24 máj 20, 07:13:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 606 607 [608] 609 610 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781269 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9105 Dátum: 14 aug 20, 20:26:03 »

No mivel ugye a héten jött a Fairy Tail Zero jöttek a szokásos Cosplay ART-ok is. Most Lucy-val a főszerepben.

Egy ilyen szokásos, gondolom ebből fajtából lesz mindenkiről majd.

https://pbs.twimg.com/media/BvAN3BpCUAA8FBe.jpg

Meg egy ilyen Aquarius-szal. Ebből nincs jobb verzióm egyelőre de meg kell mondjam értik a dolgukat ezek a srácok, bár Lucy Céh jelére figyelhettek volna hogy rózsaszín legyen. Nevet Érdemes nézni a Youtube csatornájuk btw. Nem semmi ahogy elkészítették a Natsu CP-t. Nevet

http://www.youtube.com/channel/UCfkCDIUlT6fh4YIi0Ki-yUg

http://cs540103.vk.me/c540100/v540100463/262a6/uPhDz_hS6yo.jpg

Moderátor, Chakra:
Kép linkké alakítva. Képet csak linkként illessz a hsz-be!
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 01, 06:27:00 írta Chakra » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9106 Dátum: 14 aug 21, 08:45:02 »

Kuro szerintem töröld a linkből a .jpg-t, mert így nem létező felhasználót ír ki. Egyébként köszi, hogy beraktad.
Azért durva, hogy itthon csak hobbiból űzik az emberek a cp-t, kint meg egy egész csapat megél abból, hogy minőségi cosplayeket készít. Bár gondolom jó promó ez az adott animének japánban.
Lucy cp-ből nekem jobban tetszik az Aquariusos kép, ott látszik az arca is.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 21, 08:45:57 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #9107 Dátum: 14 aug 21, 12:07:29 »

Gray beszólásáról ez jutott eszembe Nevet http://youtu.be/zGxwbhkDjZM
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9108 Dátum: 14 aug 21, 12:21:03 »

Kuro szerintem töröld a linkből a .jpg-t, mert így nem létező felhasználót ír ki. Egyébként köszi, hogy beraktad.
Azért durva, hogy itthon csak hobbiból űzik az emberek a cp-t, kint meg egy egész csapat megél abból, hogy minőségi cosplayeket készít. Bár gondolom jó promó ez az adott animének japánban.
Lucy cp-ből nekem jobban tetszik az Aquariusos kép, ott látszik az arca is.

Ohh nem is figyeltem kösz az infót. Nevet

Amúgy az első képen aranyosabbnak látszik csak sajnos nem látszik az arca. A másik képen meg olyan félelmetes szemei vannak hogy na. Nevet De amúgy igen poén hogy ebből komoly pénzeket lehet beszerezni de hát kell is egy hozzáértő stáb meg felszerelés és nem kevés anyagi ráfordítás de mivel jó a reklám hozzá így bőven megéri nekik.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9109 Dátum: 14 aug 21, 12:59:55 »

Az tény, hogy eszméletlen szépek ezek a cosplayek. Mindig idétlennek tartottam, de így...már másképp fest a dolog Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9110 Dátum: 14 aug 22, 19:24:08 »

Mert Japánban ünnep volt a múlthéten és mi előre megkaptuk az eheti fejezetet.

Kíváncsi vagyok, hogy kicsi Gray meddig lesz képes győzedelmesedni. Nem ártana neki egy kis segítség, hisz hiába mágus még mindig csak egy gyerek.

A Cosplayek valami fenomenálisak. Mondjuk egy Lucy-s póz dobna rajtuk. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9111 Dátum: 14 aug 22, 20:33:13 »

Mert Japánban ünnep volt a múlthéten és mi előre megkaptuk az eheti fejezetet.

Ja megkaptuk 1 héttel ezelőtt. Nevet Ezen a héten nincs ünnep. Ami előző héten kedden jött ki az a 2 héttel ezelőtti rész lett volna. Vagy én néztem el valamit.
Naplózva

Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #9112 Dátum: 14 aug 23, 09:57:32 »

A mangastream azt írta, hogy lesz Fairy Tail csak még várják a scaneket.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9113 Dátum: 14 aug 25, 10:20:36 »

Állítólag a japán kormány "megsemmisítő üzeme" miatt a scanek ezentúl hétfőnként, keddenként, vagy éppen szerdánként jönnek csak.

Hehe, megérte leírnom. ikszdé

http://www.mangabird.com/fairy-tail-397-index
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 25, 10:30:27 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9114 Dátum: 14 aug 25, 10:32:00 »

Tádám és itt van Mosolyog

http://www.mangareader.net/fairy-tail/397

Menö volt a  Ördögi, Csabi majd örülni fog ha manga ideér  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 25, 10:33:02 írta ULTRA » Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9115 Dátum: 14 aug 25, 10:51:25 »

Jó volt ez a fejezet. És bejött, hogy Levy mágiája oldja meg a levegő problémát. Milyen aranyos volt, hogy nem jutott eszébe a saját mágiája Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9116 Dátum: 14 aug 25, 11:50:03 »

Na hát akkor csak kijött végre. Szóval ezentúl hétfőre várhatjuk az újabb fejezeteket, ugye?
Maga a rész nagyon jó volt. Levy aranyos volt, Gazille meg kemény, szóval minden úgy volt, ahogy lennie kellett. A végén nem bírtam ki egy nagy mosoly nélkül Gazille szövegét.
A visszaemlékezés is jó volt, bár nekem egy kicsit semmiből jött, de ettől függetlenül érdekes volt.
Egy valamit nem értek. Ha jól értettem, akkor szenet (?) nyelt el, ami egyesülve a vassal, acéllá alakult. De honnan szerzett szenet? Tudom, hogy volt valami magyarázat, de nem igazán értettem.
És akkor most már két keverék módot is fog tudni használni? Úgy látszik Mashima ebben az arcban tuningolja a karaktereket. Előbb Lucy (kétségtelenül erősödött, még ha el is vesztette Aquariust), aztán Gray, most Gazille. Ja, és Wendy meg DF-t használt. És még jön Natsu is, ebben biztos vagyok. Lehet, hogy ezután az arc után, vagy akár a végén, de inkább utána egy más erő szintre lép majd a történet, azért kell most tuningolni őket. Ha belegondolok, az erőgép karakterek még nem is nagyon szerepeltek, illetve harcoltak rendesen. Pl. Erza, Luxus, ide lehet venni Makarovot is, Gildartz meg ki tudja mit csinál. A többiek meg erősödnek. Valamiért úgy érzem, hogy közeleg a nagy durranás, Acnologia, vagy Zeref, ha az END-s szál le kesz zárva.
Hány démon maradt még? Tempesta, Kyuka, meg Mard Geer. Tempestát valszeg kicsinálja Natsu, Kyukát gondolom Erza, esetleg Minervával karöltve, mert gondolom nem fogják hagyni, hogy csak úgy besétáljanak az irányítóterembe. És akkor már csak Geer, majd valahogyan feltámasszák END-t, és akkor jön Makarov, meg a Lumen Histoire.  Megkapunk egy csomó infót, akár Zereftől, ha Natsu találkozik vele, akár END-től a sárkyányokról, Acnológiáról, és már közel is vagyunk a végkifejlethez.
Na bocs, elszaladt velem a ló. Mindenesetre érdekes ez az arc, nekem eddig a kedvencem (asszem). Aztán várjuk ki a végét.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9117 Dátum: 14 aug 25, 11:53:36 »

Még ott van az a démon, aki most egy gomba.

Menö volt a  Ördögi, Csabi majd örülni fog ha manga ideér  Ördögi
Mármint az anime. Pojén

Mi ez? Vas Gazille tovább fejlődik! Gratulálunk! Vas Gazille továbbfejlődött Acél Gazille-vé! Nevet

Azért a mérgező vízben simán elbeszélgettek. xD Erre kíváncsi leszek, hogy oldják majd meg.
Azt hittem, hogy majd belefog kóstolni a kis acél démonkába, hogy azzal növelje az erejét de megoldotta anélkül is.

Gazille síros feje te jószagú... Soha többet meg ne lássam! xD

Remélem hallhajuk majd Natsu dicsőítő ódáját és nem lesz elfelejtve mint a vicc amit Cobra olvasott ki Natsu fejéből.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9118 Dátum: 14 aug 25, 12:16:52 »

Nem szoktam ebbe a témába a véleményem nagyon megírni, de most megkérdezek tőletek valamit.

Ti erre vártatok a Tenrou sziget óta? Ilyen sok időt egy ilyenért? Szerintem még Shounen-nek is túl vannak erősítve a szereplők. A Tartaros tagjait pedig alázzák sorba. Nem tudom ezek után mi jön.

Gajeel powerup-jának felesleges a magyarázat. Nakama-power up as always...
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #9119 Dátum: 14 aug 25, 14:00:53 »

Jon97, Mashima még azt mondta a nagy mágiajátékok alatt, hogy még 3-4 történetszálat szeretne a Fairy tail-hez, úgyhogy még 3-4 évig kb biztos lesz manga, bár nemtudom mennyire akarja magát tartani ehhez, hiszen a tanácsot kb egy fejezet alatt lerendezte, így már csak tényleg a tartaros sötét céh, acnologia, és zeref maradtak úgymond a gonoszok. Annak viszont nagyon örülnék, hogy tényleg Natsu lenne E.N.D és ezzel a csavarral záródna a tartaros ARC, és a végén Natsu így END-é vagy ilyen félig démonba bealakulva ott haggya  céhet és eltűne messzire hogy megkeresse zerefet mondjuk vagy Igneelt vagy csak úgy elmenne, és a céh meg eleinte próbálná megkeresni, de aztán szépen továbblépnének és kicsit visszatérhetnénk a régi céhküldetéses részekhez kb úgy 40-50 fejezeten keresztül,csak Natsu nélkül, majd Natsu később visszatérne egy démon hordával,meg Zereffel, és mehetne a végső leszámolás. Megtudnék barátkozni ezzel a megoldással,de majdmeglátjuk hogy alakul Mosolyog A fejezet szerintem jó lett, nem volt hosszú harc, de nagyon rövid se, egyébként ez animében ugyanilyen állóképple fog kinézni csak színesbe  ikszdé  Gajele síró feje, tényleg fura volt, szerintem se kellett volna belerakni, elég lett volna, ha simán csak ilen egyenes szájjal bámul az égbe és ugy mondja a dolgokat, és a végén egy a " Franc essen bele..."  szöveggel zárni a visszaemlékezést. Viszont Levy tényleg aranyos volt  Pirul  remélem kapunk még szép hosszú harcokat majd,ahol mágiával püfölik egymást és nem ököllel meg lábbal. Tudom, hogy ez nem mindig kivitelezhető,de azért csak mágusokról van szó. 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 606 607 [608] 609 610 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!