24 máj 04, 21:13:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 3 éves a Naruto-Kun - A Nagy Szülinapi összejövetel  (Megtekintve 36172 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Pandy
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


« Válasz #90 Dátum: 10 jan 17, 19:38:49 »

Nevet Dejó hogy barátságok is születtek itt Nevet Én ennek is nagyon örülök Pirul Mekkora kavalkád volt szegény felszolgálóknál,dehát hehe az a dolgu k:D
Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #91 Dátum: 10 jan 18, 10:37:06 »

Voltak akik foglaltak, és sokan is jöttek, ezért a Meido természetesen azokat vette előre, akik foglaltak. Sajnálom, hogy várni kellett, de 100 fő volt a határ. Szomorú
Naplózva
WDanaa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


WWW
« Válasz #92 Dátum: 10 jan 18, 19:22:36 »

Nagyon jó volt, megérte elmenni! Komolyan mondom, rég éreztem ilyen jól magam, ahhoz képest hogy olyanokkal töltöttem az estét, akikkel most találkoztam először. Mosolyog Születtek barátságok nekem is, és végre találkoztam Danival, aminek külön örülök. Nevet  A Meidóról ezelőtt még nem is hallottam, de most, hogy ott voltam és meséltem róla a barátaimnak, biztos visszajárok. Nevet Úgyhogy jól döntöttem, hogy elmentem, és köszi hogy megszerveztétek, mert ezt a szombatot sosem felejtem el. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!