24 máj 03, 12:27:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában? - Három soros szabály!  (Megtekintve 47637 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #180 Dátum: 14 jan 11, 20:04:03 »

A Zancrow vs Sting érdekes lenne. Natsu Zancrowt alig tudta megverni, Stinget meg Rougueal eggyütt is elég simán. De az már második eredettel volt. Szerintem egy 65-35 Zancrownak. Nem hiszem, hogy Sting tudna valamit kezdeni a lángjaival. Zancrow meg csak elbánna valahogy a dragon forceal.
A többi meg elég egyértelmű:
Natsu vs Juvia - Natsu
Erza vs Minerva - Erza, mondjuk ha már Minerva démon lesz, akkor érdekesebb lesz ;
Luxus vs Kagura - egyértelműen Luxus ;
Zeref vs Gildartz - Gildartz egy állat, de ennyire azért nem Nevet ha Zeref a teljes erejét használja, akkor esélytelen.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #181 Dátum: 14 jan 12, 13:08:35 »

Zeref vs Gildartz: Nem teljesen biztos, hogy Zeref nyerne. Hiszen láthattuk, hogy Gildartz képes darabokra vágni egy embert, mágiát, sőt akár egy egész várost is. Nem véletlen változtatták át az egész várost, csak mert hazajött Nevet Mellesleg nem tudunk elég sokat egyikőjük képességeiről sem. Ali láttunk 1-2 mágiát tőlük. Abból Gildartzé talán hasznos lehet Zeref Halálfalója (azt hiszem így hívta) ellen.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #182 Dátum: 14 jan 12, 17:06:52 »

Á szerintem Zeref teljesen más szinten van, mint akiket eddig megismertük. Azért nem tud Gildartz sem minden mágiát felkockázni. Hades sokkal erősebb volt Gildartznál, és valószínőleg Hades még csak meg sem közelíti Zeref erejét. Tegyük fel, Zeref létrehoz mondjuk kapásból 10-15 démont. Akkor mit csinálna Gildartz? Még ha a démonok ellen lenne is esélye, még mindig ott van Zeref.
Ez a harc nem túl reális, mivel Zerefről nem tudunk semmit, csak hogy démonokat hozott létre. Majd ha megismerjük, akkor őt is bele lehet venni ilyen csatákba. De ha nem lesz teljesen más szinten, mint kb. mindenki, akkor én csalódott leszek.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #183 Dátum: 14 ápr 29, 20:48:24 »

Nem feltétlenül. Ha belegondolsz akkor Lucy rendelkezik olyan lélekkel Caprikorn személyében aki akár bármelyik embert is leverheti. Az már más kérdés, hogy Lucy hogyan tudja használni őkelmét. Szóval azok a személyek akik emberek és ebbe beletartozik Gildartz is, szinte esélytelenek ellene. A gond inkább az, hogy miképpen védje meg magát Lucy amíg Caprikor elvégzi a dolgát.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #184 Dátum: 14 ápr 29, 21:40:33 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/223/10
Azért nem nullázza le teljesen, csak lecsökkenti az emberek mágikus erejét. Na most, tegyük fel, felére csökkenti a mágikus erőt. De tök mindegy, lehet kevesebb is. A lényeg az, hogy ha valakinek nagyon sok mágikus ereje van, akkor le tudja győzni.  Mert hiába veszít sokat, sok is marad neki (persze mihez képest). Egy Gildartzot nem tudom elképzelni, hogy legyőzzön. Az Urano Metria meg nem gyenge, de az S osztályúak  biztos, hogy kivédenék. De lehet, hogy még Natsu, Gray, Gazille-féle mágusok is. Persze ezt nem tudhatjuk. Ki kéne próbálni Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #185 Dátum: 14 ápr 29, 23:37:07 »

Csak elfeledkezel arról, hogy Caprikorn nem így működik. Nem csak az erőt hanem a képességeket is csökkenti. Négyen nem bírtak semmit csinálni vele és azért Gray, sőt Loki is ott volt a csapatban. Továbbá nem kell elfelejteni, hogy Lucy is rendelkezik rajta kívül még több csillaglélekkel akik még úgy is megjelenhetnek, hogy nem Lucy nyitja a kaput. Gondolj el egy Caprikorn, Loki párost de Sagitariuszt sem nézném le. Tehát nem Lucyt apasztja annak fenntartása. Egyébként én Lucy gyengeségét abban látom, hogy nem megfelelően alkalmazza a lelkeit és nincs elég saját védelme. Másrészt én nem nagyon hiszek az Urano Meteria varázslatban. Szép és látványos de akit eddig eltalált az is megúszta, ráadásul a megidézése meglehetősen hosszadalmas és legalább ketten kellenek a megidézéséhez, mivel Lucy még nem elég erős ehhez. Még van egy nagy erőssége Lucynak. Mégpedig az, hogy ahogyan ő erősödik úgy a lelkei is egyre erősebbek lesznek és ezáltal új képességekre is szert tesznek. Egyébként pont azzal, hogy Caprikorn legyőzte Grayéket így például mondhatjuk azt, hogy Lucy erősebb mint Gray. Viszont azt is hozzá kell tenni, hogy minden ellenfél és eset más. Tehát lehet olyan akit Lucy képtelen lenne leverni a lelkeivel de Gray könnyű szerre átgázolna rajta.

Persze ezzel nem azt akarom írni, hogy mindenkit legyőzne de valóban az erősebbek közé tartozik a céh tagjai között. Legalábbis rengeteg lehetőség rejlik benne. Szerintem ez a mostani mangarészek is ezt fogják bizonyítani. Amúgy neki könnyű szerrel ki kellene kerülni a mostani helyről.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 29, 23:59:44 írta rini67 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #186 Dátum: 15 márc 11, 09:25:49 »

Idézet
Szóval nyugodt szívvel kijelenthetem hogy MINDEN SHOUNEN FIGHT mangában a főszereplő a legerősebb!
Nem, értek egyet, nagyon nem. Ott van a One Piece, már majdnem 800 fejezetnél tartunk, és még mindig nem Luffy a legerősebb, messze nem.
Amúgy attól, hogy a főhősök nyernek, nem jelenti azt, hogy ők a legerősebbek...egyszerűen a manga elején nem jönnek be a legerősebb ellenfelek, de attól még ott vannak...kiváló példa a One Piece, már a 300-valahányas részekben találkoznak Aokiji admirálissal, Luffy kiáll ellene, és kikapott, röhejesen könnyen. És nem ment el utánna edzeni, egyszerűen szembe jött vele egy olyan ellenfél, akit akkor nem tudott elverni (szerintem még most se tudná, de ez határeset).
És a Naruto? Pont most "ölte meg" Madara... esélye sem volt. Animéseknek spoiler jön, vigyázat! Nagyon nagy spoilerek sorozata....Nevet De tényleg.
Naruto még a végén sem a legerősebb...hiszen Sasukeval nyomott egy döntetlent, és több mint valószínű, hogy Rikudout sem előzte meg erő tekintetében, Madara határeset, Kaguyát meg biztos nem...szóval nem értem, hogy miről beszélünk... Kuro kérlek ne reagálj spoileresen.
És itt van a FT. Natsu még most sem a legerősebb, valószínűleg ha más nem is, de Zeref és Acnologia még mindig fölötte áll...ha már más nem is.
Szóval tényleg nem értelek, attól, hogy nem jön szembe velük a legerősebb ellenség, attól ők még vannak, és ha jönnének, a főhősöknek esélyük sem lenne...
Egyszerűen Luxus messze Natsu fölött állt az egy év előtt, bár abban igazad van, hogy ja, Natsu kibírta volna azt a két "halálos" csapást, mégiscsak ő a főhős, de ott van pl. a Fairy Law. Ha Luxus és Natsu ellenségek lettek volna, igazi ellenségek, azt Natsu nem bírta volna ki.
(Amúgy még mindig nem értem, ha egyszer Hades ellen ki lett jelentve, hogy Luxus sokkal erősebb Natsunál, akkor tényleg nem értem miről beszélünk Nevet )
Amúgy nem vagyok ám biztos benne, hogy Gérard erősebb Luxusnál. Jó, valszeg erősebb, de Natsu őt Dragon Force-al győzte le, azt meg nem kétlem, hogy azzal Luxust is leverné, valszeg simán. Csakhogy azt eddig nem tudta magától előhívni.
Szóval most tényleg nem látom értelmét a vitának, kb. mintha arról vitatkoznánk, hogy Erza vagy Elfman az erősebb...
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 11, 11:35:45 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #187 Dátum: 15 márc 12, 00:21:42 »

Az egy évvel ezelőtti Natsuval érdekesebb meccs lenne, ott valószínűleg kikapna (habár ki tudja, Mira sem nyújtott azért olyan sokat eddig, mint amennyit várni lehetett volna tőle, de Elfman meg segíteni jó lett volna, szal azt a csatát azért inkább Miranak adom).
Az egy év utáni Natsu? Miráék esélytelenek. Bluenote messze a legerősebb volt a Grimore Heart-ban (Hadesen kívül), Azuma, aki ellen Mira kikapott (igaz extra körülmények között) biztos, hogy gyengébb volt nála. És Bluenote-ot Natsu one shot-olta. Nem is kérdés, Miráék esélytelenek (sőt, a céhből Gildartzon kívül mindenki).
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 12, 00:22:42 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #188 Dátum: 15 márc 12, 13:30:10 »

Azuma érdekes eset volt .. mert végén hagyta hogy Erza bevigye neki a találalott......  Talán ö volt legerősebb de nem lehet tudni...  Szerintem Natsut akkor verte volna Azuma, max Gildarzot nem.
BlueNote meg szerintem csak közelharcosok ellen jó, távolságiakkal nem tudna mit kezdeni.  Megnéznék egy Note vs kivégző osztagos  csávo harcát.  (nevét már nem tudom, de idézet lávát meg gravitácoit stb)

Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!