24 máj 18, 19:29:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 734 735 [736] 737 738 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779478 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #11025 Dátum: 15 jún 16, 22:52:24 »

Arra lennék kíváncsi, hogy a 2. szent mágus neve (Hyberion) kapcsolatban lehet-e a görög mitológia Hyperionjával? 
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #11026 Dátum: 15 jún 17, 01:34:56 »

Hát én valahogy nem látok annyira sokat ebben a 10 Szent mágusban. A fa fickó is elmondta őket valamikor a tanács nevezte ki úgy kb 9 éve vagy régebben(mert mikor indult az FT már megvoltak a szent mágusok) elvileg az akkori erejük alapján. 8 Szent mágus bukkant eddig fel ha jól emlékszem (a mostani 4,Jura,Makarov,Gerard,Phantom Lord volt mestere). Eddig aki felbukkant közülük az gyengébnek bizonyúlt mint a power up-ok előtti FT tagok. Én még mindg azon a véleményen vagyok a jelenlegi erejükkel simán verik őket Natsuék.
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #11027 Dátum: 15 jún 17, 08:42:19 »

Valahogy én bikább arcokra számítottam az első negy helyezettenn
Mondjuk warrodd után nem sokra számítottam
Viszont serena isten menő volt, nem hasonlított kicsit makarov apjára?
És szerintem is natsu egyedül leverné mindet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11028 Dátum: 15 jún 17, 11:37:27 »

Maradjunk inkább annyiban, hogy a mangaka majd eldönti, hogy kit és milyen erőssé tesz. Ha akarja akkor Natsu vagy bármely karakter egyedül alázhatja az egész világot. Szóval hülyeség ezen agyalni, hogy ki a legmenőbb csávó. Majd ha Natsu teljesen kifejlődik (mert még közel sincs ott) akkor lehet róla szó. Majd amikor átmegy END formába akkor eléri a megfelelő szintet de a végén úgy is elfog bukni valamilyen okból.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11029 Dátum: 15 jún 17, 11:50:20 »

Most hogy megléptek a sárkányok pont hogy megvan az esélye hogy sárkánnyá tudnak változni hisz Igneelék pont ezért voltak bennük nem? Nevet Egyébként nem mintha eddig a sariknak túl sok értelme lett volna. ^^'
Igneel valami olyasmit mondott, hogy valami antitesteket állítottak elő a sárkányölők testében, hogy ne változzanak sárkánnyá, mint Achnologia. Ez mind szép és jó lenne, ha Achnologia nem tudna visszaváltozni emberré. Így ez inkább hátráltatás, mintsem segítés.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11030 Dátum: 15 jún 17, 12:40:11 »

Hmmm, ez elég tartalmas fejezet lett (19 oldal +fedőlap), most bőven van miről beszélgetnünk egy hétig Nevet
Először is, gondolom a több oldal miatt, de megint láttam pár kicsit gyengébb, vagy elnagyolt rajzolt Mashimától. Szomorú
A fedőlap most nem tetszett, olyan semmilyen volt. Meg hogy van akkor a cím kiírása is?? Egyszer Fairy Tail máskor FT. Oké ugyanaz a kettő, csak így folyton váltogatva van.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/440/4 Itt alul le a kalappal Mashima előtt, Lucy szemeit már egy teljesen új szinten rajzolja meg Mosolyog
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/440/7 A felső panel Erzáról viszont elég elnagyolt rajzolású lett. Olyan túl gömbölyű és nagy feje lett, ráadásul Mashima egyre többször csinálja azt (már szinte minden fejezetben megfigyelhető), hogy az adott karakter beszél, de a szája csukva van. Pont ezen az Erzás képen, de egy oldal visszább Natsunál is megfigyelhető. Jó tudom, hogy ezek csak "apróságok" sokak számára, de engem  cseszettül idegesítenek. Meg mintha a háttér is egyre kevesebb lenne.
Na de akkor a történetről is. Nem csalódtam Erzában, tényleg jó vezető, csak még túl fiatal (jó mondjuk Sting is) és Laxus jobb lenne Nevet De rajta kívül (és persze Makarovon) valóban ő az ideális jelölt.
Szóval mennek """"beosonni"""" a rivális birodalomba, hogy megmentsék Makarovot. Gondoltam, hogy valami hasonló lesz, viszont amikor mondta Erza, hogy "csak az itt jelen lévők", akkor egyből csalódott voltam én is, hogy Gajeelt kihagyják megint egy nagy ívből. De szerencsére nem így lett, mert a vasárnyék sárkány (és talán acél is) átment Piccoloba és mindent hallott Nevet Nevet Amikor odament Juviához és Cana-hoz egyből tudtam, hogy mi következik!!!! FAIRY TAIL B CSAPAT!!! VÁÁÁÁ!!! És nagyon vagányul ábrázolta Gajeelt Nevet Oké, nyáladzás off Nevet De a timeskip óta talán ez a jelenet tetszett a legjobban Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/440/13 Ez a kép meg egyszerűen badass lett Nevet Hirtelen Gerard is az eszembe jutott, de ő nem Fairy Tail-es, bár a Mágiajátékoknál sem volt az, szóval talán majd egy eléggé problémás helyzetben, ahol a B csapat, köztük Laxus is (na ehhez már tényleg nagy baj kell!!!) a földön van, mert valaki(k) elverte(ék) őket, erre betoppanna Gerard meg az Oracion Seis-e, egy epik szöveggel, hogy "Én is a B csapat tagja voltam, ne felejtsetek ki"  Kúl Mondjuk sokkal nagyobb az esély, hogy Erzának fog segíteni inkább, de hát Erza sem szeret veszíteni...
Ja amúgy Juvia képzelgése megint nagyon jó volt és az utolsó 1-2 panelt leszámítva egész romantikus lett ez az "elmélkedés is". Mashima hihetetlenül jól tudna romantikus egymásra találásokat írni, rajzolni, de egyszerűen nem meri meglépni és inkább a végére hagy mindent Szomorú
És akkor a fejezet 2. fele, azaz a folyamatos facepalm-ozás. Legalábbis szerintem. Valahogy éreztem, hogy a 3. Ishvali után megkapjuk a másodikat is, de az elsőben nem voltam biztos, viszont így utólag egyértelmű, hogy őt kell hagyni a végére hatásvadászatnak. Nevet Aki valóban kiköpött Yurij, bár én sem értem, hogy miért lány neve van. De ő tuti, hogy férfi, hisz alapból borostája van és a szemén is látszódik. Én sem értem ezt a wtf nevet. Lett volna inkább Sereno vagy Seranus Nevet Ez az "a" végződés nagyon nem tetszik.
Na de az Ishvaliakról. Én sem így képzeltem el őket, leszámítva az elsőt. Mondjuk már Warrod is meglepő volt valóban. Szegény Levi rendesen maga alá csinált, ahogy csak kapta a képébe az Ishvaliakat Nevet
A harmadiknak, azaz Mr. Hoi-Hoinak eddig nincs nagy szám képessége, remélem én is, hogy nem csak egy erősebb Take Overben merül ki a tudománya, mert azért Elfman és Mira is elég durvákat tud villantani (az utóbbi a szó szoros értelmében ikszdé). Bár ha képes lesz felvenni Sárkányok, Démonok vagy Istenek formáját, akkor elég badass lehet ő is.
A 2. Ishvali egy inkább fehérjét, mintsem vöröset szerető Vámpír ikszdé Egyetértek Kuroval, nekem is Erzára hajaz, nem csak a viselkedése, hanem az arca és arcmimikái is.
És akkor a legerősebb mágus a kontinensen természetesen átment az ellenség oldalát erősíteni, hogy még nehezebb legyen a főhőseink dolga. Viszont úgy, hogy már ő is "csak egy" a 12 pajzsból, számomra elég durván el is vette a tekintélyét. Értitek épp, hogy """megismerjük""" az 1. számú Ishvalit, de azonnal kiderül, hogy van még belőle elég sok, csak más földrészen. VISZONT!!! Ha Mashima talán egy újabb nagyon hosszú ívet akar ezzel (amire elég nagy az esély) és nem 2-3 fejezet alatt fogják mindegyiket legyőzni, akkor én már elégedett is leszek. Sőt az lenne a legjobb, ha átmenne az egész Fairy Tail Narutoba, hogy már nem nagyon lennének ívek csak egy hatalmas összefüggő sorozat, amiben ez a 12 pajzs hasonló szerepet töltene be, mint az Akatsuki Nevet Szóval szinte az egész sorozatot végigkísérnék, legalábbis innentől kezdve. Ezt hiányoltam amúgy a FT-ből, mert a One Piece-ben ott a Shichibukai, Narutoban meg ugye az Akatsuki volt, míg a FT-ben mindig jött egy 1-2 évig tartó ív megadott számú "hú de erősek vagyunk" ellenségekkel, de kb. egyik sem lett maradandó Zerefen és Acnologián kívül, vagy átállt, mint Gajeel és Juvia. Ez a 12 pajzs remélem nem csak egy újabb "Hét Rokon a Purgatóriumból" vagy "Kyuukimon" lesz. Hanem igazi, vérbeli ellenségek és fontos szereplők. De ez még soká fog kiderülni Nevet
Amúgy tényleg elég durva lehet ez a birodalom, ha 12 SSS osztályú mágus védi a "Császárt".
Ez a fejezet elég jó lett, megy rá a 4/5 Mosolyog

Csak hogy én is beszáljak az erőméregetésbe, szerintem Natsuék már bőven ellenfelei lennének a Szentmágusoknak, bár a top 3-4 Ishvali azért MÉG legyen már magasabb szinten, máskülönben nem sok értelme volt eddig húzni a bemutatásukat, mert megannyi helyen jöhettek volna már segíteni, vagy legalábbis menőzni, hogy ők milyen erősek.
Persze idővel ők is csak Bluenote sorsára fognak jutni, elavulnak és az új generáció túltesz rajtuk. Mert hát ott van Zeref és Acnologia főellenségnek Mosolyog
Naplózva

Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #11031 Dátum: 15 jún 17, 13:11:35 »

Hát azt nem hinném, hogy ez a 12 pajzs végig kiséri amjd a sorozatot ha csak nem valamelyik főellenség (Acnologia;Zeref) a császár amire semmi esélyt nem látok. Szerintem ez is csak egy ív lesz de abból remélem baromi hosszú most lett feltüntetve az eddigiekhez képest a legtöbb ellenfél akik komoly szinten is vannak meg a sok töltelékekből is ki lehet hozni majd jó harcokat a mellékszereplőknek. Azért sem hiszem, hogy végig fogják kisérni a mangát mert az eddigi ellenfelek is 1-2* visszaköszöntek de semmi komolyat nem nyújtottak és fura lenne ha ezt megtörné.
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #11032 Dátum: 15 jún 17, 14:09:23 »

Tilon sajnos Igneelék sem tudták szerintem, hogy vissza tud változni emberré...Nem elképzelhetetlen, hogy ha Rugoe és Sting 3-ik generációs sárkány ölők akkor lehet több szint is...mondjuk Acnologia az 5-ik generációs (csak példát mondtam)
Mágia játékokig azt sem tudták, hogy egy sárkány ölő képes magától aktiválni a Dragon Force-ot. Szóval elképzelhető, hogy segíteni akartam a tudatlanság végett...mert ki gondolná, hogy akit mindig sárkányként látunk az ember is képes lenni...Ahogy láttuk mindig egy titkos helyen van emberi formában.
A másik sokan mondtátok, hogy Yuriy az Isten Selena (gomez). Elképzelhetőnek tartom már csak azért mert most állt át elvileg a másik oldalra lehet, hogy pont azért mert megtudta, hogy Makarovot a fiát elfogták és mondjuk kiakarják végezni. Ezért átment kémkedni és gátolni a kivégzését titokban vagy elhúzni azért mert mondjuk sejti, hogy a FT eljön érte és ezzel egyetemben Mavist is megtudja védeni.Azért gondolom ezt mert nem tudjuk, hogy ő mikor állt át és Makarovról mikor jött az utolsó info. Remélem kibogarázható mit akarok mondani és bocsi ha ezt valaki már felvetette
Naplózva
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #11033 Dátum: 15 jún 17, 16:13:11 »

Hát Acnológiáról mindenki úgy tudta, hogy sárkánnyá változott.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/14
Ebben a részben Mesélte el a Jáde sárkány, hogy ember volt aki sárkányölő mágiát tanult majd sárkányokat ölt sárkányvérben fürdött és sárkánnyá változott. Amikor Natsuékból kijöttek a sárkányok az indokuk az volt, hogy antitesteket állítsanak elő, hogy ők ne változzanak sárkányokká mint Acnológia. Számomra ezekből az infókből nem derül ki pontosan mitől változott ás de mindenki úgy könyvelte el, hogy emberből sárkány lett csak a Zerefes részben derül ki az igazság
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/436/16
,hogy ő még mindig ember csak sárkánnyá tud változni.
Ha Acnológia a kiontott sárkányvértől változott át akkor az antitestek nem hinném, hogy sokat érnek ez ellen mivel az a sárkányok véréből készült és talán pont amiatt fognak tudni majd sárkánnyá változni ha úgy alakul. Vagy a másik lehetőség  ha a sárkányölő mágiád eléri a maxos szintet akkor a dragonforce full átalakítást csinál rajtad és nem csak olyan felületit mint amiket eddig láttunk. Szóval szerintem mind a két lehetőség játszhat de majd kiderül. De szerintem a kép alapján csak annyi történt, hogy Heppy elkeveredett valahova neki meg repülhetnékje támadt és muszáj volt megpróbálnia szárnyat növeszteni.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/435/4

első generációs sárkányölők: Wendy,Gajeele,Natsu azért első generációsok mert sárkányoktól tanultak sárkányölő mágiát
második generációs sárkányölők: Laxus,Cobra második generáció mert nem sárkányoktól tanulták hanem beültetett sárkány lacrima hatására képesek sárkányölő mágiát használni.
harmadik generáció: Sting,Rogu sárkányok nevelték őket de nekik ezen felül még sárkány lacrima is be lett ültetve.
Ezalapján én Acnológiát az elsőbe sorolnám vagy ő maga 0. generáció mert aki őt tanította az elbkszta a dolgot ikszdé
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11034 Dátum: 15 jún 17, 16:16:48 »

Annak mennyi az esélye, hogy az új kontinensen lesznek új Sárkányölők is? Szerintem Ishgaron az összest láttuk már, hisz megjelentek az Arcok elpusztításánál és így is bőven elég dragonslayer van itt. De egy új kontinens tele van újdonságokkal. Esetleg még Istenölők és Démonölők is lehetnének, ezekből elég kevés van Szomorú
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11035 Dátum: 15 jún 17, 16:39:51 »

Jaja, ez simán lehet Csabi. Viszont szerintem abban ne nagyon reménykedj, hogy ez a 12 pajzs majd végigkíséri a történetet Nevet Legalábbis szerintem ez esélytelen, szinte. Ugyanolyan ellenfelek, mint a Kyukimon volt, vagy a Hét rokon. Az Oración Seis amúgy számomra baromi kellemes meglepetés, nem gondoltam volna, hogy Kishi ilyen szépen vissza hozza őket a törénetbe. Ezt gyakrabban is meg tehetné szerintem. Mármint hogy régi szereplőket, ellenségeket hoz vissza egy másik szerepkörben.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #11036 Dátum: 15 jún 17, 18:20:27 »

a 12 pajzsos emberke azért kell hogy mindenkinek majd jusson egy ellenfél: Erza,Lucy,Gray stb. Nem véletlen hogy az F.T. B csapat is útnak indul!Majd mindenki elkezd harcolni egyel és majd Natsunak marad Serena hogyha tényleg átállt hozzájuk és nem csak kettős ügynök,na majd meglátjuk!
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11037 Dátum: 15 jún 17, 19:08:40 »

Én is gondoltam rá, hogy csak beépül Albareth-be, most hogy Makarov is ott van (már ha tényleg Yurij, de szerintem az), de a Gray-Avatáros dolog után, egyáltalán nem lenne meglepő, sőt, eléggé klisé, hogy ugyanazt a húzást szinte azonnal megjátssza újra Mashima.
Hogy a FT A és B csapat harcoljon a 12 pajzzsal 1v1-ben, sajnos valóban elképzelhető. Natsu, Gray, Erza, Lucy és Wendy és ott van Gajeel, Cana, Juvia, Mira (esetleg Elfman is hozzájuk csapódik valahogy), Laxus és Gerard. De az egyik ember nem is kell, hisz Natsu általában legelsőnek legyőz egy "sima" tagot, majd a végén valakivel a főgórét az adott csoportban. Mondjuk elég csalódott lennék, ha Lucy, Wendy és Juvia 1v1-ben partiban lenne a pajzsokkal. Tisztelem a lány szereplőket, nem erről van szó, de nekem nem tűnnek olyan bikáknak, hogy ezekkel vetekedjenek (de persze Elfman sem). Cana mééég talááán a Fairy Glitterrel, sőt talán megtanult egy másik Fairy Varázslatot is.
Viszont Natsu, Erza, Gray, Gajeel és Laxus bőven felvehetik velük a harcot, hisz ezek közül csak Natsut láttuk úgy igazán mikre képes, bár még az se volt teljes erőbemutató, de valószínűleg a többiek is sokkal táposabbak lettek.
Ajj így belegondolva tuti, hogy csak egy újabb Kyuukimon lesz a 12 pajzs Szomorú Pedig de jó lenne, ha nem Szomorú Akarok egy Akatsukira hajazó csapatot, akiket bizony nem könnyű és gyors legyőzni. Kíváncsi vagyok milyen hosszúra tervezi Mashima ezt a Makarov menekítős ívet. Mivel egy teljesen új és hatalmas birodalomról van szó, nem lenne meglepő, ha az eddigi leghosszabb ívnél, a Nagy Mágiajátékoknál is nagyobb lenne. Az 82 fejezetes volt  Hümm-hümm
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11038 Dátum: 15 jún 17, 20:48:18 »

Viszont Natsu, Erza, Gray, Gajeel és Laxus bőven felvehetik velük a harcot, .....
Nagyon remélem, hogy a többiek csapatokban tudnak majd leverni egy-két tagot, míg a fent nevezettek (plusz talán Gérard, ha jön) egyedül is, sőt, valaki akár kettőt is (Natsunál ez egyértelmű, persze). De őszintén, nekem picit sok lenne, ha mondjuk Natsu úgy verne le egy tagot, mint mondjuk Jackalt, vagy valamelyik másik Kyukimon tagot, tehát megizzadva, szorosan, de azért mégis, elsőre és magabiztosan. Oké, hogy szerintem Natsu simán van már Ishvali szinten, de azt inkább a Top 2-4-re értettem, márpedig a 12 tag mind legalább Serena erősségű...majd meglátjuk.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 17, 20:49:52 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #11039 Dátum: 15 jún 17, 20:55:34 »

Az hogy mind Serena erősségű azt meglátjuk! Ritkán vannak egyforma erősségű emberkék nemh 12! + ugye ott lesz talán Jura meg Gilldarts meg akár Makarov ill. ha már a kontinensek csatája lehet ott lesz a 10 szent mágus többi tagja is! Azt nem gondolom hogy Lucy vagy Wendy- Cana-Juvia egyedül lenyomná bármelyiket de akár csapatban talán mondjuk párokban vagy 3-masban esetleg!

Meg ugye ha _Serana nem lesz ellenség akkor ő is velük lesz! Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 734 735 [736] 737 738 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!