24 máj 02, 22:16:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 843 844 [845] 846 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1766285 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #12660 Dátum: 16 feb 20, 09:56:33 »

Kezdem azt hinni hogy hiba volt a Spriggannak ide jönni lealázni magát.Inkább a Fairy Tailnek meg pár más céhnek kellett volna mennie Albarethbe és ott szétcsapni őket.Eléggé fura hogy 1v1ben 2 fejezet alatt lenyomják az annyira felmagasztalt Sprigganokat, na jó Laxus egy állat(és Erzának picit besegítettek)de akkor is 2 darab fejezet?Ha így megy akkor nincs félnivaló Acnologiátol sem.
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Szubotics-Kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23



« Válasz #12661 Dátum: 16 feb 20, 11:55:20 »

A Fairy Taillel kapcsolatban mindig az az érzés fog el amikor elkezdődik egy nagyobb arc, hogy áucs fiuk itt biza szívás lesz, ám amikor elkezdődnek a komoly harcok rájövök, hogy nincs az az atya isten se aki ezt a céhet meg tudná állítani, legyen az a Tartaros, Achnologia vagy épp Zeref. Mindig történik valami ami miatt feléjük billen a mérleg nyelve. Ez az arc is úgy indult hogy most egy egész birodalom indul egyetlen céh ellen, temérdek katonával + a Sprigannal, ehhez képest sorra ütik ki a leg durvább arcokat. És akkor még ott az ütő kártyájuk a Lumen Histoire (asszem így kell írni) amiről még fogalmunk sincs hogy mekkora erővel rendelkezik, de az biztos hogy nagyon brutál ha Makarov még az Arcok ellen sem vetette be. Lényeg a lényeg nagyon kíváncsi vagyok hogy fog alakulni ez a csata + hogy Achnologia kivel fog élet halál harcot vívni a végén Mosolyog
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #12662 Dátum: 16 feb 20, 12:42:40 »

Az igaz hogy a feszültség kb 0.De gondolljatok már bele, most ha Laxus-t itt kiütik akkor meg a fanok hőbörögnének hogy ez megint mi a túró volt.Nem lehet mindenkinek megfelelni.Én csak azt remélem hogy történik valami rendkívüli, és nem ütögetik ki szépen sematikusan a tündérek az ellen-t ahogy szokták.Nekem csak ennyi elvárásom van semmi több.

Amit még remélek, és amit elég sok dolog alá támaszt mert az eddigiek alapján ha nem úgy lenne az egy hatalmas hiba lenne.
Mégpedig az, hogy Natsu-nak az E.N.D az egy másik személy, aki a múltban már tombolt és elkezdte felépíteni a kis birodalmát.
Több erre utaló momentum volt.
Levi olvasott rólla egy könyvében.Atlas Flame azt mondta Natsunak, hogy Igneel nemvolt képes legyőzni.Silver aztmondta, hogy E.N.D egy tűzdémon.

Szóval hogyan rendelkezhetnek információval egy olyan dologról ami elvileg nem is létezett? Mivel Zeref elmondása szerint a tűzfeletti uralmat Natsu Igneel-től tanulta, de rá nemsokkal el is ment a jövőbe.
Naplózva
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #12663 Dátum: 16 feb 20, 12:44:59 »

Azért a springannok közül ha jól számoltam még csak 3-mat nyomtak le +1-et semlegesítettek legalábbis egyenlőre a 12-ből tehát van bőven még + Zeref+Acnologia!

És azért a springanok közt is van erősorrend ( általában a nagyszájúak a leggyengébbek aki előre mennek)meg Acnologia is óriási erővel bír! Fiore 4 legerősebb mágusa se bírt Serenával Ő meg egy csapással szétcsapta tehát messze még a vége és sokkal több +-ra lesz még szükségük az FT-seknek! Mire végeznek a Springannokkal teljesen ki lesznek a jobbak arról nem is beszélve hogy Acnologia elindult sárkányvadászatra szóval .... nem lesz egyszerű! Gildarts-ot várom mert Ő minden kép kéne és jönni is fog nem lehet kihagyni ebből a nagy csatából mert talán Ő Fiore első számú mágusa ha az erejét nézzük.

Lesznek még itt izgalmak és még mindig nem tudom elképzelni honnan szednek annyi + erőt hogy ennyi erős ellenfelet le tudjanak nyomni mert ez még mindig nagyon sok!
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #12664 Dátum: 16 feb 20, 19:05:03 »

Elég érdekes, bár abszolút nem meglepő fejezetet kaptunk. Laxus miután legyőzte a NMJ-on Jurát, a Föld Elem használót, most levert egy újabb ellenfelet, aki teljes egészében counter-li elvileg a mágiáját...  smirksweat Ez mondjuk abszolút nem meglepő, tekintve, hogy már a Mennyország Tornyában is Gray megfagyasztotta a bérgyilkos jetpackes madárember tüzét, amit Natsutól kapott... És szerintem ez a legnagyobb baj a Fairy Tail történetével. Mashima folyamatosan létrehoz egy olyan szituációt, amiből a józan ész keretein belül egyszerűen esélytelen lenne jól kijönni, de mivel a nakama power up nem ismer határokat, így TÖKMINDEGY ki az ellenfél és hogy első ránézésre mennyivel erősebb, mert a FT-esek úgyis legyőznek bárkit előbb vagy utóbb. Jó, tudom hogy kb. az összes shounenben a főszereplők győznek valahogy, de itt Mashima meg se próbál értelmes magyarázatot adni a dolgok történésére. Imádom Laxust, nagyon badass volt most is, de kb. ugyanazt csinálta, mint Erza Kyouka ellen. Talán Lucy kivételével az összes fontosabb FT szereplő megold bármilyen lehetetlen szituációt, amely miatt az egész manga a mágiajátékok óta kb. 0 izgalmi faktorral rendelkezik. Ezt csak tovább erősíti a 0 elhalálozás a FT-en belül. Most úgy komolyan, kitől kéne tartaniuk? Laxus elvert 1v1-ben egy Spriggant, ami elvileg felér 4 Fiorei szentmágussal.. Oké tudom, hogy biztos vannak kisebb-nagyobb erőkülönbségek közöttük is, de sajnos tényleg kiderült az, hogy ezek is csak egy újabb kyuukimon, hét rokon, oracion seis stb. Egy újabb felesleges hype.
Ki maradt még, Acnologia? Talán tőle félni kéne? Én erre csak 2 személyt neveznénk meg, NYILVÁN a FT-ből: Gildarts, Makarov. Mindketten megküzdöttek Acnologia ellen, mégis élnek és virulnak. Jó, az egyik szerzett néhány sérülést, de ez most nem oszt, nem szoroz.

Szóval bocsi a negatívabb hangvételért, csak gondoltam közlöm, hogy mostanság miért nem írok ebbe a topicba. A mangát továbbra is szeretem, mert nagyon jó szereplők vannak benne és a hangulata is baromi jó, de egyszerűen ezt már nagyon régóta nem lehet komolyan venni, esetleg izgulni rajta. Pedig most elvileg háború van, ugye. És ez a legnagyobb baj, mert Mashima rengeteg (főleg ennél) ív kezdetekor bemutatta, hogy NA MOST mekkora baj lesz és húha, mindennek vége... Erre már 4 pajzsot le is nyomtak 1v1, vagy 1v2-ben (igen, Brandisht is ide számolom). Szóval ugat a kutya, de nem harap, Mashima újfent csak trollkodott. Asszem Jon is írt itt erről nem is olyan rég, sajnos teljesen igaza van.
Naplózva

Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #12665 Dátum: 16 feb 20, 22:46:28 »

Ki maradt még, Acnologia? Talán tőle félni kéne? Én erre csak 2 személyt neveznénk meg, NYILVÁN a FT-ből: Gildarts, Makarov. Mindketten megküzdöttek Acnologia ellen, mégis élnek és virulnak. Jó, az egyik szerzett néhány sérülést, de ez most nem oszt, nem szoroz.
Már 1x leírtam.Ha komolyan jelenetre vársz,akkor  majd Zeref,End,Acnologiát megadja. Esetleg a maradék démon spriggan tag.Acnologia volt az egyetlen,aki 2x majdnem megölte a Fairy tail céht. Ha újra megjelenik,akkor ezúttal lesznek áldozatok és ezt Hiro kifogja játszani. Még a Nakama power se elég a 2fő bosshoz.
Másik pedig a Fairy Heart önmagában nem elég Acnologia legyőzéséhez,hisz a sárkányok megmondták,hogy a simma mágia meg se kottyan nekik. Tehát itt jön képben az End feltámadása. Végtelen mágia+sárkányölő erő+démon=méltó ellenfél Acnologiának.
Naplózva
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12666 Dátum: 16 feb 21, 00:15:37 »

Jól értelmezem h Laxus kifejlesztett egy villámmágiát ami vörös színű és ami ezek szerint erősebb a Villámsárkányölő erejénél?
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #12667 Dátum: 16 feb 21, 00:45:33 »

Amúgy ha eddig jól értelmeztem a Spriggan arc-ot akkor van a 12 OP tag, Zeref mint Császár, Acnologia a főellenség, Fairy Hearth a cél és ott van az 1 milla katona akik a császári seregben vannak, ugye? És akkor ezek a rosszak. Na most a jók részéről eddig összeállt az összes céh akiknek van egy kis nevük. Viszont szerintem csúnyán kifelejtettek valamit nem? Mármint mivan ezekkel? -->http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/439/17  -- Az elején említettek CSAK Zeref testőrei "pajzsai" és a hadserege. De hol van az a 730 céh? Biztos hogy a sorkatonák nem onnan vannak szóval akkor mi is van? Mert szerintem ott is a TOP 10 céh simán van egy Saber szinten és kegyetlen durva támogatás lenne. Nem?
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12668 Dátum: 16 feb 21, 11:35:10 »

az 1 milla katona pont h az a 730 céh tagjai voltak
Naplózva
catgay13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #12669 Dátum: 16 feb 21, 12:18:48 »

Remélem majd kapunk az arcban egy kicsit a Crime Sorciereből + Oracion Seisből, végülis a céljuk Zeref. Egyébként  talán Natsu power upjai a logikusak egyedül, de szerencsére neki van a legtöbb Nevet
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #12670 Dátum: 16 feb 21, 12:33:41 »

az 1 milla katona pont h az a 730 céh tagjai voltak

Az hol lett megerősítve?
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12671 Dátum: 16 feb 21, 13:08:05 »

csak logikus
illetve a link amit betettél ott arról van szó h a 730 céhből lett a birodalom
birodalom = 730 céh
birodalom emberei = 730 céh tagjai
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12672 Dátum: 16 feb 21, 13:55:00 »

Szerintem az a legvalószínűbb, hogy ha úgy vesszük, hogy az a 730 céh teljesen egybeolvadt. A többség sorkatona lett (gondoljatok bele, még a FT 80%-a is csak noname emberke), aztán lettek szakaszvezetők (mint Ajeel katonái, vagy Marin pl.), és a 12 (11) pajzs. Tehát vegyesen összeálltak.

A mangát továbbra is szeretem, mert nagyon jó szereplők vannak benne és a hangulata is baromi jó, de egyszerűen ezt már nagyon régóta nem lehet komolyan venni, esetleg izgulni rajta. Pedig most elvileg háború van, ugye.

Ezzel maximálisan egyetértek. Még mindig jó heti szórakozásnak a FT, de nagyon sajnálom, mert lehetett volna ennél sokkal több is. Izgulni egyáltalán nem lehetett rajta. És ne értsetek félre, szerintem igaza van Diablonak itt:
Az igaz hogy a feszültség kb 0.De gondolljatok már bele, most ha Laxus-t itt kiütik akkor meg a fanok hőbörögnének hogy ez megint mi a túró volt.Nem lehet mindenkinek megfelelni.Én csak azt remélem hogy történik valami rendkívüli, és nem ütögetik ki szépen sematikusan a tündérek az ellen-t ahogy szokták.Nekem csak ennyi elvárásom van semmi több.
Nekem nem is azzal van a problémám, hogy Luxus le 1v1-ezte Wahl-t, sőt. Meg az sem, hogy Erza egy jó (tényleg, meglepően jó és változatos) csatában, segítséggel legyőzte Ajeelt (de nem megölte, erre fel is hívták a figyelmet...vissza fog még ő térni szerintem). Meg azzal sincs bajom, hogy Acnologia leoneshot-olta Serenát, és még csak azzal sincs bajom, hogy Brandish gyakorlatilag átállt, mert ezek önmagukban jó dolgok.
De az egész, ahogy összeállt, az egy nagy langyos katyvasz. Hiányzik a dráma, ami mondjuk még itt:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/453/19 megvolt. Túl laza ez az egész, túl humorosra veszi Mashima a figurát, mikor elméletileg ez a végső nagy háború, a sárkánykirály ünnepe. A Tartaros sokkal drámaibb és komolyanvehetőbb volt.

Egyedül ebben tudok bízni:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/445/15 Ha Zeref mondja, akkor biztosan meg van rá az alapja. És az is biztos, hogy nem lepődött meg, hogy a FT komoly ellenállást tanúsít.  http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/462/10

Szóval remélem, hogy lassacskán megkomolyodik a dolog, ahogy egyre nyíltabb lesz a háború, és tényleg minden erejével beleveti magát Zeref is, és a FT is (Oración Seissel meg Gildartzal).
Nagyon remélem, mert eddig ez nagy csalódás, és most még csak nem is a csaták miatt (bár Luxus mostani győzelme elég nagy bullshit volt, de nála még mindig emészthetőbb, mint a régi arcokban Erzánál volt.) Pedig elvileg a hangulathoz ért Mashima, legalábbis eddig nem ezzel volt a bajom soha.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 21, 13:57:11 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #12673 Dátum: 16 feb 21, 18:36:44 »

az 1 milla katona pont h az a 730 céh tagjai voltak

Viszont az nem biztos, hogy mind az 1 milla mágus. Ha céhenként 100 taggal számolunk, akkor 73.000 mágus van az 1 milla katona közt.

szerk.: Csak most gondoltam bele, hogy a kövi fejezet címe mire utalhat. Nagyon remélem, hogy nem Ulteart akarja visszahozni a sensei. Ő kapott egy jó lezárást, tessék szépen úgy is hagyni.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 21, 19:35:33 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #12674 Dátum: 16 feb 22, 13:20:19 »

Új rész:
http://www.mangareader.net/fairy-tail/474
Naplózva
Oldalak: 1 ... 843 844 [845] 846 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!