24 máj 18, 19:31:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 747 748 [749] 750 751 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779480 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11220 Dátum: 15 júl 14, 21:05:46 »

Amúgy szerintem most jött el Makarov halálának az ideje. Tudjuk, hogy Zeref háborút akar, pontosabban lemészárolni mindenkit. Szerintem tökélete4s hadüzenet és Arc nyitó lenne, ha kivégezné az öreget. Megadná azt az érzést, hogy már tényleg a finálé kapujában vagyunk, az utolsó történetszálban.  Ne értsetek félre, nem azt akarom, hogy meghaljon, hogy a halála komolyságot adjon a sztorinak, hanem, hogy szerintem a papi 1-2 fejezeten belül meghal. Zeref meg a tárgyalás...ugyan. Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/340/16
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 14, 21:06:27 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
fairYtaiL
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #11221 Dátum: 15 júl 14, 21:30:40 »

Az lenne meg fordulat, de szerintem nem lesz meglepve. Bar szep kis motivacio lenne ez hoseinknek, nem is hulyeseg Gondolkozik
Mar nagyon varom mi lesz ebbol, olyan hosszu ez az 1 het Szomorú
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #11222 Dátum: 15 júl 14, 21:44:52 »

Szerintem nem tudják hogy "zeref" azt a bizonyos zerefet jelenti am valaki irta hogy milyen lehetett amikor zeref leigazta alvarezt
Szerintem annyi hogy ált egyhelyben és miután mindenki aki nekiesett meghalt feladták
Amugy szerintem angel vagy solano vagy sorano vagy kinek mi még mindig gonosz csak mivel ő a leggyengébb igy inkább szót fogad
Hát ha makarov meghalna tényleg jó lenne a komolyság szempontjából mert akkor az a natsu akit ismertünk szerintünk megszünne és jönne egy háááát 1 ütés egy kontinens, ha értitek
Engem mindig érdekelt mavis és zeref kapcsolata mert a zeroban kb annyi volt hogy megtanította varázsolni
De amikor a sima mangában beszélgettek elég hátborzingató volt a légkör
Hát ez kicsit értelmetlenre sikeredett
Naplózva
Aubrey
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 27



« Válasz #11223 Dátum: 15 júl 14, 23:40:22 »

ezt a serena=yuriy részt ki tudná nekem valaki fejteni vagy adna egy linket hozzá?
mert nem tagadom, hogy nagy a hasonlóság, de
fairy zeroban idősebbnek tűnik mint mikor megjelenik serena a mangában és tudtommal nem volt róla szó, hogy ő ne öregedne mint zeref vagy mavis, nézzünk warrodra, kinéz simán 100évesnek meg purehito se most éli a fiatalsága tavaszát Nevet

zero:
http://dailyanimeart.com/wp-content/uploads/2014/07/yuriy-dreyar.png

manga:
http://dailyanimeart.com/wp-content/uploads/2015/06/Fairy-Tail-440-God-Serena-by-Maxibostero.jpg

ez szerintem olyan mint mikor pain személyazonosságára próbált mindenki rájönni, aztán sokan feldobták hogy minato lesz az, csak rá kell nézni, aztán mikor először látták az arcát, hupsz mégse


amúgy a rész tetszett és makarov halálával egyet értek, hatalmas lendületet adna az eseményeknek (félreértés ne essék, egyik kedvenc karakterem, egyáltalán nem kívánom a halálát)
én még a következő eseményeknek örülnék nagyon, bár ez csak személyes mániám, hogy néha a háttérszereplők jobban érdekelnek mint a főhősök, hogy mégis kicsoda ancselam akinek az ellentmondás átka zerefen csücsül, mert a mangában elégé úgy festett mintha zeusz villáma sújtott volna le rá Nevet
továbbá, remélem látunk valamit a többi szent mágustól is Mosolyog
a mai napig a kedvenc részem mikor először látjuk az animeben warrodot és bár kijelentette, hogy nem azért istenek mert olyan erősek, de na, mondjatok még1 mágust aki unalmában sivatagokat varázsol buja zöldellő erdőkké
a manga alapján még wolfheim keltette fel az érdeklődésem, mert mintha olyan mágiája lenne mint a strauss testvéreknek Mosolyog
no meg minerva mágiáját nem is említve, még mavis is meglepődött rajta, remélem ezek a kis részek se merülnek feledésbe és valami úton-módon meg lesznek magyarázva Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 14, 23:50:39 írta Aubrey » Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11224 Dátum: 15 júl 15, 01:28:49 »

Amugy szerintem angel vagy solano vagy sorano vagy kinek mi még mindig gonosz csak mivel ő a leggyengébb igy inkább szót fogad

Azt vágod hogy tartozik az egész OS Mestnek mivel kihozta őket a hűvösről, ugye? És mivel az egész OS beolvadt a CS-be így végül is Gerard osztja a parancsokat. Az meg hogy gyenge... hát mihez képest? Lucyhoz aki kapott egy kis ősi csillagmágiát hogy kiüsse vagy Gerardhoz aki leszakítja a mennyet a helyéről?

Az egyik nagy kérdés hogy Zeref hogyan és mikor lett császár? Mármint a császár eléggé közismert és amikor Tenrou szigetén volt akkor már császár volt? Mert ha igen akkor Urtearnak le kellet volna esnie a dolognak elméletileg. De mondjuk a manga természeténél fogva utólag magyarázza meg a dolgokat meg minden szóval... de akkor is furcsa. És hogy 10 évvel ezelőtt támadták Ishgart. Erről senkinek semmi emléke? Vagy egy "invázió" így el lett sikálva? Mármint az az egész 3 évvel a vizsga előtt volt. Na mindegy.

Viszont eléggé hasonlít így az ujjongó tömeg Dressrosa felszínére. Szóval Zeref = Doffy, Sprigan 12 = Doffy családja...stb Pojén

A Serena = Yuriy bőven lehetséges. Mármint Precht, Warrod, Mavis életben vannak/volt. Miért pont Yuriy halt volna meg? Zeref tanítványa volt és lehet hogy kicsit túlságosan is mélyre ment a mágia útján így nem öregszik. Vagy lehet rá is hatással volt mikor 0 távolságról bekapta a Law-ot.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 15, 01:32:59 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Everything and nothing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16


Ankhserum


« Válasz #11225 Dátum: 15 júl 15, 01:41:28 »

 Gondolkozik Csak egy felvetés de mi van akkor ha Serene isten valóban átállt az Albareth birodalom oldalára és nem csak beépült mint egy fajta kém  Gondolkozik
De javítsatok ki ha tévedek Nevet Nevet
Naplózva

Az élet sokféleképpen próbára tudja tenni az ember kitartását: vagy azzal, hogy nem történik semmi, vagy azzal, hogy minden egyszerre történik.

A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.

Ha az életben elérhető sikert A-nak vesszük, akkor A=X+Y+Z. X a munka, Y a játék, Z pedig, hogy befogod a szád.
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11226 Dátum: 15 júl 15, 01:47:33 »

Hát elvileg az az alap hogy átállt. A többi már csak teljesen fantázia hogy ő Yuriy, Szuperkém és a többi Nevet És lehet hogy egy teljesen új karakter ami marha nagy baromság lenne ilyen későn a játékban. De majd meglátjuk.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #11227 Dátum: 15 júl 15, 09:44:10 »

A Serena = Yuriy bőven lehetséges. Mármint Precht, Warrod, Mavis életben vannak/volt. Miért pont Yuriy halt volna meg? Zeref tanítványa volt és lehet hogy kicsit túlságosan is mélyre ment a mágia útján így nem öregszik. Vagy lehet rá is hatással volt mikor 0 távolságról bekapta a Law-ot.

Egyetértek, ráadásul ugye a Law tökéletlen volt mikor használta Mavis.. Tehát elképzelhető, hogy nem csak a használóra volt mellékhatással.

Brandish mágiája érdekes, azon gondolkoztam hogy megölte-e a bajtársát? Végülis ugye letudja zsugorítani a dolgokat, így megtehette volna vele is...

A Serena istenhez pedig csak annyit szólnék, hogy lehet kém.. Végülis Fiora-ban Zerefnek elég nagy kultusza van a varázslók között. Az is lehet hogy Serena tud valamit és csak azért férkőzött közel hozzá hogy végezzen vele, de ez csak egy felvetés. Mosolyog

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de Natsut megnézném ahogy valamelyik Spriggan valamelyikével harcol. Még akkor is ha laposra verik:D
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11228 Dátum: 15 júl 15, 11:23:48 »

Nem lehet tudni sok mindent de valami biztos. Yuri megígérte Mavisnak, hogy mindenáron megvédi. Az előző háború pont Mavisért tört ki köztük és az Arbalet birodalom közt. Másrészt ő tudhatta azt is, hogy ki lett az Arbalet birodalom császára is. Így nem lehet kiszámítani az okát, hogy miért ment át. Úgynevezett kém vagy komoly átállás. Az is egy kérdés, hogy Makarov tudja e, hogy a faterja itt van a Sringganban?
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11229 Dátum: 15 júl 15, 12:13:05 »

Bár a Yuriy=Serena elméletek nagyon népszerűek én nem tartom túl valószínűnek.
Először is: oké nyilván a Serena lett a közismert "neve" de szerintem Warrod azért csak a rendes nevén hívná a régi társát nem?
Másodszor: Makarov beszélgetéséből én azt szűrtem le, hogy az öreg nem is találkozott a Spriggan 12-vel, pedig ha a saját apja az egyikük lenne, akkor biztos megszervezett volna egy találkozót legalább vele.
Persze elméletileg lehetséges, simán életben lehet még. Ennek több oka is lehet.
Ahogy az is elképzelhető, hogy kém, vagy hogy becsavarodott és ezért állt át. De akkor sem hiszem, hogy ez lesz. Több Fairy Tail karakter is van, akik hasonlítanak egymásra mégsem rokonok, egyszerűen csak ilyen Mashima rajzstílusa.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11230 Dátum: 15 júl 18, 05:37:42 »

Íme egy elég hamari új FT fehezt. Zereftől kiráz a hideg.  ikszdé
Kiderül mi is a Lumen igazi neve ami nem túl nagy meglepetés. Plusz az is hogy mit jelent a Spriggan 12.
Csúf Tündér, érdekes név. És megismertünk 4-et a 12-ből is. A sárkány király ünnepe hamarosan kezdődik! Nevet
Jövőhéten hosszú feji színes oldallal. Mashi nem pihen.  bow
Baromi jó fejezet volt!!!

http://www.mangareader.net/fairy-tail/445
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11231 Dátum: 15 júl 18, 08:02:48 »

már 6-ot ismerünk a 12-ből:

Serena isten,
Brandish (talán Mirajane-nek jó)
Inbel (esélyes Gray ellenfél Mosolyog
Dimaria (esélyes Erza opponens Mosolyog
Ajeel ( vs Gajeel Nevet
Orgast (Lucy, vagy Wendy)

szóval igen várom már a következő részt - de remélem nem az a trükk lesz megint hogy komplett oldalakat egyetlen kép foglal el. Szomorú
szóval a Főváros hamarosan romokban lesz.  ikszdé Garantált  Kúl Ördögi
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Ramal
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #11232 Dátum: 15 júl 18, 09:06:50 »

Érdekes volt az, hogy Zeref Makarov előtt megemlítette Natsut. A kérdés az, hogy Makarov tudja, hogy ki Natsu valójában, vagy pedig most tudta még csak meg, hogy Zeref ismeri valahonnan Natsut.

Naplózva
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #11233 Dátum: 15 júl 18, 09:08:23 »

Érdekes lesz a végkifejlet, igen kíváncsi vagyok rá Nyelvesít Bár szerintem nem fogják meghúzni Makarov halálát de szerintem se egy rossz ötlet . Ja a másik meg az h szerintem kicsit túl legyőzhetetlennek mutatták be a Spriggan 12 tagját mármint az a csaj is brutálisan erős volt így megint olyan fura lesz h valamilyen szinten simán legyőzik őket . Ez az egyetlen problémám az egész mangűval h valakit totál legyőzhetetlennek mutatnak be azt végül ha nem is mindig simán de legyőzik őket .
Naplózva

Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11234 Dátum: 15 júl 18, 11:56:44 »

Érdekes fejezet. Lehetséges hogy a következőben összecsap Natsu és Zeref? Gondolom valami sablon alapján lesz... esetlegesen Natsu visszaszorítja Zerefet és aztán néhány a 12 pajzsból közbelép azt Natsunak kb befellegzett és akkor közbelép Serena isten aki mindenki leállít Nevet Na ez egy jó kis fejezet lenne Nevet
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Oldalak: 1 ... 747 748 [749] 750 751 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!