24 máj 18, 19:30:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 761 762 [763] 764 765 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779478 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
mako6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #11430 Dátum: 15 aug 20, 11:42:46 »

Én még arra gondoltam hogy ha Nem tudták sehogyan se előhívni E.N.D-t a Tartaros akkor Igneel mért mondta azt Natsunak hogy ne nyissa ki ?? http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/401/16  Arra gondoltam ha kinyitják a könyvet akkor  lesz Natsuból E.N.D és lehetséges hogy ezt Igneel tudta hogy Natsu = E.N.D és azért mondta hogy ne pusztítsa el mivel akkor neki is bye bye. Szerintetek erre van esély??
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11431 Dátum: 15 aug 20, 12:30:02 »

Igneel igen jó eséllyel tudta, hogy Natsu=E.N.D., hiszen korábban harcolt E.N.D-el, és Natsu az ő szárnyai alatt nőtt fel. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #11432 Dátum: 15 aug 20, 14:10:30 »

A Tartaros céljai közé tartozott END feltámasztása...ha a könyv kinyitásától feltámadna, akkor csak simán kinyitották volna.
Lehet ha simán kinyitja, akkor meghal.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/407/10
Egy pecsét védi, ezért akarták eltörölni a varázslatot. Talán maga Igneel pecsételte le, ezért lett Natsu egy ártalmatlan gyerek.
Gondolom nem ez az egyetlen módja a pecsét feltörésének, talán a Lumen History is valami módon képes erre, azért kell Zerefnek. Én így tippelek xd
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 20, 14:11:16 írta Rednote » Naplózva

"I believe i can fly"
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11433 Dátum: 15 aug 20, 17:23:47 »

Amúgy mekkora már, hogy Mashina-sensei beleesett a gödörbe, amit még ő ásott anno csak megfelejtkezett róla. Arra célzok, hogy Natsu, akkor egy démon, viszont régen simán bement a Galuna szigeten a szent romokhoz, amire a démonok képtelenek. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hajime95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #11434 Dátum: 15 aug 20, 18:56:49 »

Amúgy mekkora már, hogy Mashina-sensei beleesett a gödörbe, amit még ő ásott anno csak megfelejtkezett róla. Arra célzok, hogy Natsu, akkor egy démon, viszont régen simán bement a Galuna szigeten a szent romokhoz, amire a démonok képtelenek. Nevet

Szerintem ezt annyival meg lehet magyarázni, hogy Zeref démonai nem természetes démonok, csak mágikus lények, amiknek démoni kinézetük van, míg a szigeten lévőeket nem teremtette senki.
Nem hiszem, hogy elfelejtette volna, hisz valamikor anno volt egy sketch, hogy Natsunak eredetileg démoni kinézete lett volna.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11435 Dátum: 15 aug 20, 19:09:19 »

Én azt hittem ezt egyszerűen annyival lehet magyarázni, hogy (a fórumon olvastam) anno csak a Mennyország Tornya arc-ig tervezte Mashi. Gondolkozik
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11436 Dátum: 15 aug 20, 19:29:06 »

Tilon:

Natsu "nem" démon. E.N.D. a démon. Ha érted, mikre gondolok. kacsint
Franmalt hozzá is kapcsolódott a lelkéhez, csak feltűnt volna neki, hogy démon, ráadásul az egyik legerősebb.

A Lumen Hisotire-ba (Fény Történelem) meg lehet, hogy a történelem egy része lesz belezárva. Egy olyan időszak, amikor Zeref vagy Mavis tettek valamit, amiből nagy baj lett (erre utalhatott Mavis a "bűnével"), és utána ezt az időt elzárta/ták és létrehozott/tak egy párhuzamos idősíkot, a mostanit. Aki ismeri a Rave Mastert, Mashima-sensei előző mangáját, annak ismerős lehet ez. kacsint
De Hades mester meg azt üzente Makarovnak, hogy "ideje kiengednie a fényt", szal igazából nem értem... Tuti valami nagy változást csinált volna, csak nem tudjuk, mit.

Én azt hittem ezt egyszerűen annyival lehet magyarázni, hogy (a fórumon olvastam) anno csak a Mennyország Tornya arc-ig tervezte Mashi. Gondolkozik

Az asszem az animére vonatkozott. Eredetileg csak addig ment volna, de sikeres volt és folytatták.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 20, 19:32:46 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11437 Dátum: 15 aug 20, 19:32:56 »

... Lehet az Mavis bűne hogy segített Zerefnek feltámasztani Natsut, majd lepecsételte END-et és ezért akarja Zeref megszerezni a Fairy Heart-ot, hogy feltörje a pecsétet Natsun? Gondolkozik
...

Itt nem látjuk, hogy ott lenne Mavis: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/436/14
Egyébként pedig nem hiszem, hogy Mavis támogatta volna egy halott feltámasztását. Azt meg főleg nem, hogy azért támasszanak fel valakit démonként, hogy azután Zeref hóhérja lehessen. A kis Mavis szerintem messze nem olyan tündérlelkű, mint amilyennek tűnik, de tőle ez sok(k) lenne. ^^

Mivel Mavis X697-ben "halt meg", így max. addig keverhettek bármit is Zereffel. Mi a történetet X783-ben kezdtük el. A kettő között 86 év telt el. Abból ítélve, hogy Natsu X777-ben (amikor a sárkányok eltűntek) kb. egy 10 éves kiskölyök volt, arra saccolok, hogy "Natsuként" normál ütemben fejlődik és nő a teste. Szal a feltámasztása után vagy befőttben volt Natsu sokáig, vagy Zeref olyan (X783-16=)767 táján alkotta meg E.N.D-et.

Bár az is furcsa, hogy Natsut egy 6-7-8 éves kisfiúként látjuk Igneel mellett, pedig előtte valahogy harcolnia kellett E.N.D-ként a sárkány ellen. Az meg kicsit murisan hatna, ha egy 5 éves forma kis démon ugribugrizna egy 4 emelet magas sárkány körül és közben házromboló pofonokat osztana ki neki. Nevet
Ezért lehet, hogy lesz jelentősége annak, hogy Natsu teste menyi idős volt, amikor Zeref E.N.D-et faragott belőle. És miután Igneel legyőzte és elzárta(/ták) E.N.D-et a könyvbe, "csak" a kis Natsu maradt, annyi idősen, mint amikor démon lett belőle.


Érdekes amit írtál. Engem mondjuk nem zavarna ha Natsu 5 évesen partiban lett volna Igneel-lel. Mekkora lett volna már Nevet Lehet Zeref jó ideig tömte intravénásan spenóttal Natsut ikszdé ikszdé Amúgy nagyon sok minden nem tiszta még a 400 évvel ezelőtt történtekről. Szerintetek Natsu neki fog menni az istennek aki megátkozta Zerefet? Én kinézem belőle Nevet Ördögi Vajon Lucy örökölte azt a ritka betegséget az édesanyától amiben meghalt? Ha igen akkor nem csak Mavis és Zeref a megátkozott lány és fiú hanem Natsu és Lucy is Gondolkozik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11438 Dátum: 15 aug 20, 19:34:21 »

Ritka betegség? Nem emlékszem ilyen re a mangából. Meg tudod nevezni a fejezetszámot?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11439 Dátum: 15 aug 20, 19:49:36 »

Nincs ilyenről említés a mangában, így jó a memóriád. Pirul Csak én szűrtem le a saját konzekvenciámat. Layla egy betegségben szenvedett és halt is meg. Varázsló volt nem tudom milyen erős, de nem lehetett gyenge. Ráadásul pénzügyileg is nagyon jól állt a férje jóvoltából, így biztos vagyok benne hogyha meglehetett volna gyógyítani megtalálták volna a módját. Ebből következtettem hogy vagy valami ritka betegség lehetett, vagy valami öröklött. Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11440 Dátum: 15 aug 20, 20:09:48 »

Annyit tudunk, hogy X777-ben halt meg. Vagyis akkor, amikor Natsu, Gajeel, és Wendy sárkányai "eltűntek". Ebből már korábban arra következtettünk, hogy Laylának is lehetett valami köze ehhez. Vagy talán a Lumen Histoire-hoz is köze van, mivel a csillagmágusok tér-idő mágusok is egyben.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
mako6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #11441 Dátum: 15 aug 21, 12:23:49 »

Lehetséges hogy az egyetlen varázslat amit keresett ZEref és az első az a feltámasztás?? Zerefnek csak arról járt az esze mielött megátkozták volna , Mavis meg az első barátjáról megtudta hogy illúzió csak és az igazi rég meghalt... Lehetséges hogy Zeref és Mavis abba egyeztek meg hogy találnak rá módot az újáélesztéshez megteszik csak rájött MAvis hogy nem emberként lehet visszahozni ez miatt ellenkezett Zeref terve ellen és azért lettek ellenségek... Szerintetek???
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11442 Dátum: 15 aug 21, 13:09:12 »

Annyit tudunk, hogy X777-ben halt meg. Vagyis akkor, amikor Natsu, Gajeel, és Wendy sárkányai "eltűntek". Ebből már korábban arra következtettünk, hogy Laylának is lehetett valami köze ehhez. Vagy talán a Lumen Histoire-hoz is köze van, mivel a csillagmágusok tér-idő mágusok is egyben.
Hogy lehet összekapcsolni a Lument a tér-idő mágiákkal?
Egyébként mi van Kuro-val? Gondolkozik Már majd' egy hete nem kommentelt.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #11443 Dátum: 15 aug 21, 13:50:37 »

Kuro ki lett tiltva Szomorú Kár érte, jókat nevettem rajta. Bár néha iszonyat irritáló volt az arroganciája.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11444 Dátum: 15 aug 21, 16:32:58 »

Véglegesen kitiltották? Hmm?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 761 762 [763] 764 765 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!