24 máj 04, 22:58:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 997 998 [999] 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 923478 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #14970 Dátum: 14 júl 16, 09:52:01 »

Jó, én most nem a fórumos mester-tanítvány kapcsolatra gondoltam, nem is mintha kiírtam volna a zaláírásomba vagy akár csak tagjai is lett volna Lewi egyébként a család topicnak xD. Ettől eltekintve csak ilyen alternatív mester, dehát mindegy, látom én, hogy nagy kár volt egy szóval is ezt említeni.  >.<#

De legalább Minin kívül Lew volt a zegyetlen aki megvédett itt, hogy nem vagyok én olyan semmirekellő. (köszönöm amúgy nektek)
Bezzeg heo csak akkor jön ha panaszkodni keeell
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 16, 09:57:48 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14971 Dátum: 14 júl 16, 09:56:45 »

Ez pont akkor volt amikor nem nagyon írtam. Mi volt ez a mester-tanítvány dolog?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #14972 Dátum: 14 júl 16, 10:10:29 »

Van egy pár száz oldalas lezárt téma a klubok között, család, barátok a neve. Jó olvasgatást Gdat! Nevet

Az ember azt hinné, hogy már meg tudod magad védeni, ha már egyszer a démon család tagja vagy. Nyelvesít
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #14973 Dátum: 14 júl 16, 10:13:54 »

A család-barátok topicot egyáltalán nem vágod? A kukában vagy nem tudom még biztos megtalálható, olvasd el a zelső hsz-t, benne van szerintem a lényeg.

De amúgy annyi a lényeg hogy egy ilyen fun topic volt, az emberek családi kapcsolatokat alakítottak ki úgymond egymással, ezek vannak ugye az aláírásokban. És tökre beleélve eljátszották, hogy ilyen nagy nemesi családok vannak, ilyen olyan furi lény mindenki. A feleségem egy sonkagoblin. xD
Ésezeknek az egyik része volt a mester-tanítvány kapcsolat, a legelején még csak gesztus féleség lehetett, aztán az új tagoknak meg a kisebbeknek ha mesterük lett, ő avatta be őket a topic működésébe egyrészt, meg utána a szerepjáték részét is alkotta, küldetésekre küldte őket meg ilyenek. Amúgy tényleg egy nagyon jó dolog volt, a feleségemmel, a zegyik lányommal meg a petemmel mai napig tartom a kapcsolatot, nap mint nap beszélünk.

Viszont sajnos jómagam a topic halála felé érkeztem, már közel sem volt olyan aktív, mint régen. És hát igen, mint mondtam, ebből következően az én mesterem engem már nem sok mindenre tanított. Azt hiszem összesen 1 küldetésree küldött el, az is még csak ilyen kezdő valami volt. Szomorú
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14974 Dátum: 14 júl 16, 10:17:08 »

Hát Morausenak kellett volna egy mester akkor. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14975 Dátum: 14 júl 16, 10:17:33 »

Én már ennél sokkal királyabb vagyok és alapból Mesterként indultam a fórumon. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 16, 10:19:24 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14976 Dátum: 14 júl 16, 10:20:21 »

A mai kakastöke pörköt akkora fehérjebevitelt és energiaboostot eredményezett, hogy most simán meg tudnám verni mindannyitokat. Barátilag persze.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14977 Dátum: 14 júl 16, 10:21:41 »

Én benne vagyok, hogy kipróbáljuk. De akkor vegyük fel kamerával ok?
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14978 Dátum: 14 júl 16, 10:23:33 »

A mai kakastöke pörköt akkora fehérjebevitelt és energiaboostot eredményezett, hogy most simán meg tudnám verni mindannyitokat. Barátilag persze.

Sakkban?  Faceg

A kamerás ötletet támogatom.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14979 Dátum: 14 júl 16, 10:24:31 »

Oké, és ha veszítek, viheted az asszonyt.
Oly közel a szabadság!
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14980 Dátum: 14 júl 16, 10:28:47 »

Megverünk, a nyakadon hagyjuk az asszonyt, és elmondjuk neki, hogy meg akartál tőle szabadulni. Szóval még ő is jól megver utána (amit szintén felveszünk kamerával). Ja, a videókat meg felrakjuk egy fizetős oldalra és sok pénzt keresünk vele. Nevet
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #14981 Dátum: 14 júl 16, 10:43:34 »

Gdat ennyi erővel ezt a jelenetet simán beleírhatnánk a készülő sztorinkba. Szerintem zseniálisan illene az eddigi keretbe.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 16, 10:44:34 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14982 Dátum: 14 júl 16, 10:44:00 »

Jó, de ha győzök, akkor mindenki nőjét megkapom és akkor is megy a videó a netre.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14983 Dátum: 14 júl 16, 10:48:26 »

Oké. Én szombaton szakítottam. Mr. Saiyannak nincs most nője. Magyarul maszturbálsz, egyet és megy a videó a netre. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14984 Dátum: 14 júl 16, 10:53:31 »

Csak aztán nehogy így járj.  Hmm?

http://444.hu/2014/07/16/ongyilkos-lett-egy-14-eves-amerikai-fiu-akinek-a-maszturbalos-videojat-feltettek-a-netre/
Naplózva

Oldalak: 1 ... 997 998 [999] 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!