24 máj 04, 09:41:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece filmek  (Megtekintve 42833 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #105 Dátum: 13 ápr 20, 19:24:52 »

Valóban egész jó kis film volt, de nekem Z nem jött be. Elég súlyos pszichológiai esetnek érzem, meg a vége sem volt az igazi szerintem.
...
Hát figyelj, ha neked egy kalóz megölné a feleségedet, meg a gyerekedet, aztán egy olyan démongyümölcs használójú kalóz, aki megöli jó pár tanítványodat, aztán Shichibukai-ok közé választanák azt a kalózt, akkor te is megváltoznál valamilyen szinten.


Összegezve az volt a baj a Z-vel, hogy túl nagy felhajtást csináltak belőle, így az ember nagyon magasra tette a mércét. Nem volt ez rossz movie, de a SW szintjét nem hozta. Egy 4/5-öt adnék rá. Ettől függetlenül még mindig jó kis film lett ez, és az Erős Világ után a 2. Mosolyog
Számomra ez jobb movie volt, mint a SW. A végén az a megindító pillanat, amikor Z minden tanítványa a senseije ellen fordul és elcsordult egy könnycsepp az egyik altengernagytól, hát nem hazudok, nekem is hasonlóak voltak az érzéseim. Főleg, hogy még ment alatta az a zene, tökéletes választás volt. Legmegindítóbb jelenet volt.

Harcok nagyon jók voltak, csak nem értem, hogy Luffy már a második harcnál Z ellen miért nem használta a hakit. Ezzel ellenben viszont jó volt látni a Király akaratát és a Megfigyelés színét Mosolyog




Szokatlan volt kétszer veszteni látni Luffy-t egyazon ellenféllel szemben  De rég volt már, mikor Crocodile másodjára is leverte.  Hümm-hümm

Azért az el volt poénkodva, hogy 3 tucat ágyúból lövik Sunny-t és el kéne menekülni, de azért Franky felveszi a Szuuuper pózt, ahelyett hogy bedobálná a Mentosokat a kólába. xD

Zoro és Sanji harca jól volt meganimálva, látványos volt de nem illet bele. Olyan érzésem volt, mintha az új One Piece játék egyik trailerjét látnám, ahogy ide-oda repül a kamera. Szokatlanok voltak a 3d karakterek.

A legnagyobb hangulat rombolás az volt, hogy semmi zenét nem raktak be a Luffy Vs Z harc alá. Elfogyott a Soundtrack vagy mi történt ? smirksweat Esetleg túl hosszú volt a hatásszünet ?
Amúgy a harcuk jól átment Rocky-ba.  Nevet

A befejezés elég keszekusza volt. A nagy főgonosz, aki a kalózok megölésére szentelte az életét, végül ahelyett, hogy aktiválná  az egyik bombát és végigvinné a tervét, inkább feláldozza saját magát, hogy a kalóz, aki legyőzte elmenekülhessen.
Nekem is hasonló érzésem volt Luffy háromszori próbálkozásával kapcsolatban. Én amolyan nosztalgikus élménynek fogtam fel, hogy háromszor vágott neki a Z elleni harcnak Mosolyog

Már eléggé túlzásnak tartottam, hogy Franky bevágta a szuuuuuper pózt, még ha Sunny Coup de Burst-járól volt is szó. Meg kicsit már erőltetettnek éreztem.

Én élveztem a forgó kamerákat és a 3D-s meganimálást Zoro és Sanji harcainál. Emiatt szerintem nagyon élvezhető volt. Mosolyog

Luffy és Z harca volt a legepicebb harc mind közül Mosolyog Jól írtad le, már átment Rocky-ba, beraktam volna egy Eye of the Tiger zenét alá xD Na jó nem, szerintem egy kis aláfestő zene odaillet volna, csak jól el kell találni, de ehhez mindig is értett a One Piece animátor team Mosolyog

Én szerintem azért áldozta fel magát Z, mert már elég öregnek tartotta magát ugyebár és ez dicsőség számára, hogy férfiként a harcmezőn esik el, még ha a tanítványai is végeztek vele. Másrészt elismerte Luffy-t, amiért küzd, meg amikor ott mondta Z, hogy elveheti az életét, és Luffy-nak csak a kalapja kellett, ekkor ismerte el Z, hogy vannak még úgymond jó kalózok.



Z karaktere el volt találva, hihetetlen volt látni egy ilyen szereplőt, aki a Tengerészet atyja volt és számos mostani altengernagy, admirális és flotta admirális senseije volt Mosolyog

Még egy kérdés foglalkoztat, hogy ki lehet az a kalóz, aki megölte ugye Z tanítványainak egy részét és utána Shichibukai-nak állt... Talán Doflamingo...? Gondolkozik Mondjuk belőle ki is nézem, hogy ilyen féreg.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #106 Dátum: 13 ápr 21, 20:45:48 »

Doflamingó, szerintem túl fiatal volt még ő abban az időben, de mivel nincs megemlítve, h konkrétan ki volt, szerintem nem fontos.

Nos ez a movie szépen lett megrajzolva. Érdemes megnézni, már csak Aokiji miatt is.
Hibákat az összehangolásban vettem észre. Ha 1 helyen van a tengerészet, a szalmakalaposok meg a fő ellenfele a tengerészetnek akkor vagy az egyik fél nem kap szerepet vagy a másik.
Pl: az utolsó végpontnál a tengerészet szerintem későn lépett a színre. M1. Az is zavaró, hogy az első végpont elpusztítása után Akainu(kinek arcát lusták voltak megrajzolni) kijelenti, hogy minden erejüket bevetik ezek után. Errefel a második végponthoz csak hullókat küldtek.
Aokijit jól leamortizálta az Akainuval vívott csata. Most, hogy pont Punk Hazardnál tartok(mint mindenki más Nyelvesít) ott pont szó volt a harcukról, nos jó volt látni, hogy miként is néz ki egyikük. Akainu arca talán azért sem volt megrajzolva mert neki ott lesznek valami komoly sebek. (remélem, hogy azért neki is van ha már Aokijinek elment az egyik lába.)

Z nagyon furcsa fickó, megható a története és végig megértem, hogy mit miért tesz, de a legvége számomra furi volt. Szerintem elmondhatjuk, hogy NEM a szalmakalaposok voltak a főszereplők. Ez talán a Strong World filmre is lehetne mondani,(csak ott Nami elrablása azért nagyobb motiváció mint 1 szalmasapi) de itt főleg, Z volt a főszereplő.
Abból is kitűnik, hogy nem a mugiwarak a főhősök, hogy pl Zoro nem valami űber technikával nyer és nem is harcol se sokat se komolyat. Sanji se valami komoly. Szóval a harcaikra nem volt hangsúly fektetve.
Más bosszantó dolog ami nem vet jó fényt a csapatra, a rajtaütés. Ha két démongyümölcs használó ennyire le tudja fegyverezni őket, mint:  mosa mosa meg a kiscsaj, hát szerintem az nagy gáz. Oké, h ismeretlen erők csaptak le rájuk de akkor is a saját hajójukon csak jobban kéne mozogjanak, érvényesüljenek. Nagyon könnyen elbántak velük.
Más: Luffy túl sokat vicsorított és Choppernél irtóra idegesít a kung fu pointnál az a "hácsá-csi-pif-puff" nyekergés amit lenyom(az animében is).

Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
killer199802
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #107 Dátum: 13 ápr 22, 20:29:12 »

Meg kel hogy valjam szerintem se volt rossz sőt elég jóra sikeredett ez volt a 2. onepiece film amit megnéztem ugy hogy nem tudtam mire számitsak de nagyon élveztem.
valahogy nekem az SW jobban bejöt (mindeez csak azért mert volt bene az a jelenet mikor luffyék nagyon menők voltak:P)
de történetileg szerintem a z viszi a pálmát ,habár nem láttam edig csak 3 mozit igy lehet nem kéne nyilatkoznom
ha már itt tartunk valaki elárulná nekem h miért nem lehet több filmet letölteni
a onepiece oldaláról 1 torentet se tudok le szedni ami kicsit idegesít Nemyóó
de vissza térve a z re én csak ajánlani tudom Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #108 Dátum: 13 ápr 22, 21:15:29 »

Na én is végig néztem igaz 4 részletbe mivel minden este elaludtam rajta:D Unalmas volt az egészet összecsapottnak éreztem mintha kapkodtak volna, hogy minden bele  férjen. Egyértelmes harc nem volt benne. A csapat úgy nézett ki mint a bohócok... nem is részletezem jobban, mert vagy egy oldal hibát tudnák írni róla.
Ennél még a strong world is jobb volt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #109 Dátum: 13 ápr 22, 21:25:22 »

Ja ja, ez a kapkodás meg a nulla harc az jellemzi.
De mondom Aokijiért és Luffy király hakija miatt érdemes végignézni, nem egy szenvedés, 1x mindenképp nézhető.
Remélem a király akarata haki most már az animében is így jön majd elő Luffyból.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #110 Dátum: 13 máj 02, 20:56:59 »

Hát én is háromszor hagytam ott az este folyamán, de csak visszaültem hozzá.
Végül is a vége minden ilyen filmnek kiszámítható. Minden ugyan olyan marad.
Nami azért nagyon jól meg volt rajzolva kicsiként. Meg az is menő volt, ahogy a Kirány akarata elő jött Luffyból. Szerintem is egész jól megoldották. Kb ennyi jót tudok hozzáfűzni.
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #111 Dátum: 13 nov 07, 08:43:07 »

Valaki másnak is feltűnt, hogy a X. movieban Robin szeme barna volt kék helyett?
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #112 Dátum: 13 nov 07, 18:32:45 »

Igen. Pont ma.  ikszdé Amúgy asszem az a Dicsőség Sziget különkiadása volt.
Amúgy ebben az évben nem lesz új film?
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 07, 18:33:40 írta klozo » Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #113 Dátum: 14 jan 10, 18:51:10 »

Ezt a képet még a One Piece hivatalos oldalán találtam.(az ott leírtakat nehezen tudtam megérteni de azt igen h ezt mind Oda-sensei tervezte Nevet ) és most több oldalt átolvasgatva annyi infót tudtam össze szedni h így fognak kinézni a következő filmben *.* (de ez csak az én véleményem  )
ui. nagyon cool-ak ezek a cuccok  jobbak mint a Z Film-ben lévők (főleg Luffy  Hümm-hümm )

Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #114 Dátum: 14 jan 10, 20:45:38 »

Nekem Luffy nagyon hajaz Rogerre Sanji meg Doffira. Franki meg egy őrültrexD.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #115 Dátum: 14 jan 12, 10:46:41 »

Franki kicsit olyan, mint aki eltévedt a Vadmacskakommandóból. Nevet

Erősen törökös/arabod helyszínt jósolok a ruhák alapján.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #116 Dátum: 14 jan 12, 10:50:31 »

Szerintem inkább karibi kalózos stílust képviselnek ezek a rucik. Legalábbis én így gondolom. Nevet
Naplózva
viktor19900
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #117 Dátum: 14 szep 04, 18:10:24 »

Jó estét Mosolyog
Valaki nem tudja hogy van/mikor lesz fent magyar felirattal a TV Special 8 # 3D2Y - Felülkerekedni Ace Halálán! Luffy Ígérete a Társainak! ?
Előre köszönöm a válaszokat Mosolyog
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #118 Dátum: 14 szep 04, 19:43:08 »

De, én tudom Mosolyog

Amint készen leszek a fordításával. Egy 1600 soros specialról beszélünk, amelynek egyelőre 7-800 sora van készen, azt is 4 óra alatt sikerült prezentálni. Úgyhogy, mivel holnaptól kezdve négy napig nem érek rá, kedd-szerdáig ne is számítsatok rá Mosolyog
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #119 Dátum: 14 szep 06, 23:45:40 »

Senki nem sietett Tapion D.sama, nyugodtan csináld csak, a kapkodott, kötelességből csinált munka sose olyan jó, mint a lassú és igényes, amit kedvből csinál az ember Nevet
Az biztos, hogy én a ti fordításotokkal fogom megnézni a specialt, ami elég jónak ígérkezik!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!