24 máj 05, 08:31:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime-Csillag - Értékelés Selejtező # 4  (Megtekintve 12489 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #15 Dátum: 11 ápr 03, 19:02:05 »

Selejtező #4:

Állókép és szöveg:

Nevező: sisori99
Pontszám: 1
Cart véleményéhez még annyit tennénk hozzá, hogy rajzolással inkább ne foglalkozz, de ha mégis akkor se Paint-tel rajzolgass és ne bmp-ket küldözgess. UFF!

Nevező: skinvonat
Pontszám: 2
50 éves time skip vagy karikatúra? Mindenesetre ez kevés. Az "Akatsuki" felírat a Konenes rajznál viszont tök arcsimarcsi =)

Nevező: spiruka18
Pontszám: 4
Ha lehetne három és fél azt kapnál. Amúgy jó rajz, tetszett hogy kiszínezted, a vers is jó, a pokróc meg olyan mint az enyém. Ezért már csak kapsz egy négyest! (u.i.: a pokróc a kép alatt van, már ha az...)

Nevező: Stance
Pontszám: 2
Ez másolva van, igaz a jobbik fajtából, de csak 2 pontot ér.

Nevező: Strify
Pontszám: 1
Ha nem lenne a címében az, hogy Orochimaru, akkor az életben rá nem jönnénk. A virsli ujjak elég khm... "furán" mutatnak.

Nevező: sup
Pontszám: 5
Jók a színek, egyedi, jó a kivitelezés. Szép.

Nevező: szaea1994
Pontszám: 2
Kicsit túl egyszerű. Nem értjük hogy miért írtad oda, hogy közmondások másképp, mikor sző szerint lerajzoltad a közmondást. Mindenesetre legközelebb addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér.

Nevező: tomesz86
Pontszám: 4
A Naruto ruháján található redők inkább emlékeztetnek minket egy horda kukacra. De amúgy jól nézett ki a rajzod, gratulálunk.

Nevező: tomstarr
Pontszám: 5
Nagyon művészi a képed. Érzékenyen van tónusozva, a vonalvezetés is nagyon érzékeny. Olyan az egész mint egy laza vázlat, ez adja a szépségét neki. Meg ja, nincs befejezve mégse kelt hiányérzetet. Legközelebb el kéne távolítanod a füzetlap cakkos szélét ->ebbe lehet hogy pár zsűritag beleköt majd.

Nevező: Tora
Pontszám: 4
Ha másoltad ha nem, ezzel biztos baromi sokat dolgoztál. A színhasználat tetszik, a színezés nem. Én is ilyen mellizmot akarok!

Nevező: Tori-san
Pontszám: 3
Aránytalan. Kicsit kevés. Jobban tetted ha a hátteret üresen hagyod.

Nevező: ursula_45
Pontszám: 3
Kicsit beteg, ennyit ez mind tetszik benne nekünk, itt és most. Ez a mondat meg direkt káosz lett. xD

Nevező: X-Con
Pontszám: 2
A fűszervarázs! Máskor meg inkább vigyázz vele, mert a fele nem elég. Eme remek versed 2 pontot ér nálunk, hiszen baromi rövid és költő sem veszett el benned.

Nevező: zacsi
Pontszám: 3
Ez forgatókönyv? Mert annak tűnik leginkább. Sok a párbeszéd, amik elég gyerekesek.

Nevező: Zizi100
Pontszám: 3
Megboldogult Magdikának végét már tudjuk mi jelentette. Első sorban az, hogy a lézerkardot rossz végén fogta meg és azzal próbálta Zsolti bácsit elnáspángolni. Másik komoly problémája valószínűleg a sok pióca, melyek belepték testét, miközben egy pókhálon kersztül próbálta stirőlni a mellette álló hölgy mellét. Összességében ez kevés, legalább a photoshops használata megy.

Nevező: zsunike18
Pontszám: 3
Az ötlet jó, a megvalósítás kevésbé. A poénok nem ülnek (se nem állnak), a rajzolás gyenge. Mindenesetre (imádom ezt a szót, olyan jól cseng..) megérné ezzel foglalkoznod, a poénokon javíts egy kicsit. Én látok benne lehetőséget.


Mozgókép és hang:


Nevező: sharko21 és stuporo
Pontszám: 3
Amilyen jól indult olyan dög unalmas és szar lett a közepe felé. A rajzolásod szép.

Nevező: smiki98
Pontszám: 2
Igénytelen ál-animáció. Ezzel nagyon felbasztál.

Nevező: soltesz
Pontszám: 2
Uncsi, a zene választás nem a legjobb. A minőség gyatra, fansub is van benne, mindezeket ha levonod az 5 pontból akkor kijön a jegyed. Leülhetsz.

Nevező: Stance
Pontszám: 5
Kár hogy rövid és csak 1 harcjelenet volt összevágva. Nagyon jól ment a zenéhez az egész, szépek voltak az effektek. Mindenesetre tőlünk megkapod az ötöst, mert technikailag perfekto.

Nevező: TheMiyuSama
Pontszám: 3
Egy amv-nek, szerintem legalább is, fel kellene keltenie az érdeklődésemet, azt kéne hogy sugallja "Te nézd má meg ezt az anime-t". Eme feltételeknek nem felel meg, sajnos unalmas és nem is élvezhető. Nekem uncsi.

Nevező: Videl95
Pontszám: 2
Az időzítés nem nagyon jött össze 1-2 helyen. Ez már csak azért is zavaró, mert a műved rövid, így gondolom ez lett volna a cél. A videók minősége gagyi volt, az openinget (vagy endinget) meg kihagyhattad volna.

Nevező: wwwww
Pontszám:5
Jó minőségű a videó, effektezve is van, amit hálistennek nem vittél túlzásba. Ennyit a szakmaiságról. Tömény vélemény: fasza.

Nevező: Yami
Pontszám: 5
A lezárás miatt ejnye bejnye, szégyelld magad, FÚJ! Nagyon jó a videó ritmusa, megy a zenére. Szépen kitaláltad az effektezést, avagy a visszaemlékezős részeket. Kérdés: mi a szám címe, és előadója? xD

Nevező: Yoruichi-dono
Pontszám: 5
Nagyon jó a videóvágásod, jó a számválasztás is. Ami a lényeg a karaoke. Háááát... zseniális! Profi munka, gratulálunk!

Nevező: Zizi100
Pontszám: 2
Ez így kevés. Értem én mit akartál, poénos kis saját kézzel rajzolt szutykot, de annak ez így azért nem jó, mert lehetett volna jobb is. Jól megmondtam? xD
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #16 Dátum: 11 ápr 03, 19:02:32 »

Selejtező #4:

Állókép és szöveg:
Nevező: sisori99
Pontszám: 1
Írtad a végén, hogy: "bocsi, hogy szar lett." Akkor ezt te is látod és nekem mást nem is kell mondanom.

Nevező: skinvonat
Pontszám: 2
Sajnos az arányokat nem találtad el, maximálisan ennyi pont ami adható rá ebben a mezőnyben.

Nevező: spiruka18
Pontszám: 4
Sajnos bal kézfej és bal láb túl kicsi lett a többi testrészhez képest és emiatt nem tudom megadni az 5 pontot. Mindenesetre nagyon szép lett a rajz és a színezése is, látszik, hogy sokat foglalkoztál vele. =)

Nevező: Stance
Pontszám: 4
Huh egy scannerrel jobb lett volna digitalizálni a képet. Nagyon jó lett. A 4-es és 5-ös között vacilláltam, de megnéztem az eddigi 4-es és 5-ös rajzokat, és végül a 4 mellett maradtam.

Nevező: Strify
Pontszám: 3
Először nem tudtam, hogy ki van a képen, de aztán leesett. Eléggé kezdetleges rajz.

Nevező: sup
Pontszám: 5
Azta a ku--- te aztán tudsz valamit! Nevet

Nevező: szaea1994
Pontszám: 2
Ez nem másképp a közmondás, hanem ez maga a közmondás lerajzolása. Ennél is tetszik az alapötlet, csak sokkal jobban is kivitelezni lehetett volna. Az ötlet mellé még arra adok egy pontot, hogy jópofa. Nevet

Nevező: tomesz86
Pontszám: 3
Hűejha... az nagyobban megrajzolt Naruto... az... fasza. Viszont amennyire jó a fenti, annyira torz lett a kicsi, főleg a feje.

Nevező: tomstarr
Pontszám: 4
Ha erre hirtelen ránézek, azt mondom, hogy kevés. Viszont elkezdtem zoomolni és megnéztem a vonalvezetést és kikerekedett szemmel azt kell, hogy mondjam ez egy 4-es! Nevet

Nevező: Tora
Pontszám: 5
Ez egyszerűen nagyon szép és nagyon úgymond realisztikus, gratula! Nevet

Nevező: Tori-san
Pontszám: 4
Basszus, erre a rajzra kapásból 5-öst adnék, ha a feje, pontosabban a fejformája el lenne találva, csak ott valami nem stimmel vele, egyébként a rajz többi része, nagyon-nagyon szép lett!

Nevező: ursula_45
Pontszám: 3
Egyszerű rajz, ami három pontot ér a jelenlegi mezőnyben.

Nevező: X-Con
Pontszám: 2
Ha hosszabb lett volna, akkor akár egy 5-öst is érdemelt volna, de jelen állás szerint ez maximálisan nálam 2 pontot ér.

Nevező: zacsi
Pontszám: 3
A történet nem is lenne rossz, csak a párbeszédek furcsasága zavart engem, mármint hogy sok van belőle és azok is túl szájbarágósak.

Nevező: Zizi100
Pontszám: 3
Tetszik xD De ebben a mezőnyben max ennyire futja. Nevet

Nevező: zsunike18
Pontszám: 3
Jópofa kis rajzsor. Ennek is tetszik az alapötlete. Ez olyan, mint a különböző napilapok végén az a pár kocka képregény. Nevet De még sajnos elég kezdetlegesnek látszanak.

Mozgókép és hang:
Nevező: sharko21 és stuporo
Pontszám: 5
Igen!! Végre még egy olyan fanmade, ami nagyon megfogott. Tetszik a rajzolás, a poénok ötletesek, nincs benne copy paste más fanmade-ből, így kell ezt csinálni. Nevet

Nevező: smiki98
Pontszám: 2
Néhány rajz váltakozik egy zene alatt és ezek a rajzok sem túl jók... úgyhogy... 2 pont.

Nevező: soltesz
Pontszám: 1
Rossz minőség, fansub, kevés vágás, 0 hangulat, rossz effektezés. Sajnos ez így nem jó.

Nevező: Stance
Pontszám: 5
Jóóóóó... a fentebb írtak ellentéte. Nevet

Nevező: TheMiyuSama
Pontszám: 3
De fura Miley Cyrus zenéjére ez az AMV. Nincs benne fansub ez jó jel, végre nem Naruto vagy Bleach AMV... és nagyjából ennél meg is állt a pozitívumok felsorolása, így lett 3 pont.

Nevező: Videl95
Pontszám: 1
Sajnos egy az egyben mint soltesz műve.

Nevező: wwwww
Pontszám: 5
Ebben is volt minden aminek kellett lennie. Megfogott, szép volt, így kell csinálni. Nevet

Nevező: Yami
Pontszám: 4
Nagyon bátor dolog Naruto AMV-vel nevezni, hiszen már annyi van belőlük mint égen a csillag, de ezen látszott az egyediség, nincs fansub, van jó sok vágás, sok szép effekt, pörgős, viszont a fránya minőség lehúzza, így 4 a megadott pontjaim száma.

Nevező: Yoruichi-dono
Pontszám: 5
*.* Jézus isten... a múltheti Yondaimés opening után lett egy újabb kedvencem. Konkrétan készítettél egy überfasza AMV-t, és a zene szövegét bekaraokeztad hozzá, de nem is akár hogyan! Huh... *meghajol*

Nevező: Zizi100
Pontszám: 3
Ez nagyon ötletes és tetszett is, bár ezen még valahogy dolgozni kell. =)
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 03, 19:05:10 írta Cartnecker » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #17 Dátum: 11 ápr 03, 19:04:31 »

Selejtező #4



Állókép és Szöveg:



Stance:
Ehj, Stance! Nem lehetett volna bescannelni, vagy legalább napfény mellett lefotózni a rajzot? Sokat dobott volna rajta.
Egyébként szép lett. Tetszik, hogy szinte csak fekete és fehér, átmenet a színek között csak alig-alig van. Bár gondolom ezt a tompa fényhatás jobban kihangsúlyozza.
Ulqui' tekintete megnyerő, élethű, szép.
A ruha anyagát kicsit jobban is vissza lehetett volna adni, a gyűrődések természetellenesek.
4 pont.

Strify:
Ha már másolunk, igényesen tegyük. A szemet sokkal jobban ki lehetett volna dolgozni. Egy kis beeresedés, némi erősebb tónus sokat segített volna. Az a néhány kis vonalacska kicsit "gagyi" lett az íriszen. Az ujjak szintén túlságosan leegyszerűsítettek.
2 pont, sajnálom.

Tora:
Tyűű! Ez aztán szép! Az alkar izma nagyon szép, szinte teljesen kivehető minden egyes izomrost. A felkar, illetve a bicepsz már kissé kacska. A vállizom és a bicepsz túlságosan levált egymásról, olyan, mintha eltört volna Ichigo karja. Innentől felfele még rosszabb. A mellizom ahogy végigfut a mellkason, a vállra kellene rákapcsolódnia. Azonban a rajzon elcsúszott, szinte a váll tetejére húzódott az izom.
Ez azért csúnya hiba egy ilyen szép rajznál.
Emiatt (Plusz a fényképezés minősége miatt) 4 pontot adnék. De egye fene, megadom az 5 pontot.

Tori-san:
Háát-háát..
Erza feje elcsúszott, a mellei kicsit szétállnak, a felsőteste megnyúlt, a jobb combja összement a térd közelében. Igaz, a Fairy Tail karakterei rendelkeznek némi karikaturikus ábrázolással, de..
Bocsi, csak 3 pont.

X-Con:
Az ötlet jó, de 10x többet is ki lehetett volna belőle hozni. Ha kell, minden egyes versszakba beleírod Vegeta nevét. Teljesen korrekt lehetett volna.
Így viszont nagyon kevés, 5 perc alatt elvégezhető projekt.
1 pont, sajnálom.

Zizi100:
A Shinigamis képet már láttam valahol itt fórumon.xD
Ne haragudj, Zizi, de ez nagyon kevéske, az effektekkel jobban is el lehetett volna játszani.
2 pont.

sisori99:
Amíg haladtam végig a képeken, nem gondoltam volna, hogy az utolsón mosolyogni fogok.xD
Díjazom, hogy van önkritikád, de ha te is tudod, hogy sz*r lett, akkor miért küldöd el?
1 pont.

skinvonat:
Ha bizarr, amorf, halmazállapottal nem rendelkező karakterek ábrázolása volt a célod, akkor a végeredmény tökéletes.
Már ne haragudj, de ha ezeken te nem látsz hibát, akkor sürgősen kezdj el gyakorolni. Hadd ne soroljam, hogy mik azok.
Sajnálom, 1 pont.

spiruka18:
Aranyos rajz. Naruto feje még teljesen élethű is lett. Csak egyáltalán nem Narutos, plusz olyan, mintha egy 8 éves, fejlődésben rendesen benne lévő kissrác feje lenne.
A színezés nagyon darabos, sűrűbben is kophatott volna az a herlitz(?) színesceruza szett. A Kyuubi chakrát jobban kihangsúlyoztam volna a helyedben, így olyan.. Öm.. édesség hatása van.
3 pont.

sup:
Sup, fel vagyok háborodva! benned folyton csak csalódnom kell.. Pozitívan! Nevet
Bocsánat a többértelmű kifejezésért, de: Te egy állat vagy!xD Igaz, már láttam korábban ezt a rajzot, egy kis gixernek hála, de még mindig tetszik.^^
A karakterek kicsit karikaturikusak lettek, de ez kit érdekel?xD Zseniális!
5 pont!

szaea1994:
Aranyos, oké.  De ez most miért is van kicsit másképp?
Szőrszálhasogatás: Kicsit repül az idő ebben a dimenzióban. (Elnézést..^^")
1 pont, nagyon kevés, ne haragudj.

tomesz86:
Jézusom!xD Mit tettél szerencsétlen Narutoval?
Ajkai nincsenek, az arca annyira irreálisan ráncolódik, mintha a bőre helyett egy zacskó feszülne az arcára. A szeme kicsi, az orra felcsúszott a homlokába. Yu Yu Hakusho jut róla eszembe.
A kicsi Naruto..
Igaz, hogy folyton arra panaszkodok, hogy nem gyűrődik eléggé a rajzokon a ruha. Nos, itt túlságosan gyűrött lett.xD Bár nem kifejezetten gyűrődésnek nevezném.
A tónusozás ennek ellenére nagyon felhozta a rajzodat. Sokat dob rajta. Mondjuk az elmaszatolás olyan a művészeknek, mint a Csocsóban a pörgetés. Anno még gimiben nagyon belém nevelték ennek a stílusnak a megvetését.
3 pont.

tomstarr:
Oh, milyen szép rajz lett volna ebből, ha kicsit erősebben meghúzod azokat a vonalakat. Oké, tudom, kissé skicc alapja van a rajznak, de akkor legalább valami erősebb grafittal rajzoltad volna. Annyira szívesen adnék 5 pontot, de..
Ááááh, 5 pont.xD

ursula_45:
Sok mindent nem tudok rá mondani. Nem mozgatja meg a fantáziám. A filcek színei szépek. Az arc is aranyos.
De 3 pontnál nem tudok többet adni.

zacsi:
Sikeresen rátapintottál a lényegre. Imádom a hossszú fanfiction-öket.xD
Sok volt a párbeszéd, a helyzetleírások nagyon furcsák voltak. Talán a konyha nyelv, ami leginkább passzol rá. 1-2 helyesírási hibába is belebotlottam, bár ez nálam szinte tradíció.
3 pont.

zsunike18:
Hát ez kész!xD
A kávén majdnem behaltam.x'D Humorérzék csillagos 5-ös! Kár, hogy a rajz kb semmi volt..
Összegezve: 3 pont.



Mozgókép és hang:


Stance:
Szépen összehangoltad a zenét és a cselekményt. Az effektek is jók voltak, a target befigyelése pluszban tetszett. Nevet
Az egyetlen kivetni valóm, hogy hirtelen lett vége a videónak. Persze, ez nem a te hibád, hanem a zenéé.
5 pont.

TheMiyuSama:
Kicsit zavaró, hogy össze-vissza repkednek benne a pixel-lepkék. Igaz, a minőséget képes félre tenni az ember, ha tudja élvezni magát az anyagot. Hát de sajnos itt az sem volt meg. Nem igazán vágtad a zenéhez a momentumokat.
3 pont.

Videl95:
Hát ez nem volt nagy was ist los.
Amikor megláttam a nagy csendben a hegedűt, vártam, hogy párhuzamosan fog szólni vele a zene. De csalódtam. Igaz, hogy ezek után már úgy-ahogy passzolt a zene és a hangszerek összhangja, de nem kaptam túl sok mindent ezen kívül.
2 pont.

Yami:
Nem szeretem az olyan amv-ket, amiben csak úgy ömlenek a képembe az események. Igaz, hogy ehez a zenéhez ez az ütem passzolt, de én akkor már inkább másik zenét használok fel.
Simán 3 pontot adtam volna, azonban a videó 2. fele hirtelen rohadt jó lett. Nevet Máris kisebb adagokban jöttek az anyagok, és kicsit szusszanhatott az agyam.
A videó minősége miatt 4 pont.

Yoruichi-dono:
Őszinte leszek. A videó nem igazán tudott lekötni. Viszont a feliratozás nagyon bejött. Szinte végig azt figyeltem.xD
Tetszett, hogy az angol nyelvű sorok nagy része külön helyen villant fel.
4 pont.

Zizi100:
Oh, pedig úgy felcsillant a szemem, amikor meghallottam a videó elején az "Az a baj"-t..xD
Egyébként tetszett a videó, poén volt a Rikudou-s/Juubis cucc. Nevet
Csak nagyon kevés volt. Szívesen néztem volna tovább.
3 pont.

sharko21 és stuporo:
Már anno volt szerencsém ehez a műhöz. De mivel megtudtam, hogy neveztetek ti is, így mostanra hagytam a videó végignézését.
Hát kellemesen csalódtam.xD
A Maszkon jót derültem. Nem nézek ezeket a futószalagon gyártott helyszínelő cuccokat, de azt a vörös hajú krapekot rögtön felismertem.xD
A poénok teljesen jók voltak. Az animáció is helyenként kellően részletes. A szinkron viszont nagggyon rossz, alig-alig tudtam kiszűrni a karakterek mondanivalóját.
Megadom a 4 pontot, de csak azért, mert egy sorozat 1. epizódjához képest teljesen élvezhető lett.

smiki98:
Nah Májki, látom megjött az opening a sorihoz. A Raikiri 5 percbe kerülő kiömlése a képernyőre egyenesen agyhalál volt. A reklám a végén pedig most.. őő.. Tényleg? Vagy csak ennyire bátrak vagyunk?xD
2 pont.

soltesz:
Vágást nem igazán tapasztaltam. Jah, de! Képet tűztél be a videó közé.
Ne haragudj, de ha legalább a videó minősége élvezhető lett volna, akkor megadom a kegyelem 2-est, ám ennek hiányában.. Neeem
1 pont.

wwwww:
Jézusom! Nem tudom milyen egy szociopata, vámpíros sablon anime ez, de nem is akarom megtudni.
Nekem viszont nem az animét, hanem az AMV-t kell értékelnem.
Ami precíz, szépen vágott, zenéhez tökéletesen passzol, egyszóval megérdemli az 5 pontot.kacsint

Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #18 Dátum: 11 ápr 03, 19:04:41 »

Selejtező #4
Állókép és Szöveg:


Stance (kép) – Ulquiorra
Ezt biztosan nem magadtól rajzoltad. Lehetetlen. Kellett előtted lennie egy másolatnak. A Kép olyan mintha színek nélkül lenne kivágva egyenesen az Animéből. Nagyon jó vagy a másolásban, szinte már hihetetlen.
Végső értékelés: 4 pont

Strify (kép) – Orochimaru

Nem rossz, nem rossz. Mit is mondhatnék róla. Ezt a jelenetet elég kevesen dolgozták fel, de te jól csináltad. Talán a satírozás kicsit össze-vissza, és elég másolás szagú. De jó.
Végső értékelés: 3 pont

Tora (kép) – B2

Ha jól látom ez egy realisztikus Dark Ichigo akar lenni. Lenyűgöző, nagyon tetszik. Az arányok perfektek, a színezés gyönyörű! 5 pontos munka!
Végső értékelés: 5 pont

Tori-san (kép) – Erza

Nem látok hibát a képen. Csodás. Saját stílusban rajzoltad, vagyis megkecsegtetted a tudásodat előttünk. Az arányok szuperálnak, a metálos fényezés meg nagyon jól visszaadja az anyagot. Csak így tovább!
Végső értékelés: 5 pont

X-Con (vers) – VEGETA

Hát ez nagyon ott volt! Ötletes és frappáns! Különösen az utolsó sor tetszett! Gratulálok! Nevet
Végső pontszám: 4 pont

Zizi100 (kép) – Magdi Anyus

Ez vicces annak aki ismeri a barátok köztöt, ugyanis a a Shinigami magdianyus még stimmel is. De a Sasukés. Vicces, de jobban is meg lehetett volna oldani, mert így elég bénák az effektek a képeken.
Végső értékelés: 2 pont

Sisori99 (képregény) – Az Akatsuki Csapat élete

Váó! Ilyen is érkezett? ikszdé
Végső értékelés: 1 pont

Skinvonat (kép) – Beolvasás

Két kép két akatsukisról.
Itachi egész jól sikerült, jó a stílus, és szépen néz ki az egész, bár kisebb is lehetne a feje. Ám a Konen borzasztó lett. Felsorolhatatlan a hibák sora. A fej alakja, a szemek, a száj görbesége, a minden. Fhú. Sajnos jócskán levitte a műved minsőégét. Ha csak az Itachit küldted volna jobb pontot kaptál volna.
Végső értékelés: 2 pont

Spiruka18 (kép) – Naruto és Sasuke

Ez egy Perfekt mű. Gyönyörű és elgondolkodtató, és érzéseket vált ki az emberből. Gyönyörű munka, gratuláció hozzá. Van tehetséged!
Végső értékelés: 5 pont

Sup (kép) – Densetsu no Sannin

Fhú, ez nagyon jó! Te csináltad? Szép kompozíció, és megvillan benne a saját stílusod! Gratuláció! Ez is megérdemli a pontjait!
Végső értékelés: 5 pont

Szaea1994 (kép) – Ki korán kel, Aranyat lel!!

Hát ez nagyon jó! Poénos és ötletes is! Nevet Még ilyet szeretnék látni! Nevet Ám egy kicsikét kevéske. Mosolyog Vannak jobb művek is, de ne búsulj, nekem nagyon bejön! Nevet
Végső értékelés: 3 pont

Tomesz86 (kép) - Naruto

Oh yeah! Ez kemény! Nevet Gratula hozzá, látom magadtól rajzoltad! Jó a stílusod! Színesben még jobb lenne! Nevet Szép munka!
Végső értékelés: 4 pont

Tomstarr (kép) – Neji

Egész jó, de sajnos ez csak vázlat, befejezetlen munka. Sajnos nem tudom nagyra értékelni. De a stílus tetszik.
Végső értékelés: 2 pont

Ursula_45 (kép) – Nemtomki ikszdé

Egész jó kis rajz. Nem számottevő, láttunk jobbat is, de tetszik! Nevet
Végső értékelés: 3 pont

Zacsi (fanfic) – Naruto Szagasi

WÁÁÁÁÁÁÁÁ!! HOSSZÚ! Még nem értem a végére, de eddig egész izgi! Káming Szún!

Zsunike18 (képregény) – Akatsuki Sketchek
Fhúha, jó sok sketch! 16-ból 8-on röhögtem. A legtöbb alap képregény poénokból állt, de volt amelyik jobb volt annál. Szép munka, a felén szakadtam! Ezért megkapod a 3 pontot! Nevet
Végső értékelés: 3 pont


Mozgókép és hang:

Stance (AMV) – Bleach: Dubstep - Rhythm
Nah ez AMV! Jól ritmusra van vágva, és az Áttűnések nagyon szépek, valamint ügyesen volt rávágva a váltásra Inoue hangja. Ettől függetlenül engem nem nyűgözött le, és kicsit befejezetlennek is éreztem.. De attól még ami jó, az jó.
Végső értékelés: 3 pont

TheMiyuSama (AMV) – Vampire Knight: Who owns my Heart

Ez is egy átlagos AMV-nek látszik, ám nagyon szép a felosztása. Egyik pillanatban izgalmas, után lájtos, aztán megint érdekfeszítővé válik. Nekem egészen tetszett, de ettől függetlenül különlegességet nem tud felmutatni. De jó érzéked van hozzá, gratula.
Végső értékelés: 3 pont

Videl95 (AMV) – Ef – Tale of Memories Trailer

Egy rövidke trailer anime reklámozása céljából. Valószínüleg azt akarta elérni Videl ezzel, hogy a Naruto-kun felvegye az animét a projektjei közé. Ez nem az én reszortom, én a videót jöttem értékelni.
A Fansub elég zavaró, és a videóból nem sokat tudunk meg az Animéről, márpedig a célnak ennek kéne lennie. Semmi különleges.
Végső értékelés: 2 pont

Yami (AMV) – Pein vs. Naruto (megint)

Megint. Nem tudtok leszállni a témáról, mi? ikszdé
Ez egy szép lendületes amv volt, bár kicsit követhetetlen. Annyi momentum volt belehelyezve ebbe a 3 percbe, hogy megszámolni nem tudom. Kellően epic volt, és egész élvezhető is, habár a dal alatta, egy tipikus hörgős csata-AMV-zene volt.
Végső értékelés: 4 pont

Yoruichi-dono (AMV) – Hakuouki

Szép amv volt, szép zenével, szép képi világgal és szép karaokéval. Komolyan jól összeraktad, ám néha a képek kiestek a ritmusból. Attól függetlenül nagyon élvezhető volt, bár a végére a zene kissé egybefolyt. Szép munka.
Végső értékelés: 4 pont

Sharko21 és Stupro (sorozat) – Anime Gaiden

Rolling Stones száj Deidarán, méghozzá önmagával smárol. Ichigo Maszkja. Horatio cameoja. Peint összekeverik Narutoval. Yoda, Jiraiya kis zöld békája.
Ezeket úgy hívják emberek, hogy Jó Poénok!
Bezony, az Anime Gaiden egy olyan sorozat, amit érdemes megnézni, és érdemes lenne továbbnézni. Apró malőröktől eltekintve, szinte tökéletes kis paródia. Szinte hibátlan. De azért van mibe belekötni.
1. A rajzok: Minden karakter tökéletesen felismerhető volt. Az árnyékolás csodás, a színek is a helyükön vannak. Néhol túlságosan hasonlított az eredetire, ergó másolás eredménye volt a rajz (pl: Natsu), de ezzel is csak magukat fejlesztették a készítők.
2. A szinkron: Nah ebbe lehet bele kötni. A szavak érthetőek voltak, és a jelenetek is többnyire jól voltak előadva. Ám sajnos a sorozat műfaja miatt (crossover) negatívumként kell kezelnem a tényt, hogy szinte az összes hangot Géppel torzítottátok. Volt ahol egész jól hangzott (Kakashi), de a legtöbbnél rosszul vette ki magát és rontotta az élményt (Tobi). Márpedig ha ennyi sokszínű karaktert vonultattok fel a művetekben, mindegyiknek egyéni hang kell, valami olyan, ami illik a karakterükhöz. Szimplán különböző hangmagasságokra vinni a szinkront nem elég. Ahhoz hogy kép nélkül is tudjuk, éppen ki beszél, valami egyénit kell belevinni a hangképzésébe, vagy a beszédstílusába. Ha még nem mutáltatok és nagyon nem megy a hangelváltoztatás, kérjetek meg Barátokat, ismerősöket a szinkronra. Ez így elég nagy pazarlás. Találjatok ki mindenkinek valamit.
3. Az Alaphelyzet: A sorozat sok különböző animéből vonultat fel szereplőket, és helyezi egy térbe és időbe őket. Ez egy nagyon jó ötlet, és a megoldás se rossz, de sajnos lyukak vannak az elképzelésben. A legfőbb kérdés: Miért? Miért vannak egy helyen? Természetesen nem kötelező erre a kérdésre válaszolni, elvégre ez adja a randomságot. Annó én is írtam egy könyvet, amiben ilyesmi volt az alaphelyzet. De még jobb kérdés, hogy Miért van mindenki Konohában. Miért nem rakod őket valami Tágabb helyre, és miért zsúfoljátok be őket a Naruto világába? Szerintem sokkal jobb lenne, ha összegyúrnátok ezeket a világokat, ezzel újat hozva létre. (Mi is ezt csináltuk a regényben) Kitágítaná a játékteret, és több ötlet valósulhatna meg.
A történetmesélés, egész jó volt, ám volt pár nagyon rossz rész is. Például Ichigo pálfordulása a közepe fele. Itt hagytak engem, ezért elpusztítom őket? Miféle gondolkodásmód ez? Adhattál volna jobb okot is.
Alapjáraton ez a Mű nagyon jó. Mindenkit felvonultat, aki számít, és eddig a Karakterek is jól el vannak találva. Van potenciál a műben, és már várom is a folytatást. Sok szerencsét Fiúk!
Végső értékelés: 4 pont

Smiki98 (animáció) – 1 op

Hát, igazából nem tudom pontosan ezzel mit akartatok elérni, de én valamifajta Trailernek nézem. A rajzok egész jók, bár a legtöbb másolatnak néz ki. Az animáció elég gyenge, és időhúzó, és a videó nem passzol a zenéhez. Elég gyenge próbálkozás, de köszönjük. Ne adjátok fel kacsint
Végső értékelés: 1 pont

Soltesz (AMV) – Fusion Reborn

Az egyik legjobb Dragon Ball Movie, de az AMV elég gyenge lett. A kép szakadozik, a minőség borzasztó, a Magyar fansub eléggé befigyel, és a kép nem illik a zenéhez. Igazából klippek egymás mellé vágva és alá a Dragon Ball Guruló Takony Openingje berakva. Igazából ezt sem nagyon tudom értékelni.
Végső pontszám: 1 pont

Wwwww (AMV) – Shiki: Kiss my eyes

Fhú, mennyi AMV van ma.
Ez egy Kemény, Lendületes AMV, amely tökéletesen passzol mind a zenéhez, mind a szöveghez, szép effektekkel, és izgalommal, valamint az elején csodás szájmozgással. Egyszerűen szuper! Ilyennekkel lennie egy AMV-nek. Gratula!
Végső értékelés: 5 pont

Zizi100 (trailer) – Naruto FanVid – Trailer

És el is érkeztünk az Utolsó beadványhoz!
Hát ez nagyon vicces volt! Komolyan, gratula! A rajzok is egész jók voltak, de az alapötlet egyszerűen király! A sajtot majszoló Rikudo-sennin ütött! Sajtból van a Hold Zizi! Nevet
Végső értékelés: 4 pont

És ezzel átadom a stafétát a Nagyközönségnek! Nevet

Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #19 Dátum: 11 ápr 03, 19:06:48 »

Selejtező #4

Állókép és szöveg kategória:

Stance
Érdekes, ahogy a fekete szín belefolyik a képbe. Az a félig letört koponya is tök jó. Egy kicsit még lehetett volna szépíteni (, valamint a jobb minőség érdekében szebben lefényképezni)
Értékelés: 4 pont

Strify
A képet csak azért ismerem fel, mert ismerem a jelenetet, de lehet, alapból nem ismerné fel más, ha nem látta. Orochi haját lehetett volna erősebben, sűrűbbre, valamint a szemét, hogyha azon van a hangsúly.
Értékelésem: 2 pont

Tora_szanyikalman@gmail.com
Ez király kép. Szépen van árnyékolva, szépek az arányok, tök kreatívan van megrajzolva. Szép.
Értékelésem: 5 pont

Tori-san
Érdekesen van kiszínezve. Maga a kép szép, szépen van megrajzolva. Egy kis hátteret is rajzolhattál volna és akkor máris szebb lenne.
Értékelésem: 3 pont

X-Con
Aranyos kis versecske, de piszok rövid, valamint nem is túl értelmes. Hogyha kicsit több időt szántál volna rá, akkor többet is írhattál volna, valamint jobban odafigyelni a szavaidra, bővíteni a szókincsed, stb.
Értékelésem: 1 pont

Zizi100
Ez nem sok kreativitást mutat, ettől független érdekes. A rajzolás /photoshoppolás se azt mutatja, hogy sokat foglalkoztál volna vele.
Értékelésem: 2 pont

sisori99
Nem kell olyat kiírni egy külön oldalra, mint amit utolsónak írtál ki . A rajzok, …kezdetlegesek, a történet…nincs ikszdé  A karakterek közül is volt, akit csak úgy ismertem fel, hogy kikövetkeztettem a meglévők mellett.
Értékelésem: 1 pont

skinvonat
Itachi feje… kicsit morbidra sikeredett.  Maga a rajz jó lenne, de a papír is gyűrött + hiányos nekem. Konan feje meg teljesen szét van roncsolva.
Értékelésem: 2 pont

 spiruka18
Ez szép rajz. A „meddig harcolunk még egymással” feliratot én Sasuke helyett Narutohoz tettem volna: D De ettől függetlenül tetszik a kép. Szép, kreatív, szépen van kiszínezve (zsírkrétával, gondolom) Élvezet nézni ezt a képet (le is mentettem Nyelvesít)
Értékelésem: 5 pont

sup
Szépen van megrajzolva, szépen van kiszínezve. Ez egy olyan kép, amit élvezet nézni.
Értékelésem: 5 pont

szaea1994
Ez aranyos, de ide sajna kevéske  Lehetett volna nem csak egyet, hanem többet is mutatni 
Értékelésem: 1 pont

tomesz86
WOW! Brutálisan szörny Naruto Nevet Nem is rossz, érdekes így. Viszont a kicsi Naruto nem tetszik. A szörnyes annál inkább. A kicsit hülyén áll a haja, mintha nem a fejéről indulna ki Nevet
Értékelésem: 4 pont

tomstarr
Szép kis rajz, de igencsak fehér az egész. Kicsit lehetett volna részletesebben rajzolni. Viszont ilyen vékony rajz esetén is szépen van árnyékolva.
Értékelésem: 3 pont

ursula_45
Egyszerű kis rajzocska, ezen felül kellően morbid Nevet Viszont lehetett volna szép kis hátteret adni neki, valamint az egész képet egy nagyobb lapra rajzolni, részletesebben és élet hűbb lenne .
Értékelésem: 2 pont

zacsi
A történet érdekes, tetszik a  2 akatsukis mozgolódása, és a konohaiak folyamatos megjelenése tetszik. A történet is jó, bár kicsit hiányos nekem. A párbeszédek szépen el vannak különülve. Egy nagyon minimális helyesírási hibát találtam. A beszélgetések néha valótlanok.
Értékelésem: 4 pont

zsunike18
A rajzok nagyon kezdetlegesek, a poénok nem rosszak, viszont volt egy enyhe Garfield-feelingem.
Értékelésem: 2 pont (mert a poénok tényleg nem vészesek 3 képkockával)


Mozgókép és hang kategória:

Stance
Az első fele jó volt, a második már kevésbé. Első felénél szép volt a kezdés, tetszett, hogy ütemre volt a kardösszecsapás, szépen volt összevágva. A végén már nem tetszett a szám, nem volt rendesen lezárva. De összességében látványos volt.
Értékelés: 4 pont

TheMiyuSama
A minősége kicsit rossz volt, valamint unalmasra sikeredett. A vágásban nem volt semmi különleges. A kezdés jó volt.
Értékelésem: 2 pont

Videl95
A minősége rossz volt, nem keltette fel az érdeklődést és a vágás se volt nagyon helyén.
Értékelésem: 1 pont

Yami
Húú, látszik, hogy sokat dolgoztál vele, de egy kicsit nagyon ugrálósra sikeredett. A zene jó alatta, a minőség, ha 100pontos lenne, akkor maximális élvezetet nyújtana az ugrálások mellett.
Értékelésem: 4 pont


Yoruichi-dono
Szép, tetszik a zene, de egy kicsit unalmas volt. A vágás szép volt, egyszer feltétlen megnézhető.
Értékelésem: 4 pont

Zizi100
Ez aranyos, poénos, de kevéske ide. Kicsit lehetett volna kidolgozottabb.
Értékelésem: 2 pont

sharko21 és stuporo
A címet még MOST sem tudom kiolvasni. A szinkronhangok mellé jöhetett volna felirat is, mert sok helyen nem értettem mit mond. A rajzolás tök jó, persze vannak nyilvánvaló hibák, amik zavaróak és ugyan így vannak, amik iszonyúan bejövősek. Poén szinten egész jó. A végére meg az idáigi hibák is kezdtek elhalványodni, a rajzok meg különösen szebbek Nevet, a kezdés és a vége zene nem illik oda.
Értékelésem: 5 pont (bőven különbözik ez a mű a többi narutos fanmade-től)  

smiki98
Úgy vettem észre, hogy ez egy trailer szerűség akart lenni, ami viszont nem fogott meg. A rajzolás nagyon kezdetleges, és sok minden sem volt benne, ami arra késztetne, hogy megnézzem a hamarosan megjelenő művet.
Értékelésem: 1 pont

soltesz
Nagyon kezdetleges, unalmas, a vágásban sincs semmi különleges, a zene se nagyon stimmel, nincs is sok munka vele és még ezek mellett a minősége is rossz. :S
Értékelésem: 1 pont

wwwww
Szépen van összevágva, nem túl hosszú, nem túl rövid, a zene is illik alá és tényleg nagyon szépen van összevágva. Élvezet volt megnézni.
Értékelésem: 5 pont

« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 03, 19:09:42 írta Cartnecker » Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!