24 máj 19, 23:13:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 773 774 [775] 776 777 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780872 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11610 Dátum: 15 szep 13, 11:26:33 »

Jon

Aries Lucy egyik csillagszelleme. A bárányfelhős csajszi. Nevet
Naplózva
LGDavid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #11611 Dátum: 15 szep 13, 13:42:28 »

Végigolvastam most jó pár kommentet ... de lehet eltévedtem mert ahhoz képest h FT fórum OP ről többet megtudtam Mosolyog
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #11612 Dátum: 15 szep 13, 14:50:33 »

Az 51. kötet borítója:

http://vignette1.wikia.nocookie.net/fairytail/images/d/d8/Volume51cover.jpg/revision/latest?cb=20150909062917
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11613 Dátum: 15 szep 13, 17:02:34 »

Ez az előző kötet volt, vagy a következő?
Jon

Aries Lucy egyik csillagszelleme. A bárányfelhős csajszi. Nevet
Igen, köszi, azóta már rájöttem  smirksweat  Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Everything and nothing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16


Ankhserum


« Válasz #11614 Dátum: 15 szep 14, 06:30:25 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/452 Végre!!!  Nevet
Naplózva

Az élet sokféleképpen próbára tudja tenni az ember kitartását: vagy azzal, hogy nem történik semmi, vagy azzal, hogy minden egyszerre történik.

A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.

Ha az életben elérhető sikert A-nak vesszük, akkor A=X+Y+Z. X a munka, Y a játék, Z pedig, hogy befogod a szád.
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #11615 Dátum: 15 szep 14, 09:42:17 »

A vége volt a legérdekesebb. Egy támadása Natsunak ami képes volt megsebezni Acnologiát is elég komolyan! O.o

(Azt ne akarja bemesélni, hogy majd képes lesz sárkány formát ölteni)
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #11616 Dátum: 15 szep 14, 11:16:33 »

A vége volt a legérdekesebb. Egy támadása Natsunak ami képes volt megsebezni Acnologiát is elég komolyan! O.o

(Azt ne akarja bemesélni, hogy majd képes lesz sárkány formát ölteni)
     


Igneel sebesítette meg Achnologia-t.Szerintem valamit féllre értettél.Mosolyog Az én tippem az lenne, hogy a keze ereje a démoni erejével van összefüggésben.De az is lehet hogy a démoni erőt képes kombinálni a sarkányéval.
   
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11617 Dátum: 15 szep 14, 12:07:05 »

Jó kis fejezet volt. Serena nagy arc, de trollshima-tól számítani lehetett erre  smirksweat August elég érdekes. Már amikor felbukkant reménykedtem benne, hogy valami ilyesmi lesz és szerencsére nem kellett csalódnom. A többiről nem sok újat tudtunk meg, ez a Badd Mann nekem kicsit gyengének tűnik, arra a Bloodman nevűre meg kíváncsi leszek...
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #11618 Dátum: 15 szep 14, 15:45:34 »

Fúúú, igencsak rég jártam erre, de a deja vu érzés nem hagy nyugodni abban, hogy kiírjam magamból...

A mostani fejezeteket olvasgatva August karaktere bizonyos részleteiben nagyon hasonlít egy Rave Master-es szereplőre... Ebből adódóan pedig szerintem ilyen-olyan cselekmények végkifejleteként Gérard fogja leszedálni. Ha már az Oracios Seis ütközet is megismételte önmagát a részéről.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11619 Dátum: 15 szep 14, 16:43:24 »

Fúúú, igencsak rég jártam erre, de a deja vu érzés nem hagy nyugodni abban, hogy kiírjam magamból...

A mostani fejezeteket olvasgatva August karaktere bizonyos részleteiben nagyon hasonlít egy Rave Master-es szereplőre... Ebből adódóan pedig szerintem ilyen-olyan cselekmények végkifejleteként Gérard fogja leszedálni. Ha már az Oracios Seis ütközet is megismételte önmagát a részéről.

Hmm engem Shakuma-ra emlékeztet, de ha jól tudom őt nem Sieghart (Gerard megfelelője) hanem Haru győzte le.
Habár az érdekes, hogy Shakuma egyik varázslatát a Sema-t gerard "örökölte meg"
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11620 Dátum: 15 szep 14, 17:47:37 »

Tumblr-t nézegetem: "OMFG NATSU HAS ACNOLOGIA’S ARM TRANSPLATED?????" Ennél nagyobb marhaságot ritkán hallani/olvasni/látni(tökmindegy). Persze, Natsu majd pont Acnologia bal karját fogja átültetni, a teljesen egészséges jobb karja helyére. Na mondom, téged is fejre ejtettek mikor születtél, mi? Pojén

http://readms.com/r/fairy_tail/452/2928/8
Mest... Mashima jó kedvében volt, úgy látom. ikszdé

http://readms.com/r/fairy_tail/452/2928/14
Bírom a csajt. Nevet Megvan a mottóm. De ha bármit le tud kicsinyíteni, akkor mégis hogy harcolnak majd vele? Esetleg Juviát tudnám elképzelni ellene, de őt is neccesen.
Am Mashi nem tudná meglepinek tartogatni, hogy ki kivel fog 1 vs. 1-ezni? Oké, a jég miatt Gray ellenfele nem volt meglepő, pedig biztos, hogy nem csak a jég ellen tudna menni egy jégmágus... Még ha már meg is eheti a jeget. Akkor már inkább Juvia, és lássunk egy normális jég a víz elleni harcot. Mindegy, hátha nem a szokásos sémát követi majd Mashi.

http://readms.com/r/fairy_tail/452/2928/16
...Hülye voltam azt feltételezni, hogy ez Yuriy lehet. smirksweat bow Még csak nem is hasonlítanak kívülről sem, belülről meg pláne.

http://readms.com/r/fairy_tail/452/2928/18
Rá nagyon kíváncsi leszek! Nevet Mágus Király a beceneve, hát csak tud már valamit. Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/452/2928/19
Persze, "amennyire te tudod". Ezt már annyiszor eljátszottuk, ahányszor újabb ellenfél került színre. Persze az, hogy még Zereffel is versenybe kelhet, az mond valamit, de kérem szépen, 400 év után már illik is egy ugyanolyannak megjelennie. Mibe fogadunk, hogy Erza fogja legyőzni? Nevet Mivel ő szó szerint képtelen veszíteni, amaz meg egy robosztus erejű pacáknak tűnik, nem lenne váratlan, hogy Che... mármint Titánia újabb győzelmet arasson.

http://readms.com/r/fairy_tail/452/2928/20
Hideg ráz ettől az alaktól, remélem őt küldik legelsőnek padlóra. Lehánylak

http://readms.com/r/fairy_tail/452/2928/26
Acnologia még mindig nagyon jól néz ki. Nyelvesít Szegénykémnek, a gonosz Tűzsárkánybá' elvette a jobb karját.

http://readms.com/r/fairy_tail/452/2928/27
De pici feje van...
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 14, 17:49:04 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11621 Dátum: 15 szep 14, 19:31:13 »

Hmm. Többet vártam. Ráadásul akárhogy számolom még mindig csak 9 Spriggan van...  ikszdé
  Gondolkozik
Máris alakul pár párharc:
Invel- Gray
Dimaria- Erza
Orgast- Lucy
Zeref- Natsu
Acnologia - Mindenki Más  ikszdé
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11622 Dátum: 15 szep 14, 20:20:32 »

Érdekes fejezet volt, nem erre számítottam. Kár, hogy elég sok párharc már most egyértelmű, na de ez van. Én még nem lettem meggyőződve arról, hogy Serena nem Yuriy...habár, ki tudja.
Egyetértek a többiekkel, már a megjelenése óta August a legígéretesebb, ezt most sikerült Mashimának még jobban felhypolnia. És igen, most hogy mondod, Den, nem is lenne meglepő, ha nem a céhből intézné el valaki (általában nem szoktak különbséget tenni az ellenfelek között, pont ezért kb. egyforma erejű ellenfeleket kapnak a céhtagok, persze van, aki többet...Natsu), hanem majd beugrik Gérard. El tudom képzelni, sőt, örülnék is neki. Ha belegondolunk, Gérard az, aki szintén rengeteg mágiát képes magas szinten használni.
Na mindegy, egy kicsit többre számítottam, nem tudom, hova rejtegeti még a maradék hármat. Mindenesetre jöhetne már az a háború, kíváncsi vagyok azokra a csatákra, na meg a Spriggan 12 arcára, amikor először szembesülnek azzal, hogy esélyük sincs ilyen Luxus és Natsu szintű állatokkal szemben, na meg amikor a többiekkel együtt szépen-folyamatosan legyepálják őket Nevet

Szerk.: Ja igen, Acnologia továbbra is baromi badass, Zeref pedig továbbra sem az, nagyon nem. Tényleg nem tudom mi a célja annak, hogy ilyen kis bárdolatlan tinifiú kinézetet adott neki Mashima, vagyis ezzel még nem is lenne baj, de legalább amikor az emberiség kiírtásáról beszél, vágjon valami vérengzőbb arcot.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 14, 20:22:28 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11623 Dátum: 15 szep 14, 22:44:06 »

Na erre kíváncsi leszek. Most nagyon föl lett magasztalva az egekig August. Hogy őt ki győzi le azt nem tudom, de Gerard tényleg jó tipp lehet. Mivel ő is sokféle mágiához ért.

De igazából a bemutatott Sprigganokból eddig 3 érdekesebb van. August: Aki olvasta a fejezetet az érti miért. Brandish: Mivel már láttuk "harcolni." Na meg azok a mellek azért. Nevet Illetve God Serena, aki nyílván azért érdekes, mert Ishgar legerősebb mágusaként volt eddig számontartva.

Egyébként nem értettem az elején Natsunak ezt a gyerekes titkolózást. Nem nagyon állt jól neki és maga a szituáció is elég fura volt. Ennek max akkor van/volna értelme, ha nemsokára lelepleződik mit rejt a kötés.

Achnologia meg hát ... Az a baj, hogy őt sokkal jobban el tudom képzelni főgonosznak, mint Zerefet. Hiszen mégiscsak egy rendkívül badass arc, aki sárkánnyá tud változni és azért pár száz éve időnként kicsit terrorizája a világot. Nagyon szívesen megismerném az ő háttérsztoriját is. Nem mellesleg még mindig úgy néz ki, mint Toshin Raizen, ami hatalmas plusz pont. Nevet
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #11624 Dátum: 15 szep 15, 18:06:53 »

Hmmm. A párosítások szerintem most nem lesznek egyértelműek. Én abban bízom, hogy csoportos harcok lesznek és végre a 10 Szent Mágus is mozgósításra kerül.
Brandish (reméltem, hogy nem ez lesz a hivatalos szerelése, azt hittem, ezt csak a strandra vette fel) olvasmánya (sweets = édesség) alapján eleve Erza (aki imádja a tortákat) gyanús ellenfélnek:
http://readms.com/r/fairy_tail/452/2928/6
Winter General Imberről nekem valamiért Eve (talán a hó miatt és mert ő régen a seregnél volt) is beugrott a Blue Pegasusból. Kicsit hasonlítanak is.
Nineheart szerintem valamiféle macska lesz, lehet hogy egy exceed.
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Oldalak: 1 ... 773 774 [775] 776 777 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!