24 máj 05, 03:37:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: AMV Verseny - 2007 Ősz  (Megtekintve 78003 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Dátum: 07 okt 12, 10:15:53 »

   |   AMV Portál   |   MANGAfan   |   -=Naruto-Kun Website=-   |   

Verseny elindítva kacsint
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 09, 12:13:31 írta -=Cart'necker=- » Naplózva
kakashi_hatake16
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #1 Dátum: 07 okt 15, 13:46:11 »

Sziasztok! Elolvastam az egészet és értem is...  :DViszont abban tudnátok nekem segíteni hogy hova tegyem a videómat      ahool megtaláljátok letölthetően? És minen kategóriában lehet akkor egy vidivel nevezni? ??? ??? Nevet
Naplózva

"Csapatmunka!"
rolangendo556
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 07 okt 15, 14:19:58 »

Hello. Már csínáltam amwt de szerintem nem elég jó. tudnátok nekem mondani oldalt ahonan letom tölteni azt az ep amiben naruto és sasuke harcol a tetőn ?
 
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3 Dátum: 07 okt 15, 14:39:44 »

...minen kategóriában lehet akkor egy vidivel nevezni? ??? ??? Nevet

Idézet:
"Mindegyik kategóriában lehetőséged adódik, egy AMV-vel nevezni a versenyre.
Példa: Nevezhetsz 1 AMV-vel az Akció kategóriába, egy AMV-vel a Poén kategóriába és egy AMV-vel a Romantika kategóriába is. Épp ahogy kedved tartja =D"


Másszóval ugyanazzal az AMV-vel nem nevezhetsz mindhárom kategóriába, de ha csinálsz egy vicces, egy akciós és romantikus AMV-t is, akkor igen.
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 15, 15:34:35 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Leonidas
Vendég
« Válasz #4 Dátum: 07 okt 15, 16:50:57 »

Üdvözletem! Mosolyog Végre eljutottam odaáig hogy regisztrálok a fórumon Nyelvesít

Az égető szükség vitt rá erre Mosolyog Szeretném ugyanis megtudni hogy az interneten hol lelhetek fel minden részt  nyersen felirat nélkül (ha minden igaz akkor RAW formában) ugyanis ezeket szeretném felhasználni az amv-hez.

A válaszokat előre is köszönöm!
Üdv: Leonidas!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5 Dátum: 07 okt 15, 17:09:36 »

http://bt.saiyaman.info
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Leonidas
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 07 okt 15, 17:24:17 »

Köszönöm de nem vagyok annyira lusta hogy ne jussak el ehhez az oldalhoz. Ezért fordultam hozzátok, mert ezen az oldalon én nem találtam meg csak a legújabb részeket. (shippuuden) Én szeretném a régebbi Naruto epizódokat letölteni (10-80) Előre is köszönöm!

Üdv: Leonidas
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #7 Dátum: 07 okt 15, 17:31:26 »

Viszont abban tudnátok nekem segíteni hogy hova tegyem a videómat ahool megtaláljátok letölthetően?
Pár napon belül csinálok ehhez egy kis segítséget és felteszem az oldalra, mert többen jelezték ezt a kérést Mosolyog
Hello. Már csínáltam amwt de szerintem nem elég jó. tudnátok nekem mondani oldalt ahonan letom tölteni azt az ep amiben naruto és sasuke harcol a tetőn ?
Ez a harc több részen keresztül zajlik, szóval majd több epizódot kell majd letöltened. Mosolyog
Torrent: dattebayo.com
Direkt: naruto-kun.com /regelés után > Download/
az interneten hol lelhetek fel minden részt  nyersen felirat nélkül (ha minden igaz akkor RAW formában) ugyanis ezeket szeretném felhasználni az amv-hez.
Hali Leonidas Nevet
Nekem van 5 DVD RAW-om a sima Narutoból és 1-2 DVD-nyi RAWom a Shippuudenből. A sima Naruto RAWokat a neten szinte lehetetlen fellelni. Ami nekem van:
73-98 (pár rész kihagyással)
99-121 (sok rész kihagyással)
Naruto Movie1, Movie2, OVA1, OVA2 + openingek és endingek tömkelege
122-135 (sok rész kihagyással) + a fillerek közül vagy 10-15 rész
Naplózva
Leonidas
Vendég
« Válasz #8 Dátum: 07 okt 15, 17:58:46 »

Hali Cart! Mosolyog

A Smiley-t annak tudhatom be hogy megismertél? Mosolyog ÖRülök hogy ennyi idő után még emlékszel rám. (persze csak ha így van Mosolyog ) Figyelemmel kísérgettem az oldalakat hónapról hónapra, évről évre Mosolyog Most annyira megfogott az AMV műfaj, hogy már a regisztrálásra is elszántam magam Nevet

Visszatérve a Topichoz, sajnálom hogy nem lelhetőek fel a RAW-ok Szomorú DE sebaj, a szükség nagy úr és addig szenvedtem míg megoldottam a problémát Nevet

A válaszokat köszönöm!

Üdv: Leonidas
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #9 Dátum: 07 okt 15, 21:09:20 »

Húh, már nagyon várom azt a segítséget, mert nekem is azza van bajom hogy fogalmam sincs hova rakhatnám fel.  :-[
De mellesleg egy Air-os vidi-t nevezhetek romantikus kategóriába? :S Me igazából nem olyan romantikus, inkább szomorkás, de talán a romantika van hozzá a legközelebb a 3 kategória közül.  :-X
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #10 Dátum: 07 okt 15, 21:34:54 »

Persze hogy megismerlek Leonidas Nevet

Handy: elvileg simán mehet oda Mosolyog

Nemsokára kiírom a segítséget ide kacsint
Naplózva
Fuchida
Vendég
« Válasz #11 Dátum: 07 okt 16, 17:42:22 »

Hellow all ! Hol tudok naruto részeket letölteni hogy megcsináljam az amw-t?Nem találok sehol eggy olyan oldalt ahol le lehet szedni akármit x(  :-X
Naplózva
Leonidas
Vendég
« Válasz #12 Dátum: 07 okt 16, 17:46:32 »

<moderálva> ezt kicsit kellemetlen hallni egy Naruto Fan oldalon Nevet:D:D

Végre megvannak az alapanyagaim szépen minden. Mosolyog (részek, zene, program stb Mosolyog )
Ha jól értelmezem még majdnem egy hónapom van az AMV-re. Akkor ennek fényében állok neki életem első Anime Music Video-féleségéhez Nevet

Fuchida: Szerintem itt is megtalálod a részeket, de akár az <moderálva>-en is.

Moderátor: A csúnya beszéd nem csak magyarul tilos. És mintha már egy párszor el lett volna mondva, hogy azt a szervert "nem nevezzük nevén"...
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 16, 18:45:18 írta Chakra » Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #13 Dátum: 07 okt 16, 18:06:36 »

Nekem már 2 régebbi AMV-m is csak sajna nemtom hova tudnám feltölteni. T.T
Naplózva
Leonidas
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 07 okt 16, 18:15:22 »

Miért nem regisztrálsz az Extra.hu-n egy tárhelyet (ideiglenesen), és oda pakolhatnád. Ott FTP elérés is van, ha jól emlékszem ez kell a szervezőknek.
Valószínűleg ha 1 hónapon belül elkészülök akkor én is oda fogom feltölteni Nevet
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!