24 máj 20, 06:40:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 782 783 [784] 785 786 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781241 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11745 Dátum: 15 okt 03, 14:40:13 »

Attól még ugyanúgy nyerne nem? Nevet

Kicsit vicces, hogy annyi teória közül senkinek sem jutott eszébe Erza teljes veresége Ajeel ellen Nevet ez sokat elmond.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11746 Dátum: 15 okt 03, 15:04:26 »

Erzának, ha már eddig eljutott, meg kell tartania a veretlenségi szériáját 1vs1-ben. Pontosan
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11747 Dátum: 15 okt 03, 15:31:55 »

győzelem és győzelem között is van különbség.

Lehet taktikusan egy jól felépített harcban (amivel semmi bajom még Erzánál se).

Vagy akár a semmiből le is lehet fejelni az ellent vagy nakama bullshit nulláról Nevet még ez is elfér néhányszor de inkább a főszereplőnél Nevet
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #11748 Dátum: 15 okt 03, 23:01:26 »

Azután, hogy Erza fel lett hypeolva, hogy ő lett egy ideig a céhmester stb. kicsit logikai bukfences lenne, ha az eddigi ismereteink alapján kikapna a leggyengébb és legelső ellenféltől. Pl. Brandish és Ajeel képessége között ég és föld a különbség szerintem, meg már abból amit Makarov elmondott a többi tagról látszik, hogy a többi tagnak komolyabb képessége van. Amúgy nekem az az érzésem, hogy Erza nem fog sokáig egyedül harcolni Ajeel ellen, mert a többiek hamar beszállnak a buliba.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #11749 Dátum: 15 okt 05, 06:16:48 »

Olvasván az új fejezetet...Brandish hivatalosan is előlépett a kedvenc női karakteremmé...No comment Nevet bow
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11750 Dátum: 15 okt 05, 08:09:37 »

no. Mosolyog Na Nevet
Hú emberek - ez a 455-ös rész (TBD-be olvastam Mangafoxon) DURVULENS lett
- több mint 1,5 millió ellenség és alsó hangon 9 pajzs (de lehet az 11 is simán).......................
Még Mavis is súlyosan , kőkeményen becsavarodott és rosszul lett  Ördögi

Ez lehet még az én hyper/ szupercsapatomnak is betenné a kulcsot (Betehetem, moderátor? Mosolyog

(Kurosaki Ichigo, Inu-yasha, Monkey D.Luffy, Songoku, Naruto, Edward Elric, Yusuke Urameshi, Toriko, Han jee-han
NŐI SZAKASZ: Orihime, Kagome, Nico Robin, C-18, Kurama, Marie, Motoko Kusanagi)

Mosolyog Nevet  ikszdé

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
nonloso
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #11751 Dátum: 15 okt 05, 09:23:47 »

Brandish mekkora forma  Nevet Kíváncsi vagyok hogy fognak kimászni ebből...
Szerintem amúgy nem nagyon fognak harcolni, talán Brandish elrabolja Lucyt Zeref parancsára... Láttam valahol egy képet amit Mashima rajzolt még a Nagy Mágiajátékok idején, és ott Lucy térdelt Zeref előtt, miközben Zeref mondá "kövesd a király parancsait".. A következő fejezet címe pedig "Order"  >.<#
Bár nem lenne jó ha megint ő lenne a túsz akit Natsunak meg kell menteni, de nem hiszem hogy egyedül képes lenne megmenekulni :S már ha bejönne a teoriám Nevet
Nem bírom ki egy hétig, heeelp  Ohh My God
Naplózva
Filipendula ulmaria
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #11752 Dátum: 15 okt 05, 09:56:41 »

Ez a fejezet régóta az egyik legjobb!!! A Brandish-Lucy párosra nagyon kíváncsi leszek.
Szerintem benne van a pakliban Lucy elrablása, megint. Igneel halálával ő a legfontosabb Natsu számára, mondhatni ő a gyenge pontja. Másrészről pedig Lucy az egyetlen, aki képes lesz Natsu-t visszahozni, amikor END lesz belőle. Szerintem. Lehet Zeref mindezt tudja.
Ha a Rave Master végét nézzük, akkor ilyesmi is előfordulhat. Azt viszont nagyon remélem, hogy a Fairy Tail vége is happy end lesz Natsu-Lucy számára, mint Haru-Ellie esetén. :-)
Nem bírok ki egy hetet a következő fejezetig!!! :-D
Naplózva
Filipendula ulmaria
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #11753 Dátum: 15 okt 05, 10:16:07 »

Majd el felejtettem. Lucy tud valamit az egyetlen varázslatról. Illetve az anyukája tudott valamit róla. És szerintem még mindig érdekes, hogy Layla pont, akkor halt meg mikor a sárkányok eltűntek. Sok a rejtély Layla körül. És Lucy emiatt nagyon fontos. Tud valami nagyon lényegeset, csak még nem jött rá.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11754 Dátum: 15 okt 05, 10:41:07 »

Nagyon jó fejezet.

Azért számomra vicces, hogy jön 9-10 pajzs és a 3 sárkányölőnk közkatonákkal balhézik. Nem beszélve arról, hogy elvileg csak Natsunak van hatásos támadása Zeref ellen. Fuck Logic!  smirksweat

Azonban eléggé benne ülnek most a szószban és tetszik is a "taktikája" az Alvareznek. Mivel a legfőbb cél a Fairy Heart megszerzése célszerű volt minden erejével lerohanni az FT-t. De azt nem tudom, hogy ezek honnan a jó fenéből akasztottak le 1,5 millió embert?

Lucy fürdőkádja extra kényelmes lehet, hogy mindenki ott akar fürödni. ikszdé Komolyan ez a Brandish nagyon nagy forma.
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11755 Dátum: 15 okt 05, 11:47:19 »

Nagyon jó fejezet volt!Más fórumokon olvastam pár érdekességet.
Az első hogy lehet hogy keletről nem is ellenségek jönnek.Nem véletlen nem lett végig írva hogy spriggan kacsint Az is lehet hogy a 3 szent mágus az de az 1 millió embert nem tudom hova rakni Nevet Így viszont nagy csatáknak néznénk elébe már viszonylag elég korán.A másik pedig hogy volt az kis "háziállata" Zerefnek Obra vagy mi volt a neve.Nem tudom melyik fejezetben de mondja hogy "még találkozunk Fairy Tail"
Nézzétek meg BaddMan jobb vállán ki/mi csücsül (kép jobb oldalán) Nevet
http://s11.postimg.org/ouuvbsqpf/Spriggan_12_silhouettes.png
Nagyon várom a következő fejezetet!
Ui.:Hozzátenném hogy az összes spriggan eljönne ugye ha azok is ellenségek lennének de szerintem azt a 3-at akit Makarov se nagyon ismer nem most akarják bedobni.100%-ig biztos vagyok a fentebb említett elméleten!
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 05, 11:50:53 írta Oliver » Naplózva
nonloso
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #11756 Dátum: 15 okt 05, 11:52:04 »

http://kepfeltoltes.hu/151005/image_135967_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Na megtalaltam ezt a képet, nem tudom lesz-e valami köze a dolgoknak ehhez, nagyon kíváncsi vagyok.  >.<#
Remélem Zeref (vagy bárki) azért nem nyírja ki Lucyt.  Neeem  smirksweat
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #11757 Dátum: 15 okt 05, 12:04:43 »

- több mint 1,5 millió ellenség és alsó hangon 9 pajzs (de lehet az 11 is simán).......................
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/455/19
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/455/20
3 van a városban, 3 jön északról, 3 jön délről és még 3 jön keletről. Azaz mindenki támad. Pedig mérget vettem volna rá, hogy Ajeel egyedül jön.
Ami most a legjobban érdekel az az, hogy hogyan fogja kihúzni őket Mashima a csávából. Makarov szerint még Erza sem tudna győzni Ajeel ellen, akkor ki más? Egy csomó fejezet arról szólt, hogy mennyire erős a Spriggan, ha ezek után 1v1-ben alázni fogják őket, az a legeslegrosszabb húzás lenne.

@Oliver:
Warren a mágiamennyiség alapján saccolta meg a számukat. Említve volt, hogy az 1. szent mágus erejével vetekszik a spriggan 12 tagjainak az ereje, így kizárnám a többi szent mágust.
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11758 Dátum: 15 okt 05, 14:46:07 »

Baddman vállán? Na igen: Az a kis fekete mágiaszüntető izé a Raven Tailből.Megmondtam hogy a Ravennak lesz még folytatása.  Kúl Ugyanis ök anno Fairy ölőknek voltak beállítva... Gondolkozik
Fried és Visca már kezd kikerülni. A két Ajeel-miniont feleslegesnek érzem.
Mindenestre ez az egész jó laktatós főétel lesz Fairy-jeinknek.
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #11759 Dátum: 15 okt 05, 16:06:38 »

Nagyon jó harcoknak nézünk elébe szerintem. Amúgy gondoltam, hogy nem csak a 12ből fog állni a sereg, kell lennie több erős mágusnak is. Nem annyira erősek, mint a 12, de Natsuékat lefoglalják. Olyan érzésem van, mintha Natsu ereje visszaesett volna a régi szintre ezek mellett. A kis imp biztos, hogy zeref démona, úgyhogy a gazdájával sztem Gray ellen mennek majd. Gildartsot eddig tartogatta a mangaka, de itt az ideje szerepeltetni. Lehet megjelenik közben Achnologia és a pajzsokon kívűl minden ellent bezúz. Kajak nem tudom, hogy jönnek ki ebből. Öten körbeállják Natsut és lesz Szuper Sárkányölő isten mint DB-ba. Gerardéknak is fel kéne tűnni. Ajj megbolondulok. Laxus sztem elbír 1 pajzsal. Többel nem. Vagy most engedik szabadjára a Lument, rákötik a Jupiterre és bumm Nevet Zeref nem tudom, hogy jön-e a sereggel. Lehet meglátja Natsu-t meghatódik és meghal körülötte az egész sereg.
Naplózva

"I believe i can fly"
Oldalak: 1 ... 782 783 [784] 785 786 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!