24 máj 03, 05:57:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 69412 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 10 ápr 20, 21:27:24 »

Párok.
Kit kivel képzelsz el? Szerinted ki illene kihez.
Lehetőleg maradjunk meg az ellenkező neműek kapcsolatánál. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1 Dátum: 10 ápr 20, 21:39:20 »

Először is-Nagyon jó ötlet ez a külön Fairy Tail-es részleg, respekt Nevet
Másodszor-2. hsz Kúl

De akkor az ON:

Egyértelműen Erza+Gerard
Nagyon kevés az olyan páros shounenben akik érdekelnek de ők viszik a pálmát ilyen téren. A múltjuk szomorú de mégis valamilyen szinten gyönyörű. Leginkább az amikor Gerard elnevezi Erzát Erza Scarletnek, és erre majd később visszaemlékeznek...de szép lessz is az animében.
Külső terén is mennek egymáshoz, Erza nagyon szép, Gerard pedig cool.
Erőben is passzolnak, minkettő egy széttápolt állat Nevet


Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2 Dátum: 10 ápr 20, 22:14:11 »

Tényleg jó ötlet, főleg, hogy ennyire belebolondultam a Fairy Tail-be. Nevet

Erza és Gerard valóban szép pár. Igen, már ott tartok. Nevet
Habár a visszaemlékezésük eléggé sokkoló volt, de már ott is aranyosak voltak együtt. Mondjuk lehet Gerard-ra már akkor se nagyon illet ez a jelző. Nevet

Meg nekem Gray Fullbaster és Juvia Lorax is tetszik, olyan jól mutatnak együtt. Nevet

Mondjuk még nem értem a manga végére, szóval lehet addig találok még kedvemre való párt, pl. ha Elfman kapna valakit. Nevet
Naplózva

kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #3 Dátum: 10 ápr 22, 23:00:04 »

Furcsa kapcsolat van a szereplők között, Lucy, Erza, Natsu és Gray egyértelmű, hogy nagyon kötődnek egymáshoz. Ha a favorit párosításom kéne megnevezni, én legszívesebben Lucy-t és Gray-t látnám együtt, Erzát pedig Natsuval, de van egy olyan érzésem, hogy mindenki " körön kívül" választ majd, ha lesz szerelmi szál, és nem a csapattársát.

Ha ez így alakulna,  talán a következő párosokat tudnám elképzelni:

- Erza+Gerard
- Lucy+Loki
- Gray + Juvia
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4 Dátum: 10 ápr 23, 09:14:26 »

A Lucy x Grey nekem annyira nem tetszene, bár a Natsu x Erza viszont nem lenne rossz. Mosolyog Inkább Lucy x Natsu, és Grey x Erza. Legalábbis ha ezen a xsapaton belül maradunk.
Naplózva
csimmbi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 14


« Válasz #5 Dátum: 10 ápr 23, 11:31:38 »

Hát én csak az animét nézem a mangát nem olvasom , de pár résszel ezelött volt mikor a Phantom elfogta Lucy-t és ő leugrott a toronyból és miközben zuhant valami ilyesmit mondott (nem keresem vissza Nyelvesít) : Natsu segíts, érzem hogy itt vagy! és Natsu persze jött és segített...meg Lucy azért soxor pirulgat natsu felé Nevet De nemtudom majd kiderül Nyelvesít
Erza és natsu szerintem azért nem passzolna mert Erza érettem komolyabb..NAtsu..Natsu meg Natsu Nyelvesít De remélem nem bántottam meg senkit Nevet
Én Loki-t és Mira-t szívesen megnézném..nem tudom miért, sztem összeillenek Nyelvesít
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #6 Dátum: 10 ápr 23, 12:11:32 »

Lucy x Gray? Hát az nekem se nagyon tetszik, főleg, hogy ott van neki Juvia, az úgy tökéletes. Nevet
Habár így akkor nem tudom, hogy Lucy-t kihez passzoljam, mert Loki inkább Aries-el jön be. Nevet
Viszont nekem a Lucy x Natsu se tetszik, szerintem nem illenek össze.
Na sebaj, legalább az Erza x Gérard vonal egyre jobban tetszik. Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7 Dátum: 10 ápr 23, 12:17:26 »

Spoiler veszély! Csak akkor olvasd tovább, ha a mangát is olvasod!

Hiro Mashima-san (a mangaka) igazából már bemutatta azt a két párt, akik tuti befutók lennének. ^^
Natsut és Lisanát, Erzát és Gérardot. Az előző előtti mondat végén a feltételes mód pedig sajnos annak szól, hogy Lisana már meghalt, Gérard pedig jelenleg dutyiban van. Bár remélem a mangaka nem ír ki egy ilyen jól összedobott karaktert a történetből és látni foglyuk meg. ^^

A Gray és Juvia párosítást először poénra vettem, de az edolasi kalandok alatt is kaptunk rá utalást. Persze ott olyan, mintha Gray és Juvia személyisége fel lenne cserélve. Juvia a látszólagos "jégcsap" és Gray az aki rajong utána. Míg Földvilágon pont fordítva van. ^^

Hoppá és kihagytam még egy nyilvánvalót: Arzack és Visca. ^^ Magyarázni asszem nem kell, hiszen kettőjükön kívül mindenkinek nyilvánvaló. Csak ők nem merik kifejezni az érzéseiket egymás irányt. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 23, 12:20:32 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8 Dátum: 10 ápr 23, 16:18:48 »

Én még csak az első 15 részt láttam az animéből, a mangából meg azt a pár fejezetet olvastam, amit lektoráltam, szóval talán nem vagyok annyira kompetens a témában, de azért leírom, hogy nekem kik tetszenének.  Mosolyog

NatsuxLucy számomra egyértelmű. Azt a szereplőt, akit Chakra említ nem ismerem még és változhat a hozzáállásom, ha megnézem azokat a részeket, de  mivel azt írtad, hogy már meghalt ezért szerintem továbbra sem esélytelen ez a páros. Lucy szerintem biztos, hogy érdeklődik Natsu iránt. Ez a special-ból is kiderül meg amit csimmbi ír azzal is egyetértek. Natsu érzéseiben annyira nem vagyok biztos, most hogy megtudtam ezt az infót Chakra-tól, de azért reménykedem.  Mosolyog

Gray-el eddig max Erzát tudnám elképzelni, de itt is elhangzottak más nevek, szóval annyira nem tudok állást foglalni.  Nevet
Naplózva


csimmbi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 14


« Válasz #9 Dátum: 10 ápr 23, 23:33:45 »

Hát meg natsu szerintem amugy sem az a  "szerelmes" karakter, nem fejtem ki szerintem értitek mire gondolok Nevet
Majd a story végén lehet hogy összejön neki valami de az is csak azért hogy kerekebb legyen a történet vége..legalábbis szerintem Nyelvesít
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #10 Dátum: 10 máj 09, 17:38:13 »

Fura hogy a Hapy x Charle-t nem mondta senki, pedig mostanában ez bontakozik ki, de nagyon Nevet
Habár itt közéjükállhat a hal, Charle nem szereti, Hapy meg igen, és ha választani kellene Hapy-nek...

Ami még jópofa lenne az a Mistgun x WendyxDD
Igen, itt befigyel "pár" év, de olyan aranyosak voltak mikor kicsiként együtt kalandoztak Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 09, 17:39:14 írta Den » Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11 Dátum: 10 máj 10, 09:05:52 »

Happy-nek is lesz vmi ügye?  Nevet Még nem tartok ott, de ez jól hangzik. Meg aranyos is lehet. ^^ OFF: Mondjuk azt se tudom, hogy Happy lány vagy fiú-e...  smirksweat

Én meg arra gondoltam, hogy milyen lenne a MiraJanexLuxus? Mert MiraJane nagyon kedves, melegszívű, pont az ellentéte Luxus-nak és szerintem jó hatással lehetne rá.  Mosolyog Külsőre is illenének.  Mosolyog
Naplózva


Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #12 Dátum: 10 máj 10, 15:16:30 »

Happy az Tomcat Nevet azaz fiú Nevet

Erre a párosra is lehet esély, hisz Luxus már kifejezte szexuális érdeklődését MiraJane iránt, csakhát egyelőre ez egyoldalú, Mira-chan nem épp úgy beszélt róla mint álmai hercegérőlxD Nameg csóri Luxus márcsak nincs is a közelében, tudjuk miért...de még bármi lehet, ezt a párost nem tőled halottam először, elég sokan felvetik Nevet
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #13 Dátum: 10 máj 11, 13:20:06 »

Happy és Charle kapcsolata tényleg kezd kialakulni, ők szerintem egy elég egyértelmű pár. Nevet
Wendy x Mistgun? Na igen, hát ha még csak pár év volna, Nevet habár az való igaz, hogy aranyosak voltak.

Én MiraJane-hez Gazille-t képzelném el. A két dalos madár. Nevet Amikor Gazille kiszögezte a falhoz, olyan jól mutattak. Nevet
Hmm, ez csak egy röpke gondolat volt, de így jobban elképzelve, egészen tetszik az ötletem. Pojén
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #14 Dátum: 10 máj 11, 15:20:50 »

A szerelemben nem számít az életkor.  kacsint

Hát MiraJanexGazille páros nekem nem tetszene. Gazille ronda és őrült. Nem illene egy olyan szép, érzékeny lányhoz mint MiraJane. Persze őt is megváltoztathatná, mint Luxus-t, de erre kevesebb esélyt látok.

Naplózva


Oldalak: [1] 2 3 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!