24 máj 05, 07:35:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Clannad és Clannad: after story  (Megtekintve 26297 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #15 Dátum: 09 márc 14, 07:46:29 »

Kíváncsi leszek az extra részre a jövő héten. Az meg visszamegy az iskolai évekhez. de ugy néztem nem ugyanaz lesz a története mint ami volt az eredeti clannadnak. Csak azt sajnálom, hogy vége van, imádtam ezt a sorozatot. Megcsinálhatnák a többi szereplő történetét is. Minden ismerősüknek szánhatnának 1-2 részt és lenne egy +évad.
Naplózva
shakugan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #16 Dátum: 09 márc 14, 09:56:01 »

Én az utolsót még nem láttam, de ha lesz hozzá angol sub akkor elkezdem tölteni.
Egyébként imádom a Clannad-et, szvsz az egyik legjobb anime.
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 14, 09:58:54 írta shakugan » Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #17 Dátum: 09 márc 18, 22:37:01 »

Hát megnéztem a 22. részt is...Összességében nagyon jó anime, talán az egyik legjobb, azok közül amiket eddig láttam...szóval le a kalappal...ikszdé Ha jól néztem még 2 ova és 1 movie van hátra és végleg vége.^^
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 18, 22:38:15 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #18 Dátum: 09 márc 26, 15:58:48 »

Nem volt rossz az extra sem de jobb lett volna ha nem csak a szereplők megismerkedése előtti évből csináltak volna egy részt. Tetszett de lehetett volna jobb is, egy alternativ valósággal mint a tomoyo afterben vagy nem is tudom. Viszont a héten jött hozzá egy összefoglaló extra is. Csak még feliratozva nincs.
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 27, 04:49:26 írta milanbert » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #19 Dátum: 09 ápr 24, 14:18:10 »

Hát végig néztem ezt az animét is.  Nevet Igazából nem tudom megmondani, hogy mit gondolok róla. Végig vegyesek voltak az érzelmeim. Erre a legjobb bizonyíték, hogy több mint két hónapig néztem...  smirksweat
Voltak részek, amik nagyon tetszettek, voltak amik nagyon nem. A szereplőkkel ugyanez volt a helyzet. Tomoyat már az elejétől kedveltem, meg Sunoharat is. Viszont Nagisat nem nagyon bírtam. Azért azon nagyon kiakadtam, hogy meghalt mert erre egyáltalán nem számítottam. Szerintem nem illett Tomoyához. A többi lány sokkal aranyosabb meg jobb fej volt. Főleg Tomoyo, ezért is a kedvenc részem a Tomoyo arc. Sokkal jobban illett Tomoyához. Nagisával kicsit sok volt a sírás-rívás az én ízlésemnek. Akit még nagyon nem bírtam az Fuuko volt. Nagyon irritáló személyisége van.
Igazából ezek ellenére voltak olyan részek, amik nagyon tetszettek, főleg a másik világban játszódóak. Meg a vicces részek is jók voltak. A végén számomra maradtak homályos pontok. Elvileg az jött ki a dologból, hogy a másik világban élő lány az Nagisa, a robot meg Tomoya, ugye? De utána hogyan kapcsolódtak a rendes világhoz? És akkor most Nagisa életben maradt végül?
Naplózva


milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #20 Dátum: 09 ápr 24, 14:57:53 »

Igen Nagisa életben maradt a fénylő gömbök teljesítették Tomoya kívánságát és igy megcsinálták a befejezést ami a játékban is a true ending volt.

Fuuko meg király nekem a kedvencem.  bow bow bow
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #21 Dátum: 09 ápr 24, 15:26:29 »

Tehát ezt úgy kell értelmezni, hogy Nagisa valójában nem is halt meg? Úgy értem, hogy ez csak Tomoyának a rémálma volt vagy esetleg egy lehetséges jövő ami nem valósult meg?
Fuukot azért nem bírtam, mert  a sima Clannadban nagyon elnyújtották a story-ját. Kicsit olyan depós is volt szegény... Meg ami még sokat rontott az egyébként sem túl fényes helyzeten az az, hogy nagyon rossz seiyuu-t kapott. Az a hang engem a világból is kikergetett.  Nevet
Naplózva


milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #22 Dátum: 09 ápr 24, 16:27:39 »

Olyan mintha Tomoya csinált volna egy időutazást és visszarepült volna Ushio halálától a születése pillanatáig csakhogy ekkor már nagisa nem halt bele a szülésbe és valószinüleg Ushio sem az új jövőben. Helyesebb lenne úgy mondani, hogy egy másik valóságba került. Szerintem ezt akár úgy is lehetne nézni, hogy a sokat emlegetett párhuzamos világok egyikében kötött ki de ezt már csak én gondolom igy.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #23 Dátum: 09 ápr 25, 13:40:33 »

Szerintem jól gondolod. Én is átgondoltam a dolgot és ez így tűnik logikusnak. Gondolom vhogy annak a robotnak a segítsége játszott közre ebben.
Naplózva


milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #24 Dátum: 09 ápr 25, 13:44:23 »

Elméletileg az a robot Tomoya volt. A lány pedig Ushio mert mindig amikor láttuk ezeket a különös részeket Tomoya aludt és a végén amikor a lány meghalt az álomvilágban azt mondta a robotnak hogy apa. És a fénylő gömbök segítségével történhetett meg a csoda.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #25 Dátum: 09 ápr 25, 14:52:33 »

Igen a robotnál egyértelmű, hogy Tomoya volt. A lányt én inkább úgy értelmeztem, hogy Nagisa és Ushio is volt egyszerre. Mert mindketten nagyon hasonlítottak és, amikor a lány elmondja a robotnak ezeket a dolgokat, akkor amikor magáról beszél mutatják Nagisát és Ushiot is. Legalábbis én így értelmeztem a dolgot.
Naplózva


milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #26 Dátum: 09 ápr 25, 15:34:04 »

Hát lehet benne igazság mivel Nagisa is ismerte az álomvilágot, hiszen a szindarab története arról szól. Bár ő azt hitte, hogy gyerekkorában mesélték neki vagy látta valahol. Pedig ő nem lehetett volna ott mivel csak a robot és a lány élt ott.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #27 Dátum: 09 ápr 25, 20:10:22 »

Igen ez is alátámasztja ezt. Valószínűleg úgy kell értelmezni a dolgokat, hogy az a lány meg a világa Nagisában és Ushioban élt és Nagisa emlékezni vélt egy történetre, amit anno meséltek neki, de ez nem így volt hanem bizonyos értelemben ő is a másik világhoz tartozott. Ez Tomoyára is igaz, mert a robot meg benne élt és neki is ismerős volt a történet, plusz néha álomkép szerűen megjelent egy-egy dolog az emlékezetében.
Naplózva


milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #28 Dátum: 09 ápr 26, 12:12:11 »

És egyszerre kellett létezniük a 2 világban mivel amikor a világ összeomlott a lány halálával ami Ushio halála is volt egyben akkor történt meg Tomoya "időutazása" is.
Naplózva
Bonnie
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #29 Dátum: 09 máj 06, 21:00:24 »

hát.. én most kezdtem el nézni.. a 3. részen vagyok túl x) hétvégén remélem, lesz időm animézni.. ha igen, tuti, hogy folytatom, nagyon tetszik^^
Naplózva


Minden ember azt tekinti helyesnek, amit ismer és tud, és ahhoz is ragaszkodik. Ők ezt hívják valóságnak. De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok. Így lehet, hogy a valóságuk csak egy illúzió. Mindenki a saját kis világában él és úgy, ahogy ő helyesnek gondolja.
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!