24 máj 18, 19:32:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 663 664 [665] 666 667 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779484 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #9960 Dátum: 15 feb 02, 22:41:32 »

Aquarius visszatérésére én is számítok, de nem itt, nem egy év után. Az túl egyszerű lenne. Ha esetleg valami még kiderülne róla, vagy az édesanyjáról és aközben kapná vissza, azt már korrektnek tartanám.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9961 Dátum: 15 feb 02, 23:20:14 »

Kuro, nem te hirdetted a demokráciát a Bleach manga témában? Érdekes, hogy itt már nem működik a dolog. Már csalódás esetén is biztos "félszemű" olvasó az ember. Ugye, ugye az a bizonyos rózsaszín világ...

A kettő nem ugyan az. A Bleach egy rakás szar semmi sem történik benne. Itt viszont igen és itt is csak azt mondtam hogy egyesek nem látták meg a fejezetben a lényeget. Demokrácia van igen, az nem érdekel ha valakinek nem tetszett a fejezet szíve joga de ha azért nem tetszett neki mert nem fogta fel az már más lapra tartozik. ^^'

Kuro: A világ minden táján voltak? Ember azon a térképen csak Fiore volt rajta ami csak egyetlen ország egyetlen kontinensen. A világ azért ebből többől áll. 2. És te megsúgod nekünk honnan szűrted le, hogy Natsu Gildartsal edzett?

Igen tudom hogy az Fiora térképe de ha jobban megnéznéd a képet láthatnád hogy nem mindenki van Fiorében. ^^'
De aláírom a világ minden táján erős kifejezés volt. Nevet De azért Fiore sem egy kis zug.

Natsu pedig 100% hogy Gildartzal edzett. Először is ott a köpeny rajta. Plusz a stílus ahogy harcol, a beállás is mind őt idézi. A többit pedig felsorolták előttem.

Lucy Simán benne van a TOP 5-ben egyébként csak ő nem kapott akkora szerepet harcok terén mint a többiek.
Egy Urano Metriát nem sok FT tag bírna elviselni. Na jó talán Erza de ő legyőzhetetlen. Nevet

Egyébként meg: Natsu, Erza, Gray, Gajeel, Lucy a sorrend csak hogy tisztázzuk. (MÁRMINT SZERÉNY VÉLEMÉNYEM SZERINT, szóval erről nem nyitok vitát) Gajeel helye az egyedüli ami nem biztos de mivel Gray sokat fejlődött szerintem előtte jár. Makarov nem főszereplő ahogy Luxus sem. Gildartz-ot meg eleve nem kell besorolni sehova. De legyünk szőrős szívűek akkor Lucy a 7. legerősebb az FT-ben. Mira egyáltalán nem erősebb nála. Mint mondtam Lucy esélyt sem kapott még Mashimától igazi harcra. Ja bocs egyszer a Tartaros arc-ban. Na azt a Lucyt nem győzték volna le sokan a FT-ből. kacsint És ezt minden elfogultság nélkül állíthatom mivel nem Lucy a kedvencem hanem Juvia és Erza.

Nos abból, hogy egy ilyen fontos dolgot biztos említett volna Lucy, de csak annyit mondott, hogy elfoglalt volt, ami igaz is, hisz kb mindenki után nyomozgatott.
Az biztos, hogy vissza fog térni, ezért írtam oda, hogy "legalábbis egyelőre."

Tehát ha jól értem te komplett tényként állítod hogy még nem kapta vissza Aquariust csak mert nem említette Lucy? Nevet
Ez elég érdekes szemlélet nem gondolod? abban egyetértünk hogy vissza fogja kapni mivel én sem állítom 100%-ra hogy már most visszakapta de nekem erős a gyanúm hogy nem a seggén ült Lucy egész egy év alatt és csak a többieket kereste. Tuti hogy Mashima később egy harc közben fogja bedobni hogy mi történt.

@Jon: Rád is vonatkozik amit Tilonnak írtam. Tényként állítjátok pedig meg sem lett említve egyik állítás sem. Nevet

És ha már itt tartunk, mutasd már meg nekem légy oly kedves mikor mondtam hogy END Acnologia. Nevet
Ekkora baromságot tuti nem ejtettem ki a billentyűzetemen. ikszdé Ha valaki idézte akkor tuti hogy nem tőlem. Mert én mindig is azt mondtam hogy Natsu END. Igaz hogy mondtam más elméleteket is de Acnologiát tuti nem említettem. Ez eleve hülyeség lenne mert akkor Zeref nem  úgy reagált volna rá ahogy.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 02, 23:26:56 írta Kuro25 » Naplózva

Lindako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #9962 Dátum: 15 feb 02, 23:46:59 »

Hűha, itt majdnem olyan forró a hangulat, mint az arénában gyerekek! Nevet

Mivel már sokmindenki sokmindent leírt, egy elgondolkodtató tumbli poszt alapján:

Ebben a fejezetben legnagyobbrészt Lucy + Natsu szerepelt.
És mi volt az első fejezet címe és szereplőgárdája?


Azt hiszem, egy új kezdetnek nézünk elébe, ne kiabáljunk el semmit. ^_^

Ahogy mások felderítették, Juvia cikkén a Ryuzetsu Land látható. Ez honnan is ismerős nekem? ^^;
Amúgy úgy érzem, Nasu már eléggé üti az S szintet, nem gondoljátok? Remélem Gray is lesz ilyen erős, bár azt nehezebb demonstrálni, ha nem akar mindent lefagyasztani. Nevet

UI. És csak én gondolom, hogy Natsu feje gyerekesebb, mint valaha? Mert én valami olyasmit vártam, mint Lucynál, valami férfiasabb kinézetet, kicsit megnyúlt állat vagy valami. 
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #9963 Dátum: 15 feb 03, 00:49:10 »

Hátt valahogy éreztem, hogy Mashima nem tudja rendesen megcsinálni.  smirksweat

Lucy része nekem tetszett és nincsen gondom az újságírással. Nem kell mindenkinek harcosnak lennie. Bár szegénynek ezzel az idegesítő p..ccsel kellett dolgoznia. Pfujj de idegesít az a csávó. ikszdé

Natsu ereje!!!! Na igen ez már valami. Nevet Olvadozó falak, emberek dögledeznek a hőségben. Yeah. A legbénább belépő valaha. Bocs, mindenki de ez egy sz..r volt. ikszdé Az ereje tetszik Natsunak. Na de ez az egész jelenet. Belép a Nagy Mágiajátékok döntőjébe és kiüti a csávókat. Erre mindenki reakciója. COOOL ... Ezaz Natsu. ----> Én meg csak WAT?
Csak, hogy tisztázzuk. Amit már leírtam korábban is. Komolyodást kérek Natsutól. Az, hogy belép egy nyilvános rendezvényre, megtámadja a résztvevőket és kb veszélyezteti mindenki életét az nem badass. Tudom, hogy a FT mindig is ilyen volt. Csak eljött az a pont, amit láthattunk is, hogy Natsu ereje olyan elsöprő, ami Gildartzhoz hasonlóan simán ártatlan emberek életébe kerülhet ha nem figyel oda. Én azt mondom az ilyen nagy erőhöz ész is kell.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9964 Dátum: 15 feb 03, 02:06:23 »

Lindako van abban valami amit mondasz, ez tényleg egy új kezdet ezért fanyalog mindenki szerintem mert ők mást vártak pedig ez egy Fairy Tail 01. fejezet 2.0-ás kiadása kb. Egyébként szerintem Natsu pont hogy felnőttesebb lett. Mármint külsőleg. Egyébként 1 év alatt az ember nem igazán változik sokat pláne külsőleg szóval ne várjatok eget rengető változásokat a többiektől sem.

hagabi Hát most nem azért de te hogy mutattad volna be hogy Natsu ereje már akkora hogy ha kicsit is kiengedi nem lehet megférni mellette? Mert ahhoz hogy megtudjuk mennyit fejlődött erő demostráció kellett és nem egy sakk játszma már bocs. Nevet És mint az látható még az aréna is megolvadt kissé az erejétől pedig csak játszott. Egy komolyabb harcban totál nem lett volna ennyire badass a belépője mert ott nem szórakozhatott volna.
Ez is egyébként tipikus Shounen megoldás. Nevet
Elég csak arra gondolni hogy Bleachben az a majom Ichi végig verte azt a pár sunát pár pillanat alatt. Csak ott nem votl badass mert Kubo elbaszta. Nevet Ott már átment szenvedésbe itt meg poénos volt.

Ha meg Natsu erejéhez ész is párosulna akkor nem lenne már Natsu. Egyébként tuti hogy valamennyit komolyodott de ilyen kisstílű ellenfelek ellen csak hülyéskedik.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 03, 02:07:57 írta Kuro25 » Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #9965 Dátum: 15 feb 03, 02:35:46 »

Nos nekem tetszett ez a rész is, de én amúgy is elfogult vagyok ezzel a mangával szóval mindegy. Volt maximum 1-2 rész ami talán eddig annyira nem tetszett, de végül is én sokszor jót vidulok, és nem azon vagyok, hogy mindenáron hibát keressek benne. Mosolyog Arról nem is beszélve, hogy nagyra becsülöm Mashima mester odaadását, amire végképp nem lehet panasz.

Tetszett, hogy Lucy ilyen jó mágiaszint érzékelő lett. Nem szabad leírni, de az Ő szerepe nem is az, hogy odaálljon és szétverjen mindenkit. Abban látok rációt, hogy Natsu Gildartz-al edzett,  a belépőjén látszott, hogy sokszorosa lehet az ereje mint amilyen 1 éve volt. Gray-re nagyon kíváncsi vagyok, mert neki egy szinten kell lennie Natsu-val, de még van itt egy másik személy akit nem szabad elfelejteni. Wendy is valószínűleg egy szinten van Natsu-val, vagy legalábbis közel azonos szinten, csak még nem tud róla. Gondolom majd a mostani arc vége fele kezd ez a kettő rájönni, hogy ismerték régről egymást, és nem igazán voltak jó viszonyban.
Amúgy szerintem most úgy érezzük, hogy amint kiderül, hogy Natsu E.N.D. , akkor tényleg lesz egy Natsu vs Gray, de biztosan nem az lesz a finálé, hiszen csak Zeref itt az igazi főellenség, meg Acnologia. Jó lenne látni, ha Zeref ellen Natsu menne, Acnologia ellen meg Wendy, aki felébredt álmából és badass verzióba vált. Bár mondjuk nagyon remélem, hogy Gajeel is kap fontos szerepet, mert nagy kedvenc, bár ki nem az. Mosolyog

És ha már itt tartunk, mutasd már meg nekem légy oly kedves mikor mondtam hogy END Acnologia. Nevet
Ekkora baromságot tuti nem ejtettem ki a billentyűzetemen. ikszdé Ha valaki idézte akkor tuti hogy nem tőlem. Mert én mindig is azt mondtam hogy Natsu END. Igaz hogy mondtam más elméleteket is de Acnologiát tuti nem említettem. Ez eleve hülyeség lenne mert akkor Zeref nem  úgy reagált volna rá ahogy.

Tessék, bár nem érdekel, de azért te is vissza tudod olvasni a saját hozzászólásaidat Mosolyog
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3766.msg948264#msg948264
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 03, 02:37:27 írta Chob » Naplózva

Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #9966 Dátum: 15 feb 03, 10:04:13 »

Sziasztok! Valaki lesz szíves megmagyarázni nekem a Gemini csillagszellemet? Ha jól rémlik, mikor Lucyék ellen volt lazán lemásolt mindenkit. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem használják a Fairy Tail ellenfelein is? Értem én hogy ciki lenne, ha két Zeref vagy Ancologia lenne, de akkor miért kellett behozni egy ilyen erőt?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9967 Dátum: 15 feb 03, 10:25:32 »

Gemmini csak olyat tud lemásolni, aki erő szinten Lucy közelében van. A NMJ alatt mondták, hogy pont ezért nem másolta le Luxust és kente el a többi céh száját. Nevet

@Kuro
Azért gondolom azt, hogy a kulcs még törött, mert nagyobb hatása lenne, ha nem egy visszaemlékezésben lenne a nagy összeborulás, hanem a jelenben. Furcsálnám, ha egy harc közben megidézné Aquarius  és az egyik társa csodálkozna rajta, mert el volt törve a kulcs, és a következő fejezet rámenne a visszaemlékezésre. De ez nem tény, hanem az egyéni véleményem.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9968 Dátum: 15 feb 03, 16:28:49 »

Fene vigye el ezt a fan service részt .Imádom ez a mangakát  Pirul
Natsu belőpő oltári, sokat változott és persze h nem rá gondoltam hanem hogy Gerard lesz az .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Zazuage
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #9969 Dátum: 15 feb 03, 17:29:43 »

Natsu belépője remek volt. Pont olyan látványos és "natsus" amilyennek lennie kellett. Remélem tényleg Gildartz-al edzett és kapunk róla egy fejezetet legalább... Lucyról egyelőre még csak annyit tudunk hogy felismeri mások erejét..sokkal jobban mint eddig ami azért változás de csak lesz itt más is...
Viszont kehet hogy én vagyok hülye...de
Wendy is valószínűleg egy szinten van Natsu-val, vagy legalábbis közel azonos szinten, csak még nem tud róla. Gondolom majd a mostani arc vége fele kezd ez a kettő rájönni, hogy ismerték régről egymást, és nem igazán voltak jó viszonyban.

itt miről van szó??:o
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9970 Dátum: 15 feb 03, 17:48:44 »

Már csak az érdekel ha natsu ilyen durva , akkor milyen lehet a kedvencem gazille.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Gianny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #9971 Dátum: 15 feb 03, 18:56:03 »

Hello! nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy ti hol nézitek a mangát? Valaki esetleg egy linket tudna küldeni?
 Pirul
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9972 Dátum: 15 feb 03, 19:03:05 »

Nos, Kuro, Aquarissal kapcsolatban, akkor még egyszer megismétlem:
Aquariust biztos nem kapta vissza. Persze vissza fogja, nem ez a kérdés, de nem ilyen jellegtelen, lényegtelen úton, hanem egy szál közben.
Ennyi. Nem tény, de ha kell, fogadok veled, szinte bármiben.
Amúgy akkor még egyszer, a rész maga nem volt rossz, hanem az a nagy csalódás, amit ebből a rengeteg lehetőséget kínáló szituációból kihozott Mashima: a lehető legsablonosabban, legóvatosabb megoldást választva. Tipikus Mashimás, nem mer nagyot húzni. És tudom, hogy ezt te is elismered, a FT egy laza, kikapcsoló szórakozás, de sajnos nem tud több lenni, pedig benne van. Ezt még te is mondtad egyszer, hogy a FT-től nem kell többet várni. Én vártam, és csalódtam.
Amúgy már Chob bemásolta, de hát tőlem kérdezted, így megteszem én is:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3766.msg948264#msg948264
KetZee kereste ki. Most már nem mondhatsz semmit Mosolyog


Ui.
1. Gianny- Én két fordítást szoktam olvasni:
http://www.mangareader.net/fairy-tail/418 Ez gyorsabban kijön, és könnyebben érthető, viszont csúnyább a kép, és általában pontatlanabb.
http://readms.com/r/fairy_tail/418/2674/1 Ez pár órával lassabban jön ki, de hitelesebb, mondjuk ez azzal jár, hogy nehezebb a szöveg. És szebb a kép. Ha jól tudom, a naruto-kunosok ebből dolgoznak. Persze mindkettő angol Mosolyog
2.
Viszont kehet hogy én vagyok hülye...de
Wendy is valószínűleg egy szinten van Natsu-val, vagy legalábbis közel azonos szinten, csak még nem tud róla. Gondolom majd a mostani arc vége fele kezd ez a kettő rájönni, hogy ismerték régről egymást, és nem igazán voltak jó viszonyban.
itt miről van szó??:o
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/10
Tessék Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 03, 19:05:47 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9973 Dátum: 15 feb 03, 19:24:32 »

Hello! nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy ti hol nézitek a mangát? Valaki esetleg egy linket tudna küldeni?
 Pirul
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/417 Mosolyog De egyébként Naruto-kun főoldalán mindig fent van az hogy "online olvasás". Mosolyog
Oh sorry,már válaszoltak neked. És még hülyeséget is írtam... meglátszik, hogy fáradt vagyok. smirksweat

Egyébként nem értem miről hadováltok. Mit szalasztott el Mashi, amivel csalódást okozott? Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 03, 19:27:23 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #9974 Dátum: 15 feb 03, 19:32:31 »

Wendy is valószínűleg egy szinten van Natsu-val, vagy legalábbis közel azonos szinten, csak még nem tud róla. Gondolom majd a mostani arc vége fele kezd ez a kettő rájönni, hogy ismerték régről egymást, és nem igazán voltak jó viszonyban.

itt miről van szó??:o

SZerintem erről http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/10

Jah bocs,látom már írták a választ csak nem lapoztam tovább a 666. oldalra Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 03, 19:34:39 írta norbesz » Naplózva
Oldalak: 1 ... 663 664 [665] 666 667 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!