24 máj 04, 18:27:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 685168 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #15 Dátum: 10 ápr 19, 13:07:58 »

Sandaimesama86 igen itt sokan ismerik azt a blogot és tudod az a szomorú, hogy mikor rákérdezel, hogy miért NKW-t támadják folyamatosan, egyenes válasz helyett mellébeszélést, leáltalánosítást és lekezelést kapsz.
Ebből az következik, hogy nincs konkrét okuk rá, márpedig az ok nélküli ellenségeskedés nem intelligens és kulturált emberekre vall. Mosolyog

Egyébként csak szólok, hogy mindenki gondolja meg, hogy mit ír le ide, mert a HSZ-ek erről a forumrol rendszeresen kikerülnek arra a bizonyos blogra. Mosolyog

De hogy ne legyek teljesen OFF, az OP és a ED szerintem zseniális lett, az a bizonyos hajó meg nagyon feelingessé tette az egészet.



Tapi pont a neveken problémáztak múltkor(nincs gyomrom leírni hol xDD), jah és szerintük a másik csapat munkája igényesebb, mint a tiétek, amivel úgy látom itt sokan nem értenek egyet(szerencsére). Nevet

Bugatty meg Minato-chan meg furcsa egy páros és elég érdekes, hogy pont az első publikálásotokkal egy időben csatlakoztak egy itt nevén nem nevezett fansubcsapathoz(a feladatkörük meg még érdekesebb), de hát ezek szerint náluk is súlyos anatómiai probléma a gerinctelenség. xDD
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 19, 13:13:14 írta Csibe19 » Naplózva

Sandaimesama86
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #16 Dátum: 10 ápr 19, 14:35:13 »

Cartnecker: Köszönöm a választ. Teljessen korrekt hozzáállás részetekről.
Tapion-sama: Arra a plakátra én is emlékszem! Nevet
Csibe19: Honnan tudod, hogy csatlakoztak máshova? Én azon a blogon olvastam, hogy az NKWT felkereste őket, de nem akartak csatlakozni és épp emiatt kezdte az NKWT az elejétől a One Piecet... tényleg beálltak egy másik csapatba?

Remélem minnél hamarabb kiadjátok a következő csomagot.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 19, 14:45:12 írta Sandaimesama86 » Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #17 Dátum: 10 ápr 19, 14:49:14 »

Őszintén szólva... nem lepődtem meg. Annyira.

Valóban felkerestük őket, valóban nem akartak csatlakozni. Aztán mivel kiadtuk a pakkot, így léptek. Csak nem tudom, miért. Egyetlen számomra elképzelhető válasz ( remélem ezt viszontlátom még valahol, ahol egoista állatnak neveznek majd x"D ): megijedtek (?)

A fordítóink nagyon jók egyébként, természetesen nem profik, mert akkor nem dolgoznának saját szakállukra ( ami Nami-swan esetében igencsak érdekes x"D merthogy lány xD Asszem xD Vicceltem drága  Izé José... ).

Aki am nem akar hányingerkeltő viselkedést tanúsító hsz-eket olvasni, az ne másszon fel se a blogra, se arra az oldalra.
Akit érdekel a One Piece-ünk az szedi, akit nem, az nem Mosolyog A 4-500as szám nekem elegendő, és meggyőző Mosolyog
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #18 Dátum: 10 ápr 19, 15:01:03 »

Moderátorként: Szeretnék megkérni mindenkit, hogy szorítkozzunk az általunk kiadott OnePiece-re. Mosolyog
Ne rontsuk el ezt a témát mindenféle külső inger miatt, van egy f-sza égetettünk, haladunk, a többi le van sz--. Nevet
Naplózva
minato chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #19 Dátum: 10 ápr 19, 16:03:24 »

Csibe 19, igazán megtisztelő és hízelgő ez a minősítés...  Elárulnád, mi olyan érdekes a feladatkörünkben?
Egyébként, ugyan csak a magam nevében beszélek, de én nem ijedtem meg tőletek, és ezt most ne kihívó hangnemben olvassátok. Bugattyt meg nem ismerem személyesen, úgyhogy fogalmam sincs róla ikszdé
És ezentúl legyetek szívesek, és ne nevezzetek minket párosnak. Ha nem tűnt volna fel, nem ketten dolgozunk rajta, és a többiek is ugyanúgy kiveszik a munkából a részüket. A feliratunkról alkotott véleményetek tőlem bármilyen lehet. Ha ennyivel elvennétek a kedvemet a fordítástól, akkor talán eleve nem kezdek bele egyedül egy több, mint 400 részes animébe.
Szerintem ezt az *öljük meg egymást* témát már igazán befejezhetné mindenki. Ebből semmi jó nem származik egyik csapatnak sem. Természetes, hogy nektek több rajongótok van, így nektek fognak többen igazat adni. És az más kérdés, hogy a többségnek van-e igaza, vagy nem. Leszarom. Ez már komolyan rosszabb, mint a politizálás.

És hogy ne legyek nagyon off: a karaoke-tek nekem is tetszett.  >.<#
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #20 Dátum: 10 ápr 19, 16:26:31 »

Minato chan nézd, nekem eszem ágában sincs neked esni, nekem pusztán ez jött le, hogy pont az NKW-s publikálással egy időben ti egyesültök egy másik csapattal, amelyik tök véletlenül a lehető legrosszabb viszonyban van ezzel a csapattal, persze szívetek joga, hogy azzal a csapattal dolgozzatok, amelyik nektek szimpatikusabb, de akkor egyenesen megmondhattátok volna frankót és nem kell a mellébeszélés, meg az a megnyilvánulás azon a bizonyos blogon.

Mondjuk én eleve nem értem, hogy mi bajotok van NKWT-vel, ha tényleg a mentalitásuk miatt van ez az egész, akkor nagy blama, mert azt jelenti, hogy adtatok két olyan ember véleményére, akikbe én részemről a lábamat nem törölném bele.

Ebből semmi más nem lesz, mint egy jó nagy rivalizálás, aminek nem ti, nem is NKWT, hanem mi a felhasználok isszuk meg a levét, mert ti hoztatok egy rossz döntést.

Ez csak az én véleményem természetesen, de én ezt látom.

Egyébként, ha jól tudom, innen senkitől nem kaptatok elmarasztaló véleményt a feliratotokról, a csapat részéről biztos nem, jó egyet olvastam ma, de azt egy felhasználó írta, akit én személyesen nem ismerek és a csapat egyik tagja sem, ezzel szemben a ti oldalatokon ott van egy kép, ami az NKWT-t hivatott minősíteni. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 19, 16:30:14 írta Csibe19 » Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #21 Dátum: 10 ápr 19, 16:44:21 »

Nézd Minato-chan. Minden tettnek következményei vannak. Tudomásom szerint a mi csapatunktól nem indult támadás felétek, amíg ez visszafelé nem mondható el. (Lehet van közöd hozzá, lehet nem, de nem is érdekel, mivel Te vagy itt, Neked írom) Mi továbbra sem támadunk benneteket és nem is fogunk. Azt csináltok, amit akartok. Arról, hogy a látogatók milyen véleménnyel vannak, az ő dolguk... ezt mondhatnánk egyfajta következménynek is, ami a Ti csapatotok megítélését javítja/rontja... bár amilyen információkat pletykálnak, már nem a Ti csapatotok, hanem egy másik csapat megítélését javítja/rontja.
A lehetőséget felkínáltuk, hogy csatlakozzatok hozzánk, ezzel nem éltetek. Megértettük. Egy másik csapat felajánlotta, oda egyből csatlakoztatok, megértettük. Ez a Ti döntésetek, ami biztos sok álmatlan éjszakát okozott és biztos vagyok benne, hogy megfelelően döntöttetek.

Alig veszünk fel projektet, mert általában a hosszabb animéket fordítjuk... Animék közül utoljára a Fairy Tailt vettük fel tavaly szeptemberben. Idén áprilisban pedig a One Piecet és ebből is mekkora "balhé" van... Főleg, hogy nem is Mi generáltuk. Kicsit vicces. Nevet

Na, majd június végén megint lesz balhé, akkor a 666 Sátán miatt.

Moderátor: Cart' első figyelmeztetés, a moderátori döntés figyelmen kívül hagyása Figyelmeztetés
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 19, 16:45:10 írta Cartnecker » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #22 Dátum: 10 ápr 19, 16:53:18 »

Miért kapott volna?ikszdé nem láttam a munkáját mint írtam, ha nem mondja Tapion, hogy valaki csinálja sose tudom meg.
Szal aki azt mondja azért csináltam, hogy eltapossam őket az majom. Mi felkínáltuk az esélyt nem éltek vele. Engem nem érdekel kinek dolgoznak csinálom a dolgom ahogyan eddig tettem. Nagyobb csapat projectjét is vittem volna, ha valaki annyira szerette a csapatból.

Ami számomra nem világos ebből miért kell akkora ügyet csinálni? Yuri is csinálta a dtb-t mi is csináltuk... és láss csodát soha egy rossz szavunk nem volt rá és nem is lesz. Ha jól tudom ő se fikázott minket soha. Felnőtt ember ként tudott viselkedni. Még azt is megbeszéltük chakrával, hogy AA-en publikálja Yuri nyugodtan. Nem is publikáltuk végig.
Yuri is azért csinálta mert csinálni akarta. Egyetlen egyszer nem mondtam neki, hogy ne csináld mert baj leszxDDD.
Aki nem hiszi kérdezze meg nyugodtan.

Lehet ránk modnani, hogy balhés csapat vagyunk, de sose mi keressük a bajt az talál meg minket hála pár gyerekes fansubbernek.
Mindig két  érintetlen csapat kezdi akiknek ehez semmi közük és beleszólásuk is 0 azt osztja az észt:D. Bizonyára baj van a fejekben.

Továbbra is éljen az egészséges verseny szellem, én nem fogok fejet hajtani senki előtt csinálom, ahogy eddig tettem.

Titkos fő admin Hiei-sama: Sokadik figyelmeztetés eszed legyen ne étvágyadxDDDD
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 19, 16:54:21 írta Hiei » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #23 Dátum: 10 ápr 19, 17:50:45 »

Mostmár tényleg hagyjátok ezt abba! Magasról tenni kell arra hogy más mit csinál, és hogyan, és miért! A csapat koncentráljon a saját munkájára, és azt csinálja jól! Kész!

Ha a továbbiakban nem a NKWT által készítatt One Piec-ről ír valaki, akkor törlöm a kommentet! Még ha a Főadmin kommentje is az! Moderátor
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #24 Dátum: 10 ápr 20, 14:13:38 »

Most tudtam csak megnézni a 6-10. részt... ááá brutál poénok vannak benne Nevet Ez a Luffy elmebeteg Nevet Pár órán belül kikerül a Trackerre =)
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #25 Dátum: 10 ápr 20, 17:17:50 »

már korábban akartam is írni 4 óra fele, de megvártam, míg kikerül a trackerre, onnantól már nem spoiler. Nevet

megmondom őszintén, az anime egyre jobban a szívemhez nő. Nevet nem tudom, melyik részben volt a Susu, a kutya .. kevés olyan helyzet van, amin elérzékenyülök, de ez az volt .. én mindig imádtam is a kutyákat. Nevet

na de mondjuk Usopp már nem tetszik, de a Kaya se .. -.- kell ilyen is bele, na. :'D

Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Hiei
Vendég
« Válasz #26 Dátum: 10 ápr 20, 18:09:15 »

Hát nem tomxD pedig U a levesnek<---- igen ez Usoop volt eddig a legjobb poénjaxDDD majd besz*rtamxDDD. Jobban járunk, ha én csak parancsokat osztok. Támadj! Én meg fedezlekxDDDDD ezen behaltamxDDD
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #27 Dátum: 10 ápr 22, 10:08:33 »

Jah hát Usopp elég nagy forma, habár néha nagyon idegesítő Nevet
Naplózva

minato chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #28 Dátum: 10 ápr 22, 11:04:57 »

Usopp néha nagy forma, és leginkább idegesítő. Habár részemről az pontosabb kifejezés, hogy rohadtul irritál.
(Nemhogy én lennék helyette a csapatban TT_TT) Nyelvesít
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #29 Dátum: 10 ápr 22, 11:28:25 »

Nem-nem, Usopp nagyon nagy forma, lehet idegesítő, de ez a jelleméből fakad, ami abszolút egyedi. Ebből kifolyólag nem az a megszokott karakter, de szerintem pont ettől emberi, és szerethető. Én nagyon bírom. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!