24 máj 20, 07:17:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 842 843 [844] 845 846 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781271 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12645 Dátum: 16 feb 15, 13:19:28 »

a fejezetre először is: Laxus  bow Hogy lehet valaki ennyire op? Nevet A kép Yuri és Laxus támadásával nagyon jó lett!Vajon Wahl-nak ennyi volt? Következő fejezet címe szerintem Dimaria-ra utal, tehát váltunk helyszínt, de van esély arra hogy Laxus nem fekszik ki teljesen! kacsint
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #12646 Dátum: 16 feb 15, 14:43:31 »

Mindig angolul olvasom a mangat, de Laxus hogy gyógyult meg? Friedtol tanult képlete miatt vagy Wahl ethernano agyuja miatt?
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12647 Dátum: 16 feb 15, 14:52:41 »

Én úgy vettem le az egészet hogy Wahl képességétől gyógyult meg.Azzal hogy Freed varázsképletét eltávolította úgymond ilyen delete paranccsal, a képleten belül eltüntette Laxusból azoakt a fránya sejteket is.Ezért gondolom h Laxus talán még kis pihi után mehet még1 Spriggan ellen!Az a vörös villám meg nagyon menőn néz ki.Remélem az anime nem cseszi el.Várom a magyarázatot Yuri képességére!Mikor tanulta ő ezt meg egyáltalán?Tudom h nem ő Serena de akkor is van valami rejtély a halála felől szerintem.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #12648 Dátum: 16 feb 15, 15:00:58 »

Fairy Tail. A feszültségmentes csaták gyűjtőhelye. Mert ugye drámaibb, ha egy élet halál harc közben gyógyul meg az ember, mint mondjuk egy kórházban. Laxus badass volt, mint mindig és arról se feledkezzünk meg, hogy ugye a Fairy Law-ot is tudja használni szóval el is várom tőle, hogy ne csak a villámmágiát tudja elsajátítani. Szóval ez a része tetszett.
Wahru meg az előző fejezethez képest vissza is esett a selejt kategóriába. Kb ennyi szót érdemelt ez az egész. Mosolyog
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12649 Dátum: 16 feb 15, 16:39:22 »

#473
hmm. Kucc. Megint a nakama power győzött?  Kúl Király !
De mivel ez kábé ezredszerre volt így:  Technikai KO
 Hmm?
ez hatni fog ám Zeref ellen is ! Nevet
amúgy volt pár epic képsor: amikor Wahru lő, meg mikor Laxus féloldalasan támolyog.  Kúl
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
norbertka05
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #12650 Dátum: 16 feb 15, 17:04:48 »

Jó fejezet, Laxus nagyon badass volt Nevet Am valaki tudná definiálni mi az a nakama power? Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12651 Dátum: 16 feb 15, 17:14:43 »

Nakama power = a családra, barátokra, társakra gondolva megnövekedett "legyőzhetetlenné tevő" erő.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12652 Dátum: 16 feb 15, 19:34:22 »

Ez egy eléggé jó fejezet volt. Kellemeset csalódtam benne, hogy logikusan építette fel Laxus gyógyulását. Szerintem roppant ötletes volt ez a megoldás. Pedig úgy kezdtem neki, hogy ez egy ötlettelen fejezet lesz.
Ha már nem hagyta teljesen meggyógyulni az elmúlt egy évben a mangaka, akkor ez volt a legjobb megoldás.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #12653 Dátum: 16 feb 15, 19:41:49 »

És éljen, még egy Fairy Tail győzelem! Juhú...?
Laxus nagyon badass, azt elismerem, sztem ő Erza pasi változata... vagy akár fordítva.
A harcuk alapjáraton király volt, Wahl nekem nagyon tetszik, annak ellenére, hogy az egész "rendszerének" semmi köze a mágiához, és ha ez tényleg így van, akkor ez benne a pláne.
http://img.mangastream.com/cdn/manga/3/3232/11.png
 Ha Mashi nem ilyen egyszerűen tolná a képünkbe, hogy mi az üzenete a Fairy Tailnek, sokkal jobban szeretném mind a mangát, mind Mashit. Na mindegy, szerintem most még idefért ez a szöveg, még tetszik is.
Viszont egyáltalán nem vágom, hogy miért nem tudta Wahl hatástalanítani a varázsképletet.
http://img.mangastream.com/cdn/manga/3/3232/18-19.png
 Ez a jógyerek már Villámisten?? Ok. Viszont akkor sem lehetne Wahl-ra hatással, mert a villám az villám, és kész. Nyelvesít Mindenesetre bejött ez a "változtatás".
http://img.mangastream.com/cdn/manga/3/3232/201.png
 Viszont ez már tényleg a teteje mindennek. ikszdé Baromira szeretem az egész mangát, de most mégiscsak egy Sprigganról beszélünk, ne legyen már mindegyik kifektetve 2 fejezet alatt. Ajeel még elment, reménykedtem, hogy csak azért volt ez, mert túl óvatlan a gyerek. Ha ilyen gyorsan bedarálják a Sprigganokat, akkor Zereftől sincs sok félnivaló.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #12654 Dátum: 16 feb 15, 19:44:08 »

#473
hmm. Kucc. Megint a nakama power győzött? 

hmm. Az mitől nakama power up, hogy egy teljesen új mágiát megtanult a társától, amivel rávette az ellenfelét, hogy törölje el az őt legyengítő mágikus részecskéket? Vagy, hogy elsajátítsa a dédapja legendás technikáját? Wahru teljesen alázta amíg véletlen bele nem lőtt egy villám alapú támadást és feltöltötte. Még így is alig győzött. Érzelgős de okos harc volt annak ellenére, hogy ki nem állhatom Laxust.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12655 Dátum: 16 feb 15, 20:12:50 »

Szóval egy Exmachina, egy robot, ami teljesen kielemezte Laxust "elfelejti", hogy a villám erősíti őt.
Oké. smirksweat
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12656 Dátum: 16 feb 16, 00:13:43 »

Hát nem is tudom. Egyrészt logikusan volt felépítve a harc, és Luxus gyógyulása is. De valahogy mégis, olyan semmilyen volt az egész, feszültség nélküli, összecsapott, elhadart.
Amilyen az egész arc eddig, sajnos (egy-két jó periódust leszámítva). Ha ez lesz az utolsó szál...akkor ez eddig nagy csalódás. És nem azért, mert Luxus 1v1-ezett egy spriggan ellen, mert ezt eleve el is vártam tőle. Hanem a megvalósítás miatt...az egész olyan laza, mintha egy váratlan ellenfél ellen harcolnának, nem pedig az utolsó nagy háborúról lenne szó. Semmi drámaiság, semmi feszültség, csak hipp, egy spriggan kiesett, hopp, a másik, aztán a harmadik, és így tovább.
A Tartaros sokkal jobban fel volt építve, mind a harcokra, mind az arc-on belüli szálak kibontásában.
Pedig nekem Luxus a kedvenc karakterem az egész mangából. De ez a fejezet nagyon semmilyen lett.
Remélem jön majd valami, ami összekapja ezt a töttyedt háborút, mert eddig (ismétlem, egy-két jó perióduson kívül) ez nagy csalódás.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
LGDavid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #12657 Dátum: 16 feb 17, 17:55:06 »

Laxus Dreyar hozta a formáját.

full op robot aki tökéletes elemző képességgel bír, villámot használ egy villám elemű mágus ellen ... ez hol logikus ???? hol ??? miért ???? ki használna villámot villám ellen ??? Ez nem a Pokémon ahol Pikachu megmutatja h átalakulás nélkül is képes erősebb villámra mint Raichu ....  és végül még is ez lett... mert Laxus a villám semleges robotnak bebizonyította h mégsem jó villámhárító .....

És erre ti azt mondjátok h logikusan volt felépítve ??????
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12658 Dátum: 16 feb 18, 10:44:10 »

Csakhogy éppen ez az, a végén azok már nem természetes villámok voltak. Túllépett rajtuk. Hogy hogyan, azt ne kérdezd, én sem szeretem az ilyan random hülyeségeket. Mondom ezt úgy, hogy Luxus a kedvenc karakterem.
Mi a gyógyulására mondtuk, hogy logikusan lett eljátszva. Mert az tényleg.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #12659 Dátum: 16 feb 18, 12:35:16 »

A robot csávó Windows alatt futott, gyakori a hiba
Naplózva

"I believe i can fly"
Oldalak: 1 ... 842 843 [844] 845 846 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!