24 máj 19, 07:30:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 712 713 [714] 715 716 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780128 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10695 Dátum: 15 máj 12, 20:11:19 »

Natsu nem lett kicsit op?
Mármint egy ütés egy isten
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10696 Dátum: 15 máj 12, 20:25:06 »

Látom még mindig azon megy a téma hogy Isten vagy sem. Nevet
Minerva is Isten erőt használt a viadalon. Mavis szinte összetojta magát mikor meglátta. ikszdé
Szóval szerintem ezek nem igazi istenek hanem inkább támadások. Egyszerű idézések, ahogy már írtam hiába lenne ez a csóka valóban egy isten ha az ereje attól függ mennyire erős az aki megidézte. Valószínűleg ezért nyomta le őt Natsu simán. Egy félig kidőlt pap idézte meg szóval ja... Lucy is anno pár percig tudta fenn tartani a Király kapuját.

Ez a nagy bejelentés szerintem egy újabb Mozi lesz. Rég volt már mozi. Nevet
Naplózva

Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #10697 Dátum: 15 máj 12, 20:32:09 »

Erza szereti Natsuuuut, Erza éés Natsuuuu, LOVE FOR EVER. Vagy csak túlreagálom? ikszdé

Amúgy ez az "ölős" dolog nekem is szemet szúrt. Zeref könyvei azok az igazi démonok, Silver is azért tanult démonölő mágiát, viszont tényleg fura volt hogy Natsu végigpofozta őket-persze nála még megérteném, ha ő END, te a többiek? Ha jobban belegondolunk, akkor Gray volt a leghatékonyabb és leggyorsabb miután megkapta a démonülő mágiát. Ha jól emlékszem sokan meg is jegyezték, hogy a démonokat sokan jobban gyepálta mint a többiek, holott nem lett lényegesebben erősebb Erzánál vagy Natsunál, az a power up olyan volt mint Natsunak a dragon force vagy valami. TEHÁT: a démonölő erősebb volt a démonok ellen, de a többiek is tudták gyepálni-kisebb hatékonysággal. Ennyi erőltetett logika jött ki rajtam. Azt én ki tudja...


Még hónapokkal ezelőtt ebbe a témába azt írta valaki, hogy Mashima egy interjúba azt mondta, hogy még leglább 4-5 arcot tervez a Fairy Tailbe és azóta csak a Tartaros ment le. Ráadásul én is látok még rengeteg potenciált az egészbe. Tudtommal One Piecebe is volt olyan, hogy megjelentett valamit és csak 2-3 arc múlva volt jelentősége: én el udom képzelni, hogy Zeref nem szerepel most jó sok ideig és Natsuék felfedezik a kontinens többi részét, istenekkel találkoznak, visszahozzák Lucy halát, stb. Van még mit tenne.
Amúgy,  Zeref jelleme és jellegge nekem hihetetlen újításnak hat (a legnagyobb sötét mágus, de azért mert ő értékeli a legjobban az életet) és a főszereplő az egyik főgonosz. Ez hihetetlen fantázia, és nagyon el lehet rontani Nevet Kiváncsi vagyok Nevet
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10698 Dátum: 15 máj 12, 20:39:59 »

Ft ből csak egy mozi van nem?
Amugy szeintem ez hogy ki idézi meg teljesen tök mindegy .Meg nem mágikus erőt használt hanem áldozatot. Ha azt nézzük akkor taurusz is megjelenik ha lucy hivja tök mindegy milyen állapotban van. És lehet hogy nem isten de akkor is a tápláléklánc csúcsán van . Szerintem Natsun kívül nem hiszem hogy le tudta volna győzni vagy csak nagy nehézségek árán. Meg azért mégis egy csapással grantkanyont nyitott nem? Ezért ezt nehéz kivitelezni.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10699 Dátum: 15 máj 12, 20:41:04 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/434/9 -itt nem teljesen értettem, hogy mire vág Erza ilyen érzelmes-elpirulós arckifejezést, én sokkal inkább Gray arckifejezését vágtam. Persze nem vagyok lány, szóval...
Ezt csak azért rakta be, hogy életben tartsa a reményemet a NatsuxErzával kapcsolatban. ikszdé

Még hónapokkal ezelőtt ebbe a témába azt írta valaki, hogy Mashima egy interjúba azt mondta, hogy még leglább 4-5 arcot tervez a Fairy Tailbe és azóta csak a Tartaros ment le.
Ezt még a Napfalu előtt mondta, ami felvezető arcként szolgált a Tartaros arcnak. Most megy/ ment le a tagok összeszedése, amivel együtt már 3 arcot jelent.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10700 Dátum: 15 máj 12, 21:18:33 »

Én örülnék egy mozinak. Nevet
Viszont nem értelek titeket. Elméletben bitang erős lett a saját lángjaival, minek kéne ide villám is? Megértem hogy látni akarjátok, de ha ennyi miatt átváltana villámló módra, akkor ez az egy év edzés a semmiért lett volna.  Nekem hatalmas csalódás lenne, ha látnám ebben az évben. Főleg, hogy azt nem tekintem teljesen az ő erejének. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #10701 Dátum: 15 máj 12, 21:42:39 »

Mashima túlságosan elviszi az érthetetlen kategóriába ezt a mangát, pedig n.o 1. Telenyomja fanszervízzel, meg ilyen érthetetlen op-kal. Így elfogja veszteni a manga a komolyságát, már amennyi van...

(Geh, ne legyetek már ilyen gusztustalanok. Natsu+(Gray) olyan Erzának, mintha az öccsei lennének... )
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 12, 21:43:16 írta dreamfolow » Naplózva

LGDavid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #10702 Dátum: 15 máj 13, 13:55:29 »

Nekem tetszik h 1 év edzés után ilyen op lett Natsu , de szerintem a többiek se maradnak le.. remélem mindenki bemutatja az új erejét valamilyen formában, és tuti h Natsu Gray újra fosni fog Erzától Nevet Nevet

Azért az ne feledjük hogy a FT tagok mindig OP -k akár mi van szinte leverhetetlenek Nevet:D kivéve Acnologia ő szépen begyalázott mindenkit ...

Szívből remélem hogy az lesz a bejelentés hogy az FT manga hosszabb lesz mint a OnePiece Nevet:D:D:D:
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10703 Dátum: 15 máj 13, 14:47:20 »

Amugy erza szerintem is egy kicsit félreérthetően nézte natsut
De szerintem se lessz semmi csak igy rajzolták meg
Már igazából csak két harcot várok
Natsu vs Zeref , Natsu vs Acnologia
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #10704 Dátum: 15 máj 13, 17:01:47 »

Natsu sárkányölő. Natsu, aki 1 évvel a jelenlegi történet előtt nem tudott legyőzni egy sárkányt sem a saját sárkányölő erejével, egy évvel később legyőz egy istent. EGY ISTENT! Amikor Zancrow lángjait se tudta megemészteni (és az öreg segítsége nélkül nem is győzte volna le) pedig ő az ISTENÖLŐ. Vagyis elméletileg az istenölő mágia erősebb kéne hogy legyen, mint a sárkányölő mágia. Itt megy egy ütésből szétcsapta
(lehet következő fejezetben lesz még valami belőle, de ahogy nézem, nem igazán)

Ja, és remélem ,hogy ha már szó volt a 4 ishvali istenről, a 8 vagy 18 (tökmindegy) yakuma istenről, akkor remélem az is ell esz már magyarázva, hogy kik ezek és m a szerepük, azon kívül, hogy "istenek".
 
Gondolkozik
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #10705 Dátum: 15 máj 13, 20:16:40 »

Natsu az brutális lett, enyhén szólva. Egy ütéses istenölő.  bow ikszdé
Ez a tűzsárkányok királya ütés azért durca volt. Pedig aztán 1000%, hogy van ennél jóval erősebb skillje is. Mi történt volna, ha lett volna "némi" villám is abban a tüzes ökölben?

A többiekre is kíváncsi leszek. Vajon Laxus mennyit erősödhetett?  Faceg
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 13, 20:18:38 írta Krisz7199 » Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10706 Dátum: 15 máj 13, 21:42:39 »

Szerintem ez tulmutat a sárkányölő mágián ez már inkább csak sima sárkánymágia ,arra gondolok hogy ez már konkrétan igneel ereje volt nem csak egy sárkányölő teknika lehet hogy tulzok(mondjuk ha egy istent legyőzött)akkor natsu már bőven egy sárkány szintjén áll
Naplózva
andrisandrew
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #10707 Dátum: 15 máj 14, 16:46:22 »

Szerintem ez simán csak egy op ütés volt és ennyi. Egyébként elhiszem hogy sokaknak nem tetszik ez a nagy fejlődés de azért abba gondoljatok már bele, hogy acnologiával és zereffel kell majd megküzdeniük, nem valami kis falusi szörnyeteggel. Acnologia egy sima üvöltéssel elpusztította volna az egész ft-t zerefről meg már ne is beszéljünk. Ahhoz hogy ilyen ellenfelekkel fel tudják venni a versenyt kellett is ez a nagy erőnövekedés. Meg amúgy is még ilyen erők mellet is van a sorozatban potenciál, például mi történt az egy év alatt, a mágiatanács, a maradék három szent mágus, illetve a kontinensen kívül még náluk is erősebb varázslók élhetnek.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10708 Dátum: 15 máj 15, 16:08:25 »

Nem megmondtam hogy egy újabb Mozit kapunk? Nevet Lottóznom kéne! ikszdé
http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-05-15/fairy-tail-manga-gets-2nd-anime-film/.88197

"The upcoming issue is also publishing two chapters of the manga (it is the fourth issue in a row with two chapters), and it teases "the series' biggest shocker ever! A development you absolutely can't miss!!"

Hát.. izé... oké. Tehát hétfőn le leszünk sokkal az újabb dupla fejezetben? Érdekes. Ezek szerint mégis valami brutális következik. Natsu átváltozik vagy mi lehetne még sokkoló. Zeref megjelenik hogy bejelentse a háborút? Nevet

Plusz jön a büntis omake fejezet ova is! Nevet
http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-05-16/fairy-tail-manga-gets-new-original-anime-dvd/.88233
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 16, 12:35:23 írta Kuro25 » Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10709 Dátum: 15 máj 16, 14:39:45 »

Bár ez különösebben nem kapcsolódik az utóbbi fejetekhez, de: Most, hogy láthattunk egy istent (de csak elvileg, mert szerintem nem az), eszembe jutott valami Ishgal négy istenével kapcsolatban. Eredetileg a mangában Shitennó (四天王) névvel ilették őket ami négy mennyei királyt jelent, nem pedig istent. A kettő kicsit más. Csak az angol félrefordításnak köszönhető, hogy Ishgal négy istenének nevezik őket, valójában semmi közük az istenekhez (bár ez utóbbi gondolom eddig is egyértelmű volt)
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 712 713 [714] 715 716 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!