24 máj 03, 09:05:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 69414 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #15 Dátum: 10 máj 29, 17:33:09 »

Gerard + Erza
Kedvenc párosom, tökéletesen illenek egymáshoz. Egyszer azt írtam Bleach topicban, hogy az IchiRuki nálam mindent visz. Változott a helyzet, tarol a Gerard + Erza. Nevet
Sajnáltam őket, hogy mennyit szenvedtek gyerekkorukban. :S Remélem, a végén happy end lesz. kacsint
Különösen azért tetszik ez a páros, mert a legtöbb favolt anime párossal ellentétben rajtuk tényleg látszik, hogy őszintén szeretik egymást, nem kamasz hóbort a dolog, és nem is egyoldalú. Mosolyog


Natsu + Lucy
Őket is szeretem, bár nem annyira, mint a fent említett párost. Nevet Nekem a Natsu + Lisana annyira nem tetszett, jobban pártolom a Lucyval való párosítást. ;D Úgy látszik, bejön nekem a rózsaszín + szőke haj kombó. (NaruSaku) ;D


Gazille + Levi
Először még ellenségek, az egyik ártott a másiknak, aztán később megvédi, míg végül azon kapják magukat, hogy bejön nekik a másik. Nevet


Luxus + Mirajane
Kb. totál ellentétes tulajdonságú karakterek, de szerintem külsőre (is) nagyon jól összepasszolnának. Nevet


Happy + Charle
Remélem, jól írtam a csaj macska nevét. Nevet Az ő párosuk eléggé alap, bár Charle kissé bunkó néha, amit nem szeretek. Technikai KO


Mistgun + Wendy
Edo-Wendy meglehetősen jó nővé érett. Szegény csórikám hadd legyen boldog az ő saját "Gerardjával". De kizárólag a másik világban, mert a Földön egy Gerard van, az igazi, ő pedig Erzáé. Lesütöttszemek


Arzack + Visca
Ők igazából nem nagyon érdekelnek, csak gondoltam, leírom azért a párosukat. :"D


Leo + Aries
Jajj, egyszerűen imádom őket, nagyon aranyosak. Nevet


Scorpius + Aquarius
Olyan nagymenőnek néznek ki, szintén jó páros. Nevet


Leon + Cherrie
Remélem, valahogy így kell írni a nevüket. :"D Hadd legyen Cherrie boldog. ;D


Gray + ...
Egyértelműen egy Gray + Nikkie páros vinné a pálmát, de az ugyebár sajna lehetetlen. x"D
Komolyra fordítva a szót... Juviát kellene írnom, de nem visz rá a lélek. Pedig illenek is egymáshoz, meg bírom is Juviát, de vannak fenntartásaim a párosukkal kapcsolatban. :"D Lehet azért, mert a kedvenc karim Gray, nem tudom. :"D
Mindenesetre várom, hogy felbukkan majd egy csaj Gray múltjából, aki iránt mélyebb érzelmeket táplált - persze csak akkor, hogyha a csaj normálisabb, mint Juvia. Nevet
Régen Kanával barátkozott Gray elég sokat, de ő túl "férfias" Grayhez - legalábbis az ivászat terén. x)
Nekem tetszene egy Gray + Virgo is, ha lehetséges lenne közöttük a kapcsolat. Nevet


Valamint hozzátenném még, hogy nem értem, hogy egy olyan jó pasi, mint Hibiki, hogy volt képes egy olyan nőt szeretni, mint Karen. Technikai KO

---
Majd ha eszembe jut még valami, pótlom. xD
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 29, 17:53:18 írta Nikkie » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #16 Dátum: 10 aug 08, 20:26:12 »

Nem nagyon szokott érdekelni a legtöbb mangában / animében a szerelmi szál de:

Natsu / Wendy szerintem annyira jól néznek ki együtt Nevet És nemhinném hogy Wendy fiatal mert az edo Wendy hát huh Nevet enyhén szólva dögös és nem látszik fiatalnak. És ugye az edolasiak egykorűak a földi emberekkel.
Egy szó mint száz szerintem ök nagyon jók együtt mind2 sárkányelő és még harc közben is segitik egymást. Sajna nemsok esély van rá de nagyon bejön ez a pár. Mondjuk Natsu + lisana jobb lenne de az kilöve  Neeem Szomorú

A másik nagy kedvenc pedig Luy + Loki Nevet Ők is passzolnának egymáshoz Nevet + érdekes lenne egy csillagszellem , csillagmágus románc Nevet
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #17 Dátum: 10 aug 10, 19:51:14 »

Hát tényleg elég érdekes, mivel Loki sajnos nem ember, és mivel csillagszellem, így időtlen, mint a csillagok. ^^ Csak megjegyzés, Loki az egyik kedvencem, csak nem a csillagszellem, hanem még a "mágus" verziója. ^^

Ha úgy vesszük, hogy Natsu = Haru és Lucy = Ellie, akkor őket nem tartom esélyesnek, mint párt, már csak a Rave Masterben történtek miatt sem. Mashima-sensei csak nem játssza el ugyanazt kétszer. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 10, 19:54:43 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #18 Dátum: 10 aug 10, 20:21:03 »

Hát Loki-t csajozás terén sosem igazán érdekelte hogy csillagszellem Nevet Mondjuk én látok esélyt erre a párra. Lucyt mással úgysem nagyon lehet összehozni. Natsun-val lenne rá kis esélye de Natsu csak maradjon meg Wendynek Nevet
Eltelik 1-2 év Wendy kicsit gömbölyödik , Natsu komolyodik és olyan szép pár lennének.

Bár sajnos Natsu-nak szerintem nem nagyon lesz szerelmi szála. Mert ahogy kivettem ö azért szerette Lisana-t és nemhiszem hogy kell neki más de akkor is remélek egy Natsu Wendyt Nevet
Naplózva


Fullmoon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 59

Ethernal Light


« Válasz #19 Dátum: 10 aug 28, 14:49:08 »

Ejj, ebből az animéből csak nekem nem hiányzik a szerelmi szál? :o
Naplózva


A csapatom teszi a szívemet erőssé, azokért harcolok, akikkel törődöm. Nem érdekel mi történik a testemmel.




Azok, akik nem törődnek a barátaikkal, rosszabbak a szemétnél
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #20 Dátum: 10 aug 29, 00:42:04 »

Aha ez mind szép és jó csak én ........ levagyok maradva a mangában a 114tartok szóval nem vágom ezeket a dolgokat
De én eltudnék képzelni egy
Natsu X Erza
Gray x Juvia
Gazille x Levi
Loki x Lucy
Bár nekem a legjobban a Natsu és Lisanan pár tetszett nagyon imádtam ésé n kajak azt hittem,h azért nem látjuk Lisannát mert küldetésen van Erzát is sokáig nem láttuk aztán kiderült,hogy meghallt majdnem depis lettem
Naplózva
łin@
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 19

Jounin


« Válasz #21 Dátum: 10 szep 02, 18:41:26 »

Nekem a favorit párjaim: Gray-Juvia, Erza-Gerard , Lucy-Loki ,
Nagyon rágodom a Natsu-Lucy páros között i de mivel Natsu már több mint 8 éve sírtatja Lisanat ezért kiesik ( emlékeztek mikor lehordta Lucyt mert ugyanazt mondta mitn Lisana?)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #22 Dátum: 10 szep 03, 23:13:28 »

... Natsu már több mint 8 éve sírtatja Lisanat ezért kiesik ( emlékeztek mikor lehordta Lucyt mert ugyanazt mondta mitn Lisana?)

2 éve, nem 8 éve. Nem tudom, hogy olvasod-e a mangát, de egy nem olyan régi fejezetben pont Natsu mondja, hogy 2 éve halt meg Lisana. Plusz a Phantom támadásakor, Elfman visszaemlékezésében már egy 16-17 év körüli Lisana szerepel. Erre a képre gondolok (nem spoiler, mert az anime már túlhaladt rajta): http://i55.tinypic.com/2j1vgbm.png
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
KiRaH
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 28

Yaoi Fan.Girl & Trollkirálynő xD


« Válasz #23 Dátum: 10 szep 15, 10:58:37 »

Én igazából csak egy páron gondolkoztam  amiótta ismerem a Fairy Tail-t, az pedig az: Erza + Gerard  Nevet Nyelvesít Szépek együtt nagyon szeretem őket, remélem Gerard hamar ki jön a dutyiból Nyelvesít
Naplózva



"A jövő nem végleges, nincs végzet, amíg be nem végzed."
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #24 Dátum: 10 okt 16, 22:18:00 »

Nos, én kezdek megkedvelni még egy párost, ami nem más, mint a Kana + Fried. Nevet Tiszta édes Fried, amikor zavarba jön a csajoktól. Nevet Erősebb is, mint Kana, szóval minden klappol. Nevet

Gondolkodtam még a Mirajane + Fried-en is, de Mira jóval erősebb nála. Én meg szeretem, ha egy kapcsolatban a férfi erősebb, mint a nő. Nevet

Ezért Mirának marad Luxus. Nyelvesít


Jajj, kihagytam a másikat:
Evergreen + Elfman. Nevet Ők is jól passzolnak egymáshoz. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 16, 22:18:51 írta Nikkie » Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #25 Dátum: 10 nov 04, 14:52:25 »

Az Evergreen+Elfman kombó akkor is ütött amikor megmondták Mirának h összeházasodnak xD AMióta bevetették ezt a cselt Evergreen kezd kicsit gyanús lenni mert furán viselkedik amikor Elfmannal van xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #26 Dátum: 10 nov 04, 23:01:23 »

Így párok terén szinte teljesen egyetértek Nikkievel Nevet
Bár a Mira x Luxus nem igazán jön be, akkor inkább már Mira x Gildartz, bár nekem Friedel is tetszene.
Ami még nagyon bejönne csak így titokban hébe-hóba az az ErzaJane...  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 04, 23:02:06 írta Fujii » Naplózva

[/center]
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #27 Dátum: 11 jan 18, 08:18:22 »

... Chakra, a tiéd is nagyon jó kép! Örülök, hogy legalább egy olyan páros akad, amit mindketten szeretünk. ^¸^

Kettő is akad. kacsint Az Erza + Gérard párosítás is nagy favoritom. Talán az egyetlen olyan pár a mangában, ahol mondhatni "ma(n)gától értetődőek" a dolgok. Csak sajna Gérardot lejegelték valami dutyiban. Bár az új Mágiatanács elnökét elnézve nem jósolok neki túl sok jót... Szomorú

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #28 Dátum: 11 jan 18, 10:21:08 »

Tényleg, az Erza és Gérard. *.* Az is nagy kedvencem, még mindig. Pirul

Szerintem FT addig nem nyugszik, amíg el nem intézik, hogy Gérard kiszabaduljon. Szegény Erza annyit szenvedett már, jó lenne, ha boldog lenne a szerelmével. (Már mindkettőtől kaptunk utalásokat, hogy szeretik a másikat.) Nevet

Ha elfognák Urteart, és az a Tanács előtt bevallaná, hogy ő manipulálta Gérard-t, akkor valószínűleg Urteart ítélnék el helyette.

Bízom Mashimában is, hogy ha már egyszer létrehozott egy ilyen jó párost, akkor azt csak nem teszi semmissé. Mosolyog
Naplózva
XPetike
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 210


« Válasz #29 Dátum: 11 jan 25, 22:54:50 »

Én személy szerint nem kedvelem Gérardot, így nehezen tudom elképzelni Erza mellett, de van egy olyan érzésem, hogy úgyis együtt lesznek Szomorú

Natsu egy kicsit bonyolultabb. Itt 3 lányt említenék meg:
- Lucy-t már jó párszor láttuk elpirulni Natsu társaságában, ami azt feltételezheti, hogy érez valami komolyabb dolgot Natsu iránt, pl. mikor Mirajane említette, hogy mintha Natsu érezne valamit iránta. Szinte megbolondult. De nekem az ő párosításuk se tetszene. Egy nyugodtabb lányt képzelnék el Natsu mellett.
- A manga 100. fejezet 23-24. képe a kedvencem http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/100/23, ez a fejezet komoly érzelmeket váltott ki belőlem, ezért se akarnám, hogy Gérard összejöjjön Erzával Mosolyog Bár valószínű, hogy Natsu és Erza csak komoly barátként tekintenek egymásra.
- Az egyik kedvenc anime részem a 20. (ha jól tudom) , elképesztően cuki történet Happy születése és Natsu Lisanna története ^^ Véleményem szerint Lisanna az egyik legszebb lány a történetbe és már van egy közös "gyerekük" is. Mi más kéne még. Így voksomat a Lisanna és Natsu párosra teszem, de nem lennék csalódott egy Erza Natsu párosítással se.

Gray és Juvia bonyolítani nem szeretném, de remélem Juvia visszaváltoztatja a haját. Úgy megörültem, mikor új stílusba jelent meg Fairy Tail tagként, jól állt neki, erre most megint a régi. -.-

Levi és Gazille, ez a legegyértelműbb. Mindketten szimpatikusak. És a hozzászólásokat olvasva, ez az amibe szinte mindenki egyetért ^^ Itt megemlíteném, hogy szerintem Levi a másik szépség a történetben, de más nevet adnék neki, az egyik barátomat Leventének hívják, így nekem egy fiú név jut róla eszembe.  smirksweat

Lucy-t még nem társítanám senkihez se... utálatot nem mondanék, de nem kedvelem, így még nem akarom senkihez se hozzáadni.^^

Mirajane és Luxus párost a Phantomos látógömbös incidens miatt nem tudom elképzelni, ott eléggé mérges volt Luxusra, mikor nem ment segíteni a céhnek. (Én Luxus iránt nem is a hatalom átvételes dolga miatt érzek ellenszenvet, csak jobbat akart a maga fura módján, hanem mert akkor nem ment segíteni)

És a végére egy Polyushka Makarov páros, ezért se akarom, hogy a mesterrel történjen most valami a szigeten. (Most majd Wendy stabilizálja és majd Polyushka gondoskodik róla, ápolgatja  Szeretet ^^)

Szerintem ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 25, 22:56:46 írta XPetike » Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!