24 máj 03, 06:17:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában? - Három soros szabály!  (Megtekintve 47631 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #165 Dátum: 13 jan 12, 00:31:26 »

Ne vonjunk le elhamarkodott következtetést. Minden fegyver csak annyira erős amennyire erős az aki forgatja. Ha azt nézzük, hogy Erza általában páncélt hord és azt mindig a megfelelő típusra változtatja a szükségének megfelelően. Ebből következik, hogy például védelemben mindenképpen erősebb a legtöbb ellenfélnél. Én például nem tartom erősebbnek Kagurát Erzánál még ha most esetleg le is győzi/győzte. Ez majd kiderül. Az lehetséges, hogy nagyobb támadó erővel rendelkezik Kagura de a védelme legalább annyival gyengébb is. Valamit valamiért. Én alapvetően ezt a feltételezhető vereséget Erza harci szellemének megtörésében látom Shimon miatt. Ha visszagondoltok akkor Ikaruga is semmi perc alatt felvetette vele az Éva kosztümöt amikor cserélgette ellene a páncélzatát. Egész addig lassan is mozgott Erza a páncélzat miatt. Viszont amikor áttért iskolai tornadresszre akkor gyorsabbá vált Ikarugánál is. Itt véleményem szerint a Shimon-Gerard vonal miatt a saját moráljának megtörését látom ebben a harcban. Gyenge morállal harcolni pedig végzetes hiba.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #166 Dátum: 13 jan 12, 00:33:31 »

@Krulszeme

Az álláspontodra majd holnap válaszolok Erza témájában.  Mosolyog
Vannak benne olyan dolgok, amikkel egyetértek és olyanok is amivel nem.

Erza vs Sting

Átgondolva a dolgot, a Dragon Force ellenére sem nyerhet Sting. A Lebegő Páncéllal, Erza tudna repülni és ráküldhetne több mint 200 pengét Stingre, amit nem hiszem, hogy a Fehér Sárkány olyan könnyen ki tudna kerülni.
Ettől függetlenül jó kis harca lenne ez. Kíváncsi leszeke a Nakamás Sting erejére is.  Nevet

60-40 Erzának.

@rini

Addig semmi baj nem volt a moráljával, amíg Kagura nem mondta el az igazságot. Cheatania egyszerűen nem szokott hozzá ahhoz, hogy ennyire bedarálják, amikor a top3 csaj ereje a tornán úgy nézett ki, hogy kiegyenlített. Ahogy a neve is mutatja, Ikaruga ellen is, azért nyert. A mostani és az a harc eddig hasonló volt. Remélem a kimenetel más lesz.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 12, 00:38:56 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #167 Dátum: 13 jan 12, 00:49:47 »

Szerintem nem volt akkor sem kiegyenlített ez a szempont amikor elkezdték. Az ok is egyszerű. Natsu, Erza Gray stb., alapvetően az összes FT tag ereje akkor mutatkozik meg amikor egymásért harcolnak mert valamelyik veszélyben van. Ekkor emelkedik az egekbe a mágikus erejük. Egy szóval mindegyikük ereje alapban átlagos vagy erős. Viszont amikor az érzéseket kezdik feltüzelni akkor jelentősen megugrik az erejük. Kagura már alapban feltüzelt állapotban kezdte a harcot Gerard miatt amire még Milliana esete rá is pakolt. Erza szintén felpörgött de csak addig amíg Shimon szóba nem került. Ha visszaemlékezünk Asuma ellen vívott harcára ott éppen ez játszódott le. Folyamatosan egyre erősödött. Ennyitől nem feküdt volna ki Erza mint amit kapott Kagurától. Viszont amikor Shimon felmerült akkor teljesen magába zuhant és nem is védekezett többé. ha csak ez egy sima meccs lett volna Shimon és Milliana nélkül akkor inkább egyenlőnek tartottam volna mindkettőt.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 12, 00:58:21 írta rini67 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #168 Dátum: 13 jan 12, 19:41:31 »

Szeretnék pár új harcot felvetni.

Kicsit megfogott kagura belül ezért érdekelne a véleményetek, hogy hogy állná meg a helyét pár harcban.

Kikötés: Kagurat 2 féleképpen értékeljétek a harcokban. Higgadt kagura és jellal elleni poweruppolt kagura.

- Kagura vs Zancrow
- Kagura vs Kain
- Kagura vs Meldy

Ezek érdekelnek a legjobban:

- Kagura vs Azuma
- Kagura vs Ultear
- Kagura vs Bluenote ( avagy gravitáció mester vs kardforgató ? ikszdé )
- Kagura vs Mirajane
- Kagura vs Natsu ( itt natsut 2 féleképpen értékeljétek: normál állapot és nakama powerup állapot ami mondjuk egyenlő legyen egy ft tag beli halállal mondjuk lucy, erza )
- Kagura vs Gildarts ( hülyének néztek de nem hülyeség szerintem, vajon mennyire hat gildartsra a gravitáció-ja, talán sehogy mert bluenote-é se hatotta meg, de érdekel )

Legutolsó sorban: Kagura vs Jellal
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #169 Dátum: 13 jan 13, 13:14:02 »

Először is, szeretném leszögezni, hogy az animében látott Gravitáció Átalakító Mágiát, amit Kagura használt Pisces és Libra ellen, nem tekintem valósnak. Semmi nem utalt eddig arra, hogy ezt a mágiát magán kívül, tudja máson is használni. Miért nem bénította le vele Yukinot rögtön? Azért, mert nem tudja magán kívül, máson használni. Hiába volt ötletes ez a kis filler az animésektől, akkor is csak filler lesz.

Kagura vs Zancrow

A higgadt és poweruppolt Kagura is veszít, ugyanis Zancrownak csak be kell vonnia magát az Istenek Tüzével és Kagura és a kardja hamuvá ég, amint kontaktusba kerülnek a lángokkal.

Kagura vs Kain

A higgadt és poweruppolt Kagura is bedarálja Kaint. Kain nem tudna hozzá érni Kagurához, viszont a babájával átváltozhatna valamilyen vághatatlan elemmé, amivel tudna védekezni. Kain, azonban védekezésből nem tudna megélni, így előbb-utóbb veszítene.

Kagura vs Meredy

A higgadt és poweruppolt Kagura is bedarálja Meredyt. Az ellenfél itt sem tudna mit kezdeni Kagura gyorsaságával, ezért marad az Érzékkapcsolat és a szokásos öngyilkosságos döntetlen, már ha addig ki nem ütik, amire sok az esély, viszont Meredy nagyon strapabíró, úgyhogy lehet bírná Kagura támadásait.

Kagura vs Azuma

A higgadt Kagura nem bírna el Azumával. A poweruppoltat ellenben csak a Terra Clamaréval lehetne kifektetni, amihez rengeteg mágikus erőt kellene a földből felhasználnia Azumának. Ha eltudná kapni Kagurát a faágakkal, majd elvenné tőle a kardját, akkor nyerne. Máskülönben a poweruppolt Kagura leverné Azumát, úgy ahogy Cheatania tette.

Kagura vs Ultear

Ultear elméletileg tönkretehetné Kagura kardját lazán az Idővonallal. Ha ez a helyzet, akkor egyértelműen Ultear. Ha nem tudná, akkor szerintem mindkét esetben Kagura nyerje, lévén Ultear nem igazán kedveli a közelharcot, még ha tud is egy-két dolgot.

Kagura vs Bluenote

Higgadt Kagura: esélytelen. Poweruppolt Kagura: esélytelen. A kulcsszó a Gravitáció Mester. Bluenote gravitációja nincs olyan "dedós" szinten, mint a többieké. Kibírt egy amatőr Fairy Glitter, partiban volt Gildarts ellen, amíg Gildarts ki nem repítette az űrbe, ami elég nevetségesen festett, lévén előtte még partiban voltak.

Kagura vs Mirajane

Kagura mindkét esetben esélytelen lenne, ám Mira nem tudja sokáig tartani a formáját,akkor fordul a kocka. Egyszerű a képlet: Satan Soul és repülés=Kagura nem éri el Mirát  ikszdé Mirának csak távolsági támadásokkal kell bombáznia Kagurát, és reménykednie, hogy eltalálja. Ha Kagura átalakítja a Gravitációját, akkor viszont elhúzódhat a harc és Mirának le kell mennie. Közelharcban Kagurának lenne keresnivalója.

Kagura vs Gildarts

Mi van Gildars erejével? Valamikor csapatokat küldtök rá, most meg Kagurát egyedül? Kagura esélytelen.

A Natsu és Jellal elleni harcra semmi kedvem írni. Várjuk meg, mi lesz az előrántott karddal.

« Utoljára szerkesztve: 13 jan 13, 13:15:40 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #170 Dátum: 13 jan 13, 15:10:57 »

Engem az érdekelne, hogy még egy régebbi Erza harckor, hogy tudta legyőzni Ikarugát? Mert az egy dolog, hogy S-szintű mágus meg ilyenek, de a Mugetsu-Ryu olyan penge, ami mindenen átvág. Ezt láthattuk, amikor rendre pusztította el Erza páncéljait, köztük a Purgatórium páncélt is, amiről tudjuk, hogy nem kispályás. Sőt a tüzes támadását még Erza azon pácélja sem védte ki, aminek pont a tűzzel szembeni védelem a szerepe. Aztán Erza felvette a lenge kis szerelését, és azzal meg KO-val győzött, és szétvágta azt a kardot, aminek mindenen át kellene hasítania... Ráadásul ikaruga sem nevezhető lassú kardforgatónak. http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20110819133507/fairytail/images/1/17/Yasha%27s_Empty_Flash.gif

És ebből a harcból következne az új párosítás:

Kagura vs Ikaruga
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 13, 15:32:09 írta Domynyk » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #171 Dátum: 13 jan 13, 16:42:29 »

Ez pont abból következik, hogy Erza amikor páncélt visel akkor aránylag lassú hiszen komoly súlyokat hord magán. Amikor pedig megszabadul ettől a páncéltól akkor felgyorsul a mozgása, hiszen nincs semmi ami akadályozná a mozgásban. Ez pont olyan mint Lee volt a Narutoban amikor leveti a súlyokat vagy a Dragonballban a gravitációs edzés. Amugy is látható, hogy a legtöbb ilyen gyors és nagy pusztító erővel rendelkező kardos karakternél mind az látszik, hogy baromi erősek támadásban de könnyen is sebződnek találatkor. Erza nem rendelkezik ekkora pusztító erővel de őt a páncéljai valamilyen szinten meg is védik. Emellett én azt gondolom, hogy azok a páncélok valamilyen tulajdonsággal is felvértezik annak használóját. Például a villám vagy tűz vértezet de a legjobb példa talán az óriás páncélzata amely óriási erővel ajándékozza meg a használóját. Tehát nem csak Erza erejére kell gondolni amikor ezeket viseli hanem a páncél által is nyújtott pluszokra.
Naplózva
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #172 Dátum: 13 jan 13, 17:18:15 »

Az Ikaruga vs Erza meccs is cheat volt x D.

rini67: Mikor Erza páncélt visel annyival nem lassabb mint gondolnád. Nem tagadom gondolom lassabb de a sebesség vesztés mértéke a páncéltól is függ. Pl.: Tény hogy a Purgatóriumban lassabb mint a Mennyei Toll Páncélban.

Azonban a szövet ruhájában akkor sem lett volna szabad legyőznie Ikarugát aki tér-idő technikával vagdos... méghozzá nem is lassan ahogy Domynyk betette a képet.

Kagura vs Zancrow
Nos igen kb. amit Bastian írt elég is. De ha nem elég annyit felhozni példának, hogy Zancrow kézmozdulattal irányítja a fekete lángokat (kb. a Bleach-ből Kuchiki Byakuya a Bankai-át).

Kagura vs Gérard
Gérard-ot pártolom. Inkább úgy fogalmazok, hogy jelenleg kevés olyan ember van aki legyőzné őt a sebessége, az esze és az ereje miatt. A kitartásáról nem is beszélve. Persze ezekben Kagura is jó de sebességben Gérard verhetetlen és mint tudjuk a speed nagy előny : ). Bár ha ez befog következni manga-ban úgy tudom elképzelni, hogy Gérard nem fog küzdeni Kagura ellen. Hisz Erza-nak is mondta hogy bosszút állhat Simonért ha akar. Akkor Kagura mért lenne más? x D... Noh de ez nem ide való szal Gérard win : D.

Erza vs Sting
Nem tudom itt mire gondoltatok. Igazából ha Sting lézere átviszi Erza páncélját és sikeresen ráteszi a stigmát akkor vége. Hisz elméletben Natsu leégette magáról (CHEATER x D) ilyet viszont Erza nem tud. Továbbá a Fehér Hév hatalmas előny Sting-nek. Ha Erza megszorongatná csak aktiválja aminek hála megnő a tűrőképessége, fizikai és mágikus ereje is. Erre még csak rásegítene a Sárkány Erő (D.F). Valamint a Lebegő Páncél sebessége ide kevés lenne no meg nem is rendelkezik olyan támadó erővel ez a ,,páncél". + tudomásom szerint a Lebegő Páncélban nem lehet repülni, és a 200 kard megidézése meg csak a Mennyei Toll Páncélban megy Erza-nak. Szerintem Sting vinném ezt.

Itt vannak a páncélok átlehet nézni őket : D:

http://fairytail.wikia.com/wiki/Flight_Armor
http://fairytail.wikia.com/wiki/Heaven%27s_Wheel_Armor
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 13, 17:20:28 írta VIPERA » Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #173 Dátum: 13 jan 13, 21:33:46 »

Engem az érdekelne, hogy még egy régebbi Erza harckor, hogy tudta legyőzni Ikarugát? Mert az egy dolog, hogy S-szintű mágus meg ilyenek, de a Mugetsu-Ryu olyan penge, ami mindenen átvág. Ezt láthattuk, amikor rendre pusztította el Erza páncéljait, köztük a Purgatórium páncélt is, amiről tudjuk, hogy nem kispályás. Sőt a tüzes támadását még Erza azon pácélja sem védte ki, aminek pont a tűzzel szembeni védelem a szerepe. Aztán Erza felvette a lenge kis szerelését, és azzal meg KO-val győzött, és szétvágta azt a kardot, aminek mindenen át kellene hasítania... Ráadásul ikaruga sem nevezhető lassú kardforgatónak. http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20110819133507/fairytail/images/1/17/Yasha%27s_Empty_Flash.gif
...

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/091/10
De kivédte a tüzet. Ha nem úgy lenne, akkor egy frissen és ropogósan sült Erza lenne a tányéron. Csak utána az a páncél is kapott egy adag "láthatatlan" közvetlen találatot is.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/092/5
Nem vágta szét Ikagura kardját. Csak annyit láttunk, hogy kiesett a kezéből. Az csak az animében volt, hogy Erza egyik kardja és Ikagura különleges kardja összetört (38. rész: 12:50-től.). Mangában semmi ilyen nem volt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #174 Dátum: 13 jan 14, 15:17:47 »

Ez az egész csak azért van mert másabb egy kicsit a manga meg az anime...Javaslom amíg tart az anime nézzetek utána a mangában is.És akkor nem kell mindent megmagyarázni ^^'.

Ez a sok Kagura harc...Még azt se tudjuk mit tud igazán Kagura.Ki se vonta a kardját.És így is alázza a többit.Szóval Kaguránál még számítani lehet egy erőteljes power upp-ra olyas fajta erőre hogy még Gérardét is beveri,nem hiába a bosszúállása a célja,csak tudja hogy Gérard mit tud.

Erza & Sting :Sima Erza win.Natsu meg még korántsem szárnyalta túl Erzát,hanem a csitjétől látszik erősebbnek,persze ebben Erza is bővelkedik.De hát a főhösök a mangaka pártfogoltjai.Jelenleg én ezt gondolom.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #175 Dátum: 13 jan 14, 16:06:25 »

Natsu valószínűleg már túllépett Erza szintjén. Ne azt nézzük, hogy amikor egymás ellen harcolnak hanem azt amikor Natsu valakiért harcol. Egyértelműen egy barátságos meccsen Erza simán lenyomná Natsut, viszont amikor igazán robbanni kell akkor Natsunak nem sok párja akad. Ezért nem igazán lehet összehasonlítani őket. Ég és föld a különbség a két harci eset között. Az egyik formában Erza a jobb de komoly esetekben Natsu erősebb.

Azt azért kétlem, hogy ismerné Gerard igazi képességeit Kagura illetve nem mindet. Például nem hiszem, hogy Gerard sokat mutogatta volna azokat amelyeket Natsu ellen is bevetett. Az viszont már egy másik kérdés, hogy akarná e használni azokat, hiszen igen komoly bűntudattal rendelkezik és jogosnak tartja Kagura bosszúszomját. Nekem egyenlőre még mindig az a véleményem, hogy Gerard érkezik oda és megmenti Erzát, viszont ezért kizárják a versenyből hiszen külső segítség miatt nem szenved vereséget. Így Kagura fog kapni 5 pontot mert szerintem Erza a vezér. Ezután lesz a következő meccse ahol Kagura már lehiggadva fog harcolni jelentős morálveszteség mellett. Még így is győzne de az ellenfele pajzsként foglya használni Millianát. Így inkább feladja a harcot. Gazzile simán feltörli Rouggal a padlót és ezt teszi Laxus is az ellenfelével. Úgy néz ki, hogy Juviáék még egy ideig elcivakodnak egymás haját tépdesve. Graynek meg még lesz egy Leon párbaja. Szerintem Gray veszít de Juvia emiatt felbuzdulva lenyomja az ellenfelét. Én valahogy ehhez hasonlóan gondolok a folytatásra aztán vagy bejön vagy nem. Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #176 Dátum: 13 jan 14, 18:38:34 »

Ez a sok Kagura harc...Még azt se tudjuk mit tud igazán Kagura.Ki se vonta a kardját.És így is alázza a többit.Szóval Kaguránál még számítani lehet egy erőteljes power upp-ra olyas fajta erőre hogy még Gérardét is beveri,nem hiába a bosszúállása a célja,csak tudja hogy Gérard mit tud.

Igen, de én arra értettem amit eddig mutatott. Már lassan kezdjük sejteni milyen erős a ki nem vont karddal és én így értettem. Az hogy fel poweruppolt kagurát írtam nem kell azt jelentse hogy kivonja a kardját. smirksweat

Még egy pár harcot írok.

Jura vs Ultear ( 7 évvel ezelőtti )
Feltétel: Nincs idő mágia, csak jég

Gildarts vs Jose & Jura ( 2 szentmágus vs SS-class mágus ) Mosolyog

És itt egy érdekes:

Jose & Gérard & Zero & Faust ( sárkánnyal ) & Hades vs Gildarts & Makarov & Laxus & Erza & Mirajane & Natsu & Gray & Gazille & Wendy




Naplózva
ultimatelali
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #177 Dátum: 13 jan 19, 14:42:51 »

Luxus vs. Gérard

Egyértelműen Gérard. Ugye mindenkinek van egy alapvető mágiája, amit tud fokozni, pl új technikákkal, mint Wendy mikor megtanulta a Tenryu no Yokugekit. Ez után jön az, amikor már maga az alapvető mágiája fejlődik, előre leszögezem nem olvasok mangát, de pár résszel ezelőtt Natsu Villámot használt a tűz mellé, nem tudom, hogy abből maradt-e meg neki, amit Luxus átadott, vagy felébresztette-e magában, de ha az utóbbi akkor ez is egy úgymond egy fejlődés. Viszont Gérard lemásolta Mistgun mágiáját, és hasonlót eddig nem igazán láthattunk. A Jura elleni harcban arra is fény derült, hogy van egy olyan elsöprően erős támadása, ami leleplezné őt. És még ha Jura is megijedt tőle(Aki már pedig k*rvára hogy erősebb mint Luxus) akkor nem kérdéses, hogy Luxust megölné. És nekem  tényleg szívem csücske Lux, és páratlanul erős ő is, de Gérard egyszerűen túl OP.
Naplózva
feary teiru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13



« Válasz #178 Dátum: 14 jan 10, 21:58:52 »

Na szóval én is írok pár harcot.
 Gérard vs.Makarov
Erröl nekem az lenne a vêleményem hogy izgalmas kis harc lenne.Gérard meteorja és Makarov Titán Mágiája.Ez szerintem egy 50-
50 meccs lenne.
         Gérard:
Mágiák:Meteor,Grand Charioth,Abbys Break,Altearis.Elönyök gyors,erös,és képes egy-két mágia le emásolására.;Hátrányok ilyen gyorsaság mellett nehéz célozni.
Makarov:Mágia:Titán,Fairy Law,tüz,fény.Eönyök:Sok féle mágiát képes használni .Hátrányok:Az hogy ha megnagyobbitja testét akkor Gérard könnyebben eltalálja.
 Gildartz vs. Jura
Ezt nem is kell részletezni ha Jura fémet használ Gildartz szétzúzza.Jura simán kikapna hacsak nem elörrukkol valami szuper erös mágiával.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 10, 22:03:00 írta feary teiru » Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #179 Dátum: 14 jan 11, 09:13:31 »

Itt van pár csata amin, lehetne agyalgatni.
Natsu vs Juvia
Erza vs Minerva
Luxus vs Kagura
Zancrow vs Sting
Zeref vs Gildartz
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!