24 máj 03, 09:32:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 69415 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
EquinoxX
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 15


Kinek hatalmassága túlszárnyalja az isteneket.!


« Válasz #225 Dátum: 13 júl 22, 10:15:53 »

Most lehet, hogy hülyének néztek, de asszem', hogy szakkifejezés is van rá mi EdoNatsu problémája.
Ez is ilyen pszichológiai betegség, hogy valaki fél a külvilágtól, ezért bezárkózik egy adott helyre, és csak kivételes esetekben hagyja el azt.
Bár én mindíg hülyeségeket beszélek... Nevet
Amúgy az Edo témában még:

EdoErza x ??? Nevet

Naplózva

Nem nézünk többé az ágyunk alá, hogy
rejtőzik-e ott szörny, mert rádöbbentünk,
hogy a szörnyek bennünk lakoznak.
- The Joker
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #226 Dátum: 13 júl 22, 10:38:38 »

Erza x Erza. Nevet Ez kiderült, mikor zuhantak lefelé. Nyelvesít

Romeót mindig Wendyvel párosítják de szerintem Coco-val érdekesebb lenne.

Edo-Natsu szerintem csak egyszerűen a járgányában érzi magát biztonságban és menőnek. Biztosan köthető ez a viselkedés valamilyen múltbéli eseményhez.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
LadyTitania
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #227 Dátum: 13 aug 21, 21:56:38 »

De régen írtak :o De tetszik ez a téma, gondoltam én is leírom, kiket gondolok úgy, hogy a végén összejönnek:

Natsu x Lucy: Sokat untat a főszereplő x főszereplő pár, de olyan jól működnek ők ketten Mosolyog És a manga utolsó fejezetei alapján azért van ok támogatni ezt a kettőt!

Gray x Juvia: Juvia rajongása az elején csak vicc kedvéért ment, de szerintem most van esélyük összejönni. Már ha Gray nem lenne ennyire tsundere xD

Gajeel x Levy: Elég alap, főleg, hogy Levy oldaláról biztos a dolog (azt hiszem vagy Jet vagy Droy karakter jellemzésénél leírta, hogy úgy gondolják, Levy-nek tetszik Gajeel Mosolyog)

Jellal (Gerard?) x Erza: Hát ez cáfolhatatlan Nevet (Chapter 264, valaki?)

Elfman x Evergreen: Szerintem ezzel senki nem vitatkozik Mosolyog


Emellett van még sok kedvencem is, de ezekre látom a legnagyobb esélyt.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #228 Dátum: 13 szep 20, 01:49:33 »

Abból a szempontból, hogy mi a legesélyesebb a kövi párokat jósolom:
NatsuxLucy, GrayxJuvia, ErzaxGerard
De ez nem egyezik azzal, amit szeretnék. Szerintem egy ErzaxNatsu tök jó lenne (Erza szerintem messze a legjobb csaj a FT-ben) LadyTitania hozzászólásához pedig csak annyit, hogy Gray nem tsundere csak ő inkább Lucy-t szeretné Juvia helyett-bár ez csak az én véleményem, de volt már rá utalás. A LokixLucy szerintem jó lenne, de elég esélytelen, Gazille x Levy és ElfmanxEvergreen viszont szinte biztos, hogy lesz.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
FairyTailForever
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #229 Dátum: 13 okt 02, 17:42:01 »

Szerintem A NatzuxLucy, ErzaxGerard, LevyxGajeel, GrayxJuvia, ElfmanxEvergreen, HappyxCharle, AlzackxVisca párosok egymásnak lettek teremtve Nevet.De tetszik még a Loky-Aries páros is, cukik lennének együtt Pirul. A natzu-Lisanna páros viszont valamiért nagyon nem jön be, hozzá szerintem inkább Lucy illik.  :lover:Erzát pedig Gérardon kivül mással el se tudom képzelni mint ahogy a többieket sem Durci. Ezzel nem akarok megbántani senkit de szerintem ők igy tökéletesek.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #230 Dátum: 13 okt 05, 01:48:13 »

Nagy részükkel egyetértek,főleg hogy eléggé esélyesek és többen is elégjó úton haladnak a maguk módján smirksweat
Gray-Juvia-val még meg lesz egy hosszabb "szenvedés".De türelem rózsát alapon még meglehet.
Natsu,Lisanna,Loke és Lucy négyes még nem tudom pontosan több lehetőség is megfelelne Gondolkozik
Legfeljebb osztoznak Nevet
Mira-Laxus páros én is nagyon kícáncsi vagyok milyen lenne Ördögi
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #231 Dátum: 13 okt 06, 17:19:38 »

...
Mira-Laxus páros én is nagyon kícáncsi vagyok milyen lenne Ördögi

Aham, egy szende démon és egy sárkány. Képzeljük el a gyereküket, aki sárkányölő mágia használata közben felveszi a Take Overrel elszívott sárkány alakját és birtokolja a képességeit. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FT. Sting fan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #232 Dátum: 13 okt 25, 17:57:48 »

natsu - lucy
gray-erza
urtear-gerard
juvia-lyon
sting - yukino
evergreen - elfman
gajeel- levi

szerintem ezek a tuti párosok Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 25, 17:58:23 írta FT. Sting fan » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #233 Dátum: 13 okt 25, 18:53:32 »

Már szóban kifejthetnéd a "miérteket" is, ha már a téma címe is kéri. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #234 Dátum: 13 okt 30, 16:04:57 »

Lucyt 3 emberrel tudnám elképzelni:
NatsuxLucy- Szerintem szinte mondanom sem kell, hogy miért Nevet Egymásnak lettek teremtve, két idióta ·^·
StingxLucy- Ez a páros nagyon megtetszett. Én sem tudom miért amikor egy szót sem váltottak még egymással...
GrayxLucy- Gray biztos érez valamit Lucy iránt bár néha az inkább testvéri szeretetnek tűnik, meg voltak is már rá jelzések :3...bár nem sok, de ha nem Natsuval akkor vele legyen Hehe

Gray jó lenne Juviával ha Juvia nem lenne ennyire tapadós :s Ha kicsit visszább venne akkor (az én szememben) sokkal több esélye lenne Graynél.
ElfmanxEvergreen- Mint egy rossz házaspár Nevet Ha pont ők nem jönnének össze egy világ omlana össze
GajeelxLevy- Levy szerintem szinte biztos, hogy érez valamit Gajeel iránt fordítva is de az már bizonytalanabb, hogy Gajeel érez-e valamit Mosolyog
Mira vagy Laxussal vagy Freddel illene össze szerintem Nevet de inkább Laxussal
RoguexYukino- sokan Yukinót Stinggel párosítják de szerintem Rogueval jobban összeillik:) ésszerű magyarázatot egyenlőre nem tudok adni Hehe
Naplózva
FairyTailForever
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #235 Dátum: 13 nov 13, 19:23:54 »

Levy biztos, hogy érez Gazeel iránt valamit, mert a sárkányos részekben, amikor JövőLucy megjelenik, Levy leírta a naplóba, hogy mindenki meghalt még az is akit szeret. Szeretet
Naplózva
Ichirou
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #236 Dátum: 13 nov 21, 23:50:08 »

Sziasztok!
Ami szerintem eléggé nyilvánvaló, és szerintem is passzolnak egymáshoz:
Juvia és Gray - itt inkább Juvia aki oda van Gray-ért, és akármilyen fura szerintem eddig Gray észre se vette még igazán Juvia-t, amikor Erza említést tett Juvia-ról Gray elég meglepődöttnek tűnt
Erza és Gerard - már egy csókot is majdnem láthattunk, mind a kettő patent karakter, simán össze illenek
Levy és Gajeel - több részben is voltak utalások Levy felől
Lisanna és Natsu - igaz, szerintem Natsu nem az a szerelmes fajta, de ott van amit Lisanna mondott neki kiskorában.. Bár engem eléggé zavar, hogy mennyire megtört volt Natsu mikor felhozta neki Lucy Lisanna-t (véletlen) és ahhoz képest, mióta Lisanna vissza jött Edolas-ból nem sok közös szerepük volt eddig
Evergreen és Elfman - az egyik movie-ban elég nyomós utalást kaptunk rá, érdekes és egyben jó pár lennének
Lucy és Loke - szerintem totál össze illenének, de mondjuk biztos kedvelik egymást : )
Charle és Happy - Happy nagyon oda van érte, de elég egyoldalú, de szerintem aranyosak lennének
Makarov és Polyuska - Totál össze illenek szerintem xD

Egy-két helyen lehet eltértem a témától, de annyira azért annyira nem.
Sziasztok!
Naplózva

Λиιмε ғαп
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #237 Dátum: 13 dec 31, 03:32:43 »

Huhh, hát van 16 oldal, már 4-et elolvastam, de ha lesz időm, befejezem. Én kit kivel hoznék össze?

 Erza és Gérard egyértelmű, nekem Gérard amúgy is az egyik kedvencem, már "Siegrain" megjelenése óta, akkor is szerettem amikor gonosz volt! (de ez mellékes) Nagyon passzolnak egymáshoz, majdnem elcsattant egy csók is, gyerekkori szerelmek, és sztem ezt nem is kell ragozni. Egyértelmű!

Nos, most talán Natsu-t várnátok, mint főszereplőt, de nem. Gray és Lucy. Talán ezt fogom kifejteni leginkább, mert talán sokaknak ez nem érthető. Szóval miért is? Natsu miért nem Lucy-val, Gray pedig Juvia-val?  Natsu: Aranyos lenne, ha Natsu eléggé érett lenne, elég hülyék lennének együtt Lucy-val elismerem, de neki ott van Lissana, és emlékezzetek, a mágiajátékokon az esküvős résznél ő nem Lucy-val volt, hanem Lissana-val.  (más kérdés, hogy Gray és Juvi együtt volt, de az csak azért, mert nem tudták volna kihez tenni Juviát, többször volt ilyen alkalom, pl amikor táncolni tanultak. Juvia akkor is Gray-el volt, Lucy meg egy csillagszellemmel. Natsu persze Lissana-val.) Mindegy, ez most szintén nem fontos. Sokan írjátok, hogy azért hoznátok össze Natsu-t és Lucy-t, mert sokszor belepirulnak a dolgokba. Nos, figyi: Lucy mindenbe belepirul! Gray-be is. Loki-ba is, néha még a perverz tehén megjegyzéseibe is. Ne ez alapján ítéljétek meg. Natsu sose mutatott semmit Lucy irányába, ha neki viszont meg is fordult egy rész erejéig valami az agyába.  Na akkor térjünk is Gray-re: Gray NEM szereti Juvia-t!! Ki is mondta, akik esetleg nem olvasták a mangába, azoknak nem spoilerezem ide. És ha szeretné, már rég közeledett volna az irányába. Juvia szereti Gray-t, de ezt ő nem viszonozza, csak pasiból van, szereti a rajongótábort. Gray viszont szereti/kedveli Lucyt: Anno még az 58. részben Gemini az ikerek, felvették Gray formáját, emlékeit, gondolatát, és Lucy előtt elmondták mi Gray véleménye róla. ,,egészen az ízlése szerint való. Még érdekli is egy kicsit." Későbbi utalások is voltak, pl amikor Lucy elhagyta a kulcsait, majd Loki adta neki vissza, Lucy azt mondta hogy fél mit kap majd ezért Aquarius-tól, már érzi, hogy fáj a feneke. Gray persze egyből ott, ,, Lehűtsem? " Mire Lucy: ,,Ez már burkolt szexuális zaklatás." Egyébként folyton egymás mellett állnak mindenhol, szinte állandóan ők vannak a legközelebb, pl amikor mennek egy színházba dolgozni, Gray és Lucy nagyon közel állnak. Gray Lucy közelében még többet vetkőzik, és már asszem 4 alkalommal is meztelenre. Amikor valamin meglepődik az egész csapat, gyakran Gray és Lucy beszélik meg az eseményeket ketten, pedig ott van még Erza Natsu vagy akár később Wendy is. Továbbá Gray sokszor gondol inkább Lucyra, mint mások. Pl amikor megjelent Evegreen, akkor Gray volt aki figyelmeztette Lucy-t, ne nézz a szemeibe, pedig még vagy másik "200" ember is ott lett volna. Volt egy két nagyon ütős momentum is, amikor Gray Lucy házában van, vagy amikor felfújja a szoknyáját, Gray pedig vörös mint egy paradicsom, amikor Edolasban vannak, és edo-Erza majdnem megöli Lucy-ékat, ekkor megjelenik Gray és Erza, Erza leáll küzdeni edo-Erzával, Gray meg odamegy Lucyhoz, és ott tiszta közelről érdeklődik, minden oké e. Akkor a nirvánás harcnál Gray, Jura és Lucy olyan pozícióba esnek hanyatt, hogy Lucy feje Gray-nek a ... -jánál van, ő meg olyan fejet vág... hogy.. jajj xD ... Amikor edolasban egy vidámparkba vannak, jön mögöttük egy hajó, majdnem elüti őket, Gray meg ráveti magát Lucyra, és elég, szintén félreérthető helyzetben vannak. Rengeteg ilyen volt, most csak néhányat soroltam fel.  Na mindegy, a lényeg hogy Gray amúgy nem szereti Juviát, csak elviseli a beteges imádatát. Ő Lucy-t kedveli.

Na ez egy jó hosszú bejegyzés csak kettejükről, a többi párt már leírták, Natsu nekem tök8 kivel jön össze, sztem Lissana a legesélyesebb. Na ha már itt járunk, tudom, Lyon már feladta a Juvia irányába való közeledést, de attól még poén lenne, ha a végén ők összejönnének. A többit tényeg leírták már, nem ragoznám tovább, de én Gray-Lucy páros-t jónak tartom, akkor is, ha Lucy nem mutatott semmi közeledést Gray felé. (ahogyan Natsu-hoz se, tehát ugyanott járunk. Mindkettőnek volt már pirulós jelenete nem egy.)

ui.: Nem tudom, kik voltak, akik ilyen hosszan kifejtették, előre bocsi, ha már valaki leírt ilyeneket, én sem ismételni akarom a már elhangzottakat, csak felhívni rá a figyelmet, mert az ember gyakran nem lát olyan jelenetet, amit nem szeretne. (Én se vagyok vak, láttam ami nemrég történt a mangában Lucyval és Natsu-val (nemrég? még a mágiajátékok után nemsokkal) és azt is tudom, hogy volt már ölelkezős képük, de Erza "temetésén" Lucy ott is Gray-t ölelte. Remek alkalom a bemutatásra: itt még nem zavar be Juvia, így őket rakták össze, és így nem marad felesleges karakter (pl Juvia nem akar majd Gray nyakán lógni, akit nem tudnak hova tenni, ha Gray Lucy-t ölelgeti)) Senkit nem szeretnék ezzel kritizálni, ez az én véleményem, remélem valamennyire azért reálisan gondolkozok. Tudom itt mindenki NaLu fan, de ez van, én nem így látom a dolgokat. Ja, és bocsi a rengeteg szóismétlésért, hibáért, de igyekeztem leegyszerűsíteni a dolgokat, nem pedig költői megfogalmazásokat véghez vinni, pedig az is menne. Nevet Ha valami még eszembe jut, ideírom, plusz elolvasom az eddigieket.

Most így utólag hozzátéve: A csere (19.) részben mondtak valami olyasmit, hogy akiknek felcserélődtek a lelkeik, azok örökké boldogan fognak együtt élni. (Jó elismerem, ez a Happy-Erza párosításnál elég hülyén néz ki/hangzik xD, de a Gray, Lucy párocska számomra cuki lenne.)
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 01, 22:40:44 írta Aurelsia » Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #238 Dátum: 13 dec 31, 18:34:48 »

Ez az Edolas keverés nem is olyan rossz ötlet.  Nevet
EdoGray + földi Juvia-nál már meg is van a 2 oldali viszonzott szerelem (elvileg).  Gondolkozik

és ki mit gondol az EdoNatsu + Yukino párosról.  Nyelvesít

új értelmet nyerne az autós randi :DD (autósmozi, és ami utána jön Nevet )
szerintem olyasmi lenne mint a Viska&Arzack, hogy egymásra néznek, és egyből elpirulnak, zavarba jönnek ikszdé
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #239 Dátum: 13 dec 31, 23:10:14 »

Lucy + Capricorn  >.<# - Azért valljuk be különleges lenne. Különben is Capricorn igazi gentleman, Lucy pedig úrilány.
Erza + Natsu  Ördögi - Ez így igen zorall, DE(!) Natsu-nak olyan nő kell, aki helyre pofozná a hülyeségét. Erza ebben kiváló.
Cana + Bacchus  Pojén A jó isten... akarom mondani az alkohol is egymásnak teremtette őket.  ikszdé
Luxus + Wendy  Ohh My God Luxus örülj neki, hogy kapsz valami nőfélét.
Makarov + Minerva  >.<# Lehánylak - Ez nem tudom, hogy jött ... a fantáziátokra bízom.  ikszdé
Juvia + Happy  ikszdé ikszdé Ördögi Legalább a WaterWomen nyugton maradna.
Zeref + Lisanna  Nevet Ez már szemétség!  Pojén ikszdé
Zancrow + Mirajane  Nevet Ez még nagyobb szemétség!  ikszdé
Kagura + Romeo  Mosolyog  Hohó ez Dupla köcsögség!  ikszdé ikszdé ikszdé
Gazille + Charle  Nevet Ez NO COMMENT! ikszdé ikszdé >.<# ULTRA szemétség! ikszdé




Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!