24 máj 20, 07:20:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 624 625 [626] 627 628 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781274 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9375 Dátum: 14 okt 20, 10:54:52 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/405

Na ez egy jó rész volt, kétségtelenül, csak ugye így nem tudtunk meg semmit arról, hogy mi történik az arcokkal, mert visszaugrottunk az időben. Mindenesetre a különbség a mostani harc, és az Erza vs Kyuka között...Nevet őhh...szembetűnő  Nevet
Epic volt az utolsó két oldal. Jó fejezet volt na.
És ami még érdekes, hogy Acnologia sem tudta, hogy a sárkányok még mindig élnek. Lehet, hogy pont Acnologia miatt tűntek el a sárkányok, előle bújtak el.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 20, 10:56:31 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #9376 Dátum: 14 okt 20, 12:15:01 »

Tényleg jó kis pörgős fejezet volt. Azt én is sajnálom hogy nem tudtuk meg hogy mi lett az előző fejezet eredménye, de majd 1-2 fejezet múlva gondolom sor kerül arra is. És végre Acnologia is megszólalt Nyelvesít Én azt se bánnám ha egy egész fejezetnyi Igneel vs Acnologia is lenne.
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9377 Dátum: 14 okt 20, 14:42:29 »

Gondolom nem lesz sárkányölő mágia áttadás.
Ez az Acnologia végre megszólalt, és nem olyan igazi sárkánynak tűnik. Ő ember volt, mégis Igneel emberibbnek tűnt.

Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9378 Dátum: 14 okt 20, 18:08:04 »

Csúcs harc volt!
Ez csak egy megérzés,na de ki fogad velem hogy a Lány a kristályban,majd egy lány lesz maga a Lumen?? ikszdé
Hihi,Mard Geer begurult. Ördögi
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9379 Dátum: 14 okt 20, 19:13:18 »

Csúcs harc volt!
Ez csak egy megérzés,na de ki fogad velem hogy a Lány a kristályban,majd egy lány lesz maga a Lumen?? ikszdé
Hihi,Mard Geer begurult. Ördögi

HŰŰŰŰŰŰŰ....
Mi van ha a Lumen az maga Mavis? Mármint a teste... és talán ez megmagyarázná azt is, hogy miért nem tűnt el a lelke. (Jó erre egy csomó magyarázatot rá lehetne húzni, de ez is egy közülük.)
Hűű. Nem mondtál hülyeséget Nevet Hiszen ha ott van Mavis teste, akkor nyilván feláldozta magát, talán valaki, vagy valami miatt, és ha igen, akkor ezt Hades simán sötétségnek, eltakarandó dolognak gondolhatta. Meg ha belegondolunk Gildartz (hiányzik már xD ) nemcsak elcsodálkozott, hanem megdöbbent, méghozzá úgy, mint aki valami olyat lát, ami egyben nagyon durva, de valamiért elképesztő is.
Hűű, tényleg nem mondtál hülyeséget Nevet Nevet
Aztán lehet, hogy csak elszaladt velem a ló. Majd meglátjuk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9380 Dátum: 14 okt 20, 20:33:29 »

Jon97, Lemoon megelőztetek, pedig én is rögtön erre gondoltam. Azt meg, hogy miért áldozná fel Magát Mavis nem nehéz kitalálni: a Fairy Tail. Egyébként az előző "lapos" fejezet után jó volt egy ilyen pörgős és élvezetes fejezet még ha sokat nem is haladt előre a story (konkrétan semmit) De azért megint csak plusz pont, hogy Acnologia végre megszólalt, kíváncsi leszek az animés hangjára.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9381 Dátum: 14 okt 20, 21:47:26 »

Csúcs harc volt!
Ez csak egy megérzés,na de ki fogad velem hogy a Lány a kristályban,majd egy lány lesz maga a Lumen?? ikszdé
Hihi,Mard Geer begurult. Ördögi

HŰŰŰŰŰŰŰ....
Mi van ha a Lumen az maga Mavis? Mármint a teste... és talán ez megmagyarázná azt is, hogy miért nem tűnt el a lelke. (Jó erre egy csomó magyarázatot rá lehetne húzni, de ez is egy közülük.)
Hűű. Nem mondtál hülyeséget Nevet Hiszen ha ott van Mavis teste, akkor nyilván feláldozta magát, talán valaki, vagy valami miatt, és ha igen, akkor ezt Hades simán sötétségnek, eltakarandó dolognak gondolhatta. Meg ha belegondolunk Gildartz (hiányzik már xD ) nemcsak elcsodálkozott, hanem megdöbbent, méghozzá úgy, mint aki valami olyat lát, ami egyben nagyon durva, de valamiért elképesztő is.
Hűű, tényleg nem mondtál hülyeséget Nevet Nevet
Aztán lehet, hogy csak elszaladt velem a ló. Majd meglátjuk.

Nem rossz elmélet de szerintem túlgondoljátok. Nevet
A kövi rész címe szerintem Wendy-re utalt nem a Lumen-re vagy hogy mi van benne.

Egyébként pöpec kis fejezet volt de Mashima egy igazi Troll. Azt hittem a héten aktiválódnak az ARC-ok erre visszaléptünk az időben. Nevet

Jut eszembe vajon hol a fenében késik már az új Fairy Tail Zero? 17-e körül szokott jönni.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 20, 21:49:12 írta Kuro25 » Naplózva

Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #9382 Dátum: 14 okt 20, 22:04:01 »

És, hogy fokozzam itt a theorycraftingot, az eltűnt Tenrou Jáde amiért elindultak Mavisék... véletlenül pont egy kristály kacsint
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9383 Dátum: 14 okt 22, 22:41:31 »

Nocsak, amíg várunk az új Fairy Tail fejezetre megérkezett az új

Fairy Tail Zero: http://readms.com/r/fairy_tail_zero/004/2581/1
 
és az

Ice Trail: http://readms.com/r/fairy_tail_ice_trail/004/2580/1

Először is összegezzük. Ice Trail. Valóban Gildartz volt az és hát ja régen is olyan volt mint most. Meglepő fordulat ő vitte be ezek szerint FT-be Gray-t. Nevet Jó kis fejezet volt.

No de jöjjön a jobbik. Zero: Most már kijelenthetjük: Zeira LÁTHATÓ! Az hogy él is még nem merném kijelenteni de az tuti hogy mindenki látja. Meg kell mondjam Nem semmi képessége van Mavis-nek. Az a Mennyei Farkas amit megidézett elég badass. Még úgy is hogy csak illúzió volt összetört mindent. Nevet Ráadásul elemi idézés hisz fák nőttek ki a kezéből és ha jól látom lángok vannak a szőrében. Viszont ha ilyen kemény dolgokat tud idézni lehet hogy Zeira is egy idézés.

Meg kell mondjam nem szarakodik Mashima. Egyből betolta Zerefet is. Nevet Szegénykém megint ezt a depresszív fejet vágja.  ikszdé
Kíváncsi vagyok mi lesz vele.

Még valami, feltűnt másnak is a 8. oldalon a Fairy Tail Moziból a lány meg a madárkája? Nevet kicsit meglepődtem rajta.
http://readms.com/r/fairy_tail_zero/004/2581/8

Egyelőre nagyon ott van a szeren a Zero manga. Azon hatalmasat nevettem amikor Mavis ágaskodik a pultnál. Szegénykém alig érte fel.  ikszdé
Gondoltam hogy nem fog ki rajta egy kamu mágikus kör. Hades csak úgy lesett hogy mi van. Asszem innentől már jobban fogja tisztelni a Mesternőt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 22, 22:46:57 írta Kuro25 » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9384 Dátum: 14 okt 23, 10:03:56 »

Jó volt a Zero (kár, hogy csak havonta van). Sejtettem, hogy Mavis megtalálja a kiutat a varázskörből, de az a farkas illúzió durva volt (végül is blöffre blöff Nevet ). Van egy olyan érzésem, hogy Zeira is csak illúzió és még ő sincs tisztában ezzel.

Én is észre vettem a mozis lányt a madarával. Szerintem lesznek még ilyen cameo-k (kezdhetjük keresni ezeket is, mint a ki izéket az animében Mosolyog ).
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 23, 10:04:50 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9385 Dátum: 14 okt 23, 18:43:31 »

Jó volt a Zero, bár valamit nem értek. A Tenrou szigeten úgy tűnt, hogy Zeref nem tud emberek közelébe menni anélkül, hogy kinyírná őket. Látszólag a szigetre is azért ment, mert azt hitte lakatlan (és az is csak pont rosszkor érkezett  smirksweat) Akkor meg hogyan mászkálhat most egy város kellős közepén?
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9386 Dátum: 14 okt 23, 19:37:22 »

Gondolom a jelenlegi állapotában ez nem probléma neki.
Zero- Hatalmas ez a négyes...Hades és Mavis nagyon nagy páros Nevet És bejött Zeref. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi vezetett el oda, hogy végül megalakult a Fairy Tail, és hogy ennek mi köze Zerefhez.
Ice Trail- Gildartz.... Pattog
Ennyi, Gildartz...visszajöhetne már a fősztoriba. Persze-persze, minek? Hát csak Nevet Hatalmas ez az ember  ikszdé
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9387 Dátum: 14 okt 24, 19:12:00 »

No hát megjött az Erza CP is az AnimaReal csapattól. Meg kell mondjam nem erre számítottam. Ez most annyira nem lett jó.

Lehet kevesebb ruhára számítottam? Nevet  ikszdé Én perverz.  smirksweat

Egyébként nem rossz ez csak olyan mintha papírból lenne a páncél. Nevet

http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2014/299/5/6/erza_animareal_cp_by_kuro8725-d83zdif.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 26, 18:27:22 írta Kuro25 » Naplózva

Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #9388 Dátum: 14 okt 27, 11:49:17 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/406 Mosolyog
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9389 Dátum: 14 okt 27, 11:57:25 »

Csúcs harc volt!
Ez csak egy megérzés,na de ki fogad velem hogy a Lány a kristályban,majd egy lány lesz maga a Lumen?? ikszdé
Hihi,Mard Geer begurult. Ördögi

HŰŰŰŰŰŰŰ....
Mi van ha a Lumen az maga Mavis? Mármint a teste... és talán ez megmagyarázná azt is, hogy miért nem tűnt el a lelke. (Jó erre egy csomó magyarázatot rá lehetne húzni, de ez is egy közülük.)
Hűű. Nem mondtál hülyeséget Nevet Hiszen ha ott van Mavis teste, akkor nyilván feláldozta magát, talán valaki, vagy valami miatt, és ha igen, akkor ezt Hades simán sötétségnek, eltakarandó dolognak gondolhatta. Meg ha belegondolunk Gildartz (hiányzik már xD ) nemcsak elcsodálkozott, hanem megdöbbent, méghozzá úgy, mint aki valami olyat lát, ami egyben nagyon durva, de valamiért elképesztő is.
Hűű, tényleg nem mondtál hülyeséget Nevet Nevet
Aztán lehet, hogy csak elszaladt velem a ló. Majd meglátjuk.

Nem rossz elmélet de szerintem túlgondoljátok. Nevet
A kövi rész címe szerintem Wendy-re utalt nem a Lumen-re vagy hogy mi van benne.


Khm....  Nevet
Nagyon-nagyon régóta egy tényleg zseniális fejezet. Minden ült. Mard Geer arroganciája, ahogy röhögve veri vissza az egyre erősebb támadásokat, a többiek találgatásai, de főleg a végén Makarov arca...nagyon régen volt már értelmes szerepe az öregnek. És akkor a Lumen...Nevet
Nagyon jó rész volt. Most komolyan.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 624 625 [626] 627 628 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!