24 máj 19, 07:37:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780131 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9075 Dátum: 14 aug 13, 16:09:42 »

Levy lehetne dögösebb csaj,  a mellei is lehetnének nagyobbak, Gazille ezzel jól járna.
Gray  vagy Gazille küzdene meg E. N. D Natsuval.
Ha tényleg ő E. N. D, vagy nem Natsu küzdene meg a fő ellenségel. 
Kíváncsi vagyok van még több (ördög) démon ölő mágus a fairy tail  világában? 



Naplózva

rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #9076 Dátum: 14 aug 14, 15:53:31 »

én Grayt vártam beugorjon a vízbe és az egészet lefagyassza Nevet
na de azért durva volt így elverték natsut meg gajeelt  kicsit sting and rought vs natsu beütése volt így hirtelen  Nevet
bár ha ellenük így teljesítenek akkor hogy fognak E.N.D ellen.
Bár az nem tetszik hogy Tempesta(bocsi ha nem ez a neve ne memlékszek) laxus ellen semmit nemért de most natsu ellen tök lazán kiált és karcolása se lett mikor laxus villámai is jelen voltak
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9077 Dátum: 14 aug 14, 18:31:07 »

Levy lehetne dögösebb csaj,  a mellei is lehetnének nagyobbak, Gazille ezzel jól járna.

Hány éves vagy 10? Szerinted csak akkor dögös egy csaj ha akkora melle van mint a fejed? Nevet
Levy-vel nincs semmi baj, aranyos, kedves, ráadásul ami nem elhanyagolható még okos is. Simán lehetne ő a következő Mavis ha jóval erősebb lenne.

Ja, csak kár, hogy ez a csók nem számít rendesnek mert élet-halál kérdés volt. Ezt nem szeretem Mashimában. Mintha nem merné elkötelezni magát, hogy tényleg összehozzon egy párost. Talán majd a harc után lesz valami.

Az a fanokat úgyse érdekli hogy milyen volt a csók. Nevet
Egyébként lehet nem számít de Mashima már alkotott párt. Alzack és Bisca ugye. Tudom tudom ők nem főszereplők de akkor is így van. Nyelvesít Egyébként ez megszokott a shounen világban hogy nem igazán koncentrálnak a párokra. Valamennyire fenntartják a látszatot hogy a fanok csorgassák a nyáluk de ennyi. Ezért szerettem anno a Dragon Ball-t mert ott nem szarakodott Toriyama-Sensei. Igaz ott is jó pár évbe beletelt mire Goku családot alapított. Mondjuk igaz hogy ott kis kölökként kezdte az egészet. Meg talán ő az egyetlen shounen szereplő aki keverte a nőt a pasival. Nevet
Egyébként mai napig ez hiányzik a legjobban az ÖSSZES Shounen Fight mangából. A legtöbben jól ki van dolgozva a harc meg minden más story persze szokásos sablon de a slice of life rész nagyon nincs meg.
Naplózva

Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #9078 Dátum: 14 aug 14, 20:30:59 »

Nos, mivel mostanában téma a Natsu = E.N.D. teória, ehhez szólnék hozzá elsőként.

A mai nap folyamán megérkezett a Fairy Tail mangám, amit egyből fel is lapoztam. Találkoztam benne egy olyan képpel, amivel eddig (az internetes verzióban) nem.  Néztem is egy nagyot. Konkrétan ez volt az:
http://kepfeltoltes.hu/140814/natsu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


A szöveg németül:
,,NATSU AM ANFANG
Nanu? Er hat hörner!
Dies ist der Held Geschichte >Fairy Tail< (Eigentlich müsste es >Fairy Tale< heißen) Angelegt war er ursprünglich als Naturgeist. Aber er wurde dann ein Mensch, deswegen habe ich ihm dir Hörner weggenommen."


A szöveg magyarul (az én fordításommal, szóval ha nem pontos, elnézést):
,,NATSU A KEZDETEKBEN
Mi? Szarvai vannak!
Ez egy hős története >Fairy Tail< (Amit valójában >Fairy Tale-nek< hívunk) akinek eredetileg szarva volt. De volt egy ember, aki kritizálta, ezért elvettem tőle. "

Tudom, béna feltevés, de talán nem hiába tervezett neki Mashima-sensei eredetileg szarvat ^^
Ha ez eddig is ismert tény volt, akkor bocsánat ^^

Ez a fanart tetszetős :3: http://th07.deviantart.net/fs71/PRE/i/2014/220/5/c/fairy_tail___natsu__dragneel_by_perfectionxanime-d7ub0nc.jpg

---

A Levy-s csók nagyon bejött, egyébként meg várom a kun-os fordítást, mert lusta vagyok az angol változatot fordítózni, tekintve, hogy gyenge az angol nyelvtudásom, mivel németes vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 14, 20:34:47 írta Aurelsia » Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9079 Dátum: 14 aug 14, 20:52:19 »

Tudtommal németül is fordítják, mondjuk itt: http://www.meinmanga.com/manga/FAIRY_TAIL/kapitel/Fairy_Tail_Bd_42_Kap_396_Luft_/2.html

Kb. az összes kiadott special és minden egyéb fejezet megvan nekik németül a fairy tailből.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #9080 Dátum: 14 aug 14, 21:50:34 »

Tudom Nevet Szerintem látszott a képből, hogy nekem is németül van meg a manga. Persze, hogy fordítják, ott nyomtatják is, mert mint mondtam: meg van Nevet
Nem ez volt a mondandóm lényege Nevet Hanem ez:

Nos, mivel mostanában téma a Natsu = E.N.D. teória, ehhez szólnék hozzá elsőként.

http://kepfeltoltes.hu/140814/natsu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

,,Mi? Szarvai vannak!"

Tudom, béna feltevés, de talán nem hiába tervezett neki Mashima-sensei eredetileg szarvat ^^

Szerk.: Nem szeretem amúgy a németet, eszem ágában sincs azon a nyelven olvasni minden héten a fejezeteket Nevet ( Amit rendeltem, az csak azért német, mert ismerős hozta, aki csak ilyen nyelven tudott)
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 15, 00:55:47 írta Aurelsia » Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #9081 Dátum: 14 aug 14, 22:20:25 »

Ááá ez nagyon király rész volt! Nevet
Örülök, hogy Natsu egy időre kispadra került(ázott gyufaként úgy se lehet nagyon hasznát venni a víz alatt), annak pedig főleg, hogy végre Gazille került előtérbe. A nagy mágia játékok óta nem is volt rendes egyéni harca. Szeretem Gazilleban, hogy mindig mikor előtérbe kerül egy kicsit tovább fejlődik jellemileg és érzelmileg. Visszagondolva, hogy milyen egy beképzelt bunkó volt anno, mikor megjelent, hát nagy utat tett már meg.  Mosolyog
Mashima alaposan meglepett, ez a vizes megoldás meg sem fordult a fejemben. Tempesta meg milyen lazán elücsörög. Meg se lepne, ha a kövi részben már pattogatott kukoricát is majszolna.
Lucy arca pedig.... ikszdé Szegényt nagyon megsajnáltam. Nem elég, hogy két démonnal kell megküzdeniük, de még kifogta a céh két legnagyobb, versengő idiótáját és erre még az eszméletlen Juvia is rátett egy lapáttal.
Alig várom a jövőheti részt!
 
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
Pacal
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1



« Válasz #9082 Dátum: 14 aug 15, 12:55:48 »

Hali.
Hát én nem értek egyet azzal, hogy a szerelmi szálak nincsenek kidolgozva. Nekem nagyon tetszenek, és szerintem baromi változatosak is. Jó nézni, ahogyan incselegnek egymással a karakterek. Persze nem ezen van a hangsúly, pláne, hogy legtöbbször kisebb bajuk is nagyobb annál, hogy leálljanak édelegni egymással Mosolyog
Juvia+Gray - ez már nyílt titok szerintem, hogy Gray végre beadja a derekát ( hál' istennek, én nagyon csipázom Juviát)
Evagreen+Elfman - Egyértelmű, hogy együtt vannak, mégis jól szórakozom, amikor a többiek csesztetik őket, ők meg titkolóznak Mosolyog
Gajeel+Levy - A tipikus példája annak, hogy a keménykedő pasikat is mennyire meg tudja puhítani egy csajszi, csupán őszinte érzelmekkel.
Erza+Gerard - ezen nagyon nincs mit magyarázni, egyértelműen összeillenek, de egyikük sem szeretné, hogy a másiknak ebből baja legyen.
Én majd arra leszek kíváncsi, hogy Natsunak lesz-e bukszája a végére Nevet
És, hogy ne csak offot írjak, nagyon bejött a fejezet, amúgy is Gajeel a kedvenc karakterem, örülök, hogy fontosabb szerephez jutott. A csóknak meg itt volt már az ideje Nevet
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #9083 Dátum: 14 aug 15, 12:56:48 »

Azért érdekes, hogy hasonlóan más mangákhoz, itt sem a főszereplő sem megy át a legnagyobb jellemváltozáson. Narutoba Sasuke, One Piecebe Robin és Zoro, stb.

Amúgy azt nem értem, hogy legyen ez akármilyen víz Juvia miért tudja egy kicsikét aktivizálni magát?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9084 Dátum: 14 aug 15, 13:06:54 »

Jelenleg egy kicsit el van ájulva. ^^" Sőt, már a hely "elsüllyesztése" előtt is el volt ájulva.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 15, 13:08:38 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #9085 Dátum: 14 aug 15, 13:37:13 »

E.N.D. témához

Ugye Igneel elindult még régen legyőzni E.N.D.-t csak nem sikerült neki----> tehát tudta ki E.N.D. és nem hiszem, hogy az ellenségét felnevelte volna mint egy apa. Így gondolom Natsu nem lehet E.N.D. de biztos van hozzá köze.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/12

De ki tudja, a főszereplő csak nem egy gonosz.
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #9086 Dátum: 14 aug 15, 15:36:50 »

Talán még nem tudta, hogy ő E.N.D. amikor egymásra találtak. Harcolt vele, de nem volt képes elpusztítani (mert erősebb volt vagy mert nem akarta megölni), aztán valahogy elzárta az erejét, talán éppen azzal a sállal, amit neki adott. Nem tudom, pontosan ki vezette le így ezt a gondolatmenetet, de én látok benne rációt. Sőt konkrétan csalódott lennék ha nem így lenne Nevet, talán végén megbocsátanék Natsunak amiért ilyen idióta karakter, ha egy kicsit átmenne badass/gonosz-módba Nyelvesít.

Szerk.: Ez még így nagyon off ugye? Nevet Nos ömm, igazából nem olyan rossz megoldás, ahogy kicsit megtoldották Gajeel vízben életben maradását. De igazán nem tudom, hogyan tudná legyőzni ezt a cápafejű fickót. Az a levegő nem lehet fél percnél többre elég Nevet. De Mashima úgy is bemagyarázza valahogy, mint mindig.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 15, 15:40:19 írta Gaburieru » Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9087 Dátum: 14 aug 15, 17:16:22 »

Igazából annyi levegőjük lehetne amennyi csak kell mivel Levi a mágiájával főleg anyagokat hoz létre a semmiből pl:. tűz, vas , így simán varázsolhatna levegőt is, a gond akkor van, ha ő is ivott a mérgező vízből, márpedig a jelek szerint ez a helyzet.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9088 Dátum: 14 aug 15, 17:41:11 »

Na ez a támadás már méltó volt egy tartaros taghoz.Több ilyet kéne kivitelezni,persze ha marad erre élő tag. smirksweat

Levy(i) és Gazille fanok biztos kicsattantak az örömtől.De ettől függetlenül is szép cselekedet volt.

"Fény arra nincs szükségem!"-Pedig ahol van fény ott találni árnyékot is. Nyelvesít
Mindesetre ezt a szájlezárós módszert használhatná máskor NAtsun is.Sok kellemetlenségtől megkímélné magát meg a környéket.

Nagydarab vizihüllőhöz:Komoly ennyire lebecsülöd az embereket? -5perc,tudom átlagos embernek sok,de akkor is.-nem lehetetlen.

Ui:Juvia már lapaból ki volt ütve és egyben már meg is volt mérgezve.Igaz ilyen téren a víz eleme hátrány is lehet,ha tehetetlen,de ez neki szinte most mind1.Csak annyit lehetett látni hogy lebeg (felefelé).
Ezek után kb semmi kép róluk,tehát az is lehet hogy szépen felvitte őket a felszínre.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9089 Dátum: 14 aug 15, 20:10:35 »

Gazille azt mondta, hogy ha lenne levegője, eltudná intézni a démont. Most pár percig még bírni fogja ezzel a levegővel, szóval nem látom okát, hogy a következő fejezetben miért ne tudná kicsinálni a tagot.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!