24 máj 05, 03:51:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Clannad és Clannad: after story  (Megtekintve 26295 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #45 Dátum: 10 ápr 10, 13:13:41 »

Megnéztem a speckókat. Hát nem egy nagy cuccos. Röviden összefoglalva 20 perc depresszió és 2 percig kapnak a szerelmes párok happy endet  >.<#

Egyébként mi ez a Visual Novel? Nem értem, kérlek kifejtenéd bővebben? Ez egy játék?    bye bye
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 10, 13:16:00 írta Stance » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #46 Dátum: 10 ápr 10, 13:45:31 »

Hát játéknak hmm nem is tudom, inkább egy interaktív e-book ahol a szöveg hátterében szépen megrajzolt képek vannak, bizonyos pontokon befolyásolhatod, hogy, hogyan alakuljon a sztori, és a történethez illő zene szól közben.
Ezenkívül esete válogatja, hogy egy egy VN mennyire minősül játéknak, de minden esetben inkább a történeten és a vizuális aláfestésen van a hangsúly

egyébként ilyen:
http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?visualnovel.16

E, most nézem a gépen talált fájljaimból, hogy az aftert elvileg láttam a 13. részig, de valahogy tökre nem emlékszem mi volt benne. Pirul


Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #47 Dátum: 10 ápr 10, 14:02:37 »

Hadd magyarázzam el. A visual novel egy játék, ahol egy történet elkezdődik, de, hogy hogyan fejeződik be, az nagyban függ tőled is. Számos anime készült Visual Novel alapján, pl: Clannad, Fate/stay night, Shuffle, Kanon...
Kb: Így képzeld el: Indul a történet:

Józsi sétál az utcán, egyszecsak meglátja egy jó barátját.
Most választanod kell mit tegyen Józsi:
1.: Beszéljen vele
2.: Üsse le
3.: Menjen haza
 Nagyjából ennyi lenne tömören összefoglalva^^

A Clannadnak is egy VN az alapja, én inkább azt viszem Mosolyog
Hogy mégjobban értsd, és kissé passzoljon is a témába itt egy kép a Clannadból Nevet
http://sadpanda.us/images/117890-GHH00CR.png
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 10, 14:23:08 írta Harag » Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #48 Dátum: 10 ápr 11, 11:24:34 »

Értem köszi. Amíg néztem a sorozatot gyorsan le is húztam. De bazz... Nem tudok japánul  smirksweat Kérlek tudnál adni bármilyen linket egy pü-ben, hogy hol tudnék angol feliratot leszedni hozzá? Vagy ha van magyar, az se lenne hátrány xD Vagy AA-ról lelehet húzni most nézem, de szedjek le megint 2 gigát 100kb/s-el?... Azt írja, hogy "A kategória tartalmaz befejezett fordítást." Ez elég érdekes.
Naplózva



Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #49 Dátum: 10 ápr 11, 11:41:49 »

Mármint a Visual Novelhez? Magyar fordításról ne is álmodj!
Más választásod nemigen lesz, mint Reklám törölve! Moderátor letölteni. És javaslom a full voice kiadást, mert az szerintem sokkal élvezetesebb, ha a hangjukat is hallod a szereplőknek Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 12, 09:28:49 írta Aes Sedai » Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #50 Dátum: 10 ápr 11, 12:09:40 »

Okés, akkor most szedem a full voicest ------ról. Csak legyen angol, mert ha japcsi lesz, akk megkukulok...


Szerk.:
Látom a hsz-em törölve lett... de mié?xD ja gondolom double post... sry.

Eddig -------ról szedtem a feliratokat, de ott csak 23-ig van, míg az after story 25 részes. Valaki tudna dobni pü-t, hogy honnan tudnék magyar feliratot szerezni 24-25. részre? Rágugliztam, de nem jártam sok sikerrel.
Btw 18. részt láttam utoljára, de én nem azért kezdtem el animét nézni, hogy sírógörcshöz hasonló érzést kapjak minden részben -.-'''' Minden részben temető hangulat, mié jó ez a szerkesztőknek?


Harag, neked minden simán ment a játék felinstallálásában? Nekem már ott kezdődnek a gondok, hogy alapból japán az installálója, és csomó "????" van, mivel nincsenek japán karaktereim... Ez eddig oké, mert feltettem a játékot, de amikor el akarom indítani akkor kijön egy hibaüzenet, valami 2100-as hibával. (természetesen japánul -.-) Van valami tipped, hogy mi lehet a baj? Na meg azt írta az ----, hogy tartalmaz fordítást, de ezt nemigen veszem észre... (onnan töltöttem le a full voices bigyót)

Reklám törölve!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 12, 09:30:02 írta Aes Sedai » Naplózva



Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #51 Dátum: 10 ápr 12, 10:43:34 »

Szerintem az After Srory-hoz még nincs kész a fordítás végig, az installert pedig Microsoft Applocale segítségével indítsd, és csak kattingass végig, telepíti az magának  Mosolyog
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #52 Dátum: 10 ápr 12, 12:47:19 »

100. hsz szerkesztésem... xD

lerajzolam tomoyot kb 2,5 órán kereszül, addig letöltöttem egy 4 gigás verziót ezzel megy minden oké... Nevet no problems more
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 12, 18:00:59 írta Stance » Naplózva



Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #53 Dátum: 10 ápr 13, 19:58:33 »

Omg ezmiez ? Április 26-án "hazamegyek", ledőlök az ágyra, jön a havas jelenet, aztán kilép a menübe a game. Ez azt jelenti, hogy semmirekellő kuki vagyok? Csak Tomoyo-val volt kapcsolatom, de automatikusan a csávó azt mondta, hogy mönnyé utadra, mert itt van a diáktanács elnök választás vagymiaz. Ezután asszem csak 1 választási lehetőség van már (gondolok én arra amikor többféle válaszadás is van nem csak nyomogatás), amikor Sunoharával játszassz-e pisztolyosat. Ha igen-t ha nem-et nyomok, 2-3 nap múlva véget ér a játék -.-''
Most újra kell kezdenem, és több csajjal létesítenem kapcsolatot?
Naplózva



Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #54 Dátum: 10 ápr 13, 20:46:28 »

Ez biza azt jelenti barátom, hogy elbuktál, és GAME OVER Nyelvesít
Bocs, hogy nem szóltam de ilyen is van Nevet Ha Tomoyoval akarsz összejönni, akkor oda kell figyelned jónéhány dologra...
Ha érdekel mikre, akkor dobj egy PÜ-t, de azért megvan benne az érzés, hogy magad találod meg a helyes utat Nevet
Ha vigasztal, én Kyou Routot, 1.5 hónapig kerestem, Tomoyot meg majdnem egy évembe telt megtalálni, de még mindig nem vittem végig Nevet
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #55 Dátum: 10 ápr 21, 09:17:47 »

Nah, laza 1 hét alatt naponta este 1,5 órával csak végigjátszottam. Mivel láttam az összes special-t és ova-t, így végül nem volt nehéz befűzni Tomoyo-t. Egyébként nagyon "csodálom" a készítőket, hogy mennyire jól át tudták adni a lezajló jeleneteknek a hangulatát. Mint drámailag, mint humor terén. (Bár már 14 éves koromban letettem az angol alapfokú nyelvvizsgát, így is voltak olyan szavak, amiket egyszerűen még egész életemben nem láttam -.-... ) Egy 10-es skálán 8 pontot adnék neki. Végül jót szórakoztam, mindenkinek tudom ajánlani kikapcsolódásnak és kihívásnak ezt a visual novelt Mosolyog
Naplózva



Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #56 Dátum: 10 júl 18, 17:11:48 »

nah énis megnéztem ezt a kis animét. Nekem nagyon tetszett. Tele volt humorral,drámai jelenetekkel,pont amihez most kedvem volt:)
énis csak ajánlani tudom mindenkinek 10/9 pont^^
viszont amelyik torrentet leszedtem ott nem csak 22 hanem 24 rész volt rajta. gondolom ezek valami Ovák lehetnek,de feliratot nem találtam hozzájuk.
Valaki tud provátban adni letöltési linket?
illetve mi ez az after story ami benne van a téma címében?

Illetve még azt leírnám hogy ilyen még nem volt nálam,de 1-2 embert leszámítva minden szereplőben idegesített valami,az anime mégis nagyon tetszett xD
Viszont azt nagyon bírtam ahogy Tomoya hülyét csinált mindenkiből aki a közelébe ment xD
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #57 Dátum: 10 júl 18, 18:39:11 »

Az anime visuel novel alapján készült, ezért a 2 két specko a többi vonalat meséli el, ahol más csajt vesz célba Tomoya.
Még régebben ajánlottam egy warez oldalt pü-ben, megint csak azt tudnám küldeni, mert nem torrentelek, más helyről pedig nem tudok linket adni.

A Clannad: After Story a Clannad folytatása, ami tovább meséli a történetet. Szvsz drámaiabb, mint a sima. Lesd meg azt is Mosolyog
Naplózva



Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #58 Dátum: 10 júl 18, 22:08:51 »

nem,nem a videóhoz kellene link,hanem a 2 speckóhoz magyar felirat.azt nem találtam:)
A másiknak meg holnap neki is állok Mosolyog
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #59 Dátum: 10 júl 18, 22:14:29 »

Lehet tán ezekre gondolsz?
http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.2108
http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.2027
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!