24 máj 18, 19:30:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 610 611 [612] 613 614 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779479 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9165 Dátum: 14 szep 02, 15:59:42 »

valami ehhez hasonló sosem látott dolog, Erza megmenti és Kyoka beáll az FT-be.
Nem. Nem. Nem, nem, nem, nem.....nee. Csak azt ne.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9166 Dátum: 14 szep 02, 16:10:50 »

Biztos hogy nem , mert csúnya a lába  Ördögi Ö szerintem nem fog megtérni.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #9167 Dátum: 14 szep 02, 20:18:56 »

Biztos hogy nem , mert csúnya a lába  Ördögi Ö szerintem nem fog megtérni.

amúgy van némi a hasonlatosság Mirával.
Ezt az erőátadást én is csodálom. ezek szerint mások is megtehették volna más emberkékkel?

amúgy szerintem ez lesz:
Kyouka veszít, de Mard Geer közbelép.
Az "Azután"-ról már elég vad elképzelésem van. Mosolyog
nem lövöm le.
na jó. mégis Mosolyog Nevet

a lényeg: szerintem nem a varázslatok fognak eltűnni az Artctól. Hanem némi állítgatás utáááááááán...
AZ ÁTKOK!  Pontosan
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9168 Dátum: 14 szep 02, 22:40:33 »

A lelki szemeimmel azt láttam, hogy Minerva majd beugrik, vagy odateleportálja magát Erza elé, hogy felfogjon egy végzetes csapást és az áldozata lesz az érzelmi löket Titániának. Remélem tévedek.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9169 Dátum: 14 szep 02, 23:28:43 »

Hogy mit látunk Kyoukában? Egy gonosz, démon vezető, aki kicsit szadista, jól néz ki és leszbikus.  Nevet

Ez a jég démonölő mágia ereje. Nem csoda, hogy Grray ilyen kemény lett, hisz szuper effektívek lettek a támadásai a démonokra. Azért remélem, hogy nem száll el magától és lesz túl beképzelt.

Tartalmas kis összefogaló Kyoukára de igaz.Kicsit megkésve(már megint) de elolvastam a mostani fejezetet.
Ez a fejezet is egész jóra sikerült.Gray belépője + az a szem taroltak.
Remélem azért nem lesz az összes tudása és még muatat majd valamit.
(Nem nem azt,de ha mégis azt max Juvianak) smirksweat
Lényeg hogy ne legyen öntelt,és akkor kapják el.

ui:Nem rossz ez az elemző képessée.

A másik része.Nem is rossz Kyouka az álarca nélkül.Már el is felejtettem a régebbi részleteket.
Az várható volt,megint, hogy az arc projekt nem állhat le ilyen "könnyen".


Reméljük tévedsz Bastian,de ha mégsem akkor talán meg merné lépni azt hogy akkor ......bocs smirksweat először nem Minerva volt a fejemben hanem Mirajane.Lényeg ha ő áldozná be magát az elég nagy lépés lenne. Gondolkozik

-úgy látszik már kevés az ép agysejtem.
Naplózva

makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #9170 Dátum: 14 szep 03, 14:26:24 »

Imádom Kyoka-t. A szadista énjét is bírom. Ördögi De ő nem hinném hogy megtér.
Mira betoppant illetve kb beesett. Nevet

Szerintem is úgy lesz, hogy Erza elveri Kyouka-t, de Marde Geer jön és elbánik vele, majd jön Gray és lesz egy Marde Geer vs Gray.  Nevet Amit remélhetőleg Gray fog megnyerni mert olyan bivaly lett.  ikszdé


Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9171 Dátum: 14 szep 03, 16:03:58 »

Szóval Erza leveri Kyoukát, Geer leveri Erzát, Gray leveri Geert. És akkor jön E.N.D és leveri Grayt majd jön valaki és leveri E.N.D-et. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #9172 Dátum: 14 szep 03, 21:57:19 »

Titkon reménykedem azért abban, hogy Minerva megint forgat egyet a köpönyegen, így Erza 2v1-ben találja magát és Gray a felkiáltásának eleget téve ide is beugrik démonfagyit csinálni. Ha nem csak poénból hozták vissza gombaként az elnyelős fickót, akkor még ő is közbeszólhat valamelyik fél javára.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 03, 21:58:02 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #9173 Dátum: 14 szep 06, 11:08:52 »

Szóval Erza leveri Kyoukát, Geer leveri Erzát, Gray leveri Geert. És akkor jön E.N.D és leveri Grayt majd jön valaki és leveri E.N.D-et. ikszdé

Ja, jön Gildartz vagy a lumen amit már jó idelye készül kiengedni Makarov.Nevet
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #9174 Dátum: 14 szep 06, 22:25:44 »

Nem tudom, volt-e már linkelve, de megérkezett a 45. kötet borítója. Hatalmas nagy pacsi Mashimának!  >.<#
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9175 Dátum: 14 szep 08, 10:46:32 »

Hűha.
Csak egy kis Erza vs Kyouka harcot vártam de mi lett belőle! ikszdé Úgytűnik, hogy feltűnik egy közös ellenség. Nagyon örülnék neki, ha a démonok és a mágusok össze  fognának Achnologia ellen. Kúl
 Igazából most fog kezdődni a  Nagy Mágia Játék mert most van itt a hozzá szükséges 3 frakció- Emberek, Démonok és Sárkányok.
Hirtelen nagyon vége szag kezdet áradni. Achnologia egy dolog, de még Ignnel is? :O

Ezek a lehetőségek vannak:
1.Erza legyőzi Kyoukát és az ARC-okat hatástalanítják.
2.Kyouka legyőzi Erzát de Wendyék megsemmisítik az ARC-okat.
3.Csinálnak egy döntetlent.
4.A harc egy külső tényező miatt félbeszakad
5.Többen csatlakoznak a harchoz, ami miatt már nem 1vs1-lesz.
Azt hiszem a 4-es forgató könyv nyert.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9176 Dátum: 14 szep 08, 11:01:56 »

Hűha...erre nem számítottam. Amikor Natsu remegett, akkor már tudtam, hogy jön Acnologia. De hogy Igneel? Jönnek a sárkányok? Mármint az eltűntek?
Kezdenek beindulni a dolgok....
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9177 Dátum: 14 szep 08, 11:16:10 »

Lehet azért jön mert ha Arc beindul neki sem marad ereje?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9178 Dátum: 14 szep 08, 11:21:11 »

Ja, pedig gondolhattam volna. Most látom, hogy a következő a 400. fejezet...a 200., meg a 300. is durva volt.
Mindenesetre Geer sem tűnt túl boldognak. Bár nem is volt berezelve.
Kicsit hirtelen jött, igaz, hogy a múltkor is így volt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #9179 Dátum: 14 szep 08, 12:43:35 »

A szombati anime rész után kezdtem gondolkodni azon, hogy mi van, ha ez most a Nagy Mágia Játékok után egy évvel játszódik? Ugye volt még egy Nap falu ív, meg annak az elején még felépült egy új céh épület is, szóval nem lett említve, hogy mennyi idő telt el, de simán lehet egy év. És akkor megint ott vagyunk, hogy eljött a Sárkánykirály ünnepe, ahogy az előttem szóló is mondta: most már démonok is bejöttek a képbe. És akkor ott van az is, amit jövő Rogue mondott, hogy Frosch egy év múlva hal meg, aztán mond egy nevet, amit nem hallunk, ami lehet akár Zeref, akár Tartaros, szóval elképzelhető, hogy most dől el, hogy Rogue rálép-e a gonosz útjára. Mit gondoltok?
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Oldalak: 1 ... 610 611 [612] 613 614 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!