24 máj 18, 19:32:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 677 678 [679] 680 681 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779480 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10170 Dátum: 15 feb 24, 23:23:32 »

Ha Wendy nem kapja meg a Lamia jelét, vagy nem választja inkább ezt a céhet csupán Sherryáért, egyetlen emberért a FT helyett, akkor nem lenne semmi problémám.

De azért ne felejtsük már el, hogy ez az ember a LEGJOBB barátja, nem, nem a második, nem csak sima barát, hanem LEGJOBB barát. Nem mindegy.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #10171 Dátum: 15 feb 25, 01:02:43 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/421/9
Valahonnan nagyon ismerős Charle emberi formája, de nem tudom honnan...
Poén, hogy pont az eheti FT anime fejezetben lesz feldolgozva az a régi manga különkiadás, ahol Mirajane átváltozás mágiát tanít Lucy-nek, Natsunak és Happy-nek. Nevet
igen, nekem is ismerős volt. Talán innen?:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/232/2
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10172 Dátum: 15 feb 25, 14:11:11 »

Ezt tudom. ^^ De valahonnan máshonnan...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #10173 Dátum: 15 feb 25, 16:32:38 »

Szerintem hogy beállj egy céhbe hogy munkát vállalj fel kell venned az aktuális céhed jelét és a másikat pedig eltüntetni mivel úgy a kettő ütné egymást..
Ahogy Jon97 is írta legjobb barátnő..ő Wendy még gyereknek nevezhető, kell neki a saját korosztályából egy barát.Persze hogy nehezen hagyja azt ott akivel szót tud érteni, akivel lányosan tud beszélgetni.

Chakra: nekem HXH-ból Neferpitou jut róla eszembe.. Nevet
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10174 Dátum: 15 feb 25, 18:46:37 »

Carle emberi külsője elmenne Nefepitou mellett. De lehetett volna időssebb, mint Black Hanekawanál (Monogatari sorozat) Tsubasa testében. Macska ember hibrid nagyon népszerű egyesek szamára. NekoMata imádni való tud lenni.
Kifelejtettem még egy valakit mondani, Koneko-chant (Highschool DxD).
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10175 Dátum: 15 feb 25, 19:53:54 »

Csabi te tényleg nem látod a fától az erdőt. Nevet
Nem fogom ismételni a többieket csak egyszerűen kiröhögöm amit írtál. Röhejesen naiv gondolkodásod van már bocs. Nem Wendy tehet arról hogy az FT feloszlott. Attól mert egy munkahely megszűnik az ottani barátaid még a barátaid maradnak de ha közben elvállalsz egy másik állást pláne ott ahol a legjobb barátod is dolgozik nem fogod csak úgy ott hagyni. Ráadásul Wendy az egyik legártatlanabb, legkedvesebb karakter ezzel senki sem vitatkozhat szerintem. Egyértelmű hogy nem akar megbántani senkit szóval patt helyzetben van. És megnyugtatlak a többi FT tag is ugyan úgy más jelét fogja viselni ahogy Wendy. Alig várom az ottani árulós kommentjeid majd. Nevet

Egyébként nem volt rossz fejezet csak ugye ez már inkább a régi FT fejezetekre emlékeztet amikor csak kalandoztak és nem háború meg nagy harcok dúltak.

Ez a 100 ezres sereg is egy nagy nulla lesz ez egyértelmű. Ez az egész történet ív arra szolgál hogy megtudjuk mi lett a többiekkel és mennyit fejlődtek. Mashima ezért zárta ki most Natsut mert ő megenné őket fél kézzel reggelire az egész bagázst. Wendyék viszont talán többet harcolnak majd velük mint 1 fejezet. Nevet De az tuti hogy Mashi azt akarja megmutatni mennyit fejlődtek. És itt nem csak Wendy-re értem hanem mind a négyükre. Sheria, Wendy, Charle és Happy. Tuti hogy mind a négyük fejlődését látni fogjuk a következő 2 vagy akár 3 fejezeten át.

BTW Happy. Megint nem volt szárnya szóval ez már tuti hogy nem baki. számomra most már 10000% hogy szárnyak nélkül is tud repülni de lebegni mindenképp. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 25, 19:56:54 írta Kuro25 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10176 Dátum: 15 feb 25, 20:06:05 »

...
Chakra: nekem HXH-ból Neferpitou jut róla eszembe.. Nevet

Hm... Mondasz valamit! Nevet

FT Zero 8.:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/008/17
Ha Goeffrey mester tényleg olyan erős, mint Mavis itt kifejti: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/008/8 , akkor hogy állhatja útját egy sima vasketrec? Lehet, hogy nem minden céhben a mester a legerősebb, de mindig a legerősebbek között van. Natsu is kiröhög egy ilyet: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/305/16
Esetleg akkor oké a dolog, ha a ketrec pecsétkőből van (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/365/16).

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/008/21
Lehet, hogy a Tenrou Jádénak valami köze lesz ahhoz a csontsárkányhoz? Lehet az fog megelevenedni, ha valaki hozzáér ahhoz a "kavicshoz"?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10177 Dátum: 15 feb 25, 20:16:44 »

Kuro:
Szerintem nem azzal van a baja, hogy átment egy másik céhbe. A FT egy állítólag nagyon összetartó céh, sokkal jobban mint a többi, erre amikor lehetősége lenne rá, nem szeretne visszamenni. (Már ha tényleg erre akar Csabi kilyukadni.)
Viszont azt még megértem, hogy nem akarja otthagyni a barátját, de a család vs barátok témában mindig lehetne vitázni.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 25, 20:19:13 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10178 Dátum: 15 feb 25, 20:40:38 »

Kuro már megint (szokásosan) arrogáns, mindegy.
Lemoon-azért ez a család jellege a FT-nek különösen azoknál mutatkozott meg, akik már gyerekként oda kerültek, ők tekintették  Makarovot "nagypapinak". Gondolok itt Natsura, Grayra, Erzara, stb. Akiknek nem volt senkijük.
Mert ott vannak pl. Miráék, nekik elsősorban a család hármukat jelenti.
Wendy meg még egy évet se nagyon töltött a FT-nél, ki tudja, hogy családként, vagy barátokként tekintett a FT-re.
Amúgy, ha családként tekintett rá, a lényegen nem változtat: a család szétröppent, mindenki a maga útját járja, a gyerekek felnőttek. Én nem csodálom, hogy ha nem is tiszta szívből, de a legjobb barátja mellett akar maradni, főleg, hogy szerinte magányos lenne Sherria. Aztán végül úgy is visszatér a FT-be, hiszen Sherria sem lenne magányos, ott vannak neki a többiek, nem is értem, honnan vette ezt. AZONBAN, ha a lánynak nem lenne ott a Lamia, meg vagyok győződve, hogy Wendy maradna mellette, és nem térne vissza. És ez így is van jól.
A Zerohoz: Úgy bírom, hogy az emberek kenyérért állnak sorban az utcán, éheznek, de közben Mashima gyönyörű, tiszta ingekben, ruhákban ábrázolja őket Nevet Szerintem az éhező ember nem így néz ki, de végülis ez egy részletkérdés.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 25, 20:43:19 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10179 Dátum: 15 feb 25, 20:42:03 »

Szerintem is ilyen "pecsétkőből" van vagy esetleg rúnákkal van megerősítve amik elfojtják a mágiáját. Egyébként ha jól értem akkor nem a jáde szolgál egy város elpusztítására hanem az egy hamisítvány, egy csapda amit a mester hagyott ott. Remélem, hogy így van, mert tényleg uncsi lenne, ha a jáde csak egy újabb fegyver lenne.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10180 Dátum: 15 feb 25, 21:12:53 »

A Fairy Tail manga mindvégig a Fairy Tail céh összetartását hangsúlyozta. Nekem már alapból illúzióromboló, hogy amint felbomlott a céh mindenki ment a saját feje után. Oké, egyénileg is erősödniük kell, de nyugodtan csinálhattak volna egy Fairy Tail 2.0 céhet Luxus és Erza vezetésével... Tehát nekem már alapból ez az egész összegyűjtögetős ív nem fog tetszeni, jah Nevet
Egyébként Wendy egyszerre nézhetett rájuk családként és barátokként is, de ha az utóbbiban egyesek kételkednek is, akkor javaslom fussák át újra ezt a fejezetet: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/344,5/21  smirksweat
Amúgy tetszik, vagy sem, Kuro25, nem fogod rám erőszakolni a TE álláspontodat Nevet Olyan annyira makacs vagy, hogy te a FT mangát az esetek 90%-ban jónak látod és egy kivetnivalót sem találsz benne, míg a Bleach mangánál kb. fordítva Nevet Bocs már, hogy én próbálom objektív szemmel is analizálni a fejezeteket...

FT Zero:
Na ez a fejezet viszont tetszetős lett Nevet Egyből tetszett a fedőlap, szeretem, ha Mashima új megvalósítás/ábrázolásokkal próbálkozik Nevet Bár az ilyen (alsó panel) oldalsó áll vonal kihagyása dolog nekem nagyon nem tetszik  Neeem Remélem értitek mire célzok. Van több nagyobb képkocka is erről, de nem találom őket. Na de vissza a fejezethez:
Mavis tervén egyáltalán nem lepődtem meg. Tudta, hogy a céhmester erős és, hogy az már tudja a lány mágiáját. Ezért szépen kiviteleztek egy dupla cselt a Blue Skull ellen Nevet Jó kis csapatmunka volt, de szerintem is túl gyors lett az egész kicsit. Viszont Mavisnak volt egy nagyon badass arca itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/008/14
De egész jó kis fejezet lett ez, szóval megy rá a 4/5 Nevet

« Utoljára szerkesztve: 15 feb 25, 21:14:14 írta Csabi28 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10181 Dátum: 15 feb 25, 21:59:35 »

Ha a céh feloszlása után együtt maradtak volna és csináltak volna egy másik céhet, azzal Makarov akaratát tiporták volna a sárba. Ha azt akarta volna, hogy együtt maradjanak, akkor csak átadta volna a céhmesteri címet Erzának vagy Laxusnak, de ő úgy vélte, hogy ez lesz a legjobb a tagoknak, a családjának

Csabi pont ott mondja Kana, hogy szüksége van arra, hogy a saját korosztályával lógjon néha. Ez az FT-ben Wendynek nem volt meg, sőt Kana még le is kölyöközi.

Zero
Ha Goeffrey mester tényleg olyan erős, mint Mavis itt kifejti: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/008/8 , akkor hogy állhatja útját egy sima vasketrec? Lehet, hogy nem minden céhben a mester a legerősebb, de mindig a legerősebbek között van. Natsu is kiröhög egy ilyet: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/305/16
Attól, hogy a mágiája nem pusztítja el a fél várost, attól még lehet halálos. Pl Zeref átka sem vinné szét a ketrecet, de mindenkit megölne, akit eltalál. (Az más tészta , hogy 4-ből 2 ember megúszta. Nevet)

Én nagyon szívesen megnéznék egy ilyen gonosz lolit, mint amilyen Mavis próbált lenni. Igazából furcsán tetszik ez az oldala, hogy ilyen arccal tűztengert hoz az ártatlan városiak fejére. Kegyetlen egy illúzió egy kislánytól. Ördögi
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #10182 Dátum: 15 feb 25, 22:21:32 »

Csabi

A fejezet amit linkeltél, az nem csak azt mutatja, hogy Wendy a Fairy Tail-re tekinthet nyugodtan úgy mit egy családra, vagy barátokra, hanem azt is hogy szüksége van neki a saját korosztálybeliekkel is időt tölteni.
 "A céhünk egy nagy család. Kizárt, hogy magányos legyél. De az embereknek néha szükségük van arra, hogy a saját korosztályukkal beszélgessenek."-Kana. Na meg először azt is mondja, hogy neki ott volt Natsu, Erza , Gray, Mira a saját korosztályából, így könnyebb lehetett neki. Lehet az egész FT a családja, meg barátja, de ha nincs a korosztályából is barát akkor picit úgy érezheti hogy kilóg a sorból, hisz kölyök, és kölyköknek kellenek a kölyök barátok, akikkel nem csak akkor találkozik, ha Kana elviszi az árvaházba.
Ha ezt a logikát követjük akkor érthető lehet hogy Wendy miért gondolja úgy hogy Sheria magányos lenne nélküle a céhében, hisz neki sincs meg a korosztálya ott, még ha neki is olyan a kapcsolata a Lamia Scale-vel, mint az égi sárkányölő kölyöknek a Ft-vel. 

Nekem Wendyre az áruló jelző nagyon erős, főleg, hogy azt a tanácsot követi amit Kana adott neki kb. De ha így érzed a te dolgod. Nevet Na meg Tilon beelőzött, de nem baj, kicsit kifejtettem a dolgot. Nevet

Amúgy nekem sem tetszik annyira hogy így szétszéledt a "nagy család", de most már kezdek azon a véleményen lenni hogy így kissé valósághűbb ez a dolog, főleg Tilonnak a véleményének olvasása után is.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 25, 22:22:51 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #10183 Dátum: 15 feb 25, 22:27:10 »

mohric +1

Jon: olvasod a One Piecet? Ha nem, akkor értem, amit írtál, de ha igen, akkor legyél figyelmesebb, mert az FT folyamatosan utal rá, vagy épp szinkronban vannak.

De olvasom a One Piecet, de én eddig nem vettem észre semmit. Konkrétan mire gondolsz?

Pedig még oda-vissza utalás is volt (valószínűleg, azt hiszem nem lett megerősítve). Az itt megjelenő óriások faluja (One Piece-ben Elbaf) és a One Piece-beli tontatták, vagyis akkor még "fairy"-k, nagyjából egyszerre jelentek meg.

Áh, ugyan, ez nekem eléggé erőltetett... a tontattáknak semmi közük a FT-hez, és az óriásoknak sem Elbafhoz. Legalábbis igencsak kétlem, de ha igen, akkor is nagyon erőltetett, és nem ilyen egyértelmű utalás, mint ez az Orochi meg a ninjás.


Ajánlom figyelmedbe ezt: http://onepiecefan.hu/news.php?readmore=451
Szépen tömören le van írva pár dolog, de ezeken kívűl is van még jó pár hasonlóság.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10184 Dátum: 15 feb 25, 23:17:00 »

Na jó most lett elegem! Először is!

Jon: Azért mert nyíltan kimerem mondani a véleményem anélkül hogy közben a seggedet nyalnám nem leszek arrogáns!!! Attól hogy neked vagy másnak nem tetszik a stílusom még igazam van. Márpedig én leszarom hogy ki mit mond rólam de én nem fogok köntörfalazni csak mert másnak nem tetszik ahogy beszélek. Amit írtam az úgy van és kész. Csabi egy naiv kisgyerek akinek fogalma sincs a világról. Ez minden egyes sorából átérződik a neten is. Az hogy ti nem mondjátok neki még nem jelenti hogy jobbak vagytok nálam csak bennetek nincs annyi hogy őszintén véleményt alkossatok inkább köntörfalaztok. kacsint Én nem ilyen vagyok. A világ nem egy álomvilág ahol minden szép és jó és kedvesek az emberek. Nem érdekel ha egyesek tévhitben élnek de utálom ha valaki hülyeséget állít mikor láthatóan fogalma sincs arról miről beszél.

Még egy dolog: Most már rohadtul elegem van az állandó Bleach felhozatalból szóval örülnék ha abbahagynátok mert semmi köze a Fairy Tailhez vagy ahhoz hogy a Bleach egy rakás szar a Fairy Tail pedig akármennyi hibája is van MERT VAN NEKI, még mindig szórakoztató. Legalábbis engem szórakoztat! az hogy valami másról milyen véleményem van nem kapcsolódhat ahhoz hogy a FT-el kapcsolatban mi a véleményem. Ugyanis tudtommal nem egy ember készíti őket és nem is egy manga. Anno a Bleach-et is imádtam ha a FT is arra a sorsra jut idővel akkor megnyugodhatsz ezt is pocskondiázni fogom. Nem érdekel hogy ez kinek sérti a kis lelkivilágát magasról le van sajnálva. Nekem ez a véleményem akinek nem tetszik ignorálja ne válaszoljon rá vagy ha válaszol ne próbáljon azzal érvelni hogy arrogáns vagyok, bunkó, és a Bleach topicba miket írok. Semmi köze a FT-hez.

A FT sem különb a többi Shounen mangától ugyan azok az alapjai csak sokkal szórakoztatóbb még a legrosszabb fejezet is legalább 10x jobb mint egy átlagos Bleach.

Csabi monológjához még annyit: Ahogy írtad a FT egy család de egy család sincs örökké együtt a gyerekek kirepülnek a fészekből idővel. Ettől még nem árulják el a családot. Ráadásul itt a Főnök döntött úgy hogy szétoszlatja a bagázst. Ahogy azt Tilon is írta ha ellenkeztek volna akkor a Mesterüket szégyenítették volna meg. És ez a feloszlás is azért történt mert komoly dolgokon mentek keresztül és a java csak most jön majd ezért tapasztalatot kell szerezniük hogy egyedül is tudjanak boldogulni mert eddig mindig együtt oldottak meg mindent. Az hogy ezt egyesek nem képesek vagy nem akarják elfogadni mert ragaszkodnak a megszokott dolgokhoz arról én nem tehetek. Az ő bajuk csak akkor ne írjanak hülyeséget.

Egyébként ha kicsit is ismernéd a Fairy Tail-t akkor tudnád hogy idővel úgyis visszakerül minden a helyére, más kérdés hogy vagy új vezetővel vagy ugyan úgy Makarovval, esetleg újra Mavis-el. Ez a történet ív pont azért jó mert új perspektívából mutatja a dolgokat ugyanis akárki akármit mondhat így még nem láttuk őket.

Egyébként te mit csináltál volna most komolyan. A csapatod feloszlik de szarsz a mesteredre akit nagyapádként szerettél és inkább újraformálod a Céhet? Csak mert mindenki szétszéledt szóval eléggé nagy volt az egyetértés, kivéve ugye Natsu mert ő simán csak lelépett. Szóval áruld már el mi értelme újjáépíteni valamit ha az alapjai már nem ugyan az lenne mint régen. És azt sem várhatod el hogy mindenki élje a kis világát mint valami nomád az erdőben, mint Natsuék és várják a sült galambot hátha jön a postagalamb majd Makarovtól hogy na akkor találka az újjáépített FT bázison. Épp ez a lényeg és ezt még Natsu sem látja mert ő is csak egy hülye agyhalott shounen szereplő ahogy a többi is. Makarov nem akarja újjáépíteni a Céhet meg akarja erősíteni de ehhez először fel kellett oszlatnia őket hogy megtanulják igen is sebezhetőek. Mert eddig mindenkit lenyomtak most viszont mindenki belátta hogy egyáltalán nem azok. Néha nem értana nyitott szemmel olvasni a mangát hátha úgy könnyebben felfogja az ember. ^^'

Egyébként a vicc kedvéért csak hozzáteszem: A Bleach a 423. fejezetig nagyon tetszett. Akkor zárták le az Aizenes cuccot. A FT most tart 421-nél és kétlem hogy 3 fejezeten belül elcseszné Mashima. Szóval már most tovább bírta nálam mint a Bleach. Ergo FT-nek még van majd 200 fejezetnyi előnye hogy szar legyen és pocskondiázhassam. ^^'
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 25, 23:24:42 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 677 678 [679] 680 681 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!