24 máj 19, 18:40:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 616 617 [618] 619 620 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780657 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9255 Dátum: 14 szep 18, 20:01:50 »

Jó lenne tudni hogy E.N.D Natsu vagy csak valami kapcsolat van e köztük és Zeref között. Acnologia ellen tehet-e Ignneel.
És lehet hogy mindegyik Dragon Slayerben benne van a Sárkánya, de Sting és Rogueban csak a szellem formájuk van benne.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9256 Dátum: 14 szep 19, 13:55:40 »

Az lenne jó ha Acnologiát láthatnánk emberi formában,
És lenne egy olyan forma olyan mint a SSJ4, egy Sárkány-Ember hibrid Forma.


Az elvileg a Dragonforce.És minnél többször használlja azt egy sárkány ölő, annál inkább sákéány lessz.Elvileg.
Nekem egyébként az jött le hogy azt akkor tudják aktiválni maguktól a sárkány ölők, ha sárkány vérben fürdenek.Pl Stingék is tudják aktiválni mert megölték a sárkányukat és fürödtek a vérükben.Achnologia dettó.
Az a helyzet hogy én szinte biztosra veszem hogy E.N.D az Natsu.
Sting és Rouge azaz a harmadik generációs sárkányölők azért tudják aktiválni olyan könnyen a dragon force-t mert bennük annak ellenére van sárkányölő lacrima, hogy már alapból is sárkányölők lennének akárcsak Natsu vagy Gajeel. Azt, hogy milyen téren lett Sting erősebb miután egy sárkány vérében fürdött azt nem tudom. Lehet, hogy a White Drive-ot emiatt tudja használni vagy a vértől csak szimplán az alap fizikai képességei erősödtek. Bár ugye Acnologia esetében is kihangsúlyozták, hogy az általa megölt sárkányok vérében fürdött és ő szerintem már emberként is brutál erős volt.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #9257 Dátum: 14 szep 21, 15:17:50 »

Valaki valahol említette, hogy Natsu annó azért nem tudod átmenni az akadályon mert, hogy benne volt a sárkány.
Ezzel viszont nem magyaráztuk meg azt, hogy Zeref honnan ismeri és vár rá...Plusz Zeref mondta még a szigeten ,hogy Natsu még mindig nem elég erős...szóval valószínűleg nem csak Igneel bent léte okozta a képleten való fenn akadást...szerintem!

Szerk.: Sting és Rogue nem azért harmadik generációsak mert bennük van lakrima hanem mert tudják maguktól aktiválni a dragon forcet-t
Natsu második generációs de őt sárkány tanította ezért amolyan standard...de pl.: Luxus is második generációs, de ő benne lakrima van...legjobb tudásom szerint ez így van, de javítsatok ki, hogy ha tévedek!
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 21, 15:21:45 írta DNACore » Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #9258 Dátum: 14 szep 21, 15:28:01 »

1. generációs sárkány ölők akik sárkánytól tanulták:Gajjel, Natsu
2.generációs akikben lacrima van:Laxus, Cobra
3. generációs akik tanulták is és lacrima is van bennük:Sting Rougu
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9259 Dátum: 14 szep 21, 17:20:26 »

Valaki valahol említette, hogy Natsu annó azért nem tudod átmenni az akadályon mert, hogy benne volt a sárkány.
Ezzel viszont nem magyaráztuk meg azt, hogy Zeref honnan ismeri és vár rá...Plusz Zeref mondta még a szigeten ,hogy Natsu még mindig nem elég erős...szóval valószínűleg nem csak Igneel bent léte okozta a képleten való fenn akadást...szerintem!

Szerk.: Sting és Rogue nem azért harmadik generációsak mert bennük van lakrima hanem mert tudják maguktól aktiválni a dragon forcet-t
Natsu második generációs de őt sárkány tanította ezért amolyan standard...de pl.: Luxus is második generációs, de ő benne lakrima van...legjobb tudásom szerint ez így van, de javítsatok ki, hogy ha tévedek!

Egyébként ezt tényleg rejtély,hogy Zeref honnan ismeri Natsut.Sok találgatást olvastam már arról,hogy a fia.

A harmadik generációsokat pedig én úgy jegyeztem meg,mikor beszéltek erről az animében,hogy akiket tanította sárkány,és van is bennük lacrima,azok a 3.generációsak.Szerintem ebből következhet az,hogy szabad akaratukkal hívják elő a Dragon Force-t.Ami nekem nagyon nem stimmel,mert a Dragon Force tudtommal egy eléggé nehezen elérhető állapot.Natsu kétszer volt,de azt is csak úgy hogy valami extra energiától.(pl.:Etherion,aztán Gerard lángjai) És nem hozhatjuk azt hogy ők erősebbek,mert Natsu simán földbe döngölte őket.Az a véleményem,hogy az a Dragon Force amit előhívnak,szimplán csak töredék.


Az elvileg a Dragonforce.És minnél többször használlja azt egy sárkány ölő, annál inkább sákéány lessz.Elvileg.
Nekem egyébként az jött le hogy azt akkor tudják aktiválni maguktól a sárkány ölők, ha sárkány vérben fürdenek.Pl Stingék is tudják aktiválni mert megölték a sárkányukat és fürödtek a vérükben.Achnologia dettó.

Az a helyzet hogy én szinte biztosra veszem hogy E.N.D az Natsu.

Nekem meg pont kétségeim merültek.(Am szerintem Acnologia nem önszántából vált sárkánnyá)
De az a rossz,hogy erről is lenne száz elméletem. Pojén Natsu nem lehet E.N.D. mert ott az a hülye könyv amit Mard Geer szorongat,mint a plüssét.VISZONT lehet,mert túl sok utalás van rá. >.<# Én azt is annak vettem,mikor Zeref elégedetlen volt vele.Aztán Igneel ott bujkált a belsejében(bár ez tök gyenge érv,mert senki nem tudja miért xd).Meg még talán az is,hogy egyre erősebb.Lehet gyenge érvek,de amíg csak találgatni lehet addig 50-50% esély van mindkettőre. smirksweat
Akinek van jobb elmélete az jöjjön ide,és írja le. ikszdé  bow
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9260 Dátum: 14 szep 21, 19:06:34 »

Furcsa néhány dolog de meg tudjuk mi fog történi a következő fejezetben.
Furra de valamiért gyanús nekem hogy E.N.D. lelke lenne a könyv valamiért szerintem Mard Geer úgy értette hogy ez szükséges elem a feltámasztásában, így ara következtettek hogy azért mondta hogy a lelke mintha a lelke volna.
Natsu E.N.D. akkor saját magát kellene legyőzni, az emberi énje a démoni ellen.
Naplózva

DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #9261 Dátum: 14 szep 22, 08:35:25 »

Mivel ha END és Natsu régen egyek voltak, de mivel Igneel nem tudta elpusztítani ezért szétválasztotta őket és a rossz részt elzárta.Abból a részből ami jó volt meg született Natsu és hát mit kezdjen vele felnevelte sajátjaként majd elbújt benne azért h amikor meghozza a szükség és közel van END feltámadása közbeléphessen.
Ez talán némi magyarázat lenne, hogy miért ismeri őt Zeref s miért várrá...Lehet ez valami alku Igneelel.
Nem tudok semmi pl a sárkányok és Zeref kapcsolatáról elképzelhető, hogy kötöttek egy megállapodást vagy esetleg Zeref kérte tőlük ezt.És akkor még mindig ott van Mavis-os szál Mosolyog Oh istenkém sok itt az elvarratlan szál!!
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9262 Dátum: 14 szep 22, 11:20:37 »

Igazán jöhetne már a manga. Nem jött pénteken, oké. Szombaton, vasárnap, oké. De ma már csak jön? Nem marad ki egy hét, vagy lemaradtam valamiről?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #9263 Dátum: 14 szep 22, 12:27:23 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/401

Tessék parancsolni !  Kúl


Hm nem is volt rossz ez, érdekes hogy igneel kiemelte, hogy semmi kép se nyissa ki a könyvet. Igneel jó arc az biztos Nevet  És úgy tűnik tőle vette natsu az I'm fired up szöveget is  Kúl  Remélem lassan már láthatjuk END-et is.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 22, 12:36:48 írta tyber22 » Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9264 Dátum: 14 szep 22, 13:35:14 »

Hát Igneel meg Natsu kapcsolatában nem csalódtam,mert Igneel tényleg úgy viselkedett vele,mint egy apa. Mosolyog (Látszik,hogy tudta hogy kell kezelni ikszdé )
Nem tudom ez a harc meddig fog tartani,de nem nagyon örülnék ha elmondanák mi történt 777-ben.  Ohh My God
De kíváncsi is vagyok,és szerintem elég jókor magyarázza meg,szóval nincs bajom,csak ne legyen mostanában vége a mangának. ikszdé

Olyan kíváncsi lennék,hogy Mashima meddig tudná húzni a mangát? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 22, 13:35:47 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9265 Dátum: 14 szep 22, 14:20:09 »

Ahogy Igneel mondta, hogy mennyire kell neki az a könyv, az ugrott be, hogy milyen vicces lenne, ha a végén ő lenne a rossz fiú. Nevet Sajnos ez nem fog bekövetkezni, de mókás lenne.
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9266 Dátum: 14 szep 22, 14:38:07 »

Új missziót kapott Natsu hogy szerezze meg a könyvet.
Mard Geer erős Démon , Natsu elégetné a rózsa töviseket , ezért arra gyanakszom hogy valami mást vett be.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9267 Dátum: 14 szep 22, 14:39:47 »

Nagyon jó rész volt, pedig nem volt benne semmi extra, dehát Igneel... Nevet
Érdekes, hogy akkor a többiekből nem jöttek elő. Vagy azért, mert nincsenek bennük a sárkányok, vagy pedig azért, mert most, hogy Igneel előjött, nem látták szükségességét, hogy ők is előjöjjenek, ergo a közvetlen életveszély elmúlt.
Natsu vs Mard Geer. Amennyit szenvedett Stingék ellen, remélem, hogy Natsu. Más kérdés, hogy END-nek mindenképpen fel kell ébrednie.
De igazából egy dolog miatt volt nagyon jó rész: Azok a Natsu-Igneel párbeszédek  ikszdé
Nem ilyennek képzeltem Igneelt, de így sokkal jobb bow
Acnologiát viszont nem fogja legyőzni, ez szinte biztos. Habár amikor Natsu mondja azt, hogy fel vagyok tüzelve, az általában nem sok jót jelent az ellenségnek, szóval ki tudja  Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9268 Dátum: 14 szep 22, 20:39:42 »

Ignnel jött, látott és győzött! Vagyis azt még nem. Nevet Azt hiszem ,hogy az elmúlt 400 fejezet alatt nem szerepelt ennyit mint ebben az egyben. Mindenki átkapcsolt ingyen mozi üzemmódba és tátja a száját mintha még nem is láttak volna sárkányt. Kicsit furcsa belegondolni, hogy Igneel csak a 8-ik sárkány, akit látnak az FT-sek. Egyedül Erza kapcsolt előzetes infó nélkül, hogy az ott Natsu rég elveszett apukája. A másik meg Mard Geer de ő ugye még a Csillagszellemek Királyát is ismeri szóval nem meglepő.

Szóval Natsu az apjától tanulta a feltüzeltem magam szöveget. Nevet Próbálja átadni a fiának a menőségét. Kúl

Tetszett, hogy Igneel hivatalosan bérelte fel Natsut, hogy ellopja E.N.D-et. Nevet A jutalom igazán csábító de szerintem valamiért Igneel nem fogja tudni elmondani vagy nem az egészet. Túl könnyű lenne így. De ha mégis összejönne jó lenne egyszokásos poénos párbeszéd Igneel és a céhesek között. Pl Gazillének, valamit a közte és Metalicana közötti hasonlóságról vagy Erzának, hogy "Áhh te vagy az a lány, akit Natsu annyira megakart menteni, hogy aktiválta a Dragon Force-t. Szép fogás fiam!" Pojén
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #9269 Dátum: 14 szep 23, 12:59:03 »

Hát srácok, régóta nem írtam már ide. Úgy voltam vele, hogy vagy jót, vagy semmit. Na szóval...

Ez igen, le a kalappal. Végre elérték hogy újra tudok izgulni a FT-n. Még ha nem is a dolgok végkimenetelén, hanem ezzel az Igneeles húzással. Tetszett, ahogy Natsu rávetette magát a kérdéseivel, az meg csak így megfogta és eldobta a végén. Remélem akkor lassan-lassan az E.N.D.-et övező rejtélyre is fény derül. Csak így tovább.  Kúl
Naplózva
Oldalak: 1 ... 616 617 [618] 619 620 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!