24 máj 05, 05:05:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto-Kun.Hu #3év - FanArt pályázat  (Megtekintve 43557 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #15 Dátum: 09 dec 05, 22:21:41 »

Akkor még 1 próba van egy másik festményem ami csak + 2.3  cm-vel lenne szélesebb szóval csak az egyik oldala lenne hoszabb ennyivel az belefér vagy végleg felejtsem el a nevezést ?
Naplózva

Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #16 Dátum: 09 dec 05, 22:22:08 »

Death Dawe: hallod a méretproblémára egyszerű a megoldás, csak egy oló kell hozzá  Mosolyog (csak poénkodtam )
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #17 Dátum: 09 dec 05, 23:20:31 »

A nem szeretnénk= ne küldjetek digitális munkát.   Elnézést, ha félreérthető voltam.xD

Death Dawe:

Ajánlatom számodra, küld be a munkád,(veszteni nem veszthetsz vele) akkor inkább a kisebb eltérésűt és meglátjuk a zsűrivel hogyan tovább.Mosolyog


Természetesen minden rajzra vigyázni fogunk, senki ne féljen, hogy megrongálódnak. Csak a postán nagyon ügyeljetek, hogy hogyan adjátok fel, mert ott azért történhet néhány gebasz.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #18 Dátum: 09 dec 05, 23:41:36 »

Kár, hogy csak postai úton lehet küldeni. No mind1, depressziós nem leszek tőle, ma eldöntöm h rajzoljak-e vagy sem. Ha nem küldök akkor se lesz senkinek lelki traumája tőle. Mindenkinek géellháeff azaz sok szerencsét és jó szórakozást!
Naplózva



Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #19 Dátum: 09 dec 05, 23:52:54 »

 Nevet
Death Dawe:

Ajánlatom számodra, küld be a munkád,(veszteni nem veszthetsz vele) akkor inkább a kisebb eltérésűt és meglátjuk a zsűrivel hogyan tovább.Mosolyog

   
 Köszönöm!! Pirul    Bár lehet csinálok egyet ami A4-es   még meglátom 
 és még 1 ,  boccs h sokat kérdezek csak szeretek alapos lenni  Pirul    nah h a rajzon feltétlenül kell lennie háttérnek vagy csak a karakter ?
Naplózva

Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #20 Dátum: 09 dec 06, 00:05:28 »

Stance: nem tudom vidéki vagy-e, de akár személyesen is beviheted a Meidóba  Mosolyog

Death Dawe: ezt már igazán rád bízzuk kacsint
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #21 Dátum: 09 dec 06, 00:17:24 »

Most beégek, de addig amíg fel nem néztem a honlapjukra, nem tudtam mi az a Meidó   Pirul Egyébként Kecskeméttől lakom kb 15 kilóméterre.
Naplózva



Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #22 Dátum: 09 dec 06, 00:30:13 »

Dehogy égsz  Nevet főleg, hogy vidéki vagy. Sokáig én se tudtam amúgy...xD
Akkor tényleg csak a postai út maradt.
Naplózva
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #23 Dátum: 09 dec 06, 02:47:10 »

 Szomorú szal semmi digitális... nos jól van. bevallom utálok festeni ikszdé mert drága és nem létezik olyan hogy "visszavonás" *sóhajt* szal tradicionális. ok. és köszi a választ
Naplózva

Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #24 Dátum: 09 dec 06, 10:49:48 »

Deh a festésben is van visszavonás csak ismerni kell a technikát és jól kell csinálni Nevet   
és hát drágának annyira nem drága és ha minőségi képet akarsz akkor kell a drága cucc én is vettem ikszdé   
Naplózva

Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #25 Dátum: 09 dec 06, 12:37:13 »

 Hümm-hümm nem fogom fölkaparni a papír szikével. a kifedésekre meg nincs időm és drága az a szutymák.(höh ikszdé meséld el nekem hogy egy temperát hogyan "vonsz vissza"? ikszdé h olyan szép fehér legyen mint a papír?) Nevet  Kúl nekem minden anyagból a legjobb kell... (tehát azt veszem ikszdé tonnányi pénzért)
Naplózva

Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #26 Dátum: 09 dec 06, 12:44:46 »

A rajzot ceruzával, pasztellal, zsírkrétával... stb. stb. is csinálhatjátok akár. Nevet
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #27 Dátum: 09 dec 06, 12:49:23 »

 Gondolkozik gondolkodtam színes cekában de... hát igen nagyon nehéz technika. nem kevés tudás kell hozzá hogy ne legyen kisiskolás szerű ( úgy használni mint grafitot: rányomni ott ahol sötétebb az árnyék. sztem azok nagyon idétlenül néznek ki) ha haza mentem megnézem menyi akrilom maradt. ikszdé ha semennyi marad a akvarell. :3 és tényleg: ki mit fog használni, ha már így felmerült
Naplózva

Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #28 Dátum: 09 dec 06, 12:57:43 »

háát én konkrétan akvarellel dolgozok nem temperával és az akvarellt  vissza lehet mosni szép fehérre is Nevet de a tempera már tényleg nehezebb ügy ha fehérre nem is deh halványítani lehet ...

nah jóó erről ennyit nekem már megvan az ötletem amit festek Nevet
versenytársak sok szerencsét  ikszdé
Naplózva

Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #29 Dátum: 09 dec 06, 13:03:30 »

de jó neked. én még azt sem döntöttem el. miből fogom.. (ikszdé naruto értelemszerűen... akk DOGS, vagy a Tekkon Kinkreet.  Gondolkozik jó lenne valami blame!-eset vagy akirásat is csinálni OTL nehéz a döntés...)
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!