24 máj 19, 07:30:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 828 829 [830] 831 832 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780127 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12435 Dátum: 16 jan 19, 12:03:54 »

2-5. Szent Mágusok padlón vannak, mint a kiömlött bor. ^^" Remélhetőleg animében látjuk is majd, hogyan "ömlöttek ki" oda. ikszdé

Kicsit ráerőltetettnek érzeném, ha mindezek után Serena tényleg Yuri lenne. Hiszen ott van Warrod. FT alapító tagként és Szent Mágusként is közel van a tűzhöz. Pont ő ne tudná, ki Serena...?

Gildarts érdekes lenne Serena ellen. Főleg, ha mondjuk ismernék is egymást és jönne az oltogatás a laza és szertelen Gildarts és a magamutogató Serena között. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #12436 Dátum: 16 jan 19, 12:34:08 »

Ha Serena tényleg villám mágiát használ Orgast vagy Laxus nagy eséllyel indulnának ellene sőtt..............mivel bekajállják a villámait és Serena meg is van lőve.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12437 Dátum: 16 jan 19, 14:00:06 »

Furcsa, hogy mindenki az várja, hogy Brandish át álljon az FT oldalára. Ez mind szép és jó, de... Ki az a hülye, aki a győztes oldalról csak azért átállna a vesztesekhez, mert az anyját egy olyan ember ölte meg, aki már rég halott? Igaz, ezt Brandish nem tudhatja 8bár sejtheti), hogy a Szent mágusoknak esélyük sem volt Serena ellen. Szóval, ha átáll, akkor meghal, most neki így kell gondolkodnia.

Amúgy Warróbdól kinézem, hogy ha most meg is hal és a teste ott marad, akkor újra kinő. ikszdé

Szóval Igneel Power Up-ja megölte volna Natsut. Komolyan szerette egyáltalán a fiát? Megakadályozta, hogy valaha is elérje a legerősebb sárkányölő képességet, hogy sárkánnyá váljon. Láttuk, hogy Achnologia szabadon tud váltani az ember és a sárkány alak között. Aztán végignézi, ahogy több, mint 10 évig hiába kutat utána. Aztán meg olyan Power Up-ot ad a fiának, ami az életébe kerül.  És még azt hittem, hogy Lucy apja a rossz. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12438 Dátum: 16 jan 19, 15:21:12 »

Nem ölte volna meg Igneel varázsa. Itt szerintem az volt a probléma, hogy Happy volt az aki majdnem megölte Natsut. Igneel mágiája azt jelentette, hogy képes volt Natsu felhalmozni egy nagy halom mágikus erőt a pecsétben. Ha Happy nem állítja meg Natsut, és az elhasználja az összeset akkor nem lett volna probléma. Így viszont az a visszamaradt erő valamilyen formában visszahatott Natsura. Egyébként szerintem ennek lesz jelentősége még a későbbiekben Natsu vagy netán END számára.
Naplózva
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #12439 Dátum: 16 jan 19, 15:52:19 »

Hát én nemhiszem, hogy lenne Natsunak egy másik személyisége vagy egy démoni formája amit END testesít meg szerintem az szimplán csak a neve. Igaz, hogy úgy lett létrehozva mint a démonok azzal az eltéréssel, hogy neki volt teste emlékei ezért nemhinném, hogy lenne másik alakja. A démonoknak nem volt előző testük ezért lett egy testük létrehozásukkor amit ők maguk átalakítottak-lekorlátoztak ember szerű külsővé.
Natsunak szerintem csak még egy kiaknázatlan ereje van amit majd lehet a legközelebbi csatájában rájön hogyan tud használni.
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
Reater
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #12440 Dátum: 16 jan 19, 16:08:17 »

Szerintem Natsuban a tumor nem közvetlenül Igneel ereje miatt keletkezett. Ahogy Porlyusica is mondta, hogy mindig túlteszi magát a limitjein, és annál is tovább hajszolja magát, amit már nem bírt el a teste.. Ezenkívül csak gondoljatok be, hogy mennyi szarságot megzabált az idők során, amiknek itt az eredménye.

Hogy ha már úgy volt említve a kövi arc, mint Aquarius kulcsának keresése, gondolom oda fog tartozni Natsu "megműtése" is. Elvégre Ishgarban nincs orvos, aki jelen pillanatba képes lenne rá. Ezenkívül még mindig látok egy kis esélyt arra, hogy Serena az Yuriy, de ne is firtassuk, majd úgy is kiderül.

Gildarts visszatérését én még későbbre várom, mikor már tényleg csak a nagyágyúk maradtak a 12 Sprigganból és már a Fairy Tail előszobájában mászkálnak, ahol már szinte feladják a fiúk-lányok. Jellal elképzelhető August ellen, bár őt én úgy képzeltem el, hogy fejetlenül nekiront majd Zerefnek, és majd bele is hal (a fő 3 halál tippem közül az egyik ő Gildarts és Makarov mellett), Erza ez egy elég nagy Power up lehetne, -> igazából nem csak neki. Abba se vagyok biztos, hogy ebbe az arc-ba eljön END. Azt, amit meg előttem mondtak, hogy Lumen Histoire-al pofánlövik Acnologiát... hát nemtudom, azért azt lehet megérezné a kis mocsadék.  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 19, 16:08:53 írta Reater » Naplózva

Hogy a tündéreknek van-e farka? Azt senki sem tudja. Éppen ezért ez egy örök rejtély, egy végtelen kaland...
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #12441 Dátum: 16 jan 19, 16:24:37 »

Érdekes amit írtál Rini :)A Happy-s dologgal szerintem igazad is van. Kifejtenéd hogy mire gondoltál a jelentőségnél bow
Szerintem Alucard E.N.D külön entitás, tudom hogy elég klisésen hangzik, de az eddigi infók róla nekem ezt sugalják.
Egyébként Natsu-nak jelenleg nincsenek emlékei a múltjáról, mondhatjuk hogy amnéziás. Kérdés hogy ez egy természetes folyamat, vagy mesterséges. Natsu persze maga E.N.D, de csak a teste. Ahhóz tudnám hasonlítani mint annó a Dragon Ball Z-ben Ginyu parancsnok testet cserélt Gokuval aztán lemérte az erejét, majd jól pofára esett. Test a szellem nélkül nem sok vizet zavar. Szerintem Natsu teste a hardver, de valójában az azt irányitó és teljesen kihasználó szoftverrel (E.N.D tudata) még nem rendelkezik. Egyébként gondolkodtam azon hogy Zeref miért mondja hogy E.N.D a mesterműve, persze mivel visszahozta az öccsét a halálból, de szerintem inkább lehet azért mert E.N.D képes fejlődni. Persze ez csak akkor igaz, ha a többi démon egy adott erősségű erővel rendelkeznek és az erejük stagnál. Gondolkozik
Na ez majd kiderül. Pontosan Azért arra kíváncsi lennék hogy lesz-e még arc. Kúl
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #12442 Dátum: 16 jan 19, 17:52:37 »

Reater szerintem nem lövik pofán Acknologiát,a Lumen Historie-val. Ahogy Mavis is magyarázta a Lumen Historie-egy végtelen mágia,amit korlátlanul lehet használni. Mikor Mavis példának vette az Etheriont,akkor szerintem nem arra utalt,hogy maga a Lumen is képes arra hanem arra,hogy ha a Lumen lenne az Etherion hatjóereje,akkor lehetne a végtelenségig lövöldözni az Etherion-nal. Bár még sokat nemtudunk a Lumen Historie-ról,ezértmég ez sem bisztos. Bár én egy  lehengerlő mágia forrásnak képzeltem el a Lument,amit akkor lehet  használni ha összevan kapcsolva valamivel. Bár ezek még csak mind találgatások de na. smirksweat

Amugy meg nagyon kiváncsi vagyok,hogy Acknologia mikor ér már ide,hisz már egy ideje elindult.Bár lehet,hogy közben megált bekapni valamit,hisz ha ő odaér akkor vége mindennek(gondolja ő). ikszdé smirksweat  Gildartz-ra szerintem még várni kell egy kicsit.De énis Acknologia feltartójaként képzelem el őt.

Szeritntem is ideje lenne már,ha valaki elpatkolna a jók oldaláról. Lehetőleg egy olyasvalaki akit a többiek szerettek,tiszteltek mert ez egy jó power up lenne a többiek számára is.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #12443 Dátum: 16 jan 19, 18:33:31 »

Reater szerintem nem lövik pofán Acknologiát,a Lumen Historie-val. Ahogy Mavis is magyarázta a Lumen Historie-egy végtelen mágia,amit korlátlanul lehet használni. Mikor Mavis példának vette az Etheriont,akkor szerintem nem arra utalt,hogy maga a Lumen is képes arra hanem arra,hogy ha a Lumen lenne az Etherion hatjóereje,akkor lehetne a végtelenségig lövöldözni az Etherion-nal.
Van benne valami, de akkor miért hozta elő Makarov a Lument, amikor a Tartarosz ellen küzdöttek?  Gondolkozik Valamire csak tudnák használni. Nem emlegethetik a Fairy Tail sötét oldalaként, ha "csak" egy egyszerű végtelen mágiaforrás.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 19, 18:36:38 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #12444 Dátum: 16 jan 19, 18:51:57 »

Reater szerintem nem lövik pofán Acknologiát,a Lumen Historie-val. Ahogy Mavis is magyarázta a Lumen Historie-egy végtelen mágia,amit korlátlanul lehet használni. Mikor Mavis példának vette az Etheriont,akkor szerintem nem arra utalt,hogy maga a Lumen is képes arra hanem arra,hogy ha a Lumen lenne az Etherion hatjóereje,akkor lehetne a végtelenségig lövöldözni az Etherion-nal.
Van benne valami, de akkor miért hozta elő Makarov a Lument, amikor a Tartarosz ellen küzdöttek?  Gondolkozik Valamire csak tudnák használni. Nem emlegethetik a Fairy Tail sötét oldalaként, ha "csak" egy egyszerű végtelen mágiaforrás.

Jah ebben is van valami. Gondolkozik Dehát ugye még nem ismejük,hogy a Lumen mit is tud ezért csak találgatni lehet. De ahogy mondtad,csak lehet valahogyan használni a Lumen-t magára is..Valyon ha Mavis kiolvadna a kristályból,akkor még élne? Gondolkozik Remélem hamarosan több dolgot is megtudunk a Lumen-t illetően.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 19, 18:53:05 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12445 Dátum: 16 jan 19, 19:11:35 »

Gildarts nem fogja feltartani Acnologiát, hisz mikor először találkoztak, akkor egy pillanat alatt lezúzta, majd a szigeten is fülét farkát behúzva menekült.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #12446 Dátum: 16 jan 19, 22:41:43 »

Valyon ha Mavis kiolvadna a kristályból,akkor még élne? Gondolkozik Remélem hamarosan több dolgot is megtudunk a Lumen-t illetően.

Zeref csókjától meghalt, nem? Elvileg valami olyasmi volt, hogy már halott volt de a teste még mindig termelte azt a valamit amiért végtelen energia forrás lenne...

Elég rég volt egy összesítés, hogy ki kit fog majd "leverni a fórumon"..
amik úgy néz ki nem nagyon fognak bekövetkezni... a mellékszereplők itt se fognak nagyon aratni a legutolsó fejezet alapján
Serena egyedül leverte a 3 és fél istent....nem vártam tőlük sokat de reméltem, hogy August veri őket laposra..
A többiek visszavonultak mert túl sokan voltak... Ezek mit csináltak azután, hogy a Sárkányok ellen köpni nyelni nem tudtak?? Ha az a eset nem ébresztette rá őket, hogy milyen gyengék vagy a Face-s eset és nem kezdtek el edzeni mint a ft-sek akkor itt tényleg az lesz, hogy Arcnologia fogja felfalni a Spriggant-
Naplózva

Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #12447 Dátum: 16 jan 20, 00:55:20 »

Serena-s jelenetél én is reménykedem, hogy Gerardek csináltak valami izgit. Hisz mindenhova megy erősítés akkor oda is kell.

Valaki magyarázza meg már, hogy a harcok helyszínein, meghaltak az emberek? Pl. mikor Sting azt mondta hogy "sok embert vesztettünk" az azt jelenti hogy meghaltak? A manga mivoltát tekintve nem vagyok benne biztos.
Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #12448 Dátum: 16 jan 20, 11:28:12 »

Hát nekem az jött le ebből a fejezetből hogy a sprigganok olyannyira flegmák hogy szerintem még az se zavarná őket ha betoppanna Acnologia ikszdé.Szerintem ők ezt csak egy kis turiszrikai kimenőnek tartják,fogják magukat néhány embert odébb raknak és menetelnek tovább a Lumen-Histoire nevű Fiorei látványosság felé ami aztán annyira megtetszik nekik hogy hazaviszik  Pojén
Natsu meg majd bezabál néhány lángot és tádáá minden ok
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12449 Dátum: 16 jan 20, 16:48:52 »

Lemoon:

Ancselam átka elég... rossz dolog, főleg, ha egy jó emberre kerül rá, mint Mavis. És ugye nem véletlen nevezik az Ellentmondás Átkának sem, Zeref is elég szép skizofrén tüneteket mutat tőle, Mavis pedig az első és utolsó csókjuk után meghalt, de közben nem is halt meg. Precht ugye megpróbálta meggyógyítani, de nem sikerült, viszont megalkotta a Lumen Histoire-t. De ennek az alapja még mindig Ancselam átka... Így nevezhető a céh sötét oldalának is.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 828 829 [830] 831 832 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!