24 máj 03, 08:56:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában? - Három soros szabály!  (Megtekintve 47633 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #15 Dátum: 10 aug 29, 13:51:46 »

Na tessék megkaptam a magamét és nem mondtatok hülyeségeket den éhol lyukas az okfejtésetek
Lehet,hogy abban tévedtem,hogy Erzát megverné nade akkor is azért Natsu nem egy Grax meg nem is elfman ő szorosan ott van Luxus és Erza mögött
Nemcsak al ángjai erősek hanem a fizikai ereje is ráadásul mentálisan is fölöttük áll neki valahogyj obb az állóképessége de ezen nem lehet csodálkozni,ha egy sárkány a faterod
Natsu vs. Juvia
Hát érdekes meccs lenen bár,ahogy mondtátok a sárkány tűz elpárologtaná a vizet szerintetek szerintem Juvia akkor is megszorongatná mégis csak elemi négyes volt anno
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #16 Dátum: 10 aug 29, 14:28:49 »

Hát azért Gray se lebecsülendő.
A Trinity Ravenes igazságosztó bagoly elleni harc is jól mutatja a dolgot. kacsint Natsut megette, de Gray legyőzte. Ha nem kap valami tápolást nem olyan übertáp azért Natsu,
Luxus mögött szorosan max. az álmában lehet, ha nincs ott Gazille, aki többször is megmentette a Luxus elleni harc folyamán, akkor ott nagyon csúnyán bedarálják.
Naplózva

tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #17 Dátum: 10 aug 29, 21:23:03 »

aha látom ittm indeki nagy Natsuellenes
Gray max A-szintű varászló szerintem
Amúgy Natsu bármiféle sportszelet nélkül is nagyon erős és még rásem ébredt a teéjes erejére ha az animét vesszük figyelembe
Bírom Grayt de annyira nem
Natsu karizmatikusabb
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #18 Dátum: 10 aug 29, 22:00:31 »

Szerintem is nagyon erős Natsu. Gerard-tól olyan támadásokat bekapott hogy bárki kifeküdt volna tőle. Natsut telibe kapta és még vissza is tudott támadni. Gray bekapott egy-két támadást Luxus emberétől és padlón volt. Jó mondjuk Erza beverné ( még most ) de nehéz dolga lenne. Bár kicsit valszeg elfogult vagyok mert Natsu a kedvenc karakterem.
Naplózva


Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #19 Dátum: 10 aug 30, 19:48:50 »

Nem vagyok Natsu ellenes.
Egyszerűen az alap erejét veszem figyelembe, azt amit egy normál körülmények között vívott harc folyamán tud használni. Ami a "nagyok" ellen nem sok.
Nézzük sorba:
Gérard beverte, úgy, hogy közbe még vissza is fogta magát a tornya miatt. Utána felállt de ha Erza, majd később Shimon nem ugrik be elé akkor meszeltek neki. Ezután benyomta az Etheriont, de még összeségében ígyis szétszedi az Abyss Pecsét, ha pont abban a pillanatban nem nyilal be Gérard sebe amit még Erzától kapott.
Kismillió körülmény segítette, egy normál harcban megisszák kávénak.

Luxus is elég könnyen beverte, és mikor bevitte volna neki a végső csapást, pont akkor menti ki Gazille.
Ezután közös erővel kezdik el püfölni, de ígyse bírnak vele...
Luxus egyre dühösebb, elhatározza, hogy megsemmisíti Natsut, ami meg is történt volna, ha nincs ott ismételten a Gazille féle mentőakció, ami másodjára menti meg a sárkányölő életét.

Utána Zero ellen, itt nincs sokminden amit magyarázni kéne. Kapott egy mágiát Gérard-tól ami megsokszorozta az erejét, így nyert. Habár itt már nem kellett az, hogy még más be is ugordjon elé, komolyabb helyzetben...Gérard megtette egyszer, de azért azt valszeg túlélte volna Natsu, ha betalál, ha nem. Így talán még itt nyert a "legtisztábban".

Szóval, amíg csak ilyen körülmények között tudja felvenni a harcot azokkal, akik igazán táposak, addig én nem fogom Natsut olyan túlzottan erősnek tartani. Habár valszeg ezután is ő fogja beverni a főgonoszokat(vagy ha csapatban, akkor ő tuti ott lesz, és övé lesz a végső ütés), de amíg ezt nem teszi úgy, hogy saját erejéből nyer, vagy legalább akkor már saját magát boostolja fel, addig én maradok ezen az állásponton.


« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 19:51:01 írta Den » Naplózva

tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #20 Dátum: 10 aug 30, 19:54:51 »

Jó de érted ez kb olyan mitn a dragonballban
Vegita sosem tudta leverni a bossokat ám mindíg ő volt ott elsőnek és harcolt harcolt harcolt
Songokunak mindíg volt valami nyavajája beteg volt,gyógyult,űrhajón volt
A végére ért oda és egyedül szétcsapott mindekit de addigram ár Vegita a nagyját lerendezte a dolgoknak
Natsu is mindíg megy és harcol a barátaiért függetlenül attól ki az ellenfele
Amúgy Gazille-t is egyedül segítség nélkül intézte el
Amúgy attól,hogy etheriont zabált semmit nem ovn le az érdemeiből zgyanolyanm intha tüzet evett volna vagy ha Songoku bekapott volna egy varázsbabot
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #21 Dátum: 10 aug 30, 20:22:27 »

Segítség nélkül, csak épp Lucy "varázsolt" neki tüzet...de segítség nélkül. kacsint
És igenis levon az érdemeiből...mert egy, az Etherion nem az ő saját ereje, egy külső forrás ami nélkül esélye se lett volna, ha csak a saját erejére támaszkodhat; kettő, még az Etherionnal együtt is kikap, ha nincs a seb amit Erza hagyott Gérard-on, sőt, else jut az Etherionig, ha nem ugrik be elé Piroska, de még addig se jut el, ha Gérard nem fogja vissza a támadásai erejét a torony miatt...ha ezek nem vonnak le az érdemeiből, akkor nemtudom mi tenné.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #22 Dátum: 10 aug 31, 17:05:57 »

Den nem azt mondta hogy Gazille nem töltötte fel magát,hanem hogy Natsu igen. Ha olyan übertáp lenne,semmi szüksége nem lett volna rá,leverhette volna anélkül. Natsu erős,de azért nem annyira nagyon. Ott tartok ahol a Naruto-kun által kiadott manga,de itt Gérrard az Etherion evés előtt nagyjából 3-szor üthette volna ki Natsut... Akiket saját erejéből győzött le: Ott volt Shinigami Erigor,az első részben az a szerencsétlen gyerek(nem jut eszembe a neve:D) Az elemi négyesből a tüzes gyerek,és Urtear,de ő meg az ereje felét sem használta állítólag. Annyira egyik sem mondható nagy számnak,a nagyobb ellenfelek Natsut gond nélkül intézték volna el(persze ez gondolom változni fog majd).
Erza vs. Natsu? Szerintem Erza simán feldarabolná,ha egyszer komolyan neki menne. Hiszen amikor a 2. menetet tolták egymás ellen,az szerintem jól jellemezte az erőviszonyokat xD
"Küzdj meg vele Erza!!-Majd később most fáradt vagyok..." Natsu továbbszalad,Erza gyomronvágja és kész Nevet Natsu egy hét kórház Nevet
Egyébként nekem is Natsu a kedvenc szereplőm(már az emberek közül,egyébként Happy a favorit^^) de azért reálisan szoktam nézni a dolgokat Mosolyog
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #23 Dátum: 10 szep 23, 15:34:26 »

Gray vs. Bixlow
Ha nincsenek Fried csapdái és nincsenek civilek akkor Bixlow nem tud csalni.
Gray jege nem holmi jegesviz, alkotó mágia.
Bixlow viszont nem csak a bábokkal tud variálni, a szemével is.
Ha elfogyna a varázserő akkor Gray nyer mert Lucy is lepofozta csoró Bixlow-t. Pontosan

Sok szereplő csak fel van fújva, h hú de power aztán kiderül, h saláták. pl: elemi 4-es és Luxus testőrsége is gagyi volt.
 
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #24 Dátum: 10 szep 26, 19:42:35 »

Luxust Mirajane... hát... nemhinném.
Fried ellen jól tolta, de azért Fried is bevitt neki pár ütést. És igen, régebben is Erzával volt kb. egy szinten.
1 vs 1-ben Luxus lenyomná, nem lenne könnyű dolga, de legyőzné.
Mondjuk ez inkább a ki nyerne téma már inkább, ha van hozzáfűznivalód, kérlek oda írd.^^

Igazad van, kapott pár ütést, a mangában látszik, viszont az kb 5 perc volt.
Mira még tartogathat sok meglepetést. Nem hiszem, h hiába félték a nevét és h csak azt az egy alakot tudja felvenni.
Elfmannak is van jó pár karja, és Lisana sem csak egy fajta állatá tudott átalakulni.
Fried pedig Erza szerint, S szintű küldetéseket is vállalhatott volna, szal ő sem kis pályás.
Luxus... igaz ott a Fairy Law és még Sárkányölő is, de Fairy Law közben Mira sztem a város másik végébe rugdossa (láthattuk milyen gyors) és Natsu is képes volt a pikkelyeit leütni (igaz ő is DS),  Mira sem üt kicsiket.
Én még mindig Mirajanet tartanám esélyesebbnek. ^-^
Naplózva

[/center]
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #25 Dátum: 10 szep 27, 17:18:55 »

Nos, én még mindig úgy gondolom, hogy Luxus lehozná.
Mira nagyokat üt, de Luxus nem Fried. Luxus miután bekapott egy rakás sárkányölő mágiát a Natsu és Gazille párostól, fogta és a képükbe röhögött. Pedig előtte azért még Mistguntól is kapott egy kis szeretetcsomagot.
Attól a Mistguntól, akinek a varázsereje simán bealtata Mirajanet is, akárcsak a céh nagy részét.
Továbbá, ha megfigyeled, miután Friedet legyőzte Mira, Luxus még mindig csak Mistgunt tartotta magával kb. egyenrangúnak, pedig ő is ismerte Mirát már nagyon régről, tudhatta mire képes.

Mira erős, Fairy tailben S-osztályúnak lenni nem kis dolog, de azért vannak nála erősebbek is.
Naplózva

Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #26 Dátum: 10 szep 27, 20:30:22 »

Én még mindig Mira pártjnán állok. Nevet
És sztem azért nem tekintette ellenfélnek mert tudhatta, h mennyire megrázta Lisana halála és nem akar harcolni.
Igaz, h Erzát sosem tekintette egyenrangúnak magával, de sztem nagyon lebecsülte. Mistgun is mondta, h: Erza gyenge? Te vak vagy. (vagy vmi hasonlót) És mivel kb egyszinten vannak Mirával így hasonlók az esélyek.
Volt már szó itt Erza vs Luxusról és mindenki Luxusra szavazott, hát én ebben sem értenék eggyet. Nevet
Még nem láthattuk az igazi erejét. Rengeteg páncélja és fegyvere van. Láthattunk dobó erőre kitaláltat, Tűz ellen, Villám ellen, (gondolom minden elemhez van) és stb. amit másodpercek alatt letud cserélni.
Szóval lehet az elfogultságom is közre játszik és lehet én becsülöm le Luxust, de még nem láthattuk a két lány teljes erejét, és addig nem tudhatjuk biztosra.
 Remélem majd egyszer kiderül, és az elképzeléseim szerint alakulnak a dolgok.
Ui.: Sztem ha Natsu, ugyan rengeteg segítséggel is, de legyőzte Luxust, akkor nekik sem lehetlen.
Naplózva

[/center]
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #27 Dátum: 10 szep 27, 21:38:14 »

Hát, ennyi erővel Luxustól sem láthattunk még mindent. Mosolyog
Már az adatlapján is több szerepel, nem csak a villám, és ő Erzával ellentétben mégcsak nem is harcolt kismilliószor,
egy komolyabb harca volt, amikor mindenki végigkóstolta szinte a F.T.-ből.
Habár szerintem ha átmegy sárkányölőbe, a villám elég akár Erza, akár Mira ellen. A támadóereje brutális, hihetetlenül szívós, és hatalmas mennyiségű mágikus energiája van.

Nos igen, annyi segítséggel amennyit Natsu kapott ők is nyerhetnének. De egy az egyben, szerintem kizárt a dolog.
Továbbá tegyük hozzá, hogy Natsu ellen Luxus nem is gondolkodott igazán, ha hideg fejjel harcol, valszeg lenyomja a két sárkányölőt.
Továbbá, még annyit hozzátennék, hogy Erza sem véletlenül "csak" a legerősebb a Fairy Tailben, ezt azért kiszokták emelni, és nem véletlen. kacsint
Naplózva

Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #28 Dátum: 10 szep 27, 22:15:09 »

Igaz, olvasgattam róla itt fórumon.
Én azért nem hiszem, h elég lenne. Brutális és szívós. Mira támadásai sem gyengébbek, vagy kevésbé brutálisak.
Egy démon szívóssága szerintem vetekszik egy sárkányölőéval.
És pl Mira is feltudta használni a vizet, nem lehetetlen, más elemet is képes.
Ezra császárnős páncéljait nem is említve. Szal nem csak Luxus bír több elemmel.
Nem úgy értettem, h ha őkis kapnának segítséget csak, h ha Natsu letudta győzni, még ha segítséggel is, akkor nekik sem lehetetlen, mert ugye azért pár harcnál látszott az erő külömbség.
Erza sztem csak azért azt a nevet kapta, mert az a biztos.
Másszóval, még most sem győztél meg, h Luxus legyőzné őket. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 27, 22:31:37 írta Fujii » Naplózva

[/center]
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #29 Dátum: 10 szep 28, 12:16:44 »

Nem volt szándékomban meggyőzni, csak leírtam a véleményem. kacsint
Fanokat amúgyse nagyon lehetne, engem se nagyon tudna meggyőzni arról senki, hogy a teljes erejű Gérardot 1 vs 1-ben bárki is képes lenne legyőzni az eddig látott karik közü(kivéve talán Makarovot).
Habár, szerintem a harcokból és a mangákból eddig kiderült infókból, amiket már említettem is(Erza mint legerősebb nő, Luxus számításba se vette Mirát, csak Mistgunt, aki elaltatta a kis pincérnőt bármiféle megerőltetés nélkül) kiderül, hogy Luxus az erősebb.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!