24 máj 19, 02:41:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 746 747 [748] 749 750 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779918 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
fairYtaiL
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #11205 Dátum: 15 júl 13, 14:06:41 »

Natsu egy pontos biztos hogy sárkánnyá változik és képes lesz váltogatni az alakját mint Acnologia. Engem az érdekel inkább hogy Acnologiának mekkora ereje van emberi formájában és hogy mi az eleme?,

Az lenne mostmar esszeru powerup Natsunak, de Igneelek a sarkanyolok testebe koltozeskor nem pont ennek a megakadalyozasara hoztak letre antitesteket(egyreszt)? De Acnologia engem is erdekel

Új főgórét ilyen későn behozni a játékba elég nagy hülyeség lenne. Így is megy a lázongás hogy semmi célozgatás nem volt arra hogy Zeref lesz a császár vagy hogy létezik egy ilyen OP kontinens. Az egyetlen célzás talán itt volt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/416/33 - itt lehet hogy éppen a kastélyában csücsül.

Ez jogos, en csak egyszeruen olvasnam meg evekig Mosolyog

Az egyszer a halálát/világot akarja részhez olvasd el innen ez a fejezetet: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/340/12

Ha nagyon jeleket akarunk keresni a dolgok alakulasara, akar ez a resz is lehetne az, es koszonom, ez mar regen volt, lehet varakozas kozben ujraolvasom Nevet

És van még egy dolog ezzel a Zeref császár dologgal. Mi lesz akkor amikor leesik a Spriggan 12-nek hogy ő Zeref?

Volt ra utalas hogy nem tudnak rola?

 Egyebkent az hogy az Oracion Seis ilyen modon van jelen a sztoriba, nagyon jo megoldas volt  bow
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11206 Dátum: 15 júl 13, 14:40:02 »

Oké ez nem semmi fejezet volt. Nevet
Makarov nagyon menő a szakállal. Úgy fest talán összeállnak a srácok Geriékkel. Az a kártyajáték igen érdekes ha megnézitek FT-s karakterek vannak rajta. Nevet Mavis gondolom mindenkinek feltűnt.

De ami még engem is meglepett hogy Zeref a főgóré. Persze így utólag van értelme de azért meglepett.
Azt meg kétlem hogy a Spriggan 12 ne tudná hogy ő ki. Serena/Yuriy szerintem pont emiatt épült be közéjük. ^^' Bár nem lepődnék meg rajta hogy Albareth összes lakója sötétségben lenne és nem tudja hogy ki ő. Vagy ami még durvább lenne hogy ha ismernék és tudnánk is milyen ereje van. Lehet hogy ők Zeref kis babái akiket megtérített, ez ugye nem lenne meglepő a sok követője után.

Egyébként nem meglepő hogy simán besétál a faluba. Egyszerűen szarik mindenre most és nincs veszéllyel senkire.
Ami még veszélyesebbé teszi ilyenkor ugye szóval kíváncsi vagyok milyen stílusban cseverésznek majd Makarovval. Nevet

Azt meg erősen kétlem hogy van olyan az egész kontinensen Natsun kívül aki fel tudná vele venni a versenyt. Szerintem a Spriggan 12 együtt se tudná lenyomni. Elvégre ő a Királyuk és nem véletlen.

Így viszont már van értelme szerintem annak is hogy Natsu minek fogta meg a kezét. Mert ha a "tejcsárdáson" maradt némi Zeref power lenyomat akkor a démoni énje felismerte pl. Bár lehet túlbonyolítom. Mindenesetre innentől már tényleg nem fogja Mashi tovább húzni sokáig. Én 100 fejezetet jósolok MAX és vége is.

Viszont ami nagyon érdekelne. Mi van Acnologiával? Elvégre ők ketten harcolni kezdtek nem?
azt kétlem hogy Mashima kihagyná a harcukat szóval valószínű hogy visszatérünk még rájuk is.
Jól keveri a lapokat a mester, nagyon várom mit hoz ki ebből a szituból. Csóri Makarov majdnem eldobta a szakállát ijedtében. ikszdé

Ami fura hogy most először egyik verzióban sem írták a kövi rész címét. Hmm..  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 13, 14:41:21 írta Kuro25 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11207 Dátum: 15 júl 13, 18:22:32 »

Viszont Zerefet a fekete mágia tette halhatatlanná, így nyilván csak fekete mágiával (END) lehet őt megölni.
Nem úgy van ,hogy az istenek átkozták meg?

Viszont ami nagyon érdekelne. Mi van Acnologiával? Elvégre ők ketten harcolni kezdtek nem?
Zeref azt mondta neki, hogy várjon egy kicsit és akkor megkapja a csatát amire áhítozott.

Engem kicsit zavar, hogy Zeref már mióta jelen van a történetben, de soha nem lett megmagyarázva, hogy miért is nem lehet megölni. Olyan lenne, mint Superman, hogy lepattannak róla a támadások, vagy megsérül, de azonnal regenerálódik? Meg "alvó állapotban" Urtear leverte, pedig akkor is halhatatlannak kellene lennie. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/221/19 Most lehet mondani, hogy hisz nem is halt meg, de ott nem úgy nézet ki, mint egy halhatatlan.

Sorano menő volt, mikor emlékeztette Lucyt, hogy ő nem egy kedves lány. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11208 Dátum: 15 júl 13, 18:52:46 »

Nem értem a halhatatlan dolgot. Az átok örök fiatalságot adott neki szóval nem halhatatlan. Egész biztos hogy ha levágnák a fejét akkor vége lenne. Az meg amikor Natsu egy karddal támadt rá és a kard kettévágódott akkor biztos volt valami mágikus pajzsa.

Amúgy lehet hogy nagyon elnéztem valamit de: honnan ismeri Makarov Zerefet?
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #11209 Dátum: 15 júl 13, 19:11:09 »


Amúgy lehet hogy nagyon elnéztem valamit de: honnan ismeri Makarov Zerefet?

Nem vagyok biztos benne, de lehet hogy láthatta őt a Tenrou szigeten. Ha nem akkor találkoztak már a történeten kívül és meg lesz biztosan magyarázva.
Naplózva
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #11210 Dátum: 15 júl 13, 19:46:06 »

A második lehetőség a valószínűbb ,(mivel a Tenrou szigeten nem találkoztak )akár  a következő fejezetben is megkaphatjuk a választ.      
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 13, 19:55:40 írta BRON94 » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11211 Dátum: 15 júl 13, 20:35:54 »

Nem volt rossz fejezet.

http://www.mangareader.net/fairy-tail/444/2
Jobb alsó panel jobb alsó sarka. A csávó észrevette Lucy nemesebbik felét. ikszdé
Wendy még indig tök aranyos, amikor beteg a hajón. Nevet

Angel megjelenése volt nekem a legjobb pont. ikszdé Nem tudom miért. De azért vicces volt, ahogy Lucy-t beoltotta. Lucy már nyomta volna a nyálas dumát, de Angel helyretette.  Kúl Meg amúgy tök szép így hosszú hajjal. Mashima végre nem csinált belőle is Lucy klónt. Van egy különleges bája Angelnek, ami tök király. http://www.mangareader.net/fairy-tail/444/13 Alsó kép.  Pirul

Basszus mikor megláttam Makarovot kártyázni azt hittem bejön, amit azt hiszem Chakra mondott múltkor, hogy mekkora poén lenne, ha berontanának Natsuék Makarov meg dumálgatna békésen a Császárral. De sajna nem jött be. Viszont ez a szakáll tök jó, ad egy plusz komolyságot Makarovnak.

Nos, amikor megláttam Zerefet, hogy ő a császár igazából ennyi volt a reakcióm. Már megint ő?  smirksweat Én nem szoktam hasonlítgatni a mangákat, de nekem erről Narutóból Uchiha Madara ugrott be, hogy már az eleje óta ő a nagy para főellenség és kiderül, hogy minde szarban az ő keze van benne. Csak aztán nehogy úgy járjon Zeref is mint ő, hogy mikor nyeregben érzi magát kiütik onnan. Mondjuk Achnologia.
Midenesetre gondolkoztam azon, hogy lehet az, hogy ő a császár és összeránotta az összes céhet a kontinensen. Mármint azt nem értettem, hogy ezt mikor csinálta és végülis volt rá 7 éve ha azt nézzük. Mert mikor lementek a Tanrou szigeten az események akkor felébredt és ezt ugye azzal is kezdte, hogy Hades-t kiiktatta. Lehet, hogy ez már kiderült amúgy csak én nem figyeltem.
Plusz az, hogy az emberek nem halnak meg a közelében egy a mágiája miatt is lehet ugye. Mivel az a fekete halál cucc akkor tör belőle, amikor becsüli az életet. De mivel éppen morcos kedvében van mostanság az nem tör elő. Plusz lehet csak egy gondolati kivetülés is. Anno Gerard is gondolati kivetülést használt a tanácsban és mindenki azt hitte az iker testvére az Siegran.

Makarov arcára azért kicsit kiült a félelem. Gondolom nem számított arra, hogy Zerefhez jön tárgyalni.
Másfelől, hogy honnan tudja, hogy ő Zeref? Gondolkozik  Mavis? Simán lehet, hogy elmondta neki ki és micsoda Zeref.

A következő rész címére nagyon kíváncsi vagyok mire utalhat. "Förtelmes tündér"  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 13, 20:39:01 írta hagabi » Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #11212 Dátum: 15 júl 13, 21:28:38 »

Na ne
Mivel magyarul nem jött ki ezért, ha a "long live the emperor" annyit tesz hogy éljen a császár akkor ez olyan überdurvakirályepicdurvazsírmeghökkentőmiaztarohadtmiazanyám hogy csak na
Zeref mint császár mi a rohadt élet ráadásul megakarja támabni ishgart
Lehet hülyekérdés de ha megtámadják ishgart akkor acnologia biztos előjön és az ellenségem ellensége a barátom elv alapján valaki mellé biztos állni fog

Ehhez semmiközze a mostani mangákhoz csak kikivánkozott
Amikor zeref megölte hadest akkor a zero alapján nem ismerősökként kellett volna egymásra tekinteniük
Vagy elbirtam volna egy"én még zereftől tanultam a mágiát " szöveget is
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11213 Dátum: 15 júl 13, 23:08:14 »

Na ne
Mivel magyarul nem jött ki ezért, ha a "long live the emperor" annyit tesz hogy éljen a császár akkor ez olyan überdurvakirályepicdurvazsírmeghökkentőmiaztarohadtmiazanyám hogy csak na
Zeref mint császár mi a rohadt élet ráadásul megakarja támabni ishgart
Lehet hülyekérdés de ha megtámadják ishgart akkor acnologia biztos előjön és az ellenségem ellensége a barátom elv alapján valaki mellé biztos állni fog

Ehhez semmiközze a mostani mangákhoz csak kikivánkozott
Amikor zeref megölte hadest akkor a zero alapján nem ismerősökként kellett volna egymásra tekinteniük
Vagy elbirtam volna egy"én még zereftől tanultam a mágiát " szöveget is

Amikor Hadest legyűrte Zeref akkor még messze voltunk a Zero-tól. Szóval sajnos nem lehetett egy olyan jelenet hogy leesik neki hogy magától a főgórétól tanulta a mágiát. Acnologiában és Zerefben van egy fontos közös dolog: mindketten sz*rnak a világra. És ha odáig jutunk Acnologia minden "rovart" le fog csapni, és amúgy is egyedül a Dragneel testvérpárt tekinti fenyegetésnek.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #11214 Dátum: 15 júl 14, 07:19:29 »

Na most eszembe jutott natsu milyen felyet vágna hogy megtudja
1. Ő egy démon
2. Zeref öccse
De az igy mi már most akkor acnologiát és zerefet is le kell nyomnia? Vagy lessz egy eposzi 3 as csata
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11215 Dátum: 15 júl 14, 08:31:21 »

Az eposzi 3as nekem nagyon bejönne, de max azután, hogy mindegyikőjük képességeit megismertük.
De ami inkább érdekelne, hogy ugye még anno Yukino mondta Lucynek, hogy egyszer mind a 12 zodiákus hozzákerül majd. Vajon annak lesz köze ENDhez vagy a másik kettőhöz?  Gondolkozik Ha rosszul emlékszem akkor javítsatok ki. Nevet Nem vagyok gépközelben és nem tudom leellenőrizni.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11216 Dátum: 15 júl 14, 14:29:19 »

Tényleg nagyon jó fejezet volt.
Először is meg tudtuk, hogy a sziget nem lesüllyedt, mint amire gondoltam, hanem simán összement...bár ez érdekes, mert láttuk, hogy a kis szigeten ott csücsült a madár, de akkor alul is össze kellett mennie, a vízfelszín alatt, viszont akkor nem maradhatott volna a teteje a vízfelszín felett Nevet Mindegy, az a lényeg, hogy összement.
Aztán megtudtuk, hogy Solano a kém, ami nekem kifejezetten bejött, maga Solano is, de főleg az, hogy így be lett vonva a Crime Sorciere. Amúgy több, mint valószínű, hogy Erza igen szorosan együtt működik velük, ha tudja, hogy Cobrát Ericnek hívják.
Láttuk Makarovot szakállal, és hát mit mondjak, kemény az öreg Nevet A szakáll mindenkinek jól áll, neki is, bár eléggé búskomornak tűnt, de nem hiszem, hogy ez miatt.
És végül, Zeref. Nem mondom, hogy tudtam, de engem nem lepett meg, amikor megláttam. Így minden összeillik. Túl sok lett volna még egy ilyen erős karaktert betenni Zeref és Acnologia elé, így pont jó, szerintem...a 12 pajzs az utolsó lépcsőfok Zeref előtt. És mivel Natsu már BIZTOS, hogy súrolva, de megüti a szintjüket, ezért már tényleg nemsok van hátra, és ez így is logikus, nem volt fölösleges az az egy éves edzés.
Szóval engem annyira nem lepett meg Zeref, sőt, igazából szinte semennyire, de nagyon örülök neki. Tetszik, hogy így alakította ezt a szálat Mashima, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle.
Amúgy szerintem lehetséges, hogy tudják, hogy ő Zeref, elvégre az öreg elég pontosan jellemezte: hogy két oldala van. Nem mondom, hogy mindenki ismeri, de a felső vezetés biztos. És így már tényleg valószínű, hogy Serena miatta épült be.

Ui. Viszont ha a Lumen sakkban tudja tartani Alvarezt (ez a név sokkal jobban tetszik, és egyszerűbb is), akkor elméletileg Zerefre sem hatástalan...
Habár kétlem, hogy ő személyesen is háborúzna. Az is érdekes, hogy milyen lehetett az, amikor Zeref fogta magát, és leigázta az egész kontinenst Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 14, 14:31:37 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #11217 Dátum: 15 júl 14, 15:33:57 »

Azért azt ne felejetsük el, hogy a Lumen Historie az maga az első Mester. Ugye ő maga nem tud öregedni, úgy ahogy Zeref sem. Van akkora mágus mint Zeref, és szerintem ha nem is fél tőle, de valamennyire biztosan tart. A tanítvány legyőzi a mestert?
Ez is tök érdekes, hogy Natsu pont abba a céhbe került bele, aminek a létrejövetelében Zeref is közre játszott. Szép szép.  bow

Uh engem ez a csaj, annyira idegesített már az elején is. Szerintem semmi extra nincs benne azon kívül, hogy nagy a cicje és jó a dumája. De hát istenem, ez van Nevet

Na mondtam hogy Zerefke visszatér. Bár nekem ez a császárkodik dolog nonszensz. Talán a másik kontinensen nem ismerik a nevét, hogy igazából ki ő? Éltetik és istenítik a legnagyobb tömegmészárost. Wáó, dejavu-t érzek egy kicsit a II vhval kapcsolatosan.Jobban preferálnám, ha végre egy kis Acnologia vs. Zeref lenne a buliban. Gondolkozik
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #11218 Dátum: 15 júl 14, 18:03:21 »

Aki az egyik oldalon tömegmészáros a másik oldalon lehet hős is Mosolyog
Naplózva
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #11219 Dátum: 15 júl 14, 19:41:01 »

Nem tudom mennyire lehet hős az a valaki, az öregember szavait idézve aki erővel tartja össze az országát. Az nem hős, hanem diktátor, és a diktatúra mindig az erőszak szüleménye.
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Oldalak: 1 ... 746 747 [748] 749 750 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!