24 máj 19, 02:44:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 759 760 [761] 762 763 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779934 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #11400 Dátum: 15 aug 17, 12:35:00 »

Makarow  lett újra a mester LOL. Ezen komolyan valaki meglepődőt?.
A Mavis ,Zeref közti dolog érdekes lesz. Amugy nem volt nagy szám a fejezet.

« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 12:38:08 írta BRON94 » Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11401 Dátum: 15 aug 17, 12:55:45 »

Ezen komolyan valaki meglepődőt?.
Mindent lehetett ezen, csak meglepődni nem. smirksweat
Igaza van MinatoItachinak, most nem tehette meg, hogy valakinek átadja a címet(amit az igazat megvallva hangyányit kétlek), de már nagyon fárasztó, hogy képtelenség másik mestert választani amíg ő a közelben van.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 12:57:04 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #11402 Dátum: 15 aug 17, 13:21:41 »

Engem nem az zavar, hogy mindig visszatér mesterként, hanem az, hogy állandóan más sorszámot kap...még ha vicces lenne (nem az), akkor is unalmas. Nyugodtan lehetne 3.-nak hívni, a Narutoban anno Minato halála után nem az 5. hokage lett Hiruzen, hanem maradt 3., az még oké, hogy Macao-t számozzák, mert ő 7 évig volt mester, na de ilyen Gildartzokat meg Erzákat minek? o.O
Naplózva
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #11403 Dátum: 15 aug 17, 14:03:03 »

Ezen komolyan valaki meglepődőt?.
Mindent lehetett ezen, csak meglepődni nem. smirksweat
Igaza van MinatoItachinak, most nem tehette meg, hogy valakinek átadja a címet(amit az igazat megvallva hangyányit kétlek), de már nagyon fárasztó, hogy képtelenség másik mestert választani amíg ő a közelben van.
Igen szerintem is fárasztó már ,és az a baj, hogy nem is fog változni a helyzet e téren.
Mert konkrétan senki  nem akar mester leni ,és annyiszor  fogják vissza  passzolni  neki a címet ahányszor csak lehet.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11404 Dátum: 15 aug 17, 16:36:50 »

Nem volt nagyszám a fejezet.

A ki a mester témához annyit, hogy Erza is lehetne kicsit tökösebb és mondhatta volna, hogy maradni akar mester.
Illetve nem értem mire fel ez a nagy jókedv. Éppenséggel két kontinens között készül kirobbanni egy háború. Ami kb olyan, mintha nálunk éppen küszöbön állna a 3. világháború.
De legalább Natsu beszédje most tetszett. Végre nem az, hogy a barátaim boldogságáért küzdök maszlagot lőtte el hanem komolyan vette és ki is mondta, hogy az életükért harcolnak. Mindez persze az FT világában nem éppen komolyan vehető de legalább próbálkozik.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11405 Dátum: 15 aug 17, 17:11:44 »

Makarov? Megint? Mint a székely bácsis viccben: Ez most vicc vagy komoly?
Miért nem bír Mashima tőle búcsú venni? Tisztelem, de ide Erza vagy Laxus kéne.
(Gildarzot hagyjuk).A végén belekezd a nagy mesébe, amelynek vége az Egyetlen Mágia, (ami Lucy szerint a Szeretet), amiből minden más mágia ered...  Gondolkozik
Voltaképp elment 17 oldal önmaguk harci kedvének gerjesztésére Nevet  ikszdé
Sajnálom hogy ezt kell mondanom de ez gyenge rész.
 Technikai KO
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #11406 Dátum: 15 aug 17, 17:20:10 »

Ne elégedetlenkedjetek.Azért a mester kitesz magáért rendesen.A sok dupla, meg akciódús fejezet után ez nekem még így 2 hét után is belefért.
Más:Mira a kedvenc női karakterem és bántott hogy bár a legnagyobb potenciál benne van a női mágusok közül, nemkap egy jó harcot.Most remélem felgyúrta magát egy Spriggan 12 szintre és látunk durvább démont a Sitri-nél.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11407 Dátum: 15 aug 17, 17:20:27 »

Mondjuk azért ő a mester mert ennek a korosztálynak ő a papi? Akik most itt vannak azok mind így tekintenek a Fairy Tailre, hogy az öreg az aki. Mindenki szereti és így tudják elfogadni a céhet. Nem tudom mit tudtok ezen fenn akadni? Már régen kimondta Mahima, hogy haláláig ő lesz a mester. Időszakosan lehet bárki de amíg él addig nem lesz változás.

A részről annyit, hogy teljesen rendben volt a rész, erre lehetett számítani. Mint ahogy sejthető a fejezet vége miatt a következő rész tartalma is. A következő rész információ hegyeket fog tartalmazni ez alapján.

Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #11408 Dátum: 15 aug 17, 18:27:10 »

Nekem az jött le most, hogy felkészít minket arra Mashima, hogy a történet végét nem fogja mindenki megélni. Lucy-n volt most a hangsúly szerintem, és még Natsu is komolyabb volt, bár a végére próbálta a tipikus dumát behozni.
A papi meg mester maradt, nem lepődtem meg.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11409 Dátum: 15 aug 17, 19:03:37 »

Nekem az jött le most, hogy felkészít minket arra Mashima, hogy a történet végét nem fogja mindenki megélni. Lucy-n volt most a hangsúly szerintem, és még Natsu is komolyabb volt, bár a végére próbálta a tipikus dumát behozni.
Tényleg? Gondolkozik Nekem ez nem jött le. De alapból nekem nem megy az olyan, hogy meglássam ezzel meg azzal mit akar mondani a mangaka. szerk.: Oké, visszavonom, már értem mire célzol. szerk. vége
"...a történet végét nem fogja mindenki megélni." Na ezzel megijesztettél. ikszdé A papust még bele tudom képzelni, de Mashi senkit nem nyírt ki eddig, én ezek után szívrohamot kapnék, ha az egyik kedvelt karakterem megmurdelne. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 22:30:17 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11410 Dátum: 15 aug 17, 19:37:09 »

Nekem az jött le most, hogy felkészít minket arra Mashima, hogy a történet végét nem fogja mindenki megélni. Lucy-n volt most a hangsúly szerintem, és még Natsu is komolyabb volt, bár a végére próbálta a tipikus dumát behozni.
A papi meg mester maradt, nem lepődtem meg.

Na ezt a végkifejletet én is megnézném.  Ohh My God Az durva lenne.....
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11411 Dátum: 15 aug 17, 20:09:37 »

448.:

Nem volt rossz kis rész. Kezdem azt hinni, hogy a Lumen Historie lesz a Végső Mágikus Világ (vagy a kapuja), amit Mavis hozott létre az illúzió mágiájával, hogy Zeref ott békében élhessen. És ehhez az Egyetlen Varázslatot használta fel, hogy az illúziói valósággá váljanak. Na, jó kis elszállt elmélet? Nevet

Azért is tippelek valami illúzió féleségre, mert az utolsó oldalon elég gyanús Zeref körül a sok élő virág, és egy élő Mavis (bocs, ez morbid lett ^^"). Általában nem marad meg körülötte ilyen jó állapotban a környezet. Főleg, ha kedves és mosolyog.

Zera szerint a tündérek a szívben élnek. A Lumen Histoire eredeti neve pedig Fairy Heart, ami ugye Tündérszív. És ha a "Spriggan" névnek utána nézünk, az is egyfajta tündért jelent (egy lecsúszott, undok, mocskos fajtát). ^^ És Zerefet ismerve 101%, hogy nem véletlen választotta ezt a nevet. Azt sem zárom ki, hogy Mavis meghívta őt a céhbe, ill. valahol Zeref testén is van egy FT jel. Bár akkor látta volna Mavist, amikor a Nagy Mágiajátékok közben találkoztak, úgyhogy ez bukó.

És lesz infó az Egyetlen Varázslatról is. Annyit tudunk, hogy az volt ez első varázslat. Engem "nem" is annyira az érdekel, hogy mi az, hanem hogy minek a nyomán jött létre, mert az fogja meghatározni a természetét. Valszeg. Nevet

« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 20:10:36 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11412 Dátum: 15 aug 18, 08:49:24 »

Hagytam kicsit emészteni ezt a fejezetet. Lehet az Mavis bűne hogy segített Zerefnek feltámasztani Natsut, majd lepecsételte END-et és ezért akarja Zeref megszerezni a Fairy Heart-ot, hogy feltörje a pecsétet Natsun? Gondolkozik
A végén a kép Mavis-ról és Zeref-ről elgondolkodtatot. Lehet hogy Mavis próbálta megmenteni Zerefet a sötétségtől, ha ez így van akkor lehet hogy Natsu és Lucy is ebben a cipőben fog járni. END fel fog ébredni és akkor bizony ellenségek lesznek Ördögi, azt nem tudom hogy az emlékei esetleg másik személyiséget kap-e. De az biztos hogy Lucy megfogja próbálni megmenteni Natsut bármi áron. Már páran felhozták és idővel én is azon a véleményen vagyok hogy Lucy fogja megmenteni Natsut, mégpedig szerintem az Egy varázslattal és itt be lehetne hozni Layla-t is. Nevet Mindenesetre várom a következő fejezetet.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11413 Dátum: 15 aug 18, 15:33:34 »

Végre nem az, hogy a barátaim boldogságáért küzdök maszlagot lőtte el hanem komolyan vette és ki is mondta, hogy az életükért harcolnak.
Nekem erről Gildarts jutott eszembe a Tenrou szigeten, mikor azt mondta, hogy nem arról  van szó, hogy győznek vagy vesztenek, hanem arról, hogy hányan élik túl.

Nem volt rossz kis rész. Kezdem azt hinni, hogy a Lumen Historie lesz a Végső Mágikus Világ (vagy a kapuja), amit Mavis hozott létre az illúzió mágiájával, hogy Zeref ott békében élhessen. És ehhez az Egyetlen Varázslatot használta fel, hogy az illúziói valósággá váljanak. Na, jó kis elszállt elmélet? Nevet
És akkor vörös lett a hold, és mindenki egy álomvilágban találta magát, ahol minden szép és jó. Mavis hangosan felnevettet, látta a kába embereket, és azt mondta, hogy a Mugen Tsukuyomi végre aktiválódott!  Ördögi
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #11414 Dátum: 15 aug 18, 20:16:47 »

Natsu mintha egyre jobban szonókolna és ebből kifolyólag szerintetek lehetséges hogy valamikor natsu lessz a mester
Én tökre birnám hogy a legutólsó felyezet végén az utolsó képen natsu lenne a xy-dik céhmester
Naplózva
Oldalak: 1 ... 759 760 [761] 762 763 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!