24 máj 18, 14:45:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 733 734 [735] 736 737 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779295 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #11010 Dátum: 15 jún 16, 20:03:22 »

Már nem azért, de nem volt a sorozat elején valami olyan varázslat ami minden ellenséget megsemmisít? Mintha Luxux, Lexus, Lexux jó mindegy.... Szóval a villámos csávó próbálkozott is volna vele csak besült a varázslat, mert nem tartotta ellenségének a Fairy Tail-t. Nem lenne elég azt elsütni? Vagy az csak korlátozott hatással bír?
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11011 Dátum: 15 jún 16, 20:16:06 »

Erről beszéltünk egy-két kommenten keresztül. Név szerint a Fairy Law.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #11012 Dátum: 15 jún 16, 20:19:57 »

Jah, bocsi, lusta voltam vissza olvasni. Akkor mindjárt vissza pörgetek.
Naplózva
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #11013 Dátum: 15 jún 16, 20:23:26 »

Nem hiszem hogy a Fairy Law elég lenne! Hisz ugye az FT 2. legerősebb fegyvere csupán! Biztos vannak olyan erős mágusok stb... akikre ez nem hatna mert annál jóval erősebbek!
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #11014 Dátum: 15 jún 16, 20:42:21 »

Valamit nem értek. Purehito már találkozott Zereffel,  tanította őt mágiára. Akkor miért volt az a gonosz terve, ha elev ismerték egymást? Annyi csak leeshetett volna neki, hogy Zeref ennyitől nem jelenik meg.. Meg egyáltalán miért akart "megidézni"?

Én is Kuroval értek egyet, Serena egyértelműen Yurij, túl hasonlítanak egymásra. És azt sem tartom kizártnak, hog  a 3. mágus kapcsolódik Elfmanékhoz, márcsak a német név miatt is. Elképzelhető hogy nekik ő fog segíteni egy újabb power upba.

Szerintetek akkor Gajeel felszedi még Luxust és indulnak ők is Natsu után? Ha Gildarts is odaverődik, akkor kábé elegen lesznek a 12 pajzs ellen? Ettől tartottam, hogy nagy számokkal dobálóznak, 730, mégis csak 12 komoly ember van ott.

Natsu, Gray, Erza, Luxus és Gildarts bőven túl vannak már Jura szintjén, viszont én sem vagyok abban biztos hogy Warrodot elérték már erőben. De ki tudja... Lehet.... Shounenkben a főszereplőknek csak egy jól meghatározott időintervallumba kell edzeniük (pl. 1 év) hogy erősebbé váljanak olyanoktól akik már félévszázada gyakorolnak. Ez nekem mindig is irreális volt, de mindegy.
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #11015 Dátum: 15 jún 16, 20:44:04 »

Kiváncsi vagyok mulyen rohadt erős lehet a tizenkét pajzs illetve mennyire menő lessz az a harc ahol srena zeref acnologia és natsu is ott lessz
Naplózva
geszta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #11016 Dátum: 15 jún 16, 21:29:22 »

Amúgy csak szerintem hasonlít Serena isten Yuriy Dreyerre? Nevet
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11017 Dátum: 15 jún 16, 21:45:30 »

Jó terv Erzától a csendben osonjunk be, hozzuk ki és futás terv, csak az a bibi, hogy ez FT mértékkel azt jelenti, bemegyünk, szanaszét ordítjuk a helyet Makarov után és harc.
Azért a 730 céhben még lehetnek komolyabb emberek, az, hogy ki van emelve 12, szerintem még nem jelent túl sokat. Már csak azt nem tudom, ki a fene az a császár, hogy 12 bika ember is hallgat rá, de legalábbis védi.
Amúgy csak szerintem hasonlít Serena isten Yuriy Dreyerre? Nevet
Cirka 3 oldal óta megy/ment rajta a találgatás ha jól emlékszem.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11018 Dátum: 15 jún 16, 21:54:18 »

Azért azt sem árt elfelejteni hogy a Szent Mágusok sem dísznek vannak. Igaz ők csak 10-en vannak
de a másik oldalon meg 12 mágus van aki a védelmi vonalat erősíti szóval a jók oldalán a 10 Mágus tuti hogy erősebb mint az átlag ezért mondom hogy erősebbek mint Natsu mert nem véletlen kerültek a védelmi vonalba.
Azért a főszereplő sem erősebb mindig mindenkinél. Legalábbis eleinte. A 4 Ishgali meg tuti hogy kapcsolódik az FT tagokhoz. Elvégre kettő FT tag ráadásul ha Serena tényleg Yuriy akkor ugye az apja is Makarovnak.
Naplózva

Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #11019 Dátum: 15 jún 16, 21:56:25 »

Egyértelmű hogy Serena az Yurui! Más különben honnan tuta volna az Albareth hogy egyáltalán létezik  a Lumen Histoaru!

Egyébként ahhoz képes hogy csak a céh mesterei tudhatnának róla a a komplett nyugati kontinens tudott a létezéséről! De fogalmam sincs hogy mire jó L.H.! Mavis ennyire erős lett volna!?Meg mit akarhatnak az erejétől?  Meg ha örökké fiatal maradt akkor minek kellett neki börtönbe zárnia magát ha egyáltalán ő volt! Yuruinak meg a többieknek sem volt probléma az életben maradás ennyi év eltelte  után!

Hát ha tényleg az 5. jura akkor annyira erősek azért mégsem lehetnek! Laxus ugye egy évvel ezelőtt lenyomta Jurát mégha nem is élet-halál harcról volt szó de akkor is és ugye ott van még Gildarts is! Tehát az 6-től 10. lévő szentmágusuk meg még gyengébbek!
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 16, 21:58:47 írta Man1878utd » Naplózva
Price
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #11020 Dátum: 15 jún 16, 22:04:09 »

Általában amikor új szereplőket hoznak be a sztoriba, mindig megy a hype körölöttük, aláírom látatlanba, hogy biztos nagyon badass lehet a 4 ishvalli isten, de azért hogy velük ne legyen egy szinten legalább Natsu aki sárkányölő amit ha teljesen kitanul, akkor az egyik legerősebb mágia típus, nembeszélve arról a tényről, hogy a legerősebb mágus Zeref öccse  + ő még E.N.D és még OP karakter is, ha ezeket nézzük az isvalli "istenek" nem egy súlycsoport Natsuval vagy legalább is a történet végefelé olyanok lesznek neki mint Bluenote a powerup után.
Nem gondolnám, hogy Purehito annyival gyengébb lett volna Serenától, közel egál lehetett az erejük és Hades barátunknak esélye nem volt Zeref ellen, be is csúszott neki a balaton szelet, Serene se lenne neki nagyobb probléma.
Egy páran felhozták, hogy Laxus és Erza egyenlő szinten van a 4 ishvalli istennel, és mi van Jelallal ő semmivel nem gyengébb Laxusnál még Mystogan is pariban volt vele anno, egy kicsit Laxus is túl van hypolva tudja a fairy lawot, meg erős, de ő csak lacrimás sárkányölő szóval ő nem tud dragonizálódni, nem gondolnám hogy a moviban belengetett Natsu átváltozás filler lenne mert ahhoz túl jelentős +Mashima adta ki a rajzot a moviehoz és ha annyiban akarta volna hagyni azt a témát akkor nem bolygatja, majd megmagyarázza vhogy az antitestteket.
Naplózva
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #11021 Dátum: 15 jún 16, 22:06:32 »

most ugye Gerard-ra gondoltál?! Az megh Mystogan partyba volt vele az meg már mikor volt ha egyáltalán igen! Laxus akkor mégcsak bemelegített!

Laxus lenyomta Jurát akinek az első nap megse kottyant Mystogan támadásia bár ugye Gerard használta de akkor is! Laxus erős meg uyge Makarov meg esetleg ha tényleg Ő Yurui akkor az ő vérük csörgedezik az ereiben!
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 16, 22:09:46 írta Man1878utd » Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11022 Dátum: 15 jún 16, 22:09:43 »

Azért, mert Jura az 5., az nem jelent ebből a szempontból semmit, nem lehet tudni mekkora a szakadék közte és a 4 Ishgali között. Az meg, hogy a 6-10 milyen erős, szintén nem tudun viszonyítani, mert Jura is ugyanúgy fejlődhetett 1 év alatt, tehát őket sem szabad kihagyni a képletből.
Natsu szerintem egyenlőre gyengébb, mint az a négy, majd kap egy nakama power upot és annyi.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Price
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #11023 Dátum: 15 jún 16, 22:11:30 »

Igen Gerradra gondoltam, de hol így írják hol úgy.
Naplózva
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #11024 Dátum: 15 jún 16, 22:13:03 »

Jó persze az első négy tényleg egy vagy akár több szinttel is feljebb van! Az oké hogy mindneki erősődött az elmúlt egy évben de nem hiszem hogy a különbségek változtak volna! Laxus véleményem szerint erősebb most is Juránál! Natsuban meg majd felébrednek a rejtett erők amikor végre kinyílik az a bizonyos könyv!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 733 734 [735] 736 737 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!