24 máj 18, 14:45:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 777 778 [779] 780 781 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779295 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11670 Dátum: 15 szep 19, 20:56:50 »

Ja, okés x). Végre egy páros, akik nem nyámynyilák és nem kerülgetik a forró kását. Nevet A sensei jól megoldotta azért a dolgot ezzel az ágynemű ötlettel. Mondjuk egyre bátrabban is tesz bele ágyjeleneteket, gondolok itt a Kyouka-Seilah párosra.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11671 Dátum: 15 szep 19, 21:10:05 »

Mashima még mondta is, hogy már a vége felé közeledik a manga. Ha jól tudom, fél évvel ezeleőtt jelentette ki.  Gondolkozik Még csűrt-csavart a dolgokon, de lassan a tetőfokára hág a story. Nevet
Amit olvastam, az mind király, meg szép és jó, és érződik a vihar előtti csend, egy kis hangulat fokozással, csak egy bajom volt vele.... Hol a pokolban van GERARD Szeretet!!!!!  Hmm?  Gyáááá  Nehogy már kimaradjon a buliból!!! Gildarts is elkélne, de kezdek róla lemondani. Nevet
Úgy lenne jó, ha mindenki összejönne a végére, és zúznának. Mosolyog Hamár ilyen erős ellenfeleket kapnak. Mosolyog

Majd írok részletesen is. Most csak annyit jegyeznék meg, itt http://readms.com/r/fairy_tail/453/2937/19 Levy mellett ugyanaz a csillagmintás ágynemű látszik, mint az előző oldalon Gajeel mellett. Véletlen?
Az lenne furcsa, ha másmilyen lenne az ágynemű, hisz egymás mellet fekszenek csak nem nagyképen mutatják őket. Nyelvesít

LOL!!!! Ezt észre sem vettem!!!! Nevet Zsír!!!! Pontosan

Oh, GREY!!!  Ámor http://media.giphy.com/media/bMLGNRoAy0Yko/giphy.gif
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11672 Dátum: 15 szep 19, 23:20:48 »

Furcsálltam is az előző fejezetben Gazille milyen jól tűri, hogy Mest "eszi" a fejét. De így már érthető. Hiszen Levy-vel levezeti a felesleges energiáit és kicsit megnyugodott. Nevet
Gray-nek is már ideje volt ez a dolog. De ebbe a szálba én is bele tudnék képzelni egy csavart. Nem biztos, hogy happy end lesz belőle.
Natsu és Lucy jelenetéből is először reménykedtem, hogy lesz valami, de hát nah nem jöhet minden össze.

Ajeel. Ez az ember valahogy úgy érzem nagyon össze lesz verve Luxus által. ikszdé
Szerintem a többi Spriggan szét lesz osztva a kontinensen. Közölük pedig God Serena szerintem a szent mágusoknak fog nekimenni valszeg egy másik Pajzzsal. Érthető lenne, ha már egyszer ő is szent mágus volt és ismeri a többit is. Ráadásul szerintem neki még lesz valami csavar a történetében. Egyenlőre nem tiszta a motivációja sem. Gondolkodtam azon, hogy lehet azért állt át, mert azt látta az erőviszonyokból, hogy nincs esélyük a győzelemre, de egy ilyen kaliberű mágus nem hiszem, hogy ettől fordítana köpenyt. Ráadásul engem az előző fejezet óta zavar Ajeel megjegyzése, hogy ő is simán elég lenne Ishgar ellen mivel az ottani legerősebb mágus is "CSAK" God Serena. Pedig Ajeel-ból eddig annyit láttunk, hogy Luxus kb simán bedarálta. Na de mindegy ezek majd kiderülnek.
Naplózva
nonloso
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #11673 Dátum: 15 szep 20, 02:00:06 »

Nekem tetszett ez a fejezet, szerintem is szépen felvezette a dolgokat. Mosolyog
 http://kepfeltoltes.hu/150920/image_128769_www.kepfeltoltes.hu_.jpg valaki tudna segíteni, hogy ez pontosan mit jelent? Nem vagyok nagy angolos. xD
Na jó, nemrég lettem nagy szerelmese a Fairy tailnek, nem orulnék ha máris vége lenne. De majd meglatjuk Mosolyog
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #11674 Dátum: 15 szep 20, 09:51:26 »

Előbb van karácsony, itt az új fejezet:
http://www.mangareader.net/fairy-tail/453
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11675 Dátum: 15 szep 20, 10:08:15 »

...
 http://kepfeltoltes.hu/150920/image_128769_www.kepfeltoltes.hu_.jpg valaki tudna segíteni, hogy ez pontosan mit jelent? Nem vagyok nagy angolos. xD
...

(A pirossal bekeretezett rész:)
"Az új Fairy Tail szériával felröppentek olyan hírek, hogy a Fairy Tail közeledik az utolsó fejezethez, de ezzel a kötettel egy teljesen új történetvonalat kezdünk! Még hosszú út áll előttünk!"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11676 Dátum: 15 szep 20, 10:11:56 »

...
 http://kepfeltoltes.hu/150920/image_128769_www.kepfeltoltes.hu_.jpg valaki tudna segíteni, hogy ez pontosan mit jelent? Nem vagyok nagy angolos. xD
...

(A pirossal bekeretezett rész:)
"Az új Fairy Tail szériával felröppentek olyan hírek, hogy a Fairy Tail közeledik az utolsó fejezethez, de ezzel a kötettel egy teljesen új történetvonalat kezdünk! Még hosszú út áll előttünk!"

Lehet lesz TIME skip mint a Narutonál , vagy DB nél?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11677 Dátum: 15 szep 20, 11:31:56 »

Az most volt. Szerintem az új szál alatt a mostanira gondolt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11678 Dátum: 15 szep 20, 15:20:53 »

Általában be szokták jelenteni az utolsó arc-ot? Gondolkozik Szerintem még lesz egy arc, vagyis csak nagyon remélem ikszdé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11679 Dátum: 15 szep 20, 16:04:08 »

Szerintem simán nem kizárt, hogy Zeref és/vagy Acnologia még kap egy külön történetszálat. Sőt, Zereffel párhuzamosan talán még E.N.D-el is lesz kavarás. Talán pont a sokak által (általam is) várt Lucy vs Natsu harc, plusz előzmény és utózmány. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11680 Dátum: 15 szep 20, 16:49:36 »

Szerintem ezek mind a mostani szálban lesznek. Nehezen tudom elképzelni, hogy a háború meg legyen szakítva valamiért, hogy aztán még egyszer összejöjjenek egy végső nagy csatára...
De az persze valószínű, pont ezért, mert ennyi mindennek benne kéne még lennie ebben a szálban, hogy az eddigi leghosszabb arc előtt állunk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11681 Dátum: 15 szep 21, 08:22:07 »

#453
Elment egy csomó oldal,aztán a végén bumm.És... Miért nem szóltak és a többi céhnek? Csak kérdem!
oké: a Gerrardéknak igen, de a többiek? Lamia Scale ütős, Oracion Seis és Sabertooth szintén, plusz még a Mermaid Heel-től
és a Blue Pegasustól se láttuk a maximumot...

A levegős támadásra senki se gondolt? na ne már ! Még Mavis se, aki egy személyben Scipio, Napoleon és Rommel?  Technikai KO
 Pojén  
egy cirkáló is elég, erre ötven jön? Mosolyog
Izgalmas előétel a Fairyknek, csupán Nevet

 
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 21, 08:23:06 írta Sternritter Zanpakuto » Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Aistyc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #11682 Dátum: 15 szep 21, 09:17:54 »

Végül mégis csak írok ide újra...

Szerintem nem ez lesz az utolsó "arc".

Még kell lennie egy Lucy-s Arc-nak. Mivel:

- Lucy anyja körül még van egy kis rejtély ( ugyan akkor halt meg amikor a sárkányok eltűntek)
-  Továbbá Lucy-nek vissza kell szereznie a Vízöntő kulcsát ( kulcs készítés> anime filler arc>hercegnő...
- Yukino-nak meg kell halnia!!  Mivel Lucy-nek össze kell gyűjtenie a 12 arany kulcsot. http://i.imgur.com/kCkz61a.jpg

Továbbá ezek az istenölő cuccok se lettek lezárva és ne felejtsük el, hogy Ancselam egy isten... Hümm-hümm
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11683 Dátum: 15 szep 21, 13:39:00 »

Ez lesz az utolso arc hidd el, a sarkanyokat is ( szerintem) egy hülye magyarazattal lezvarta elég gyorsan Mosolyog

Viszont ha nagyon akarna csinálhatna Zeref halála meg acnologia után egy arcot, hogy az Istenek ellepik a világot es ezzel lehetne egy új arcot csinalni Nyelvesít

Ami elég valószínű mert mindenki pénzből él, hülye lenne nem többet kihozni ebből az egészből Nevet
Naplózva
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #11684 Dátum: 15 szep 21, 14:27:10 »


Én gyanakszom arra, hogy ez csak Ajeel magánakciója, előző fejezetben hangoztatta, hogy egyedül is elég lenne, meg, hogy menyire szánalmas varázslók vannak a másik kontinensen, Ezen felül csak 50 hajó ? Menyi halálos lacrimát szedett le Chea... Titánia csak egymaga abban az arcban ahol Laxus begőzölt ?

A levegős támadásra senki se gondolt? na ne már ! Még Mavis se, aki egy személyben Scipio, Napoleon és Rommel?  Technikai KO
 

Elképzelhető, hogy Ajeel a képessége segítségével elrejtette az érzékelők elől, kis homok felhő és máris a talaj részének érzékelték a hajókat... A baromság inkább az, hogy nem küldek ki pár tényleges, hús vér megfigyelőt, hogy leadhassa a drótot ha valami furcsaságot lát...
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Oldalak: 1 ... 777 778 [779] 780 781 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!