24 máj 18, 14:43:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 622 623 [624] 625 626 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779293 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9345 Dátum: 14 okt 10, 13:38:30 »

Dehogynem! A démonok lesnék minden óhaját és ő lenne az uralkodó, akit minden démon imád.Nevet Az emberek ha meglátják, akkor "Jaj jön Zeref! Fussunk!" vagy "Ott van Zeref! Öljük meg!" Ezután nem csoda, hogy elakarja intézni az embereket. xD

Viszont a démonok logikáját nem értem.  Minden embert megvetnek és utálnak. De Zeref is ember. A kivétel erősíti a szabályt? Hümm-hümm

Egy Ezel és egy Jackal után nem kizárt, hogy ha túl sok démon lenne, egy idő után valszeg lenne olyan, aki azt hinné, hogy ő alkalmasabb vezetőnek, mint Zeref'"-sama". ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #9346 Dátum: 14 okt 11, 09:17:50 »

Fairy Tail 404
http://www.mangareader.net/fairy-tail/404
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #9347 Dátum: 14 okt 11, 10:17:58 »

Jó hamar kijött az új fejezet. Nagyon nem is tudok mit mondani, talán a rész legjobb pontja az volt,mikor minerva leszúrta kyouka-t. Eza teljesítménye szánalmas. Bírom a csajt, de ezt meglépni ez már tényleg a legalja volt. Látszik, hogy Mashima gyorsan le akarta még kyouka-t is rendezni. Remélem végre láthatjuk END-et a következő fejezetben. Kár volt egy teljes fejezetet elpocsékolni erre. De legalább aktiválódik az "arc". Mard geerenkívül senki se maradt a Tartarosban már,taalán az a kis gomba fejű,de kétlem hogy ő bármekkora fenyegetést jelentene.
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #9348 Dátum: 14 okt 11, 10:46:36 »

Mashima nagy troll! Nevet Mintha Happy-n keresztül üzent volna nekünk Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9349 Dátum: 14 okt 11, 10:56:44 »

Az üzenetet mondjuk már korábban felfogtuk, de azért nem árt néha nyomatékosítani. ^^""
A megjegyzést követő információfeldolgozáshoz, amúgy milyen hangeffekt illene jobban? Tücsökciripelés, vagy szélfúvás?
Az "Arc" legalább aktiválódott és a Mangapanda is profi módon ráhelyezte logóját a következő felvonás címére(Most nézem, hogy csak ott, ahol én olvastam. Jellemző.)
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 11, 11:20:39 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #9350 Dátum: 14 okt 11, 12:24:35 »

-ahogy az ősi mondás is mondja:Ingyen mangának ne nézd a logóját. Nevet
A fejezetről annyit,hogy nagyon nem lepett meg mondjuk jobban szerettem volna egy kicsivel áldázabb harcot,de ez azok miatt van amiket eddig láttam ft-ben vagy máshol(mondjuk natsu vs zero,luffy vs lucy,a tengen toppa gurren lagann összes része stb.).
Erza az Elza és ez így is marad.Mashima nagyon igyekszik egy ilyen "igazi samurai lovag" jellemét mutatni benne.....ami mehetne kicsit jobban is. ^^"
Am ha úgy nézzük akk Erza most nem győzött. Nevet
Döntetlen lett a csata,minerva vitte be a kegyelem döfést és a face is aktiválódott,szal kedvenc titániám most elég közel került egy vereséghez.
Eddig ebben az arc...mármint történet szálban azért láthattunk pár jó pillanatot(Natsu vs jackal,Lucy vs tartaros,Wendy vs acél cápolip,colossus vs kisame),szóval nem nagyon van kedvem panaszkodni ilyen átlagos fejezetek után se.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9351 Dátum: 14 okt 11, 12:25:57 »

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de azért így elviselhetőbb a lett ez a harc. Végül is, erre rá lehet fogni, hogy döntetlen.
Oké, megértettem, Erzának 6-7 érzéke van. Ok. Komolyan. De a mérhetetlen fájdalom semmibe vételére ez nem magyarázat.
Ja, bocs. Értem. It's because it' Erza! Nevet Komolyan mondom, ez hatalmas poén.  bow Végülis, ezt még mindig elfogadhatóbbnak tartom, mint valami kicsavart magyarázatot.
Egyértelműen Minerva végső csapása volt a legjobb ebben a harcban. De végül is annyira nem lett rosz. Főleg (és erre számítottam), hogy Erza végül is nem volt képes megállítani az ARC-ot. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. Remélem Lumen, de úgy, hogy END feltámadjon.
Most tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi lesz.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 11, 12:27:25 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #9352 Dátum: 14 okt 11, 12:37:35 »

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de azért így elviselhetőbb a lett ez a harc. Végül is, erre rá lehet fogni, hogy döntetlen.
Egyetértek ezzel amit írtál szerintem is jobb lett ez a harc
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9353 Dátum: 14 okt 11, 12:43:00 »

Nem lett ez döntetlen mivel Erza nem érte el a célját. Így egyértelműen vereséget szenvedett. Ebben a részben Mashima leírta az igazságot amit mindenki gondol Erzáról. A macsekok szépen megfogalmazták. Az persze más dolog, hogy mi mit gondolunk de Mashima így gondolja.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9354 Dátum: 14 okt 11, 15:59:27 »

Elolvasom a fejezetett a végén konstatálom, hogy Erza nyert még mindig veretetlen. Mosolyog Feljövök ide és mit olvasok vereség és döntetlen. Mi a manó? Hmm?
Erza kiütötte Kyoukát http://readms.com/r/fairy_tail/404/2569/16 még az idő lejárta előtt. Pont. Ha jól emlékszem Erza még egy ellenfelét se ölte még meg (legalábbis akiknek nevük is van) A többiek elvégzik a piszkos munkát.  Nevet Azt már előző héten tudtuk, hogy az idő le fog járni.

a Pandás verzióban az első oldalon "History's Strongest" kicsi Kenichi utalás. Nevet
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/404

Happy jól összefoglalta. Mert ő Erza! xD

Azért Erza nem kicsit érezte a fájdalmat. Úgy érezte, mintha kiharapták volna a törzse felét.
http://readms.com/r/fairy_tail/404/2569/11

Minerva se semmi azért. Kyouka átka alatt képes volt felugrani, elkapni a kardot és bevinni a kegyelemdöfést. Azt most ne nézzük, hogy Erza erősebb átok alatt mit művelt, hisz ő Erza xD
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 11, 16:40:30 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #9355 Dátum: 14 okt 11, 16:15:46 »

Erza feladata az lett volna, hogy megállítsa face-t, ez nem jött be, csak kiütötte Kyouka-t, és még őt is Minerva-nak kellett kivégeznie. Szerintem, mivel a  feladatát nem sikerült véghezvinnie, így legyőzték. Mondjuk azért megvárom, hogy tényleg elveszítse mindenki  a varázserejét, még el tudom képzelni, hogy jön valami anti anti varázslat face ellen. Makarov szabadon engedi azt ami a pincében van vagy hol, vagy jön Mavis aztán létrehoz ismét valami védővarázslatot. Nevet Itt már bármi lehet. Ja még az is lehet, hogy Happy ismét afroba megy át xD
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 11, 16:22:23 írta Chob » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9356 Dátum: 14 okt 11, 16:35:15 »

Jómagam Tilon álláspontján vagyok. A harc és az "Arc" deaktiválása elkülönül egymástól. Erza még állt a lábán, amikor Kyouka már ki lett ütve, így ő a győztes az én mércéim szerint. Az, hogy utána ő is kifeküdt már nem számít. Gyakran látunk olyat egy karaktertől, hogy legyőzi az ellenfelét, de a fáradságtól ő is összeesik nem sokkal utána. Erza nem tudta teljesíteni a feladatát, de a harcot megnyerte.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9357 Dátum: 14 okt 11, 17:18:45 »

Akkor mostantól heti két manga fejezetre számítsak? xD

Gyorsan lerendezte ezt Mashi,de nem volt azért olyan erőltetett.
Az amin egy kicsit felháborodtam,hogy egy EREJE TELJÉBEN levő démont néhány ütéssel meg egy kardvágással a földre küldjenek.Megértem én hogy Erza erős,de azért ez... >.<#
Nem is tudom,az hogy az Arc beindul egyáltalán nem hat meg.Ha valaki tudja miért kérem mondja meg. ikszdé
Kérem szépen Mashi-sensei adjon valami olyat,amitől izgulni lehet a karakterekért! bow smirksweat
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #9358 Dátum: 14 okt 12, 11:33:11 »

az utolsó 2 fejezetet egyszerre olvastam el és a hányástól happy mondata mentett meg.

Mashimának ez egy piros pont.Nem akart a szánkba rágni semmilyen magyarázatot.Kimondatta Happyvel az egyetlen és örök igazságot: Ő ERZA. Sosem fog veszíteni.Eddig is tudtuk, de legalább most a mangaka is bevallotta.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9359 Dátum: 14 okt 12, 12:54:15 »

Kár hogy egy ilyen jó démoni alakhoz így és ilyen hamar győznek le.
Értem Erzanak veretlennek kell lennie,de akkor is.
Habár a régebbi megoldások közül soknál azért jobb volt.
Legalább a második célja nem sikerült.Ez is valami. Nyelvesít

Egy-két arcot leszámítva,a harc rajzolása viszont nagyon jó lett. kacsint

Először azt hittem hogy saját kardja repül majd Erzába.Elég nagy poén lett volna,de így se rossz.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 622 623 [624] 625 626 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!