24 máj 05, 04:19:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Clannad és Clannad: after story  (Megtekintve 26296 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Dátum: 09 feb 27, 15:36:06 »

Nem tudom ki követi még rajtam kívül a Clannadot de én annyira imádom ezt a sorozatot hogy azt el sem lehet mondani Hümm-hümm.
Nemrég néztem meg a kanon 2006-ot is ami szintén a key egyik játéka alapján készült is de, mind kettő iszonyatosan jó. Igaz ugyan hogy elég drámaiak a történetek de ugyanakkor tele vannak poénokkal is, és annyira szép történeteket mutatna be , hogy eláll tőle az ember lélegzete Pattog Pattog. Eddig nem voltam olyan nagy hive ennek a műfajnak az animeken belül igaz láttam pár hasonló sorozatot, de ezek után csak remélni tudom hogy a többi játékukból is készül anime adaptáció.
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #1 Dátum: 09 márc 04, 23:00:13 »

Most néztem meg az After-ből a 14.részt.
Azt kell, hogy mondjam, eddig ez a rész tetszett a legjobban^^. Nagisa apja nagy forma volt benne ahogy eljátszotta MC Aiko-t(vagy kit xD) és úgy az egész rész nagyon tetszett. Bár remélem nem az lesz a vége, mint a Movie-nak...
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 04, 23:01:37 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #2 Dátum: 09 márc 05, 07:22:46 »

A végére még nem értek el de amire te gondolsz az szerintem a 16-ik részben sajnos megtörténik!!
Komolyan mondom én majdnem elsírtam magam mikor végignéztem azt a részt.


http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Clannad_episodes

Ha valaki tud angolul itt megnézheti a részek tartalmát. Hát nagyon remélem hogy a végére azért megcsinálják a játékbol a boldog befejezést és teljesül Tomoya kivánsága. Bár a játékkal még nem játszottam de egy csavarral még meg lehet oldani. Megjelentek az after storyban már a gömbök is amik reméényt adnak ugyhogy esély van rá.
De a most következő rész is biztosan nagyon szomorú lesz. Ushio megbetegszik lehet hogy már meg is hal
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #3 Dátum: 09 márc 05, 08:25:53 »

Áhh...remélem nem arra gondoltál, amire én.(Arról, hogy mi fog történni a 16. részben ikszdé).
Kezdek félni a köv. részektől ikszdé...eddig azért néztem az animet, mert volt benne egy kis poén, romantika(ikszdé), dráma...de nem szeretném ha "túl sok" lenne a drámából...Movie sem tetszett igazán, mert végig sejteni lehetett "azt" a bizonyos dolgot és így az egész olyan szomorú hangulatú volt...de hát úgy tűnik sajnos ez is része a történetnek, és eddig még nem volt panaszom az animera(sőt nálam a top 3-ba simán beküzdötte magát ikszdé) és ha "annak" a dolognak meg kell történnie, hát akkor ez van, bár nem örülök neki... ikszdé
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #4 Dátum: 09 márc 05, 10:17:30 »

A játéknak állítólag vagy egy titkos befejezése amiben egy kívánsággal meg a fénylő gömbökkel helyre lehet állitani a dolgokat, van hozzá köze az álomvilágnak is amit tomoya lát, remélem hogy ez lesz az anime vége. A clannad vége happpy end volt nagyon remélem hogy az after story-é is az lesz. A kanonnak is ehhez hasonló volt a vége ugyhogy én még reménykedem. Holnap szerintem jön a felirat a 21. részhez ez biztos hogy nagyon szomorú lesz még. utána még van 1 rész + 1 special ugyhogy nincs sok idejük helyretenni a dolgokat.
Naplózva
narin12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165


(20130814-1) AZ ELFELEDETT


« Válasz #5 Dátum: 09 márc 07, 18:41:21 »

Én is elkezdtem nézni a Clannadot az első rész nem nagyon  tetszet, mert egy kicsit érthetetlen volt, de utánna  nagyon megtetszet.Azt sajnálom, h az afterhoz még nincs teljes felirat mert már azt is nagyon megszeretném nézni.

Az openingje nagyon szép és az endinge is jó.
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #6 Dátum: 09 márc 07, 19:22:04 »

Az after  story-t én is csak angol felirattal nézem (hála istennek elég jól tudok fordítani). Szerintem az after storynak csak akkor állj neki ha jól bírod a drámát, mert sokkal több van bent mint az első sorozatban. Én bevallom elsirtam magam párszor. Gyönyörű történet mindkettő de sokkal könnyebben emészthető a Clannad. De remek poénok vannak az első sorozatban, majdnem lefordultam a székről a röhögéstől egyik-másiknál.
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #7 Dátum: 09 márc 08, 14:06:02 »

Hát huh...megnéztem 20.részig ikszdé.Szinte végig az összes rész nagyon szomorú volt...A 16. rész végén amit mondott Tomoya, Ushio-ról...azt kicsit durvának találtam, de hát szerencsére pár részre rá megváltozott Tomoya véleménye is.  
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 08, 14:08:45 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
narin12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165


(20130814-1) AZ ELFELEDETT


« Válasz #8 Dátum: 09 márc 08, 18:47:53 »

Ma bele néztem kíváncsiságból az after-be a 16. részbe mert annyira emlegettétek hát tényleg nagyon szomorú, nem gondoltam volna h ez fog történni benne majd.

A Clannad-en is bőgtem sokat,de ahogy láttom az after-en még többet fogok.

Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #9 Dátum: 09 márc 08, 23:47:04 »

Srácok van egy rossz hírem a 21. részben a legrosszabb sejtésetek fog valóra válni.

http://www.youtube.com/watch?v=eZpxN8pvlDo&feature=related

Ezt csak akkor nézzétek meg ha kíváncsiak vagytok hogy mi lehet a történet jó befejezése. Egy kis időutazás van benne egy kívánság segítségével. Ha megnéztétek a 21. rész onnan akár így folytatódhat egy kis toldással. Ja a szöveg angol és a clannad játékból van a mozi. Remélem ez lesz a 22. részben az extrában meg a boldog családi élet.
Naplózva
narin12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165


(20130814-1) AZ ELFELEDETT


« Válasz #10 Dátum: 09 márc 09, 19:55:21 »

Ma megnéztem a movie-t az is tetszet csak olyan fura volt Tomoya hangja szerintem nem a sorozat beli volt az.
Ezen is sírtam sokat,de legalább nem csak én hanem a tesóm is mert együtt néztük.
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #11 Dátum: 09 márc 10, 11:00:02 »

A movie nem egészen ragaszkodik a történethez. Azt olvastam, hogy a sorozat sokkal jobban követi a játék történéseit.
A befejezése a movienak viszont boldogabb mint ahol egyenlőre a sorozat tart.


Ettöl függetlenül nem volt rossz a film sem. Főleg az tetszett hogy a barátai megpróbáltak segiteni Tomoyán, Ez a sorozatban nem volt.
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #12 Dátum: 09 márc 10, 23:30:51 »

Hú, én ma néztem meg az első részét....állatira tetszik *.*
Főleg az ed-je...nagyon cuki ikszdé
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #13 Dátum: 09 márc 13, 04:40:07 »

VÉGRE VÉGRE VÉGRE.
Itt a sorozat vége. Már csak 1 extra epizód lesz a jövő héten. Alig tudom kivárni hogy megjöjjön az eheti részhez az angol sub. Nem kellett csalódnom a készítőkben iszonyatosan jó lett a vége bow bow bow bow.

Megcsinálták a jó befejezést a játékból.
Naplózva
narin12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165


(20130814-1) AZ ELFELEDETT


« Válasz #14 Dátum: 09 márc 13, 21:03:34 »

Bele néztem az utolsó részbe én is csak azt nem értem h lett életbe Nagisa mivel belehalt a szülésbe,mondjuk jobb így h nem szomorú lett a vége.
Már csak tényleg az angol feliratra kell várni meg persze a magyarra is mert az is lesz vmikor.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!