24 máj 05, 02:29:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime-Csillag Születik  (Megtekintve 109740 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #375 Dátum: 11 máj 01, 12:31:53 »

A verseny meneténél pontosan le volt írva hónapokkal ezelőtt, hogy mi-mikortól lesz. kacsint A kampányolás pedig nem tiltott, mindenki úgy versenyez ahogy akar. A zsűri a legjobbakat összeválogatta, a döntőben már nem rajtunk múlik az eredmény.
Naplózva
Ninbikun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


Yu gi oh abridged fan


« Válasz #376 Dátum: 11 máj 01, 12:55:52 »

Én csak azért szorgalmazom a posztolást, hogy rendezetten meg lehessen tekinteni a döntős műveket és ne kelljen keresgélni utána, mert egy átlag felhasználónak erre nincs ideje, csak ha nem nagyon elszánt. Azt meg nem is tudtam, hogy vannak döntősök, akiknek nem is lehet megnézni a művét. És igaz, hogy ki volt írva hónapokkal előbb a verseny menete, de a többség nem szavazni jár az oldalra, hanem animéket, mangákat nézni, letölteni. Nekik a szavazásra külön fel kell hívni a figyelmüket és lehetőséget adni nekik az összes döntős mű könnyű megtekintésére.
Ui.: Vettem, hogy a szerkesztő nagyon elfoglalt, tudom, mi az, holnaptól érettségizem.
Ja, és Ishida, bocsánat ha félreérthetően írtam, természetesen nincs baj a kampányolással, csak azt sérelmeztem, hogy sok videó nehezen elérhető. Az Ishidáéhoz hasonlót úgy értettem, hogy úgy általában kampányolunk.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 01, 14:13:38 írta Ninbikun » Naplózva

- Csak most tudta meg, hogy a Yu gi oh csak a 49. részig van szinkronizálva.
- Meddig?! O.O
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #377 Dátum: 11 máj 01, 13:12:11 »

Nimbikunnak adnék igazat, mert ha nem nézem meg az állókép eredményeket, észre sem veszem a másik szavazást. Egy kis reklámot tényleg kaphatna Mosolyog
Naplózva
Ninbikun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


Yu gi oh abridged fan


« Válasz #378 Dátum: 11 máj 03, 12:15:20 »

Nos, 4 nap múlva elméletileg lezárjuk a "szavazást" de mielőtt ez megtörténne, lenne egy kis mondanivalóm. Msn en beszélgettem egy barátommal, rákérdeztem, hogy kire szavazott? Megkérdezte, hol? Mondtam neki, hogy kunon, a mozgókép és szövegre. Erre ő: Ja, már kiposztolták? Furcsa is volt, hogy 8 napja csúszik. A verseny menetét, amit hónapok óta láthatunk, csak a résztvevők olvassák el, akik szavaznának, azok a szavazás kiposztolására várnak, hogy is tudhatnák egyébként? A mangákat sem találnánk meg az oldalon, ha nem lenne kiírva, hogy mi a legújabb. Pedig tudják, hogy hetente van. Naruto-kun tag barátnőm tegnap tudta meg, hogy él a szavazás. Mert én mondtam neki. És most a lényeg: Ez elméletileg egy mozgókép és hang, videókészítő verseny lenne. Közlöm, hogy bizonyíthatóan a szavazóim közül 12 en nem látták a videómat és ebből 11 en azt sem tudják, hogy MI AZ ANIME. Tudok én szavazatokat gyűjtögetni, de ebben a képességemben nincs szükségem megerősítésre. Én azt szeretném tudni, hogy az emberek mit szólnak a VIDEÓMHOZ. Erre azonban ebben a szervezésű versenyben nincs esélyem. Jómagam is úgy voksoltam, hogy a döntősök videóinak a felét sem láttam. Kérdem én, akkor mi szükség a videókra? Elméletileg a szavazásnak ebben a fázisában a NÉZŐK döntenek. De milyen nézők, amikor a videókat csak hosszas huzavona után lehet megnézni, és minden döntősét külön kell kikeresgélni. Megértem, hogy a szervezők, az oldalszerkesztők elfoglaltak. A javaslatom: Posztolják ki a szavazás tényét a főoldalra, hogy kitudódjon a léte, és a kiposztolás után a megígért 2 héttel zárják le a szavazást. Vagy esetleg nullázzák le a szavazatokat és úgy induljon meg egy megfelelően kihírdetett 2 hetes szavazás. Meggyőződésem, hogy a szerkesztők sem gondolják úgy, hogy le lehet így vezényelni egy versenyt, ugyanannyi jogunk van műveink megtekinthetőségéhez, mint az állókép és szöveg kategória döntőseinek. A kampányolással nincsen semmi baj, de ebben az esetben semmi más befolyásoló tényező nincs jelen, a szavazók 11 név közül választanak, nem videók alapján, ha egyáltalán úgy érkeznek oda, hogy tudják, miről van szó. Én a legszimpatikusabb nevűre szavaztam, ha érdekel valakit. Biztos vagyok benne, hogy most, akik az élen vannak, nem veszítenek semmit, hogyha mindenki esélyt kap a videója megtekinthetőségére, a szavazók a legjobbra szavaznak majd, és azt hiszem ez ennek a versenynek a lényege. Természetesen nem kell hallgatni rám, csupán közölni akartam nemtetszésemet. Egyébként a szavazatok össz számán is látszik a probléma, de többet nem érvelnék, ez így is elég lesz. Köszönöm, hogy elolvastad, ha van véleményed erről, főleg, ha ellene, nagyon kérlek, hogy válaszolj!
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 03, 14:40:41 írta Ninbikun » Naplózva

- Csak most tudta meg, hogy a Yu gi oh csak a 49. részig van szinkronizálva.
- Meddig?! O.O
desann2000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #379 Dátum: 11 máj 03, 16:35:09 »

Látom itt változatlan a helyzet mindenki szidja a szervezőket a "jó" szervezésért Nevet ikszdé
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #380 Dátum: 11 máj 03, 16:47:25 »

Valahol megígértük, hogy ki fogjuk posztolni? Ha igen, kérem idézzétek be. kacsint Ha nem, akkor nem értem a felháborodást.

Ezúton szeretnék megkérni mindenkit, hogy ne rajtunk vezesse le azt, hogy nem szavaztak elegen a művére. Köszönöm. Mindenkinek ugyanannyi esélye van, mindenkire ugyanúgy lehet szavazni.

A verseny menetében leírtunk mindent, hogy mi-mikor lesz. Hogy ezt sokan nem olvasták el, vagy nem követik arról mi nem tehetünk. Amit leírtunk azt tartottuk is, és ezután is fogjuk.

A szavazás nem lesz újraindítva, a hosszabbítást még meglátjuk.
Naplózva
desann2000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #381 Dátum: 11 máj 03, 17:35:28 »

látom hogy kikerült a szavazás. Te írtad Cartnecker egy oldallal ezelőtt hogy lezárult az álló kép szavazás nem sokára kezdődik a mozgókép kategória szavazása részleletek a főoldalon belinkelném de nem csináltam róla screenshotot és már nem találom azt a posztot Szomorú
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #382 Dátum: 11 máj 03, 17:51:54 »

A hivatalos verseny menete menüpontban írtunk ilyet? Mosolyog
Naplózva
desann2000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #383 Dátum: 11 máj 03, 18:02:04 »

"Valahol megígértük, hogy ki fogjuk posztolni? Ha igen, kérem idézzétek be." "Valahol"-t írtál az előbb akkor most hogy jött ide a hivatalos verseny menete menüpont? Na mind1 túl jó a kedvem ahhoz hogy ebbe belemenjek  sztem mind2en tudjuk hogy ki mit mondott még akkor is ha el lett tüntetve.  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 03, 18:08:22 írta desann2000 » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #384 Dátum: 11 máj 03, 18:07:24 »

Én sem szeretnék belemenni, csak az alaptalan vádakat tisztázom. Mosolyog

Ha valami törlődött az nem véletlenül törlődött. Az irányadó úgyis a weboldalon lévő információhalmaz. A "valahol"-t egyébként arra értettem. Mosolyog

Naplózva
Ninbikun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


Yu gi oh abridged fan


« Válasz #385 Dátum: 11 máj 03, 20:02:22 »

Az a néhányan én vagyok egyedül, rám lehet dühösnek lenni. Sajnálom, hogy kellemetlenséget okoztam, de azért köszönöm szépen a visszafogott válaszokat, és az elbánást.
Naplózva

- Csak most tudta meg, hogy a Yu gi oh csak a 49. részig van szinkronizálva.
- Meddig?! O.O
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #386 Dátum: 11 máj 03, 20:17:23 »

Jött 1-2 elég durva hangvételű névtelen mail, elsősorban arra értettem. Nevet
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #387 Dátum: 11 máj 03, 20:41:53 »

Cart': A verseny előtti folyamatos értetlen kérdésekből leszűrhetted volna, hogy az emberek 80%-a tojt arra hogy elolvassa a szabályzatot és a verseny menetét azon az oldalon, mert pár oldalnyi szöveg meghaladta a képességüket. Ez most sem változott. Ha nem rágod a szájukba, akkor egyszerűen nem fognak szavazni, csak panaszkodni. Ennyi. Szájbarágósnak kell lenni, hogy a nép nagyrésze megértse.

De persze van olyan is, aki figyel, esetünkben kábé 200 ember, akik tudták mikortól van mi, és tisztába vannak a szabályokkal és a menettel. Nevet De sajnos ez elég kicsi arány Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #388 Dátum: 11 máj 03, 21:32:02 »

Tudod, van akinek nincs ideje mindig mindent szájbarágni, pláne, ha fel van már tüntetve, hol lehet utánajárni a dolgok menetének.
De nyilván te is tudod, milyen az, amikor az ember még a vállalt dolgaira se tud elég időt szakítani, nemhogy még ilyen plusz szájbarágósdira Mosolyog
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #389 Dátum: 11 máj 03, 22:40:48 »

Karasu: Nem azért írtam, hogy szájba kéne rágni, mert nem kéne, ha az ember mondjuk szánna rá egy kis időt, és ha már érdekli valami, érdekelje is annyira hogy utána olvasson.

Ez nem ellenetek irányult, hanem megpróbálna rámutatni a Nagyközönségnek, hogy jobb lenne időnként ODAFIGYELNI. Mosolyog
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!