24 máj 18, 19:33:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 653 654 [655] 656 657 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779485 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Senso20
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #9810 Dátum: 15 jan 21, 16:40:43 »

Annyira nem lepett meg semmi ebben a fejezetben, kivéve hogy Makarov ÁLLÍTÓLAG feloszlatja a céhet, de azon nagyon kiakadtam. Viszont végleg biztos nem lesz feloszlatva: vagy történik valami és meggondolja magát, vagy lesz 1 év kiesés amíg Natsu és a többiek edzenek, majd mikor újra egyesülnek a céh megint megalakul. 
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9811 Dátum: 15 jan 21, 16:48:02 »

Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy végleg egyesülnek majd 1 év múlva.
És nem elsősorban a veszteségeik miatt oszlik fel a céh, hanem azért, mert rájöttek, hogy ha így haladnak tovább, az nem lesz elég. Változtatni kell, és meg is teszik.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Senso20
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #9812 Dátum: 15 jan 21, 16:58:32 »

pont hogy egy céhként érhetnek el bármit is, Az egész Fairy tail arról szólt eddig hogy a barátaiddal közösen, egy céhként erősebb vagy, ha most mindenki elmegy össze vissza az egész manga értelmét veszti.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9813 Dátum: 15 jan 21, 17:14:01 »

pont hogy egy céhként érhetnek el bármit is, Az egész Fairy tail arról szólt eddig hogy a barátaiddal közösen, egy céhként erősebb vagy, ha most mindenki elmegy össze vissza az egész manga értelmét veszti.

Nem egymást hagyták el hanem a céhet. Nem ugyan az. Elmegy mindenki edzeni utána ismét együtt lesznek.
A Céh épület csak egy ház nem az jelenti a Fairy Tailt. Az igazi Fairy Tail nem oszlott fel csak szétszéledtek.
Páran itt félreértelmezik a dolgokat. ^^
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9814 Dátum: 15 jan 21, 17:20:10 »

pont hogy egy céhként érhetnek el bármit is, Az egész Fairy tail arról szólt eddig hogy a barátaiddal közösen, egy céhként erősebb vagy, ha most mindenki elmegy össze vissza az egész manga értelmét veszti.
És eddig ez a logika működött is, de gondolom Makarov rájött, hogy van pár olyan "ellenség" akik ellen a bajtársiasság meg a nakama power up nem elég (vagy ha mégis az lenne akkor már tényleg élvezhetetlenné válna a manga)
Igazából ezt már a Tenroun megtapasztalták, akkor a csodával határos módon megmenekült a céh Acnologiától, és lényegében most is csak szerencséjük volt, hogy Igneel meg a többi sárkány felbukkant. Ráadásul nem csak Acnologia hanem Zeref és most már END is bekerült a képbe (bár hogy vele mi lesz azt még nem tudni)
Egyébként mint már korábban írtam valószínűeg Gildarts fogja összehozni megint a céhet. Csak azt remélem, hogy most nem csak egy szimpla időugrás lesz, hanem azért kapunk pár fejezetet arról is hogyan erősödnek meg.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Senso20
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #9815 Dátum: 15 jan 21, 17:26:41 »

akkor megnyugodtam hogy úgymond ők még attól a fairy tail, csak szétszéledtek, és majd úgyis újra együtt lesznek, engem se maga az zavart hogy nem lesznek egy épület alatt, csak azt hittem hogy SOHA nem találkoznak majd és mindenki megy a maga útján.
Naplózva
tacuska1992
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #9816 Dátum: 15 jan 21, 19:20:19 »

Ez most egy picit olyan, mint a One Piece Nevet Elmegy a csapat és találkoznak 1 év múlva Mosolyog Mugiwara kalózok voltak ős is, hiába a távolság és hogy nem voltak a Sunny -n ( ami mellékesen az ő hajójuk, nekik az a Céh ház). Mindenki erősödött és rengeteg rész van azóta, hogy ez megtörtént, és még mindig nem derült ki rengeteg minden Mosolyog Én személy szerint Makarov döntésével egyetértek!  bow Együtt erősek, mostmár jó lenne, ha külön-külön is fejlődnének, láttuk mire képes Acnológia, és tudjuk nagyon jól, hogy a jelenlegi szint kevés ellene. Még !  Kúl  Habár az is érdekelne, hogy akkor most mi történik majd Mavisel és a Lumen Histoire -val  Gondolkozik
Naplózva
Senso20
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #9817 Dátum: 15 jan 21, 20:00:24 »

Mavissal ugyanaz lesz mint eddig volt szerintem, Lumen Histoire is marad ugyanúgy elzárva, ami egyébként a véleményem szerint olyasmi lehet mint a Fairy Law, csak sokkal erősebb. Remélem még sokáig fog tartani a manga, még rengeteg dolog van aminek ki kellene derülnie.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9818 Dátum: 15 jan 21, 20:18:53 »

Bár Makarov a FT legerősebb fegyverének nevezte a LH-t, nem hiszem, hogy valóban az lenne. Már így is van egy rakás óriási erejű fegyver meg mágia a sorozatban (Etherion, az arcok, Fairy Law, Fairy Glitter, Abyss Break, Grimoire Law) a fillerekben meg a filmben előfordulókról nem is beszélve, plusz itt van Acnologia, Zeref stb. Unalmas lenne, ha a Lumen is valami ilyesmi fegyver lenne. Szerintem is inkább Mavis felélesztéséhez szükséges.
Ha a Naruto kibírtaa 700 fejezet erejéig, plusz amilyen sokáig el szokták húzni a harcokat a Bleachben szerintem az is meg lesz közel 700, akkor már legyen a FT is 700 fejezet hosszú  bow Ha már úgy is olyan sokszor szerepel a 7-es szám a sorozatban akkor illene  ikszdé
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9819 Dátum: 15 jan 21, 20:22:10 »

Lucy simán megoldja azt az 1 évet. 4 napra elmegy üdülni a csillagszellemek világába és el is telik 1 év. Nevet

Ha jót akarnak maguknak, akkor Erza-Lucy-Wendy elmennek Warrodhoz és az ő felügyelete alatt edzenek.
Félek, hogy Erza milyen erős lesz. Így sem tudta legyőzni senki, mi lesz, ha 1 évet végig edz.  Medieval
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Senso20
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #9820 Dátum: 15 jan 21, 20:34:00 »

Gildartsot lenne még jó látni, már egy ideje elment,  pedig vele minden sokkal egyszerűbb lenne. Hátha valami nagyobb szerepet szán neki Mashima, kitudja lehet ő is visszatér az 1 év elteltével. Az biztos hogy nem csak Erza lesz erős, hátha Lucy is megedződik kicsit jobban és "lesz valami haszna". (na nem mintha nem lenne, szerintem a maga módján Lucy is erős, csak sokan panaszkodnak hogy milyen gyenge). Kíváncsi lennék ha nem tűnnek el 7 évre, és azalatt fejlődnek meg erősödnek most ki milyen szinten lenne  Nevet. Az is lehet hogy tényleg Mavist lehet feléleszteni a Lumen Histoireval, na de annak mi értelme lenne? Mavis nem tűnt olyan erősnek, bár lehet hogy ő tudja megfékezni Zerefet (Natsun kívül), vagy ilyesmi, hisz ők is ismerték egymást.
Az tuti hogy várom a jövőhetet és magamat ismerve most meg se várom míg lefordítják  Nevet
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9821 Dátum: 15 jan 21, 20:40:34 »

Most jut eszembe: Makarov apja Yury elvileg villámmágiát használ, legalábbis azt akar a legutóbbi Zero alapján. Mi van ha Warrodhoz hasonlóan még ő is életben van csak visszavonult? Gondolkozik Akkor Laxus elmehetne hozzá edzeni
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9822 Dátum: 15 jan 21, 20:44:54 »

Ha a Naruto kibírtaa 700 fejezet erejéig, plusz amilyen sokáig el szokták húzni a harcokat a Bleachben szerintem az is meg lesz közel 700, akkor már legyen a FT is 700 fejezet hosszú  bow Ha már úgy is olyan sokszor szerepel a 7-es szám a sorozatban akkor illene  ikszdé

Akkor már legyen inkább 777, nem? ikszdé

Lucy simán megoldja azt az 1 évet. 4 napra elmegy üdülni a csillagszellemek világába és el is telik 1 év. Nevet

Lol, ez mennyire igaz ikszdé Bár akkor megint nem fejlődne sehova önszántából. Választani kell, hogy erősebb akar-e lenni, vagy társaságban jól éreznie magát Nevet A kettő együtt úgy igazán nem megy egyszerre.
Amúgy remélem a sorozat végére Lucy lesz olyan kemény, hogy néhány percre az összes csillagszellemet leidézze harc gyanánt, vagy önszántából a csillagszelemmek királyát Nevet Persze kulcseltörés nélkül.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9823 Dátum: 15 jan 21, 20:49:15 »

Őszintén, ti itt még láttok 300 fejezetet? Nevet Én reménykedek a 100, max. 150-ben még innen. Minden fel lett vezetve, közel sem maradt már sok kérdés. Ami maradt, az is valószínűleg csak a végső csata előtt/alatt fog kiderülni. És már nem maradt más, mint egy átvezető szál, és a végső nagy csata.
Őszintén, remélem, hogy nem fejezi be hamar, de ahhoz, hogy akár a 600-at is elérje, nagyon el kéne húzni, vagy új karaktereket kéne behozni. De minek? Most, hogy már tényleg csak a végső ellenségek maradtak?
Amúgy nekem nagyon bejön, hogy a FT főellensége egy ilyen "érdekes" személyiség, nem egyértelmű, hogy mit akar, hogy egyáltalán rosszat akar-e (mondjuk a Mavissal folytatott beszélgetése óta ez igen valószínű), és hogy a főhőst gyakorlatilag ő maga teremtette, a saját maga elpusztítására, de mégis, a főhős elsősorban a másik nagy ellenség elpusztítására koncentrál. Nagyon-nagyon jól megcsinálta ezt Mashima, egyáltalán nem a sablonos, legyőzzük a kis ellenségeket, egyre megyünk feljebb, majd jön a főgonosz, akit le kell verni, és kész. Nem ilyen egyszerű, és ezért gratulálok a senseinek  bow
Még akkor is, ha véleményem szerint Zeref kinézete egy kis...na mindegy, a kinézete lehetne egy csöppnyivel vagányabb Nevet
Mondjuk Acnologia nem egy bonyolult történet. Bár még itt is bekever, hogy ő maga is sárkányölő volt. Szerintetek amúgy mi köze lehet Zerefhez? Mármint úgy szorosan? Mert több mint valószínű, hogy nem Zeref változtatta át, de valami kapcsolatnak mégis kell léteznie közöttük. És szerintetek milyen rohadt erős lehetett már sárkányölő formában is?
Amúgy tudjátok mire gondoltam? Mi van, ha Natsu elér más kontinensekre, és esetleg megismerjük az ottani nagy mágusokat? Ebben még lenne potenciál.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9824 Dátum: 15 jan 21, 21:19:57 »

Most jut eszembe: Makarov apja Yury elvileg villámmágiát használ, legalábbis azt akar a legutóbbi Zero alapján. Mi van ha Warrodhoz hasonlóan még ő is életben van csak visszavonult? Gondolkozik Akkor Laxus elmehetne hozzá edzeni

Hát mivel az egyik Ishvali az árnyéka alapján eléggé Yury-ra hasonlít megeshet hogy megtörténik ez is. Sőt ha már itt Tilon említette hogy a csajok elmehetnének Warrodhoz edzeni akkor íme egy elmélet.

Eddig ugye nem igazán tudtunk meg semmit a 4 nagy mágusról egyedül csak Warrod-ot ismerjük ha jól tudom legalábbis rendesen de mintha rémlene valami hogy a banya még a viadalon említette az egyik nevét. Asszem Jose a Phantom Lord mestere is szent mágus volt bár lehet hogy nem Ishvaliak közül való. Ja utána néztem ő nincs benne a 4 nagyban. SŐT!

No mindegy a lényeg hogy mikor máskor jelenhetnének meg mint most. Felkészítik a kölköket a nagy háborúra.
Így már értelme is lenne mutatni az edzést mert egyébként nem sok értelme lenne szerintem. Most őszintén ki kíváncsi arra hogy Natsu súlyzózik vagy tudom is én mert magától kétlem hogy normális edzés módszert találna ki. ikszdé
Erza is csak valami kard ki kard módszert használna és én arra se vagyok kíváncsi. Egyedül Lucy érdekel hátha tanul valami új varázslatot meg kiderül mi lesz Aquarius-szal.  Szóval ha csak nem spékeli meg Mashima valami jó dologgal az edzést akkor nem lesz sok értelme végig nézni.

Ráadásul tipikus Shounen Fight húzás hogy belemutat egy két oldalt az edzésbe majd hirtelen ugrunk és a harc közben derül ki hogy mennyire lettek erősek. Ez egyébként jó húzás mert nagyobb a meglepetés ereje. De ha legalább tudnánk hogy pl az Ishvaliak edzették a kölyköket akkor érdemes lenne belenézni.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 653 654 [655] 656 657 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!