24 máj 20, 07:21:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 767 768 [769] 770 771 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781274 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #11520 Dátum: 15 szep 03, 19:07:17 »

Köszönöm a válaszokat!

@bette96

Az első linken kívül az összeset láttam már, a 2. és 3. konkrétan fórumon is kint volt, ha jól emlékszem. Az első melyik részből van? Elég korai lehet, mert még más a rajzolás...nagyon súlyos! Nevet
Naplózva
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #11521 Dátum: 15 szep 03, 19:26:17 »

zsandris1 az első link képe az első fejezetből van.
Naplózva
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #11522 Dátum: 15 szep 03, 21:27:57 »

Engem egy dolog nem hagy nyugodni.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/450/13
Középen ahol a démonok láthatóak a bal oldalon a szöveg buborék alatt, az melyik démon akarna lenni ? Fellapoztam pár fejezetet és a wikin is volt pár kép, de egyik démon re sem hasonlított mikor etherios alakban voltak...

Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
milkacsoki98
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #11523 Dátum: 15 szep 03, 21:54:07 »

TrieDoX
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/20/21
Naplózva
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #11524 Dátum: 15 szep 04, 03:49:41 »

Igen az elején az tényleg egy nagy kérdést hagyott bennem is, hogy miért nem tudott átmenni az akadályon ami a 80 felettieket fogta vissza. Amikor Volt az a rész amiben kiderült, hogy Natsu=E.N.D. akkor azt hittem hogy ő is több 100 éves. De nem csak Natsu nem tudott kimenni akkor hanem Gajile sem. Szerintem ez azért volt, hogy egyikőjüket sem enegdte át az akadály mert a sárkányok bennük voltak a részüket képezték és ők idősebbek voltak 80 évnél jóval.
Ez a Gajiles dolgot megmagyarázza azt viszont nem tudom belőni, hogy Natsu mennyi idős lehet Mivel a fizikai teste sosem semmisült meg lehet őt is vehetjük bő 400 évesnek (de csak a testét). Az hogy eref őt mikor támasztotta fel nekem nagy rejtély és emaitt a tartaroszos dolog elég kusza.
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #11525 Dátum: 15 szep 04, 09:03:26 »

Az akadályos résznél az nem merült fel senkiben, hogy lehet simán azért nem tudtak kimenni, mert nekik az volt a küzdőterük? Hiszen mindenki be lett zárva egybe, és Natsu és Gajeel maradt a végére. Mosolyog Ez a 80-as korhatár simán lehet csak mézes madzag, bár persze van benne ráció, hiszen a későbbi ismeretek alapján az is közrejátszhatott.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 04, 09:04:13 írta akym17 » Naplózva

Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11526 Dátum: 15 szep 04, 12:03:02 »

Viszont a küzdőtérről csak akkor juthattak ki ha az egyik legyőzte a másikat, máshogy nem volt lehetséges. Vagy persze kinyírtad magad mint Juvia majdnem. De szerintem ezt már megoldottuk azzal hogy a bennük lévő sárkányok miatt nem mehettek ki.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #11527 Dátum: 15 szep 04, 21:52:13 »


köszi. Azt hittem ez a démon is a tartaros arcbol vakó , azért elég durva, hogy a mangaka ennyire vissza nyúlt.
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11528 Dátum: 15 szep 05, 10:35:16 »

Szerintem ez egy szép rész. Most a Spriggan 12 ellen készülőkre
Az allábiak szerintem jók lennének:
- Jura, Laxus, Erza, Natsu, Gray, Gazille, Mirajane, Gerard, Lucy, Sting, Rogue, Gildarts
 ikszdé Mosolyog 😎
Hmm.  Gondolkozik Szerintetek?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #11529 Dátum: 15 szep 05, 11:16:24 »

Hát Lucy biztos nem mert ha ő lever egyet akkor Natsu v Laxus v Gazille v Gilrdatz megeszi reggelire egyszerre a 12-őt
De ne felejtsd el a 3 Szent megust se és Sting meg Rogue valószínűleg eggyütt fog harcolni
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11530 Dátum: 15 szep 05, 12:03:28 »

AFR:
Azért Lucy-t sem kell alábecsülni. Nem egyfolytában edzett abban az egy évben, mivel dolgozott is, de a csillagruhák erejének és Lucy egész erejének is csak a töredékét láttuk a timeskip óta. Két csillagszellemet is meg tud idézni, azoknak az erejét egyesíteni tudja, plusz használhatja az csillagszellemek erejét és gyakorlatilag hárman tudnak menni így egy ellenfél ellen. Bár az még nem derült ki, hogy egy csillagruha és két csillagszellem mennyi mágiát emészt fel. Meg aztán ott van az Urano Metria ami állítólag egyenlő Gerard Sema varázslatával. Ha ezeket figyelembe vesszük, szerintem simán elmenne S-osztályú mágusnak, és van olyan erős mint a csapattársai. Nem azt mondom, hogy őket letudná győzni, de én már saccolnám az erejét az ő szintjükre.
- Jura, Laxus, Erza, Natsu, Gray, Gazille, Mirajane, Gerard, Lucy, Sting, Rogue, Gildarts
 ikszdé Mosolyog 😎
Hmm.  Gondolkozik Szerintetek?
Gerardot szerintem majd END vagy Natsu ellen tartogatja Mashi.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #11531 Dátum: 15 szep 05, 13:08:40 »

Nem nézem le Lucyt (egyébként három csillagszellemet is meg tudott idézni a Tartaros arcban) de azért nem tenném a Springarral egy szintre.

Lehet h elérte a régi második eredetes Natsu, Erza v talán megközelíti a Mágia játékos Laxus erejét (ez azért erősen talán) vagyis S szint az kétségtelen sőtt az már rég Szent Mágus szint de azért Ishgal isteneivel nem venném egy kalap alá és elvileg a Springal 12 velük van egy szinten

Akiket lenézek az Sting és Rogue mert az 1 évvel ezelőtti teljesítményük szánalmas volt a Mágia játékokon és nem tom h Gemma milyen erős lehetett így az h ketten leverték a Tertaros arcban az se mond semmit
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11532 Dátum: 15 szep 05, 15:32:13 »

Hmm... Lehet, hogy van abban valami amit mondasz. De igazából nem igazán értem az erőviszonyokat mostanában. Állítólag Serena ugye a legerősebb -volt- a 10 Szent Mágus között. Mindegyik Spriggan tag az ő szintjén van. Laxus a NMJ-nál simán leverte az ötödik legerősebbet, és az még nem az egész ereje volt. Laxus szintjén van ugyebár Natsu, Erza meg ha jól sejtem Gray is, vagyis simán megesznek reggelire egy-két Szent Mágust. Na már most, ebben az egy évben el sem tudom képzelni mennyit fejlődtek, de a 10 Szent Mágus nekik már fix, hogy csak néhány apró bogár, tehát azt a szintet mérföldekkel elhagyták és  néhány mérfölddel később ott van az első négy, vagyis az első négy is majdnem piskóta. Mert legyünk őszinték, már ezerszer túlbecsülték az ellenfél erejét, most sem lenne meglepő.
Magyarul a FT nagyágyúi ugyanazon a szinten vannak mint ez a 12. Akkor mi itt ez a nagy para? :'D
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 05, 15:34:19 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11533 Dátum: 15 szep 05, 16:19:48 »

Jól le írtad az erőviszonyokat lattuk is ahogy Laxus EGY támadással meg tudta volna ölni Ajeelt.. Nevet

De azert nagyon nagyon remelem, hogy Lucy, Wendy és Juvia nem fognak 1vs1-et nyomni veluk mert nem nézem le őket de azért legyen má egy határ... Nevet

Szerintem szinte 100% hogy Natsu, Gajeel, Gray, Laxus, Erza 1vs1-et fog nyomni Mosolyog A maradék tagokra pedig ott lenne Sting, Jura stb.. Mosolyog

Nekem még mindig a Grimore Heartos arc tetszett a legjobban, ott szinte mindenki kikapott es más ember győzte le őket Mosolyog Rustyroset, Azumát stb Mosolyog
Tartaros arcnál is jó lett volna egy ilyen mert szerintem bitang jó ív volt Mosolyog
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #11534 Dátum: 15 szep 05, 17:17:32 »

Akiket lenézek az Sting és Rogue mert az 1 évvel ezelőtti teljesítményük szánalmas volt a Mágia játékokon és nem tom h Gemma milyen erős lehetett így az h ketten leverték a Tertaros arcban az se mond semmit
Csak arról ne feledkezünk meg,hogy  hivatalosan még ők lennének Fiora legerősebb céhe^^. Mert a Mágia bajnokságot ők nyerték volna,ha Hiro nem talál ki valami kifogást a győzelemre. Szerintem nem kéne lebecsülni Saberooth,van 5erős embere,aki Natsuék,Jura szinten vannak. Max holtverseny.
Orga vs Luxus harcra mai napig kíváncsi vagyok,mert az istenölők előnyben vannak a sárkányölők szemben.Kb hasonló harc lehetet volna,mint Wendyx Sherry.StingxRogue mind2 képesek Dragon force.Minerva pedig az egyik legveszélyesebb mágia rendelkezik .Yukino pedig van olyan erős mint Lucy. Mondhatjuk úgyis,hogy ez a 2céh nagy rivális. Csak itt Hiro hibázott az erőviszonyok kapcsán.

« Utoljára szerkesztve: 15 szep 05, 17:20:58 írta Dungeon Lord » Naplózva
Oldalak: 1 ... 767 768 [769] 770 771 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!