24 máj 19, 07:33:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 718 719 [720] 721 722 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780130 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #10785 Dátum: 15 máj 23, 20:13:06 »

Abból az idővonalból ahonnan jövő Rogue jött, 7 évvel a mágia játékok után Acnologia uralkodott a világon. Ez szerintetek jelentheti azt, hogy abban a párhuramos unverzumban Acnologia legyőzte Zerefet?
Naplózva
wolfi97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #10786 Dátum: 15 máj 23, 20:29:19 »

Végülis lehetséges de ha úgy vesszük ott E.N.D is halott volt Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10787 Dátum: 15 máj 23, 20:40:05 »

...

Azt láttuk, hogy emberi alapra is lehet démont építeni. A példák Doriate, Minerva és az apja voltak. Viszont ők éltek, és úgy lettek démonok, ill. megmaradt az eredeti személyiségük.
Viszont Natsu már halott volt, amikor Zeref "ráépítette" E.N.D.-et. És nem tudjuk, hogy amikor E.N.D-ként felébredt, akkor Natsu "volt otthon", vagy E.N.D., esetleg mindketten...
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 23, 20:40:36 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #10788 Dátum: 15 máj 23, 21:41:16 »

Ha END legyőzi Zeref-et, akkor END megszűnik létezni nem?
Mivel az ő alkotása.
Kérdés, ha END eltűnik ily módon, Natsu-t visszakapjuk-e vagy csak egy üres testet?
Tehát Zeref előtt mindenképpen Acnologiát lenne érdemes kiiktatni.
De még mielőtt Acnologia ki lenne iktatva, neki is teljesíteni kéne a Zeref által beígért nagy harcot, ahol tombolhat.

Meg valahogy Graynek is lesz szerepe. Lehet még azelőtt tudomást szereznek a dolgokról, mielőtt eljön a nagy csata napja, mondjuk Gerard rábukkan valamire vagy az ismeretlen szentmágusoktól tudnak meg valamit.
És Gray, amikor ott fog állni END könyve előtt, tudni fogja, hogy azzal esetleg Natsut is kiiktatja.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10789 Dátum: 15 máj 23, 21:54:42 »

Miért szűnne meg E.N.D. Zeref halálával? Eddig semmi nem utalt rá, hogy az ő létezésétől függne a démonai létezése. Ő hozta létre őket, de nem belőle nyerik az erejüket vagy ilyesmi.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #10790 Dátum: 15 máj 23, 21:59:56 »

Miért szűnne meg E.N.D. Zeref halálával? Eddig semmi nem utalt rá, hogy az ő létezésétől függne a démonai létezése. Ő hozta létre őket, de nem belőle nyerik az erejüket vagy ilyesmi.

Igaz semmi sem utal rá, de arra sem, hogy ne így lenne.
Csak arra gondoltam, ha megszűnik a forrás, megszűnik minden, ami a forrásból származik.
Naplózva

Zazuage
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #10791 Dátum: 15 máj 24, 22:29:08 »

Ha minden igaz minden ami a megidézéshez kell, gondolok itt energiára, varázsigére tudomisénmire benne van a könyvekben, így Zereftől elméletben függetlenek, tehát maradnak ha a nagy gonosz sötét mágus meghal
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #10792 Dátum: 15 máj 25, 08:11:31 »

http://www.mangapanda.com/fairy-tail/437 Mosolyog Mosolyog
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10793 Dátum: 15 máj 25, 08:54:10 »

Öcsém, a végén majdnem megkönnyeztem. smirksweat ikszdé De csak majdnem! *^*
Jó fejezet volt, sokat nem tudok róla mondani. Viszont úgy vettem észre Mashi-sensei újabban nagyon szereti az egész oldalas képeket.
Úgy tűnik a Fairy Tail hivatalosan is visszatért. Kíváncsi vagyok Makarov hova tűnhetett. Gondolkozik
Nem szeretem Lisannát, de ezzel a hajjal nagyon cuki lett.
Még nem tudtuk meg mi volt velük, de ha mindenki itt van, akkor gondolom mindenki nagyon várta, hogy valaki összehívja őket. De most akkor a céhépületet is újraépítik, vagy csak önmagát a FT-t?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Revi95
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #10794 Dátum: 15 máj 25, 09:15:18 »

Biztos hogy kell valami épület, én csak arra lennék kíváncsi hogy mi lett a Lumen Histoire-ral, még mindig ott van a romok alatt vagy Makarov-Laxus-Doranbolt trió elvitte.  Gondolkozik
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #10795 Dátum: 15 máj 25, 10:11:50 »

Szokatlan volt, hogy most csak 1 fejezetet kaptunk.

Az elején megijedtem, hogy a fejezet nagy része visszaemlékezés lesz, de szerencsére nem így lett. Ettől még nem történt sok dolog, de a találkozást valóban nem lehetett volna rövidebben elintézni.

A következő fejezetben akkor már hivatalosan is újra megalapul a Fairy Tail és már azt is megtudjuk, hogy ki lesz a mester. Azért még el megy néhány fejezet a szálak elvarrására, mert még rengeteg kérdés van megválaszolatlanul. Mi történt Laxus-ékkal, Doranbalt-tal? Gildarts visszatér-e végre? Makarov kétlem, hogy visszatér a céhbe, de még ettől biztos, hogy felfogják keresni. A Lumen Histoire-ről is szó lesz mindenképpen. Mashima most nagyon összekapta magát mert hétről hétre jobban várom a fejezeteket.  Nevet
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #10796 Dátum: 15 máj 25, 15:15:06 »

Nekem nem annyira jött be ez a fejezet, így semmi értelme nem volt a guild felosztásának, ha ennyire megint létre akarták hozni a fairy tailt akkor már ott helyben makarov kijelentése után megtehették volna. De legalább Lucy arckifejezéseit jól megcsinálták.  Neeem
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #10797 Dátum: 15 máj 25, 15:17:20 »

Kíváncsi vagyok, hogy ki lesz az új mester. Szerintem Gildartz és Laxus jöhet szóba elsődlegesen, bár egyikük sem az a vezér típus, talán Laxus lenne a legalkalmasabb. Aztán persze ott van még a másik két S osztályú mágus, Erza és Mira, na ez vicces lenne. Habár mindketten elég közel álltak Makarovhoz, erősek, ismertek és tudnak megfontolt döntést hozni. Én megnézném szívesen a Fairy Tailt női vezetés alatt, de erre kevés esélyt látok. Aztán persze ott van még Macao, akik 7 évig vezette a céhet, bár nem sok sikerrel, na meg persze Natsu, de őt inkább hagyjuk, pocsék vezető, megfontolatlan, türelmetlen és gyerekes, annyi az érdeme, hogy most megpróbálta összeszedni újra a Fairy tailt, amit le sem s**t egy évig. Nála még Lucy is jobb vezető lenne, látszik hogy jobban szívén viseli a céh sorsát, mint Natsu. Ő volt az aki végülis próbálta mindenkivel tartani a kapcsolatot és törődött mindenkinek a sorsával. Szerintetek ki lenne a legalkalmasabb?

Én Gajeelra szavaznék  Nevet Vele lennének zenés estek, táncos lányok..."Shooby do bop"  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 25, 15:18:14 írta Depres » Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10798 Dátum: 15 máj 25, 16:01:58 »

Kicsit talán lapos volt a fejezet, de néha kell ilyen is. Nem lehet az összesbe harcokat rakni, kell egy ilyen lazább is. Szinte biztos vagyok benne, hogy Makarov már nem jön vissza. A többiek közül meg elvileg Gildarts lenne a legesélyesebb következő mesternek. Egyszer már ki is lett nevezve.
A gond az, hogy ő nem akar mester lenni, plusz a céh feloszlatásakor meg a nagy harcok közepette is csak túrázni volt. Pedig voltak utaló jelek arra, hogy valami nagy fog történni, szóval nem ártott volna, ha visszajön a mágia játékok után. Na mindegy majd kiderül.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10799 Dátum: 15 máj 25, 16:18:21 »

Várom a jelenetet, ahogy felkeresik Makarovot, becsörtet hozzá az egész siserehad, elől Natsuval, mint zászlóvivővel. ^^ Főleg akkor, ha tényleg a Tíz Szent Mágus alapított új Tanácsot, kicsit lesz állzuhanás a bemasírozás láttán. ikszdé

Lucy mintha a Fairy Tail lelke lenne, mintha mindenki csak az ő visszatérésére várt volna. ^^

Warrodnak mintha egy 10 tonnás szikla esett volna le a válláról azzal, hogy Gajeel kilépett a Tanácsból. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 718 719 [720] 721 722 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!