24 máj 19, 02:44:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 822 823 [824] 825 826 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779934 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #12345 Dátum: 16 jan 06, 01:31:40 »

Valóban gyenge fejezett lett, főleg, hogy tele volt karakteridegen jelenetekkel és egy megmagyarázatlan dologgal. Itt most nem a múltra gondolok, az később biztos ki lesz fejtve (lehet már a kövi fejezetben is).
Ez után: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/457/7
Nekem ez: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/467/13
... Kicsit wtf volt.

Aztán: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/467/19
Elég furcsa volt Brandisht zokogni látni. Amikor elsőnek bemutatták, sose gondoltam volna róla, hogy ilyen érzelgős is tud lenni.

A megmagyarázatlan dolog: Amit Tilon is említett, HOGY GYŐZTÉK LE MARINT? Lehet hátba támadták, amikor nem figyelt? Ezt az egyet tudom még elképzelni, mert olyankor minden mágus nagyon gyenge, tökéletes példa erre Bachus.

A fanservice birkózás nagyon nem kellett volna. Mashima egyre többször használja olyankor, amikor elvileg komoly jelenet van.
Aquarius meg csak úgy snassz visszatért? Remélem ez is ki lesz fejtve.

Egyetértek Jon-nal, Warui Ihito karakterét nagyon nem gondolta át Mashima, legalábbis a látottak alapján eddig arra következtetünk.

Naplózva

sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #12346 Dátum: 16 jan 06, 02:15:20 »

Ez egy úgy ahogy elment fejezet volt. Számomra közömbös hogy Aquarius megjelent, bár Lucy-nak bizonyára nagyon sokat jelent. Engem különösen nem zavart hogy nem láttuk hogy győzték le Marint Nevet Viszont Brandish magyarázata számomra nem egészen hihető, de azt be kell ismernem ha Layla valóban megölte az édesanyját én örülnék neki. Végre lennének árnyaltabb karakterek nem mindig csak fekete és fehér. Lucynak viszont elég nagy sokk lenne ha ezt az oldalát is megismerné Layla-nak. Én legalább is azt szűrtem le eddig hogy nagyon szerette az édesanyát az édesapját kevésbé. Aquvarius pedig szinte pótanyja volt Lucynak hiszen Layla nem sokat volt otthon. Kúl
Az E.N.D dolog nem hiszem hogy elő fog jönni a beszélgetésben, de ne legyen igazam. Azon gondolkodtam hogy mikor Layla megnyitotta a kaput Natsuéknak akkor ugye a csillagszellemek is ott voltak, így ugye Aquarius is tudta mégsem mondta el Lucynak , azért ez érdekes Gondolkozik Azt ugyan nem tudhadták hogy Natsu=E.N.D hiszen akkor már rég le volt pecsételve. Remélem idén minden kirakós a helyére kerül Layla-val kapcsolatban.  Nevet
A másik amin töprengtem hogy eddig a 12 pajzsból 10-et ismerünk. Nagyon érdekelne a fennmaradó 2 személy. Azért akkor néznék egyett ha Natsu is a 12 pajzs tagja lenne, persze tudtán kívül Ördögi
Bízok benne, hogy nem ez az utolsó arc, mert én nagyon szeretnék látni egy külön arc-ot Natsu és E.N.D belső küzdelméről.
Gondolok itt arra hogy ebben az arc-ban sikeresen megvédig Fiorat, Natsu E.N.D változik és legyőzi Achnológiát majd mindenki menne a saját útjára. Zerefék hazamennének Alvarezbe nyalogatni a sebeiket ahogy a Fairy Tail és a többi céh is. Natsu pedig egyedül lenne ahogy Achnológia is volt. És ez idő alatt megvívhatná a belső harcát E.N.D-vel. Majd a győztes megmérkőzhetne a bratyóval Kúl Tovább még nem gondoltam ezt a cselekményt,de úgyis csak álmodozok ikszdé
Gondolom a következő fejezetben megkapjuk a magyarázatot Aquarius-tól a kulcsát illetően, talán az érdekesebb lesz ennél Nevet
Kagura szerintem veszíteni fog és majd jön a példaképe Erza aki majd trendi frizurát csanál Dimaria-nak ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 06, 02:23:18 írta sasa87 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12347 Dátum: 16 jan 06, 03:06:14 »

Gondolok itt arra hogy ebben az arc-ban sikeresen megvédig Fiorat, Natsu E.N.D változik és legyőzi Achnológiát majd mindenki menne a saját útjára. Zerefék hazamennének Alvarezbe nyalogatni a sebeiket ahogy a Fairy Tail és a többi céh is. Natsu pedig egyedül lenne ahogy Achnológia is volt. És ez idő alatt megvívhatná a belső harcát E.N.D-vel. Majd a győztes megmérkőzhetne a bratyóval Kúl

Szinte biztos vagyok benne, hogy Acnologia lesz az utolsó fennmaradó ellenség, és nem Zeref. Aztán persze ki tudja. De szerintem minden arra mutat.
1. Acnologia az igazi gonosz, nem Zeref, akiben simán benne van a megtérés lehetősége.
2. Acnologia legyőzéséhez sokkal nagyobb erő kell, mint Zereféhez.
3. Acnologia sokkal többet ártott (habár...ez nem biztos Nevet De Acnologia csak ártott, és csak ártani fog, ez biztos, míg Zeref még meg is mentheti a seggüket, szerintem) nekik, mint Zeref. Elvileg Natsu ugye Acnologia ellen esküdött meg, nem is Zeref ellen.

-Sokan elmondtátok már, meg én is, de tényleg, Aquariusnak ez a belépője olyan semmilyen lett, hogy hihetetlen, és ez önmagában még nem is lenne baj...azonban ez így nagyon elhomályosítja Lucy eddigi szenvedését, egyszerűen értelmetlennek tűnik ennek a fényében az a nagy dráma, főleg Aquarius részéről.
És ha ezt meg is fogja magyarázni Mashima, ez a belépő akkor is szar volt.
-Marin legyőzése nekem sem hiányzott amúgy, valahogy megoldották, a legvalószínűbb, ahogy Csabi is mondta, hogy hátulról egyszerűen leütötték, miközben el volt foglalva Brandish kinyírásával.
-Ha kiderülne, hogy Layla tényleg megölte Brandish anyukáját, az annyira karakter és mangaidegen lenne, hogy hihetetlen. Semmi funkciója nincs most egy ilyen hirtelen váltásnak. Nem fekete-fehér karaktereket meg nem most kéne elkezdenie alkotni Mashimának, ha akart volna. De szerintem nem is nagyon akart, ez nem feltétlenül az a manga. Szerintem a FT ha valamiben kimagasló, akkor azok pont a karakterek (Luxus, Gazille...ezek szerintem mind árnyalt karakterek. Zerefről nem is beszélve Nevet ).
-Brandishnél engem nem a könnyek zavartak, hanem hogy mennyire random jöttek azok a könnyek, és egyáltalán, ez a dühkitörés. Ha akarta volna, már rég megölhette volna Lucyt, olyan módon, ahogy csak akarja.

És:
Egyetértek Jon-nal, Warui Ihito karakterét nagyon nem gondolta át Mashima, legalábbis a látottak alapján eddig arra következtetünk.

Nemhogy nem gondolta át, hanem szerintem egyenesen süt róla, hogy nagyon hirtelen kellett előrántania valamit.
Egyáltalán nem magyarázta meg, hogy ha Wahru (ez volt a neve?) nem volt spriggan szinten, akkor miért érezték 3 spriggan jelenlétét Magnoliában? És miért ő jelent meg a Spriggan 12 tanácskozásán, és nem az eredeti test? De oké, lusta volt, de akkor miért úgy lett bemutatva, hogy egy közülük? Meg anno a városban a sima Albareth katonák úgy beszéltek róla, mint ahogy a többi osztagban pajzsokról a katonák.

És innentől nekem teljesen érdektelen és következetlen a karaktere. Remélem valaki (mondjuk Luxus) majd gyors lecsapja, és mehetünk tovább.

Szerk.:
Azért néha érezni a Fairy Tail-en, hogy nem évekre előre van tervezve, hanem sokszor nagyon megmagyarázatlan dolgok is történnek, amikről egyszerűen süt, hogy nem ezt tervezte eredetileg. Hirtelen Silver jut eszembe pl. Meg most nekem Brandish sztorija is nagyon randomnak tűnik, nem értem, hogy nem akarta megölni akkor már hamarabb. Habár lehet, hogy csak simán ennyire hangulatingadozásos a csaj Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 06, 03:11:51 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12348 Dátum: 16 jan 06, 08:35:32 »

Hmm. Nem rossz, de nem is jó rész Szomorú
Mindenesetre közepesnél jobb.
Megy a szívatás rendesen ahogy látom. Még Kagura is sokkolva. Mikor ér oda a Fairi Tél?  Technikai KO
Ez a Layla- Grami-Aquarius háromszög érdekes lehet. nem lennék meglepve ha kiderülne hogy Zeref vagy egy pribékje áll a háttérbenGondolkozik


Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12349 Dátum: 16 jan 06, 19:21:18 »

Mint ahogy nektek is, nekem is felemás érzéseim vannak a fejezettel kapcsolatban.Esetleg valaki itt nézte/olvasta a Rave Mastert?Mashima azt nyilatkozta hogy kövi fejezetben egy kis mosolyra csalja a rave fanokat.Esetleg valami ötlet? Nevet Gondolom valami hasonló történés lesz  Gondolkozik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12350 Dátum: 16 jan 06, 19:48:24 »

A Rave Masterben is van egy "Star Memory"* nevű valami. Most hadd ne spoilerezzek. Lehet arra lesz valami enyhe ráutalás. kacsint

* Ugye a következő fejezet címe: "Memory of the stars".
Amúgy ennek a címnek már az első olvasásakor a Rave Master jutott eszembe. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12351 Dátum: 16 jan 06, 19:53:39 »

Igazából nem is kellene kérdésnek lennie, hogy hogyan fogott padlót Marin. Hisz Brandisht is milyen nevetséges módon ütötték ki.... xD
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 07, 10:47:51 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12352 Dátum: 16 jan 07, 03:04:55 »

Nagyon jogos Nevet Bárkit ki lehet ütni, ha hátulról letámadod, miközben valamibe bele van merülve. Talán még Acnologiát is így kéne kiütniük Nevet Valamivel megcsikizik, vagy valamit csinálnak vele, hogy elkezdjen tüsszögni.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 07, 03:06:39 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12353 Dátum: 16 jan 07, 08:15:06 »

Nagyon jogos Nevet Bárkit ki lehet ütni, ha hátulról letámadod, miközben valamibe bele van merülve. Talán még Acnologiát is így kéne kiütniük Nevet Valamivel megcsikizik, vagy valamit csinálnak vele, hogy elkezdjen tüsszögni.

Nevet El is képzeltem egy anime-részben, hogy Acnologia épp a Heti Mágust olvassa, és akkor Cana fejbe vágja, de eltörik a keze, Acnologia meg olvas tovább....  ikszdé  smirksweat

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12354 Dátum: 16 jan 07, 09:01:59 »

Köszi chakra!utánanèztem wikin es lehet benne valami habár nekem nem nagyon világos hogy mi történt a raveben  Nevet
Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #12355 Dátum: 16 jan 07, 15:05:02 »

Először is üdv a narutokun csapatnak és fórumtársaimnak.
Szerintem is az lesz hogy a csillagszellemek királyának jóvoltából Aqarias jött megmenteni Lucyt meg persze megmagyarázni ezt a kulcsos témát.
Amúgy meg szerintem a spriggan tagok némelyike eléggé huzatos agyú...
Meg persze még ott van a maradék 3 tag akik szerintem azért valamivel a többiek felett állnak
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12356 Dátum: 16 jan 07, 23:33:22 »

Ha a királyon múlik a dolog, akkor ez (tekintve, hogy mekkora pajtások Lucyvel) megint csak nevetségessé teszi a múltkori drámát. Szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 07, 23:46:18 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12357 Dátum: 16 jan 08, 11:17:12 »

Arra gondoltam hogy mi van ha ezt Layla előre látta, mármint hogy Brandish ezt hiszi és így cselekszik és direkt vhogy megoldotta h aquarius megjelenjen ha Brandish hülyeséget próbálna tenni? Úgy mint anno Minato megjelent Kurama 8 farkánál  Nevet  Nevet  Gondolkozik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12358 Dátum: 16 jan 08, 13:11:22 »

Az ötlet nem rossz! Feltételhez kötött késleltetett kapunyitás. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12359 Dátum: 16 jan 08, 15:17:17 »

 Nevet Nevet Nevet Őszintén én már mindent kinézek Laylaból  Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 822 823 [824] 825 826 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!