24 máj 03, 09:41:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában? - Három soros szabály!  (Megtekintve 47635 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 10 ápr 20, 21:25:11 »

Egy egy elleni és csapatos küzdelmek kitárgyalása.
Egy hozzászólás minimum 3 sor legyen. Ha rövidebb, törölve lesz.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1 Dátum: 10 ápr 29, 19:44:58 »

Mi az skacok, senki nem dob fel semmit? Nevet

Akkor bekezdek én eggyel:

Erza vs Luxus, két S osztályú Fairy Tailes mágus harca.
Ebből a mangában szinte semmit se láthattunk, csak annyit mikor Luxus felrázta az elbambult Erzát Pojén
Amit tudunk hogy Erza rendelkezik a vihar császár páncéljával(ha jól rémlik az angol neve akkor vmi ilyesmi magyarul) ami felezi fülhalgatós barátunk támadásait. Csak ez a páncél meg nem éppen támadásra alkalmas, védekezéssel meg nem nyerhet. Ha pedig a szárnyas démon páncáljával támad a védelme lessz nyitott, és lehet hogy bevisz támadásokat de Luxus nem épp porcelánból van, a sárkányölő teknikái pedig brutálisan erősek, a  viharsárkány üvöltés nem enyhán vágta földhöz Gazille-t és Natsut.
Viszont észben meg szerintem Erza a nyerő, de összeségében sztem Luxus vinné. Hacsak nincs Erzának vmi eddig be nem mutatott varázslata amivel páncélokat kombinálhat...ki tudja Nevet

Ha vki esetleg ír akkor itt volna még ez is: Gerard vs Luxus
Ezt nem akarom most kivesézni mert az is lehet hogy senkit se érdekel ez a topic különösebben, feleslegesen meg nem akarok írnixD De ha vki ír erről is akkor én is leírom majd az én véleményemet Nevet
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2 Dátum: 10 ápr 29, 20:30:01 »

Szerintem Erza nem képes kombinálni a páncélokat, vagy ha igen, akkor már alapból gyengülne mindkettő alap képessége.
Luxus ellen tényleg nem lehet csak védekezve nyerni, még ha maximálisan is védett lenne a támadásokkal szemben, de igazából ez csak felezés, szóval egy idő után ha nem támad, neki annyi.
Talán ha a gyorsaságára építene, hmm, habár a villám ellen ez se jelentene sok esélyt.
Mi maradt még? Hát az a tény, hogy Erza megfontolt, és ésszerűen képes gondolkozni, Luxus pedig az egyetlen harcában eléggé eszetlen volt, nem tudom, hogy csak a helyzet miatt, vagy alapból így harcol, de igazából még így eszét vesztve is nagyon ütős volt, és még azt is megnézném, hogy egy Fairy Law-al mit kezdene Erza. Nevet
Szóval kb. úgy jött ki a dolog, hogy én is Luxus-t látom erősebbnek.

Gérard vs Luxus.
Vajon a meteor vagy a villám a gyorsabb? Hmm, jó kérdés, de szerencsére mind kettővel volt egy Natsu elleni harc, szóval viszonylag jól összelehet hasonlítani a kettőt.
Igazából szerintem Gérard Luxus felett áll, vagy csak jobban kimutatja az erejét, és sokkal jobban képes demonstrálni azt, szóval nagyon menő, de ez lehet nem ide tartozik. Pojén
Hát, szerintem ilyen erőnél már mindegy a gyorsaság, ha Luxus ki is tér, igazán feleszmélni sem tud, Gérard közvetlenül újra támadhat, és ha valaki olyan erővel kap be egy támadást, az nem sűrűn kel fel. Luxus támadásai nagyon erősek, de szerintem ez kevésnek bizonyulna Gérard ellen, habár lehet elfogult vagyok, mert Gérard-ot jobban bírom, de szerintem az ő ereje sokkal átütőbb, és sokkal jobban lenne képes védekezni Luxus ellen, mint fordítva. Habár Luxus meg valószínűleg sokkal több mágiát ismer, mint amennyit láttunk tőle, és az a Fairy Law, vajon képes lenne rá? Hmm, remélem nem marad örök rejtély. Nevet
Én az eddig látottak alapján Gérard-ot tartom esélyesebbnek.

Hogy ez milyen nyugodt kis topic. Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3 Dátum: 10 ápr 29, 22:13:58 »

Aham, csak ne felejtsük el, hogy Midnight elég rendesen feltörölte a padlót Gérard-al, akit utána Erza tett helyre. ^^ Nem, itt még nem arra az illúzióra gondolok, mivel Gérard már Midnight "alapképességénél" bebukta. ^^" Vagyis az erő sem minden, a megfigyelés, a taktika, az ész és a tapasztalat rengeteget számít. Legalább annyit, mint az erő. Ettől függetlenül én is Luxust tartom esélyesnek Erzával szemben. Idősebb (több tapasztalat) és az apja és nagyapja céhmester (bár a fater mágiájából még semmit sem láttunk), vagyis megvan a megfelelő vérvonal. Ha nem gurul el a gyógyszere Natsu és Gazille ellen, akkor elég valószínű, hogy "a két sárkány többé nem szárnyal az égen". ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4 Dátum: 10 ápr 29, 22:34:23 »

Tényleg az, sajnos, pedig nagyon sok érdekes párost lehet összehozni már most is, hát még majd akkor amikor a most még oly titokzatos szereplők erejét is megismerjük.


A villám vs meteor bennem is felmerült, alapvetően ha gyorsabb is lenne a villám az nem jelentene nagy előnyt Luxusnak hisz ő vagy kilövi őket vagy üt velük, viszont Gerard maga lessz a meteor, és egy meteort eltalálni elég nehézkes, erő szempontjából pedig nem kétséges melyik üt nagyobbat.
Natsu elleni összehasonlításnál sztem az  a baj hogy kb. mindketten ugyanúgy végezték, legyőzték Natsut az első menetben de aztán az kapott egy nagy segítséget(Gerardnál-bevédés Shimontól+Etheron tüze, Luxusnál-Gazille segítsége), és győzött, így ebből se lehet olyan sok mindent levonni.
Az 100% hogy Luxus sok mágiát tartogat még, ha jól rémlik az adatlapján is volt ilyesmi hogy szél meg tűz a villám mellett. Habár talán ez Gerardra is elmondható hiszen a Nirvanás arcig azt se lehetett tudni hogy tűz elemmel is tud játszani, mondjuk neki a "menybéli mágia" mellett nem kell sokminden.
Nem tagadom hogy bennem is van egy kis elfogultság de így alapvetően én is Gerardot mondanám győztesnek, a meteorja üti Luxus sárkányölő teknikáit, nameg nála már maga a tény is félelmetes hogy az ereje felét(?) birtokló Siegrain egyike volt a 10 szent mágusnak.


Chakra-senpai ne felejtsd el hogy ott Gerard olyan volt mint a leersztett lufi az önmegsemisítés aktiválása után, Erza is ezen elmélkedett magában hogy igencsak csúnyán kimerült kékhajú hercege Nevet
Pedig milyen szép is lett volna ha egy 100%-os Gerard áll akkor ott...
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #5 Dátum: 10 ápr 29, 22:40:29 »

Természetesen nem lett elfelejtve, hiszen én is kifejtettem, hogy Erza egy nagyon megfontolt harcmodorral rendelkezik. Viszont az ilyen taktika szerintem Luxus ellen nem célra vezető, lehet, hogy a végére kicsit jobban indulatos lett, de szerintem alapból se hagyna az ellenfelének időt pihenni, szóval ha Erza nem ügyel a védelemre, akkor hamar hátrányba kerül. És sajnos pont Erza az, akinek a harcmodora nem igazán engedi meg azt, hogy  a védekezésre, és a támadásra egyszerre ügyeljen. Legalábbis szerintem eddig még nem láttunk olyan páncélzatot, ami egyszerre nyújtana védelmet egy Luxus kaliberű ellenfél támadásaival szemben, és ugyanakkor elég támadóerővel rendelkezne ahhoz, hogy képes legyen megsebezni.
Szóval szerintem Erza egy nagyon erős, sőt, talán az egyik legerősebb karakter, de ugye Luxus valóban tapasztaltabb, és annak a bizonyos vérvonalnak hála az ereje sokkal többoldalúbb.
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #6 Dátum: 10 ápr 29, 23:34:16 »

Luxus vs. Gerard
Én Luxusra fogadnék egy várost el tudna pusztítani miközben 2 vagy 3 S-osztályú ellenféllel( Mistgun,Gazille,Natsu) is harcol. Plusz eléggé ellenállónak tűnt szerintem amikor szikrázott a szeme és a szája Nevet a támadási sebessége se lassabb Gerardénál mennyi idő míg egy villám beléd csap??. A Fairy Law pedig azért nem működött amikor használta, mert az ellenségeket pusztítja el és a fairy tail tagokat a szíve mélyén nem tekintette annak Nevet

Gazille  vs. Jura Nekis?
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #7 Dátum: 10 ápr 30, 10:12:06 »

Nos igen, de a Fairy Law-ot nemhiszem hogy a Gerard sebességű emberek ellen fejlesztették ki, mire Luxus aktiválná kb 6x rugja Gerard fejbe vagy akár beviheti neki a 7 csillag kardját is. Ellenállónak pedig Gerard is az, Natsu miután bevitte neki a teknikáit széles mosolyal jelentette ki hogy csalódott a sárkányölők erejében.
Szóval én még mindig úgy vagyok  vele  az eddigiek alapján hogy nagyon szoros lenne de Gerard elvinné ezt a mecset.

Egyébként még a Mistgun elleni mecsre jegyezném meg hogy ott sztem hatalmas előnye volt Luxusnak, ugyanis a sebhelyes felén az arcának ugyanolyan a szeme mint Erzának, legalábbis ezt alátámasztja hogy egy olyan vágást a szem nem nagyon vészeli túl, nameg nagyon gyorsan feleszmélt Mistgun illúziójából, hasonló az imunitása mint Erzának...persze ez sehol se volt említve, de sztem az műszem.^^

Gazille vs Jura:

Érdekes lenne, két hasonló elemű harcos egymás elleni küzdelme.
Nagyban függne a harctértől is, ha Gazille-nek lenne mit ennie és úgy tudná regenerálni magát sztem nyerne, a sárkányvaspikely nagyon jó védekező és támadó teknika is egyben, nameg az acél sárkányölő kard átviszi sztem Jura védelmét.
Ha csak föld lenne akkor pedig sztem Jura nyerne, nem lenne könnyű dolga Gazille-vel de ha az nem tudna regenerálódni akkor előbb-utóbb felemésztenék a folyamatos támadások

Egy Erza vs Urtear-hoz mit szóltok?
Főleg akkor lenne érdekes ha Urtear eldicsekedné hogy igazából ő "szálta" meg Gerardot és minden ami 8 éve és azután történt evel kapcsolatban közvetve teljesen az ő bűne...mármint így lenne a harcnak egy érzelmi töltete is.
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 07, 23:24:27 írta Den » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8 Dátum: 10 jún 18, 14:00:38 »

Egyenlőre még nem járok túl elől a mangában szóval pár szereplőt és képességet nem ismerek de Natsu Vs Gray Nevet Állandóan verekednek de ezek csak komolytalan hülyéskedések. Vajon ha meg akarnák ölni egymást ki nyerne? ( Iced shellt itt ne kalkuláljuk bele mert abba mindkettő belehal úgyis )

Én Natsut látom erősebbnek. A tűz megolvasztja a jeget és Natsu brutális erővel rendelkezik. Bár Gray megfontoltabb. Hm érdekes harc lenne  Gondolkozik
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9 Dátum: 10 aug 11, 09:07:57 »

Egy kicsit lemaradtam az Erza vs. Luxus-ról,de én is arról írnák.
Teljesen biztos, hogy Luxus nyerne hiszen mit használ Erza Páncélt és szúró vágó fegyvereket amik miből is készülnek igen fémből és azért az nem arról híres, hogy nem vezeti az áramot szerintem megrázó élmény lehetne a Luxus féle sárkányölő mágia ellen harcolnia mindenki kedvenc amazonjának.
Ráadásul ha valaki olyan gyors, mint a fény igencsak nehézkes lehet eltalálni bármivel.

Engem egy Mirajane vs. Gazille érdekelne, de Mirajane még abban az állapotában mikor ő volt "A Démon".
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10 Dátum: 10 aug 11, 12:02:03 »

Szerintem Mira-chan feltörölné Gazille-al a padlót.

Amikor harcolt Luxus testörével ( Fried asszem ) nagy durván tolta. + az a démon forma nagyon ütött. Nemhiába volt S osztályú mágus. Meg ugye régen erza vetélytársa volt ami nem kis szó. Amikor ugye a sátános take overt használta piszok gyors lett és nagyot ütött. + tudott repülni ami Gazille ellen nagyon hasznos.

Sztem Mira leverné Gazille-t.
Naplózva


Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #11 Dátum: 10 aug 15, 23:01:32 »

Nos, az igaz, hogy Fried ellen nagyon durván tolta, az ereje és a gyorsasága is nagyon nagy volt, viszont ne feledjük, hogy Gazille egy sárkányölő ami azért hatalmas előny.
Az acél sárkánypikkelyei nagyon kemények, kitünő védekezés, és támadni is jól tud, ha sikerül tartania magát a teknikáival akkor nyerhet, hiszen ha tartja magát akkor Mira elfárad, igaz ő is, de neki elég egy kis vas és ismét a toppon van. Persze, ehez kell lennie vasnak a közelben, de ha más nem, kieszi a piercingjeit.xD Nameg azért Gazille is szívós egy jószág. Nevet
Habár nemtudom biztosra, hogy képes lenne e addig húzni, amíg Mira elfárad...nekem a kettejük harca nagyon kiegyenlített, mindkét félnek olyan 50%-ot adnék a győzelemre.
Naplózva

hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #12 Dátum: 10 aug 16, 12:11:22 »

Mira vs Gazille.
Chakra győzne... x"D  Viccet félre téve.
Gazille, nagyon erős, ezt el kell ismerni, az esze Natsu-éval vetekszik. De mondjuk Mira Take Over-je.. hááát szerintem ennek a meccsnek a kivitelezése 80%!!! ban a pályától függ. Mert ha mondjuk egy óceáni hajón küzdenek akkor... Mira nyer, de mondjuk egy  vas ból állló szigeten akkor meg Gazille.. hogy csak a két végletet említsem. 
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #13 Dátum: 10 aug 29, 01:20:18 »

Ja a Raijinshhu csicskákból áll modjuk Friedben látok halvány logikát de ennyi
Amúgy most elmondom nektek csak így nektek,hogy Natsu megverné Erzát,Grayt,Elfmant                  
Viszont nem verné meg EGYEDÜL hangsúlyozom: Juviát,Luxust,Mistugunt és Makarovot  
Nem igazán értem a logikád...Juviát nem tudná megverni, de Erzát igen...attól, hogy Juvia vízből van még le lehet őt győzni, a Tryinity Ravenes pasas is egész jól kifektette, vagy Simon, pedig ők se tudták lefagyasztani...

Elmondom neked, csak neked, hogy Natsunak esélye sincs Erza ellen, hacsak nem ehet vmi szupertáos tüzet(aranyláng, etherion, vagy hasonló...). Nézd meg az Aria elleni harcot...Natsu szenved, jön Erza, Aria bekeményít, leveszi a szemkötőjét...és pakk, mégis kikap fél mp alatt.
Makarov nem olyan könnyen adja az S osztályú címet, mint Jose, Erza nem a semmire lett az...és Natsu se véletlenül csak illegálisan csinálhatott S osztályú küldit, azért a saját céhmesterük csal eltudja ezt dönteni.
Persze igaz, hogyha Gérard etet Natsuval aranylángot, vagy ezik egy kis etheriont akkor nagyon táp lesz, pláne ha ideges is, de egy olyan harcban, ahol a sima tűzön kívül mást nem ehetne, pumpálhatná magát ameddig akarja, Erza felkockázza.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 29, 01:21:47 írta Den » Naplózva

Fullmoon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 59

Ethernal Light


« Válasz #14 Dátum: 10 aug 29, 09:50:39 »

Egyetértek, Natsunak esélye nincs (jelenleg) Erza ellen, kikapott volna akkor is, amikor Erza a tűz császárnőjének páncélját használta, pedig az védekező páncélzat.(Mondjuk ez a harc megszakadt) A purgatóriumot előkapja, és Natsu mehet nokedlinek. Natsu Gazille ellen se tudott sok mindent csinálni míg nem kapott egy kis tüzet. - oké, előtte már lerendezte az elemi négyes egyik tagját. -

Juviát ne tudná elverni? Oké, hogy a víz kioltja a tüzet, de egy sárkány lángja nem hiszem, hogy ne lenne olyan forró, hogy a vízkisasszony ne párologjon el. Natsu a tüzével a szelet is el tudta téríteni, pedig annak fizikai "teste" nincs is, majd pont a vizet ne tudná?
Juvia meg csupán a mágiára épít, fizikailag igencsak törékeny. Natsu pedig Igneel-el is a fizikai erejére (is) épített. Nem beszélve arról, hogy amikor Gray-el harcoltak, sose a mágiát használták, mindig puszta kézzel püfölték a másikat. Tehát, Natsu egyszer adjon egy flekket Juviának, a kislány mehet újrasminkelni. Mosolyog

Makarovot meg jóhogy nem tudná leütni, a kis ember növeszt egy 20 méteres tenyeret, ad neki egy nyakast és feszítővassal kell kiszedni a falból.
Naplózva


A csapatom teszi a szívemet erőssé, azokért harcolok, akikkel törődöm. Nem érdekel mi történik a testemmel.




Azok, akik nem törődnek a barátaikkal, rosszabbak a szemétnél
Oldalak: [1] 2 3 ... 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!