24 máj 19, 08:56:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 640 641 [642] 643 644 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780217 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9615 Dátum: 14 dec 30, 13:39:32 »

Én nem is értem, hogy hogyan tudják nézni a FT-t animében. Úgy, hogy ha olvasod a mangát, nem rossz, néha hozzá tesz, de anélkül...nagyon gyenge, főleg a mangához képest (nem a történetre, hanem a megvalósításra gondolok).
Amúgy egyetértek veled, ez a szál az egyik (hanem a ) legjobb szál a FT-ben. Viszont mi korábban elég sokat vitatkoztunk rajta, hogy valami (de mi?) hiányzik. Az egész leülepedett, és ja,nem lehet izgulni a karakterekért, ahogy a OP-ban sem, de hozzá kell tenni, hogy a OP-ban vannak, voltak karakterfejlődések. A FT-ben nem. Ezért kéne valami vérfrissítés, egy fontos karakter halála pl., ami új, friss motivációkat, jellemfejlődéseket hozna magával. Pl. Makarov, akit egyszerűen kinőtt a történet a Tenrou ív óta.
Ezt azért írtam le, mert kíváncsi vagyok a véleményedre, a többiekkel ezt már eléggé átbeszéltük.
Mert amúgy a FT-ben minden adott: karakterek (rengeteg jó karaktere van), érdekes világ, és még az is hozzá tesz, hogy Mashima nagyon látványosan tud rajzolni. Mindig nagyon jól felvezeti az arcokat, és a végét szinte sosem meri meglépni. Na most nagyon remélem, hogy nem így lesz. Minden adott egy nagyon ütős befejezéshez, ami majd felvezeti az utolsó arcot. Csak merjen tökös lenni. (Amúgy csak én érzem azt, hogy Igneel lesz az az áldozat? De így megint csak Natsu kapna egy pluszt, a többiek nem.)

Ui. Tudjátok mi a baj? És ez most jutott eszembe. Az, hogy a FT tökéletesnek van beállítva. Naruto még a 600-as fejezetekben is kapott útmutatást, pofont (Neji halála pl.), elbizonytalanodott, a One Piece-ban Luffyék is folyamatosan tanulnak, fejlődnek jellemileg is, de a FT-ben nem. Miért? Mert szinte tökéletesek. Az utolsó lelkifröccsöt Natsu kapta Gildartztól, 200 fejezettel (!!!) ezelőtt. Ők a legjobb barátok, sosem bizonytalanodnak el, mindig harcolnak a végsőkig, egymást bátorítják, stb. Hol a hiba, hol lehetne jellemfejlődést kapni?
Már csak ezért sem ártana Makarovot félreállítani, én pl. Gildartzban (de még Luxusban is) sokkal nagyobb potenciált érzek. Makarov már nem tud újat mutatni a többieknek, nem tudja őket tanítani, vezetni. De ez csak személyes vélemény. A lényeg az, hogy egyszerűen kell kapjanak valami veszteséget, mert máshogy nem fog előrehaladni a történet, és megmarad a hatalmas potenciál ellenére egy laza kis szórakozásnak. Pedig több van benne.
Mindenesetre én bízom ebben az arcban, hátha most jön el az a bizonyos szintlépés.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 30, 13:41:28 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9616 Dátum: 14 dec 30, 18:55:45 »

Teljesen egyetértek veled Jon97, szépen megfogalmaztad a dolgokat Nevet
Én is ezt szeretem a FT-ben, hogy nem kezdenek el 101-edjére is elbizonytalanodni és több fejezet kell hozzá, hogy újra felbátorodjanak, hogy aztán 10-20 fejezet múlva újra reményvesztettek legyenek... Az ilyet nagyon utáltam a Zexalban, Hitman Rebornban, de már a Naruto is nagyon ilyen lett.. Az ilyeneknél még tényleg van karakterfejlődés és kell is, de a FT valóban túl "tökéletesen" indult, ahogy azt te is mondtad Nevet De ettől még változhatnak a szereplők a jó, vagy rossz irányba, amit már rengetegszer láttunk.
Makarovot valóban meg kéne ölni. Nem szeretek ilyet írni, sőt utálok, de ez a nagy harci helyzet. Egy Fairy Tailes NEM MÚLTBELI karakter halála nagyot dobna a sorozaton, ráadásul már alapból nagyon öreg szegény és semmi újat nem mutatott Tenrou óta. Na meg aztán lehetne Luxust céhmesternek berakni, milyen epik lenne már Nevet Tudom, sokak szerint Gildarts erősebb és nagy Luxus fanságom ellenére is belátom, tényleg erősebb az öreg, de hát nem kicsit idősebb és tapasztaltabb, mint a villámsárkányölő. Szvsz. pár év múlva lazán lepipálja majd Luxus őt, mert ugye az új generáció szereti kiröhögni a régit ikszdé Szóval Gildartsot nem tartom a hatalmas erejének ellenére sem jó céhmesternek, hisz sosem bír megülni a seggén. Luxusnak meg lehet voltak rossz napjai...hónapjai.. évei, de akkor is, mára újból megjavult, erős, szereti a társait, a céhet és benne van a Dreyar vér Nevet Ja, meg emlékeztek a Phantom Lord harcra? Makarovot egyből kiütötték az elején, csakúgy, mint most Luxust. Véletlen?  Gondolkozik Nem hinném!  Kúl
Erza sem lenne rossz választás, de túl fiatal még és Luxus erősebb akár tetszik, akár nem Nyelvesít
A befejezéseket meg valóban sokszor elrontja Mashima, mert nem mer valami drámaian nagyot alkotni a végén. Mindig szeret visszatérni (csakúgy, mint a hollywoodi filmek) a bonyodalom előtti békés fázisba.
Ettől függetlenül még mindig egyértelműen a kedvenc sorozatom, hisz szinte az összes karaktert imádom és tele van epik jelenetekkel, szép beszélgetésekkel, na meg fanservice-el Nyelvesít

A Fairy Tail S2 anime pedig nem lenne rossz, csak 2 nagyon fontos dolog hiányzik belőle: a harc animációk és a jó zenék. Ezeket leszámítva nagyon szép a rajzolása és a szinkronok továbbra is ütősek. Csak hát az animáció nem túl épp elhanyagolható tényező egy animénél... De ez már OFF.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 30, 18:57:08 írta Csabi28 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9617 Dátum: 14 dec 30, 23:05:27 »

Én nem szeretem a FT-ben, hogy ennyire tökéletesek. Irreális.
Bárki, bárki legyen céhmester, csak Erza ne. Komolyan. Hallgassuk a szövegeit 10-szer gyakrabban? Nem, köszönöm nem.
Pedig régen az egyik kedvenc karakterem volt. Amúgy nekem is Luxus a kedvencem  Nevet Annyira, de annyira jó lenne látni valakit, aki megunja Erza szövegeléseit, és beleveri a földbe. Vagy akár úgy, hogy éppen leakarja rúgni Natsut, az nem hagyja magát, és a végén Erza kerül a padlóra Nevet Beteges, de tényleg, nagyon jó lenne látni, hogy valaki erősebb nála. És az a baj, hogy az elvei, a szövegei is irreálisak. Az a baj, hogy elhiszi, hogy ők a követendő példa, és ha mások más úton járnak, az eleve rossz. Legalábbis nekem ez jön le. Na de én nem erről akartam beszélni Nevet
Hanem arról, hogy miért nem lehet a FT a kedvencem soha (valszeg). Amikor ledaráltam a részeket (nem olyan rég, egy éve, kicsit több, talán), el voltam ájulva. Komolyan. Milyen fantasztikus karakterek, epic harcok, epic pillanatok, facek, érdekes alap a történetnek (Zeref, Acnologia, sárkányok, stb.). Aztán ahogy telt-múlt az idő, hetente olvasva egy fejezetet egyre inkább nyilvánvalóvá vált, hogy ugyanaz megy, hétről-hétre. Minden egyes arcban. Az a baj a FT-el (a legtömörebben megfogalmazva), hogy egyszerűen Mashima nem merte kihozni belőle azt, ami amúgy benne lett volna. És egy idő után az epic pillanatok monotonná válnak. Hiába van nagyon jó alapja (világ, karakterek), ha nincs belőle kihozva minden. Ott van pl. a One Piece. Közel sincs annyira érdekes világa (számomra), mint a FT-nek, de mégis, ott ki lett hozva belőle minden. Ami meg nem, az is ki lesz. Nagy különbség. Még így is jó laza szórakozásnak, de én azt hittem, hogy több lesz a FT. Ezért reménykedem a mostani arcban, itt van Zeref, Acnologia, a sárkányok, az egész FT (kivéve Gildartz), END is fel fog támadni (ebben biztos vagyok), minden adott valami NAGYHOZ. Csak nehogy megint ugyanazt a sablonos megoldást válassza, mint eddig.
(A másik, hogy a harcok minősége elég gyatra, a legtöbb abból áll, hogy ütnek, majd nagyobbakat ütnek, míg valaki (valamelyik jó) üt egy hatalmasat, amitől kifekszik az ellen. Nincs túl bonyolítva Nevet De ez legyen a legkisebb baj, nem várok el Naruto szintű harcokat.)  
Csak változzon valami. Történjen már valami nagy, igazán nagy durranás, amibe beleremegnek. Ilyen lehetne egy fontos karakter halála. De még ha nem is, egyszerűen lássam azt, hogy ők is emberek, jöjjenek rá, hogy változniuk kell.
Merthogy jellemfejlődés a FT-en belül még nem volt. Persze, a rossz fiúk megtértek, de akik eredetileg is a jó oldalon álltak, ugyanazt nyomják, mint a Phantom Lord ellen, márpedig az rohadt régen volt. Aki változott az Erza, és neki sem vált előnyére...
Bocsi, tudom, hogy a legtöbbjét már elmondtam egyszer, csak gondoltam elmondom még egyszer. Ha már Csabi elmondta, hogy neki miért a kedvence, gondoltam elmondom, hogy nekem miért nem.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 30, 23:08:33 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #9618 Dátum: 15 jan 05, 14:16:23 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/414
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 05, 14:21:24 írta Pierre » Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #9619 Dátum: 15 jan 05, 15:06:03 »

Szegény Igneel, nagyon sajnálom  Szomorú Natsunál most biztos előjön valami komolyabb dragon force és leveri Acnologiát  Ördögi bár ez nem kicsit lenne irreális...
Nagyon bosszantott, hogy csak úgy hagyták elmenni Zerefet, mintha mi se törtnét volna, azért minimum oda kellett volna menniük és leveretni magukat  Pontosan
A fejezet megint rövid lett történetileg, jó lenne végre egy tartalmas rész!
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9620 Dátum: 15 jan 05, 15:30:55 »

Szegény Igneel, nagyon sajnálom  Szomorú Natsunál most biztos előjön valami komolyabb dragon force és leveri Acnologiát  Ördögi bár ez nem kicsit lenne irreális...
Nagyon bosszantott, hogy csak úgy hagyták elmenni Zerefet, mintha mi se törtnét volna, azért minimum oda kellett volna menniük és leveretni magukat  Pontosan
A fejezet megint rövid lett történetileg, jó lenne végre egy tartalmas rész!

Szerintem volt itt elég tartalom meg eme fejezet előtt is. Igneelt még azért nem ásnám el bár ja innen túlélni elég nehézkes lesz. Kiszámítható volt ez a dolog de attól még nagyon jól meg lett csinálva. Szerintem nem véletlen hogy Igneel megint megemlítette hogy azért pecsételték magukat a sárkányölőkbe hogy ne változzanak sárkánnyá. Szerintem most hogy Igneel meg fog halni talán plusz már nincs Natsuban tuti hogy előtör valami brutális DF mód. Még az is lehet hogy a végére ős is sárkánnyá változik. Simán kinézem Mashimából. Nevet

Zereffel egyébként semmit se tudtak volna kezdeni pislantani nem volt idejük nem hogy megtámadni. Nevet ikszdé
Viszont így hogy elvitte a könyvet nagyon érdekel mi lesz vele mert tuti hogy mostanában nem látjuk őkelmét. Nevet
Érdekelne a több sárkány reakciója majd Igneel esetleges halálára.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9621 Dátum: 15 jan 05, 16:43:42 »

Egyetértek Kuroval, Natsuék nem nagyon tudtak volna mit kezdeni Zereffel. Szerintem ha akarná egy pillanat alatt kinyírhatná akár az összes Fairy Tail tagot. Acnologia és Igneel harcával pedig elégedett vagyok nagyjából ilyen végkifejletre számítottam. Ne értsetek félre nem örülök neki, de így reális.
"Viszont így hogy elvitte a könyvet nagyon érdekel mi lesz vele mert tuti hogy mostanában nem látjuk őkelmét."
Ezzel viszont nem értek egyet, hiszen ő maga mondta, hogy még ma be akarja fejezni a harcot. Szerintem csak arra vár, hogy a többi sárkány is felbukkanjon és végre elintézzék Acnologiát, hisz ahogy azt mondta Acnologia az útjában van. Valószínűleg, ha Zeref megpróbálná feléleszteni END-t akkor a sárkány közbeavatkozna.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9622 Dátum: 15 jan 05, 17:24:03 »

Már megint sokkal tovább tartott a felvezetés, mint maga a harc. Megfordul valaha is, ez az idegesítő tendencia?

A történetszál fel lett építve az "Arc" köré, majd mikor aktiválódott, azon nyomban szét is kapták a sárkányok. Még véletlenül se tapasztalják meg a mágusok a mágiamentes világ borzalmait egy fejezetre se. Wendy harca már korábban a kukába került, de Kyouka "önfeláldozása" is elvesztette az értékét.

Natsu célja az volt a kezdetektől, hogy megtalálja Igneelt. 400 fejezet után kiderült, hogy végig Natsuban volt, de a nagy találkozás után úgy néz ki, hogy Igneel, Acnologia áldozataként végezte. 400 fejezetet vártam Igneelre, de csupán 15 fejezetet bírt ki?! Az még ront az egészen, hogy ebből a 15 fejezetből épphogy 2-nél valamivel több fejezetet töltött ki az Acnologiás harca. Nem láttunk belőle szinte semmit. Azzal pedig senki ne áltassa magát, hogy az animében majd biztos kibővítik.

Az sem igazán érthető számomra, hogy mikor tört ki a többi sárkány a sárkányölőkből? Igneelt világosan láttuk, de a többi meg felbukkan kilométerekről arrébb?! Ott helyben kellett volna előtörniük. Sting és Rogue története is egyre hiteltelenebb. Először hidegvérrel megölték a sárkányaikat, utána a sárkányok hagyták magukat, meg betegek voltak, legvégül ők is élnek. Lecsaptak rájuk, fürödtek a vérükben és elkönyvelték őket halottnak vagy micsoda?

Acnologia pedig rettentő idegesítő, amióta kinyitotta a száját. Mintha Zero vált volna sárkánnyá.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9623 Dátum: 15 jan 05, 17:24:37 »

Na de tetszett ez a fejezet! :3
Persze igen, szegény Igneel, jaj de sajnálom, de ez kb annyira várható volt, mint az hogy újra hétfő lett.
Igazából nem is értem, hogy Zeref miért húzza eddig, mert ha tényleg olyan tápos mint ahogy eddig gondoltuk, ahogy Mashi beállította, akkor egy csettintés neki és még a nagy Erza-sama is holtan hever. Esetleg van is valami hátulütője az ő nagy erejének, ki tudja.
Viszont én egészen idáig (vagyis nem egészen régig) azt hittem, hogy Acnologia meg Zeref az egy tészta. Erre meg kiderül hogy ellenségek.
Egy kérdés ami felmerült bennem, hogy Acnologia ereje kb hol van Zeref szintjéhez képest?? Gondolkozik

Acnologia pedig rettentő idegesítő, amióta kinyitotta a száját. Mintha Zero vált volna sárkánnyá.

Na őt viszont tényleg nem kellett volna megszólaltatni.  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 05, 17:26:57 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9624 Dátum: 15 jan 05, 17:29:43 »

Egész jó fejezet volt. Egyet értek Kuroval nem lett volna értelme nekirontani Zerefnek. Natsu biztos elveszti a fejét a következő fejezetben, bár nem tudom mit tudna kezdeni Achnológiával. Igneel is elég nagy árat fizetett azért a karért. Lehet besegít a többi sárkány és együtt leverik.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #9625 Dátum: 15 jan 05, 17:42:45 »

Szerintem nem véletlen hogy Igneel megint megemlítette hogy azért pecsételték magukat a sárkányölőkbe hogy ne változzanak sárkánnyá. Szerintem most hogy Igneel meg fog halni talán plusz már nincs Natsuban tuti hogy előtör valami brutális DF mód. Még az is lehet hogy a végére ős is sárkánnyá változik. Simán kinézem Mashimából. Nevet
Az előző részben nem említette azt Igneel hogy nem pusztán azért voltak a sárkányölőkben hogy megakadályozzák a 'sárkányizálódásukat' hanem antitesteket állítottak elő bennük ergó most már nem kell bennük lenniük a sárkányoknak,nem fognak nélkülük se sárkányizálódni...'szinte garantált' ahogy Igneel fogalmazott. A múltkori részben pont emiatt úgy voltam vele hogy Igneel nem fog meghalni,hiszen vissza kell hogy kerüljön a sárkány a tanítványába hogy továbbra is megakadályozza hogy az sárkánnyá váljon,de amint ebben a részben kijelentette hogy az antitest előállítása elég lesz ehhez már elkezdtem gyászolni Igneelt,remélem a többi sárkány nem lesz kivégezve. Talán Wendy sárkánya még tudna egy kis életet lehelni Igneelbe is,vagy legalább a lelkét megidézni még egy kis diskurzusra...
Zeref most ezzel talonba lett téve,Acnologia pedig az elsődleges célponttá vált.
Naplózva
BeeNo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #9626 Dátum: 15 jan 05, 18:30:26 »

Igneel leharapta Acnologia kezét, de odaveszett a teste nagyrésze, vagyis meg fog halni. Ugye rosszul láttam?! Szomorú
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9627 Dátum: 15 jan 05, 18:38:36 »

Viszont én egészen idáig (vagyis nem egészen régig) azt hittem, hogy Acnologia meg Zeref az egy tészta. Erre meg kiderül hogy ellenségek.
Egy kérdés ami felmerült bennem, hogy Acnologia ereje kb hol van Zeref szintjéhez képest?? Gondolkozik
A Tenrou szigeten már volt róla szó, hogy nem jönnek ki túl jól egymással. Ezt úgy kell érteni, hogy mikor Achnologia elkezdett közeledni Zeref fülét farkát behúzva menekült. Ez viszonylag me is lövi az erejük közti különbséget. Nevet

Az első kockában Igneelnek tiszta boldog feje van xD
http://www.mangareader.net/fairy-tail/414/8

Ennyi lenne? Ennyi volt Igneel szerepe? A sztori mozgató rugója? Mintha az One Piece lett volna pár száz kiló arany. Ezt miért nem lehetett megmondani a sárkány ölőknek? "figyelj, Natsu. Féltelek, hogy egy nap sárkánnyá változol, ezért beléd megyek, hogy ez ne történhessen meg soha. Van egy gonosz sárkány, Achnologia. Majd meglepem, mikor az utad keresztezi az övét." Ennyi lett volna. Az már más kérdés, hogy a Tenrou szigetnél miért nem jött elő a másik két sárkánnyal, hogy 3-an neki essenek.
Rouge sárkánya meg elvileg halálos beteg is volt és már nem volt sok ideje hátra, de pihent kicsit Rouge-ban és meggyógyult, persze miután Rouge "megölte" és fürdött a vérében.

Ha Natsu DF-be vált, akkor kinek akar neki menni? Achnologiának, aki most győzte le a legerősebb sárkányt? Nevet Nem lesz itt DF csak vér és könnyek.

Mavis hol vagy már? A céhednek szüksége van rád!
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 05, 19:02:33 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9628 Dátum: 15 jan 05, 18:41:57 »

Viszont én egészen idáig (vagyis nem egészen régig) azt hittem, hogy Acnologia meg Zeref az egy tészta. Erre meg kiderül hogy ellenségek.
Egy kérdés ami felmerült bennem, hogy Acnologia ereje kb hol van Zeref szintjéhez képest?? Gondolkozik
A Tenrou szigeten már volt róla szó, hogy nem jönnek ki túl jól egymással. Ezt úgy kell érteni, hogy mikor Achnologia elkezdett közeledni Zeref fülét farkát behúzva menekült. Ez viszonylag me is lövi az erejük közti különbséget. Nevet

Én még mindig nem értem, hiszen lány vagyok. ikszdé De Zeref a Tenrou-nál, menekült?
Oké, valaki magyarázza el nekem, hogy mégis kit tekintsek erősebbnek. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #9629 Dátum: 15 jan 05, 19:19:04 »

Ahogy elnézem Natsu következö powerup-ja egy kis vérfüdő lesz, vagy ignelébe vagy acnologiájéba  Ördögi.Vagy csak sima random shit nakama, elvesztettem a sárkányom powerup-ot Szerencse

Ui: de meg nézném natsut egy olyan df-ben amin acnologia mintázata van a testén ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 05, 19:26:12 írta virgitto » Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Oldalak: 1 ... 640 641 [642] 643 644 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!