24 máj 19, 02:53:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 658 659 [660] 661 662 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779940 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9885 Dátum: 15 jan 26, 22:13:18 »

Ahogy látom a 417es fejezet nem igényelt nagy fordítói munkát.
Mashima nem adott sok munkát. Nyelvesít
Legalább hamarabb pihenhettek.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9886 Dátum: 15 jan 26, 22:20:09 »

Persze, van aki a következő Natsu-Lucy pillanatot várja, és van aki Gildartzot  Nevet Hatalmas figura, és hidd el, hiába ilyen erős, egy Mard Geerrel vagy Hadessel nem bír el egyedül, már pedig ennél már csak erősebb ellenfelek jönnek. Úgyhogy nagyon is kell ide Gildartz.
Amúgy sokkal több volt ebben a fejezetben, mint poénok sorozata, csak figyelmesen kéne olvasni. Én is csak most, hogy újra olvastam mélyedtem bele, és pl. elég egyértelmű, hogy Natsu elmesélte Gildartznak a vízesés előtt, hogy mi történt a Tartaros és Acnologia ellen.
Viszont most már szinte biztos vagyok benne, hogy el is telt az az egy év. És akkor megint nagyot kell csalódnom Mashimában, hogy nem tudta kihozni a helyzetből azt, ami benne volt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9887 Dátum: 15 jan 26, 22:36:39 »

Elolvasva magyarul Mavis fejezetét valamin megakadt a szemem. Elvileg mivel szellem, ezért nem tud kapcsolatba lépni fizikai tárgyakkal, viszont az utolsó oldalon köré van csavarva egy törülköző és látszódnak rajta a vízcseppek. Akkor hogy is van ez? Gondolkozik

Az erőszint úgy van, hogy vannak az erősek, az erősebbek és Gildarts. A Ternrou szigeten csak 1 pillanatra engedte szabadon az erejét és az egész sziget beremegett és Natsu szinte összetört. Egyes egyedül nézet szembe Achnologiával és életben maradt. Egy ütéssel intézte el Bluenote-t. Mashima ezért is nem szokta szerepeltetni mert túl erősre csinálta.
Luxus is azért kispadozta végig az egész Arc-ot mert ő is túl erős.^^

Én sem örülnék, ha jövőhéten az lenne, hogy 1 év után Natsu és Happy bebaktatnak Magnóliába. Legalább 1 fejezetet kapjanak a többiek, hogy lássuk, hogy mihez kezdenek a hirtelen jött tetemes mennyiségű szabadidővel. Az sem ártana, ha látnánk az emberek reakcióját, hogy a "rendőrség" nincs többé és az FT is feloszlott.
Jó lenne, ha megnőne a sötét céhek száma vagy valami, csak 1 kockát szenteljen erre a sensei.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #9888 Dátum: 15 jan 26, 22:46:15 »

A 416.1-es fejezet aranyos volt. MAVIS  Pirul
Na meg telis tele pucérkodással. Kb már én is úgy reagálok rá, mint Natsu. Megszoktam.  ikszdé

417-es fejezet

Oh yeah, mint hatalmas Gildartz fan imádtam a fejezetet. Nagyon vicces lett. Szerintem jó kis felüdülés volt a Tartaros arc után.
Natsu ereje rengeteget fejlődött Tenrou óta. Gildartz is csak lesett. Már nem tudja egy ujjal elpöckölni Natsu-t. Mosmtár két ujj kell neki. ikszdé
Azért az vicces, hogy Natsu még Achnologiától sem fél, de Gildartztól be van tojva. Bár ha azt nézzük, hogy a segge alól szét ütötte az egész hegyet ... Én is be lennék csokizva.  smirksweat
A végén pedig mégsem váltak el útjaik.  >.<# Ez remélem azt jelenti, hogy Natsu Gildartz keze alatt edz legalább egy darabig. Nevet

Ami kicsit csalódás, hogy úgy tűnik átugorjuk az egy évet. Szerintem is egy kisebb, lazább arc elfért volna itt.
Az a baj, hogy a mostani fejezetben voltak számomra epic pillanatok. Natsu odacsapott Gildartznak. Gildartz szétcsapta a hegyet. Ezután pedig ha átugorjuk az 1 évet jönnek majd az erődemonstrációk mindenkitől, hogy ilyen meg olyan erősek lettek. Megint tele lesznek epic pillanatokkal.
Ezt nem szeretem annyira, mert az a jó szerintem ha ezek a király dolgok el vannak szórva a történetben és szépen adagolják őket. Emlékezzünk csak, hogy a Nagy Mágiajátékok történetszálban sem működött.

Mindenesetre a következő fejezet címe érdekesen hangzik. Vajon ki lehet a "Kihívó"?
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9889 Dátum: 15 jan 26, 23:11:54 »

Tilon azt se felejtsd el hogy Mavis az illúziók mestere.
Egy törülköző meg se kottyan neki. Nyelvesít
Hihetőbb mint egy misztikus szellemtörülköző. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 26, 23:13:42 írta K ichigo » Naplózva

dekzsolt
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #9890 Dátum: 15 jan 26, 23:38:56 »

Nem értem egyesek miért gondolják azt Mard Geerről, hogy olyan hihetetlenül erős, illetve azt értem, hogy erős de, hogy Hades szintjén legyen, komolyan megkérdőjelezem (persze mindenki azt gondol amit). Egyetlen egy nagyon erős varázslatát ismerjük, ami a Memento Mori, ezen kívül semmi extrát nem tudott mutatni. Ezzel szemben Hades (Precht) a hülye láncaival megalázta Makarovot, aztán 2 másodperc alatt elnyomott egy szigetszaggató varázslatot, persze itt Mashi rövidre zárta Makarovot egy kis szívritmuszavarral, de most nem ez a fontos. Hades valószínűleg igen nagy részét ismeri/ismerte annak a mágiának amit Zeref is használ (már nem járhatott messze Natsu 2.0-tól) és a memento mori komolyságát valószínűleg egy negyed másodperc alatt fölismerné és kiteleportálna belőle vagy valami, esetleg egy komolyabb védőburkot rakna maga köré, és ezt a következtetést abból vontam le, hogy neki NEM egy komoly varázslata van hanem valószínűleg jópár és ebből láttunk is párat.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9891 Dátum: 15 jan 26, 23:44:04 »

Persze, igazad van, én abból következtetek, hogy azért egy Natsu Dragon Force és egy brutális Gray épphogy leverte. Márpedig ez a kettő erősebb, mint az a csapat, akik Hades ellen harcoltak, és győztek, Luxussal együtt is. Mondjuk az igaz, hogy Hadest még így is csak a szíve miatt sikerült leverni...hát, igazad van, Hades brutális volt. Na de egy Bluneote-ot szerintem megvert volna Mard Geer, magyarul nem hiszem, hogy Gildartz le tudta volna verni.

A végén pedig mégsem váltak el útjaik.  >.<# Ez remélem azt jelenti, hogy Natsu Gildartz keze alatt edz legalább egy darabig. Nevet

Jé, tényleg. Szerinted ez azt jelenti, hogy maradnak is együtt? Mert én csak poénnak vettem a fejezet végi bunyót az újságok miatt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9892 Dátum: 15 jan 27, 00:54:47 »

Egyetértek Lemoon-al. Nem hiányzik ide Gildatrs. Csak egy feleslegesen túltápolt karakter akit éppen azért nem szerepeltet a sensei, mert 1 túl gyorsan véget érnének a harcok 2 Gildarts veszít -> valaki más veri le a főbosst -> csalódott Gildarts fanok. Amúgy az oké, h a FT-ben Gildarts a legerősebb, de Hades-al Igneel-el vagy akár Ishgal isteneivel szerintem még csak össze sem lehet hasonlítani (bár az utóbbiakról még nem tudunk sokat) És egy érdekesség mielőtt még valaki leszólna amiért kritizálom: Már a NMJ alatt megjegyezte Makarov, hogy Jura már lassan Gildarts szintjén van, Laxus pedig legyőzte őt...
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9893 Dátum: 15 jan 27, 02:07:25 »

Egyetértek Lemoon-al. Nem hiányzik ide Gildatrs. Csak egy feleslegesen túltápolt karakter akit éppen azért nem szerepeltet a sensei, mert 1 túl gyorsan véget érnének a harcok 2 Gildarts veszít -> valaki más veri le a főbosst -> csalódott Gildarts fanok. Amúgy az oké, h a FT-ben Gildarts a legerősebb, de Hades-al Igneel-el vagy akár Ishgal isteneivel szerintem még csak össze sem lehet hasonlítani (bár az utóbbiakról még nem tudunk sokat) És egy érdekesség mielőtt még valaki leszólna amiért kritizálom: Már a NMJ alatt megjegyezte Makarov, hogy Jura már lassan Gildarts szintjén van, Laxus pedig legyőzte őt...

Éppen ezért volt hülyeség az, amit Makarov mondott..Jura, de még Luxus sincs még a kanyarban se Gildartshoz képest..és nem vagyok elvakult fan, még csak fannak se mondanám magamat. Csak látom az erőkülönbséget.. Van egy szint, aztán vannak az erősek, az erősebbek, a nagyon nagyon erősek, legerősebbek, és ezek fölött van Gildarts. Volt asszem egy ilyen hasonlítgatás a rangokkal.. Vannak az S rangúak, mint Erza meg Mirajane, aztán jön az SS, a 10 éves, majd a 100 éves.. Nem igazán tudjuk belőni Gildartsut, csak a Natsuval láttottak alapján..ja meg Bluenotot egy ütéssel KO-zta.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 27, 15:30:17 írta sasukeuchiha17 » Naplózva

iiHALA MADRID!!
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9894 Dátum: 15 jan 27, 10:07:33 »

Whow, tényleg nem semmi, hogy ennyit túlórázik Mashima-sensei!! Most is kaptunk "máfél" fejezetet, jövőhéten meg 30 oldalast színes kezdőképekkel!! Valóban látszódik, hogy élvezi azt amit csinál Nevet

416.1: Egy újabb fanservice rész, mert még nincs elég  smirksweat 100adjára is megcsodálhattuk a meztelen lányokat, de lassan már nálam is az a hatás lesz, mint Natsunál... na jó nem ikszdé Viccet félretéve én is kezdek aggódni, hogy ez a Natsu nem ember, hanem valami démon, hogy ennyire nem érdeklődik a másik nem iránt... ikszdé
Egyébként vicces fejezet volt, bár Erzára lassan már rá sem lehet ismerni. Oké elengedte magát, de a sorozat első 100-200 részében közel sem volt ilyen. Amúgy Juvia mióta lett ilyen jó csaj??  Hmm?

417: Igen, már múlthéten a cím alapján is lehetett érezni, hogy egy 299-es fejezet 2 jön. Tényleg nem volt nehéz fordítani... ikszdé Igazából az ilyen fejezetekkel eléggé megnehezítik az animések dolgát, mert beszédek nélkül max 5 percet, ha ki tudnak hozni belőle, elég csak a Shippuudenes Tobi kiléte epizódra gondolni. Meg hát nem hiába nem dolgozták fel FT animében is a 299est, lehet egybe akarják majd ezzel rakni, és kapunk egy néma filmes részt, vagy ovát? ikszdé
Amúgy nekem nem volt problémám a fejezettel. Kis laza és mókás volt az egész és ~50 fejezet Tartaros után ez bőven belefért Mosolyog 4/5
Lehet amúgy ezért is adott ki Mashima egy omaket, hogy kapjunk valami olvashatót is, bár ott is inkább másra figyel az ember ikszdé
Jövőhéten pedig a "Kihívó" és már el is telt az 1 éves időugrás. Ne aggódjatok, akit annyira érdekel, hogy mi történt ott, az majd biztos megkapja animében ~1 év után, hisz Tartaros befejezésekor tuti fillerezniük kell majd Nevet
Mindenesetre a következő pár részben nagy információbombákra lehet számítani. Remélem Gray összejött Juviával Nevet
A "Kihívó" pedig biztos Natsu lesz, aki megmérkőzik egy felhype-olt erős taggal és legyőzi őt, hogy ütős legyen a visszatérése és lássuk, hogy bizony fejlődött Mosolyog
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9895 Dátum: 15 jan 27, 10:24:16 »

Felmerül bennem a kérdés: Mashima-senseinek van családja? Hehe Hiszen annyi mindennel meglep minket! :'(
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9896 Dátum: 15 jan 27, 11:08:32 »

Neki a FT a munkája, tehát ezzel dolgozik napi 8-10 órában és úgy néz ki szeret túlórázni is Nevet
Egyszerre keresi a pénzt és végzi a hobbiját, tehát élvezi a munkáját Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9897 Dátum: 15 jan 27, 14:38:14 »

A wikipédia szerint van egy kánya, szóval van családja. Nevet

Nekem a Kihívó címről Erza jut az eszembe.

Viccet félretéve én is kezdek aggódni, hogy ez a Natsu nem ember, hanem valami démon, hogy ennyire nem érdeklődik a másik nem iránt... ikszdé
Egyébként vicces fejezet volt, bár Erzára lassan már rá sem lehet ismerni. Oké elengedte magát, de a sorozat első 100-200 részében közel sem volt ilyen. Amúgy Juvia mióta lett ilyen jó csaj??  Hmm?
Azért a magazinokat nem akarta visszaadni Gildartsnak. Nyelvesít Erza egyáltalán nem volt ilyen tapizós. Nem tudom mi járt Mashima fejében.
Juvia meg eddig is jó csaj volt, csak a személyiségével jól leplezte. Nevet

Amúgy, ha ez az 1 év alatt Gray és Jivua összejönnek, akkor lesz rá esély, hogy a manga végéig szétmennek.  Nyelvesít
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9898 Dátum: 15 jan 27, 15:01:23 »

Egyetértek Lemoon-al. Nem hiányzik ide Gildatrs. Csak egy feleslegesen túltápolt karakter akit éppen azért nem szerepeltet a sensei, mert 1 túl gyorsan véget érnének a harcok 2 Gildarts veszít -> valaki más veri le a főbosst -> csalódott Gildarts fanok. Amúgy az oké, h a FT-ben Gildarts a legerősebb, de Hades-al Igneel-el vagy akár Ishgal isteneivel szerintem még csak össze sem lehet hasonlítani (bár az utóbbiakról még nem tudunk sokat) És egy érdekesség mielőtt még valaki leszólna amiért kritizálom: Már a NMJ alatt megjegyezte Makarov, hogy Jura már lassan Gildarts szintjén van, Laxus pedig legyőzte őt...

Éppen ezért volt hülyeség az, amit Makarov mondott..Jura, de még Luxus sincs még a kanyarban se Gildartshoz képest..és nem vagyok elvakult fan, még csak fannak se mondanám magát. Csak látom az erőkülönbséget.. Van egy szint, aztán vannak az erősek, az erősebbek, a nagyon nagyon erősek, legerősebbek, és ezek fölött van Gildarts. Volt asszem egy ilyen hasonlítgatás a rangokkal.. Vannak az S rangúak, mint Erza meg Mirajane, aztán jön az SS, a 10 éves, majd a 100 éves.. Nem igazán tudjuk belőni Gildartsut, csak a Natsuval láttottak alapján..ja meg Bluenotot egy ütéssel KO-zta.

Gildartz simán van az Ishvaliak szintjén. Nagyon simán. Az a durva, hogy Luxus és Makarov is a legerősebb szent mágus kb. a többiek közül, és nem vagyok róla meggyőződve, hogy Erza kikapna Juratól...logika alapján ki kéne, de nála sosem lehet tudni...
Csabi-az nem vigasztal, hogy majd animében kipótolják...itt volt egy remek lehetőség Mashima előtt, rengeteg különálló szállal, karakterrel, akik rengeteg úton válhattak volna erősebbé, és nem, nem használja ki. Nem tudom, hogy miért lepődök meg mindig, amikor nem meri kihozni a max-ot a helyzetből...csalódás, na...
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 27, 15:04:22 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9899 Dátum: 15 jan 27, 15:21:13 »

Nem értem, hogy miért írjátok, hogy Gildarts egy szinten van az Ishgaliakkal. Gyakorlatilag semmit sem tudunk az ő erejükről azon kívül, hogy jura hozzájuk képest piskóta. Egyedül Warrod erejét ismerjük egy kicsit, de arról sem tudunk sokat plusz ő el is ismerte, h harcban nem valami jó (bár nyilván csak szerénykedett)
Az eddig ismert infók alapján ugyan ekkora eséllyel lehetne mondani, hogy: Gildarts nagyon messze van az Ishgaliak szintjétől, nagyon messze  smirksweat Csak ugye ennek sok valóság alapja nincs meg annak sem hogy egyforma erősek mivel semmit sem tudunk róluk.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 658 659 [660] 661 662 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!