24 máj 19, 23:14:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 54215 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #165 Dátum: 16 jan 04, 09:54:59 »

Búékot^^
Itt is van a kövi fejezet : http://www.mangamint.com/fairy-tail-467
Sokan jól tippeltek.Ez a fejezet megint epic lesz.Csak max az nem tetszett,hogy Erzának hála,Kagura karaktere egyre gyengébb lesz.Ha Hiro ezt a hibát ki szeretné javítni,ami elrontott.Akkor Kaguya egyedül max saját céh támogatásával győzi le az egyik Spriggan tagot.És nem Erza dbz segítségével.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #166 Dátum: 16 jan 08, 06:25:14 »

Felkerült mangamintre ma a egy raw : O ma is lenne FT?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #167 Dátum: 16 jan 08, 09:01:36 »

Közben belinkeltem a spoiler témába.

Szerintem csak hamarabb kikerült egy kép.

Úgy tűnik, Aquarius berántja valami külön "sellő-térbe" Lucy-t és Brandish-t. Lehet ott akar mesélni nekik.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #168 Dátum: 16 jan 08, 15:31:57 »

Jött új spoiler nezzetek meg sajna telorol vagyok aquarius visszaterese talan nem fog mindenkinek tetszeni de az emlekek es vege.....nagyon varom remelem hnap kijon!
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #169 Dátum: 16 jan 08, 19:18:30 »

Na ez nagyon érdekes spoiler volt. Most akkor Aquarius Brandish mestere, Aquarius-é meg Lucy? Gondolkozik
A lényeg hogy újból lesz Aquarius-nak kulcsa és ezek szerint akkor Brandish Lucy-t fogja szolgálni ahogy annó az anyja Layla-t? Gondolkozik
A vége viszont nagyon érdekelne, talán eljőtt E.N.D ideje?? ikszdé Ördögi Ördögi
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #170 Dátum: 16 jan 08, 19:29:28 »

Vagy csak kidőlt a megerőltetéstől. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #171 Dátum: 16 jan 08, 21:03:46 »

Legyen hited Chakra ikszdé bow
Natsu nem dől ki olyan könnyen hiszen Béres cseppeket használ ikszdé ikszdé
Amúgy valószínüleg igazad, biztos sokat kivett belőle hogy előhozta azt az elég penge technikát Kúl
Most már csak akkor valaki azt mesélje el nekem hogy Layla hogy került annó a képbe. Hiszen ő hozzáment Jude Heartfilia-hoz, nem? Akkor  elméletileg Jude családja őrizte a kaput. Vagy mivel Jude elvette Layla-t akkor már ő is a családhoz tartozott? Gondolkozik Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 08, 21:12:41 írta sasa87 » Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #172 Dátum: 16 jan 09, 15:53:40 »

Itt is van a kövi fejezet :http://www.mangamint.com/fairy-tail-468-0
Most az utolsó oldal alapján azt gondoltam,hogy valaki épp súlyosan megsebezte Zerefet vagy a másik lehetőség Natsuból lassan démon lesz.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #173 Dátum: 16 jan 09, 18:20:59 »

Most már csak akkor valaki azt mesélje el nekem hogy Layla hogy került annó a képbe. Hiszen ő hozzáment Jude Heartfilia-hoz, nem? Akkor  elméletileg Jude családja őrizte a kaput. Vagy mivel Jude elvette Layla-t akkor már ő is a családhoz tartozott? Gondolkozik Gondolkozik

Lehet, hogy őrült ötlet, de volt már rá példa, hogy adott esetben a férj veszi fel a feleség nevét. Rang, vagyon és a többi öröklése, meg miegyéb miatt.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #174 Dátum: 16 jan 17, 19:49:01 »

A következő fejezethez:Natsu-nak Anti-Ethernano tumora van.Lehet nemfogja tudni használni a mágiályát, és itt jön a képbe az átok erő.Mosolyog Azaz E.N.D.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #175 Dátum: 16 jan 18, 11:35:35 »

Kicsit késve,de megjött a kövi fejezet:
http://www.mangamint.com/fairy-tail-469-0
Nagyon jó fejezet lenne,ha az egyik legepicebb csatát nem a végeredményt mutatják be. Mert ezt a harcot vártam a legjobban,de végül semmi se lett belőle. Sajnos ezzel a fejezettel nem csak Warrod,hanem másik 3 legerősebb szentmágus szart se ér. Warrodtól és 2legerősebb szent mágustól én nagyon sokat vártam.
Az egy dolog,hogy a múltkori fejezetnél kiakadtam brandishnél,de ez most még rosszabb volt.
Nem azt mondom,hogy rossz fejezet volt. Csak itt olyan karakterek voltak,akikre nagyon kíváncsi voltam,hogy ki mit tud..
A végénél pedig kiderült az igazság.Serena god=Yuri.
Miért van olyan érzésem,hogy ő tényleg meghalt,csak úgy mint Natsu ő is démonként született újjá. Ezért nem emlékszik semmire vagy  más személyisége lett.

Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #176 Dátum: 16 jan 23, 01:34:28 »

Ééééééés Megérkezett ACNOLOGIA! Nagyon beteg!!!! Elvileg látjuk Serena erejét és a végén Acnologia elintézi! A nagy kérdés KI A FENE fogja őt elintézni? Mert oké hogy pár Spriggant beszed de a jó oldalt is ritkítani fogja nagy eséllyel.
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #177 Dátum: 16 jan 23, 19:33:21 »

Végre megérkezik az utolsó résztvevő is a partyhoz ikszdé Azért az nem semmi hogy Achnológia egy ütéssel megöli God Serena-t ikszdé Az meg nem világos számomra hogy mégis kit szagolt ki?
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #178 Dátum: 16 jan 23, 21:12:47 »

Elv Serena Sárkány Lacrimákat használ és azt.+ Acno valami olyat mond h még 7 sárkányölőt megöl és eléri a dark dragon valamit fogalmam sincs mi lehet Nevet Majd angolul kiderül Nyelvesít
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #179 Dátum: 16 jan 23, 21:17:26 »

Ez teljesen várható, hogy Achnologia irtja majd mindkét oldalt de első sorban a Springanokat.  Alapvetően ők összeesküvést szőttek Zerefel. Márpedig Zeref azt mondta, hogy ő az egész emberiséget akarja elpusztítani.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!