata volt.

A GrayxJuvia párosnál Gray válasza határozott nem volt, de azóta jött apuka és bekevert kicsit a fia szerelmi életébe. Legalábbis Juviát nagyon hajtotta Gray felé. xD
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 05, 22:16:06 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kovatti
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #249 Dátum: 15 jan 05, 23:12:46 »

Értem Mosolyog
Hmmm , szerintem viszont nagyon babusgatja a lányát , már mint azon kevés alkalmakkal amikor beszélnek
Talán már nincs joga ehezz
De tudod milyenek a faterok , ha valami szemétel jönne össze Cana , szerintem ő sem nézné jó szemmel a srácot

Szerintem attól még Gerard bűnözőnek minősül , a tanács majd helyreáll
lesznek új tanács tagok , a törvényeket mind most , mind a jövőbben be fogják tartani , tartatni
Aki vétkezett , az vagy a dutyiban végzi , vagy menekül élete végéig , vagy plasztikai sebészhez megy Mosolyog
Szóval én még mindig úgy gondolom , hogy Gerard nem élhet szabadon , vagy talán elköltöznek valami eldugott  falucskába  
Szóval ha együtt alkarnak lenni , akkor a lánynak követnie kell a fiút a számkivetettségbe

Vissza néztem az említett fejezeteket , nekem óriásinak tűnik a különbség , Simon vagy Gray-nél Natsu csak haragot érzet , míg Lucy-nél azért több van ott , mert még könnyeket is ejt
Sorban Sinon , Gray , Lucy !
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/098/3
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/411/8
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/324/20
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/6 , de pl itt van egy mondata Natsunak , hogy Lucy kedves neki , ebből gondolom  ,hogy több neki ő mint egy barát vagy bajtárs

Viszont úgy tűnik , hogy az  a jelent ahol Natsu sír a halót jövő Lucy hallót testére  dőlve , csak filer jelenet az animében
És olybá tűnik , hogy az is csak filer jelenet , ahol a bizalomról meg a védelemről beszél Lucy
Legalábbis nem találom a mangában
Hogy ezeket minek teszik bele , a filer arc egy dolog , de a filer jelenet , teljesen más tészta
Az ember helytelen infókhoz jut ezáltal Szomorú

Mindegy én még hiszem , hogy a főhős , a főhősnőt kapja meg a végén Nevet

Hmmm
Nem tudom Sasuke válasza is határozott nem volt , azt láthatod mi lett a végén a dologból
És azért Sakura is volt annyira nyomulós fajta nő  , mint Juvia , szóval én hiszem hogy Juvia erőfeszítései meghozzák majd eredményüket , ha már nem lesz szűkség a vele kiváltott humora
Szerintem ők akkor is csak egymás hozz illenek igazán , Gray mellé olyan nő kell aki elfogadj a hóbortját , és nem borul tőle ki
Aztán meg ki tudja mit hozz a jövő , az egyik mellék történetben , Gray csak elvette Juvia sálját , igaz csak miután a lány azt ott hagyta , szóval szerintem csak érez a fiú valamit a lány iránt
De szerintem az idő majd felnyitja Gray szemét , Juviát illetőleg Mosolyog
Mert azért Juvia is egy első osztályú csaj , csak kell hozzá valaki aki irányítja , meg mondja neki , hogy mi ok-é mi nem !

(Volt a közelemben egy hasonló párocska , még van is , szóval tudom , hogy a lány viselkedése , tapadása , vagy éppen hisztériázás , változtatható , csak vezetni kell őt )

« Utoljára szerkesztve: 15 jan 06, 05:12:12 írta Kovatti » Naplózva
natsu grey
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #250 Dátum: 15 jún 06, 20:08:16 »

Szerintem Grey és Lucy . Jól megértik egymást meg Grey sokszor megmentette(ez igaz Natsura is.).
Kár hogy Lisana meghalt pedig ő és Natsu szépek lettek volna együtt és szerintem Natsu szerette is őt.
Erza és Mistgun ... szerintem ez nem nagyon kell magyarázni hisz Mistgun ugyanugy néz ki mint Gérard.
Levy-chan és Gazille szép páros . nem tudom miért de nekem ők nagyon passzolnak.
Kana és Fried mert mind a ketten képesek a társukért harcolni. Mosolyog Mosolyog Mosolyog Mosolyog Mosolyog Mosolyog Mosolyog Mosolyog
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #251 Dátum: 15 jún 07, 19:25:31 »

Szerintem Grey és Lucy . Jól megértik egymást meg Grey sokszor megmentette(ez igaz Natsura is.).
Kár hogy Lisana meghalt pedig ő és Natsu szépek lettek volna együtt és szerintem Natsu szerette is őt.
Erza és Mistgun ... szerintem ez nem nagyon kell magyarázni hisz Mistgun ugyanugy néz ki mint Gérard.
Levy-chan és Gazille szép páros . nem tudom miért de nekem ők nagyon passzolnak.
Kana és Fried mert mind a ketten képesek a társukért harcolni. Mosolyog Mosolyog Mosolyog Mosolyog Mosolyog Mosolyog Mosolyog Mosolyog

Őőőhm, de hol tartasz a mangában? Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #252 Dátum: 15 jún 08, 07:09:09 »

Valószínűleg még Edolas előtt, vagy közben. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Rumpel28
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #253 Dátum: 15 jún 22, 19:40:18 »

A kedvenc párosom NatsuxLucy.Nagyon közel állnak egymáshoz, és azért elég sok időt töltenek együtt.Szerintem ez már több mint barátság.

Aztán ott van még GajeelxLevy.Olyanok mint a Szépség és a Szörnyeteg.Remekül kiegészítik egymást.

JuviaxGray:Először annyira nem kedveltem Juviát és a képzelgéseit,de egy idő után már láttam,hogy valószínűleg Gray is érez valamit Juvia iránt.Szerintem összeillenek.

GerardxErza:Ők biztos,hogy éreznek valamit egymás iránt,mert nem lett volna az a majdnem csók jelenet.Nálam az is pluszpont,hogy már gyerekkoruk óta ismerik egymást.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!